علاوه بر ارزانتـــــر خریدن » تخفیف نــــــیز بگیرید

 

تخفیف در بانه دات کام

همان طور که می‌دانید در خرید اینترنتی جایی برای چانه زنی های روزمره وجود ندارد و کالاها با قیمت یکسانی در اختیار تمامی مشتریان قرار می گیرد.

آیا جزء مشتریان پر و پا قرص بانه دات کام هستید و دوست دارید به پاس این وفاداری جایگاه ویژه‌ای در بانه دات کام داشته باشید؟

دوست دارید از بانه دات کام جهت معرفی دوستان و آشنایانتان پورسانت دریافت کنید؟

آیا مایلید کالاهایی که به صورت عمده خریداری می کنید را با قیمت کمتر تهیه کنید؟دوست دارید برای خرید جهیزیه تخفیف بگیرید؟

آیا کالاهای مورد نیاز سازمان‌ها و شرکت‌های خود را از بانه دات کام تهیه می کنید و مایل به گرفتن تخفیف ویژه هستید؟

 

با بانه دات کام خریدی مطمئن و لذت بخش را تجربه کنید. بانه دات کام با هدف افزایش قدرت خرید برای مشتریان وفادارش، بن‌های تخفیف، اشانتیون، پورسانت و کارت هدیه در نظر گرفته. این تخفیفات، نگاه ویژه‏‌ی بانه دات کام به مشتریان است که به دلائل مشخص در اختیار آن ها قرار می‌گیرد. اگر از علاقه‌مندان خرید با تخفیف هستید، با لذت و با دقت بخوانید.

 

شرایط اخذ تخفیف، اشانتیون، بن تخفیف و یا کارت هدیه از بانه دات کام

 
 • با خرید همزمان 4 کالا، هر کدام با ارزش بیشتر از 2 میلیون تومان می توانید از بانه دات کام اشانتیون درخواست کنید. اشانتیون درخواستی در بین کالاهای معرفی شده توسط تیم فروش انتخاب می شود.
 
 • اگر در طول یک ماه (30 روز) دو کالا با ارزش قیمتی بالای یک میلیون تومان خریداری کنید به شما اشانتیون تعلق می گیرد.
 
 • برای مشتریان دائمی یک در میان همیشه همراه کالاهای خریداری شده، اشانتیون ارسال خواهد شد.
 
 • اگر جزء مغازه داران و یا نمایندگی ها هستید از دومین خرید به بعد (یعنی برای خرید سوم) می توانید از بانه دات کام تخفیف بگیرید. برای این دسته از مشتریان حتی در صورت عدم سود کالا ارسال خواهد شد و حتماً تخفیف تعلق خواهد گرفت.
 
 • برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و مغازه‌دارانی که به صورت عمده از بانه دات کام خرید می کنند تخفیف ویژه در نظر گرفته خواهد شد. این خرید باید عمده باشد و از هر کالا حداقل سه عدد سفارش داده شود. البته دقت داشته باشید برای این مورد حتماً باید با بخش مدیریت هماهنگ کنید.
 
 • برای عزیزانتان می توانید از بانه دات کام « کارت هدیه » خریداری کنید تا بتوانند با تخفیف از ما خرید کنند.
 
 • با خرید جهیزیه از بانه دات کام می توانید با هر 10 کالا که سر جمع دارای قیمتی معادل 10 میلیون تومان باشند، 100 هزار تومان تخفیف بگیرید. اگر تعداد کالاها و یا قیمت کمتر شود به ازای هر کالا و یا هر یک میلون تومان کمتر، 10 هزار تومان از تخفیف کم می شود. اگر هم تعداد کالاها بیشتر باشد و یا ارزش قیمتی آن ها بیشتر شود تخفیف نیز افزایش می یابد.
 
 • با فرستادن تاریخ سالگرد ازدواج و یا تولید عزیزانتان بانه دات کام کالاهای مناسب جهت خرید را به شما معرفی خواهد کرد.
 
 • برای معرفی دوستان و آشنایانتان و یا هر شخص دیگری که توسط شما معرفی شود و البته اگر این معرفی منجر به خرید شود، بانه دات کام به شما به ازای هر خرید بالای یک میلیون تومان، 25 هزار تومان به حساب شما واریز خواهد کرد. البته می توانید به جای مبلغ دریافتی برای کالاهای خریداری شده‌ی خود تخفیف بگیرید.
  • می توانید در طرح های هفتگی ما در کانال تلگرام به آدرس https://t.me/banehcom شرکت کنید؛ حتماً تخفیف‌های ارزشمندی خواهید دید.

روش های ارسال
برای مشاهده کلیک کنید
صفحه گارانتی محصول
برای مشاهده کلیک کنید
صفحه اعتماد سازی
برای مشاهده کلیک کنید