کاربران محترم : در حال طراحی جدید فروشگاه هستیم؛ لطفا برای مشاوره تلفنی با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و ۰۸۷۳۴۲۶۶۶۶۶ و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

ضمانت کمترین قیمت کل ایران

کمترین قیمت تضمین بانه دات کام با تأکید بر « سلامت و اصالت کالا   همیشه با رعایت انصاف، از کمترین قیمت نسبت به کلیه فروشگاه های اینترنتی و فیزیکی در سراسر کشور برخوردار است. درصورتیکه شما با استناد به دلایل مستند، تردیدی به قیمت ما داشتید، می توانید استفاده از « تضمین کمترین قیمت » را درخواست کنید.


دقت کنید ممکن است افراد منفعت طلب بخواهند با کالای ناسالم یا غیر اصل یا برداشتن لوازم جانبی کالا اقدام به فروش ارزانتر یا غیر واقعی کنند؛ که در این شرایط حتماً به یکی از گزینه های سلامت، اصالت یا تکمیل بودن لوازم جانبی و ... لطمه وارد کرده اند.


محصولات بانه دات کم طبق الگوی کمترین قیمت در راستای حفظ کیفیت، تأکید بر اصالت و کامل بودن محتویات بسته بندی به فروش می رسند. در صورتیکه غیر از این را دیدید ؛ ما حاضریم ؛ بر سر کم کردن قیمت با شما مذاکره کنیم « ابتدا با بررسی صحت وشرایط پایین » که در مقایسه ی قیمت کالای بانه دات کام با هر فروشگاه فیزیکی و اینترنتی نکات زیر رعایت شده باشند

 

شرایط استفاده


تضمین سلامت و اصالت کالا

مشاهده سلامت کالا

راهنمای خرید

مشاهده اصالت کالا

صفحه اعتماد سازی

مشاهده صفحه اعتماد سازی