غذاساز کنوود 34 کاره KENWOOD FP730

Kenwood Food Processor FP730 • قدرت 900 وات

 • حالت پالس

 • 8 عدد سرعت مختلف

 • امکان شستشو در ظرفشویی

 • پارچ مخلوط کن 1.5 لیتری

 • پایه های ضد لغزش

 • ضمیمه آب مرکبات گیری

 • مخلوط کن و آسیاب

 • مجهز به سری همزن

 • 3 عدد رنده استیل

 • محل جمع آوری سیم

 • قفل ایمنی
دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱٬۵۴۸٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به غذاساز کنوود 34 کاره FP730غذاساز کنوود FP730 یکی دیگر از محصولات کنوود می باشد که به صورت هوشمندانه طراحی شده که به کمک می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید. استفاده از این دستگاه بسیار آسان می باشد و به راحتی نیز قابل تمیز کردن است؛ شما می توانید پس از اتمام کار خود تمامی لوازم جانبی را در ماشین ظرف شویی قرار داده و به شستشوی آن ها بپردازید. کنوود این مدل خود را به چندین لوازم جانبی کاربردی مجهز کرده تا بتوانید با یک غذا ساز چند کاره بدون نیاز به سایر دستگاه ها اعمال مختلف را در اسرع زمان انجام دهید. مثلا از معمولی ترین کار هایی که می توان با آن انجام داد، همزدن موادی مانند خمیر نان، خمیر شیرینی؛ تخم مرغ، خامه و غیره می باشد؛ دو عدد میله ی همزن امکان همزدن هر گونه مواد غذایی را فراهم می کند، همچنین تیغه های خمیر زن که از جنس پلاستیک ساخته شده به خوبی به ورز دادن خمیر می پردازد. رنده کردن نیز به کمک 3 دیسک تعبیه شده در جعبه امکان پذیر است، پس با جاسازی صفحات رنده بر روی پایه می توانید به اسلایس و رنده کردن صیفی جات به صورت ریز، درشت و خلال کن بپردازید.
از آنجایی که امروزه وجود دستگاه هایی مانند مخلوط کن، آب مرکبات گیری برای تهیه ی انواع نوشیدنی های ارگانیک ضروریست، مدل غذاساز کنوود 730 مجهز به پارچ مخلوط کن و ضمیمه آب مرکبات گیری شده است. ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.5 لیتر می باشد و جنس به کار رفته در آن پلاستیک شفاف است، همانند جنس پارچ های شیشه ای می توان محتویات داخلی را به خوبی دید، با این تفاوت که این جنس به نسبت جنس شیشه ای مقاوم تر است؛ این پارچ مجهز به درپوش پلاستیکی است و بر روی آن دریچه ی شکر ریز هم تعبیه شده. ضمیمه ی آب مرکبات گیری نیز از جنس پلاستیک ساخته شده و با قرار گیری بر روی کاسه و پایه ی اصلی دستگاه بدون زحمت امکان عصاره گیری انواع مرکبات را بریتان فراهم می کند. همانند سایر اقلام، جنس کاسه ی اصلی غذاساز هم از پلاستیک شفاف ساخته شده و داخل آن به خوبی نمایان است، کنوود برای این کاسه هم ظرفیت 1.5 لیتر را در نظر گرفته است.
تیغه های خرد کن هم پلاستیکی است و از برندگی خوبی برخوردار است. کاربرانی که به خرید غذاساز FP730 می پردازند از آسیاب نیز به بهره نخواهند بود. قدرت و سرعت ارائه شده توسط موتور این غذا ساز بسیار بالاست به طوری که به راحتی می توانید به کمک موتور 900 واتی 8 سرعت مختلف را برای انجام اعمال مختلف تنظیم نمایید و یا در مواقع لزوم از حالت پالس « Pulse » بهره مند شوید. از دیگر مشخصات کنوود 730 می توان به پایه های ضد لغزش « Non-slip feet »، محل جمع آوری سیم « Cord storage » و امکان شستشوی قطعات در ظرفشویی اشاره داشت.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل غذاساز کنوود 34 کاره KENWOOD FP730

غذاساز کنوود FP730 یکی دیگر از محصولات کنوود می باشد که به صورت هوشمندانه طراحی شده که به کمک می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید. استفاده از این دستگاه بسیار آسان می باشد و به راحتی نیز قابل تمیز کردن است؛ شما می توانید پس از اتمام کار خود تمامی لوازم جانبی را در ماشین ظرف شویی قرار داده و به شستشوی آن ها بپردازید. کنوود این مدل خود را به چندین لوازم جانبی کاربردی مجهز کرده تا بتوانید با یک غذا ساز چند کاره بدون نیاز به سایر دستگاه ها اعمال مختلف را در اسرع زمان انجام دهید. مثلا از معمولی ترین کار هایی که می توان با آن انجام داد، همزدن موادی مانند خمیر نان، خمیر شیرینی؛ تخم مرغ، خامه و غیره می باشد؛ دو عدد میله ی همزن امکان همزدن هر گونه مواد غذایی را فراهم می کند، همچنین تیغه های خمیر زن که از جنس پلاستیک ساخته شده به خوبی به ورز دادن خمیر می پردازد. رنده کردن نیز به کمک 3 دیسک تعبیه شده در جعبه امکان پذیر است، پس با جاسازی صفحات رنده بر روی پایه می توانید به اسلایس و رنده کردن صیفی جات به صورت ریز، درشت و خلال کن بپردازید.

طراحی هوشمندانه

غذاساز کنوود 34 کاره KENWOOD FP730

غذاساز ها از آنجایی که دستگاهی همه کار می باشند بایستی به صورت هوشمندانه و با مهارت کامل طراحی و عرضه شوند تا با نصب قطعات مختلف بر روی دستگاه اصلی بتوان انواع کار را انجام داد. با مشاهده غذاساز کنوود FP730 می توان به وضوح دریافت که به صورت هوشمندانه طراحی شده است. استفاده از پایه ی اصلی، انواع ضمیمه های مختلف و راحتی نصب آن بر روی غذاساز موجب شده کاربران به واسطه ی خرید این غذاساز، در اسرع وقت انواع غذا و نوشیدنی را تولید نمایند. جنس به کار رفته در بدنه ی این دستگاه غذاساز از یک قاب پلاستیکی محکم و صیقلی ساخته شده تا لکه های مواد غذایی بر روی آن جای نمانند و به راحتی تمیز شوند.

طراحی کلی آن حالتی کلاسیکی و ساده دارد که با هر نوع آشپزخانه ای جفت و جور می شود. ابعادی که برای این غذا ساز نیز در نظر گرفته شده 390 × 270 ×0 22 میلی متر است که به نسبت تمامی امکاناتی که دارد و شما از دستگاه های دیگر بی نیاز می کند، فضای کمی در آشپزخانه می گیرد. تنظیم سرعت و حالت پالس در این دستگاه به کمک دکمه های چرخشی تعبیه شده بر روی بدنه صورت می گیرد. لازم به ذکر است جنس کاسه اصلی از پلاستیک شفاف ساخته شده تا در حین کار بتوان اقلام داخلی را به خوبی دید، این ظرف به صورت مندرج در اختیار کاربران قرار گرفته است؛ وجود درپوش برای این ظرف مانع از ریخت و پاش مواد غذایی به بیرون می شود، استفاده از اهرم هدایت کننده هم موجب می شود مواد غذایی به خوبی به داخل ظرف وارد شوند. موادی که در جنس پارچ مخلوط کن به کار گرفته شده نیز پلاستیک محکم و شفاف می باشد درب طراحی شده برای ان نیز علاوه بر این که به خوبی بر رویش می نشیند از سوراخی کوچک بهره می برد تا در طول کار با مخلوط کن بتوانید سایر مواد مانن شیر و یا شکر را به مواد داخلی اضافه کنید.

همچنین شرکت کنوود 3 دیسک رنده را نیز از جنس استیل ضد زنگ ساخته تا حتی پس از مدت ها کار با آن همواره نتیجه عالی را در اختیارتان قرار دهند. تعداد پره های همزن نیز 2 عدد می باشد که همراه با ضمیمه خمیر زن پلاستیکی عملکرد خوبی از خود بر جای می گذارند. تمامی اجزای این دستگاه به جز پایه اصلی در داخل ماشین ظرف شویی قابل شستشو هستند. مجهز شدن به پایه های ضد لغزش « Non-slip feet » و محل جمع آوری سیم « Cord storage » از دیگر ویژگی های این غذاساز می باشند.

غذا ساز چند کاره

غذاساز کنوود 34 کاره KENWOOD FP730

این روز ها تقریبا بیشتر اشخاص با کمبود وقت مواجه هستند، مخصوصا خانم های شاغلی که در بیرون از منزل کار می کنند و وقت کمی برای کار در منزل برایشان باقی می ماند. اما برند های مختلف از جمله کنوود به این مسئله توجه فراوان نشان داده اند و با تولید دستگاه هایی مانند غذاساز، کار آشپزی و پخت و پز را به مراتب راحت تر نموده اند. بهترین غذاساز ها آن هایی هستند که امکان انجام انواع کار را با قدرت مناسب برای کاربران فراهم کنند بدون آن که لازم به خرید دستگاه های جداگانه باشد. پس بدون نیاز به خرید دستگاه های مختلف می توانید با خرید غذاساز کنوود FP730 همه را در یک دستگاه داشته باشید. کاربرد غذاساز کنوود 730 بسیار زیاد است و تنوع بالای لوازم جانبی همراه آن نیز بالاست به طوری که می توان تا 34 کار مختلف را با آن انجام داد. با پره های همزن و خمیر زن می توانید به همزدن مواد نیمه جامد و خمیر بپردازید؛ پس می توانید بدون نیاز به همزن جداگانه انواع خمیر شیرینی، مواد خام کیک، تخم مرغ، خامه و دیگر مواد غذایی مورد نظرتان را تهیه نمایید.3 صفحه ی رنده با اشکال مختلف نیز شما را در درست کردن سالاد و غیره یاری می رساند؛ پس می توانید به راحتی به خلال کردن موادی مانند سیب زمینی و خیار، رنده کردن صیفی جات به حالت ریز و درشت بپردازید. فقط کافی است صفحه ی رنده ای که مد نظر دارید را بر روی کاسه اصلی نصب نمایید.پارچ مخلوط کن 1.5 لیتری همراه با ضمیمه آب مرکبات گیری نیز همانطور که می دانید برای درست و آماده کردن نوشیدنی هایی مانند کوکتل، اسموتی و آب مرکبات کاربرد دارند. کاسه ی خرد کن 1.5 لیتری همراه با تیغه های استیل ضد زنگ، موجب می شود به خوبی بتوانید انواع مواد با بافت مختلف را خرد نمایید. قابلیت آسیاب از دیگر مزیت های غذاساز کنوود می باشد، پس کاربران می توانند به کمک این غذاساز به پودر کردن اقلامی مانند ادویه و دانه های مختلف بپردازند.

قیمت غذاساز کنوود در میان انواع غذاساز های موجود در بازار با توجه به امکانات و قابلیت های زیادی که در اختیار کاربران قرار می دهد بسیار مناسب است.

قدرت و سرعت بالا

غذاساز کنوود 34 کاره KENWOOD FP730

قدرتی که موتور غذاساز کنوود FP730 ارائه می دهد 900 وات می باشد که بسیار عالی و راضی کننده است به طوری که در طول آشپزی به مشکل برخورد نخواهید کرد. همچنین برای سهولت انجام کار های مختلف در این غذاساز 8 عدد سرعت مختلف همراه با حالت پالس « Pulse » وجود دارد که به کمک دکمه ولوم چرخشی روی پایه دستگاه به راحتی قابل تغییر و انتخاب است؛ پس بسته به این که با دستگاه چه کاری انجام می دهید و یا اینکه چه موادی را با آن آماده می سازید می توانید سرعت مورد نظرتان را تنظیم نمایید.

مثلا برای خرد کردن و یا آسیاب مواد غذایی سفت سخت بایستی از سرعت های بالاتر بهره گرفت، اما برای هم زدن مواد غذایی نیمه جامد، سرعت های پایین هم جواب گو هستند. 8 درجه سرعت در این دستگاه به خوبی نشانگر قدرت و عملکرد بالای دستگاه غذاساز کنوود می باشد؛ پس بدون نگرانی می توانید موادی مانند خمیر را به خوبی با این غذاساز ورز دهید.

سخن آخر

غذاساز کنوود FP730 انتخاب مناسبی برای خانم شاغل است که اکثر اوقات با کمبود وقت مواجه هستند، تنوع بالای کاری با این غذاساز، موجب تسریع آشپزی خواهد شد. موتور اصلی 900 واتی این دستگاه غذاساز با قدرت بالایی که دارد بسیار کارآمد و همه فن حریف است. همچنین قابلیت 8 درجه تنظیم سرعت در حین کار با دستگاه، عملکردی عالی و به معنای واقعی را در اختیارتان قرار می دهد به طوری که در مواجه با مواد سفت و سخت هیچ چیز جلودارش نخواهد بود. این غذاساز به خوبی از پس کارهایی مانند، مخلوط کردن، خرد کردن، همزدن، رنده کردن و آسیاب انواع مواد غذایی بر می آید. از دیگر موارد خوشحال کننده در غذاساز کنوود 730، حالت پالس، پایه های ضد لغزش، محل جمع آوری سیم، شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی می باشد. تمامی امکانات فوق در این دستگاه گرد هم امده اند تا دستگاهی خواستنی را پیش روی کاربران قرار دهند و شکی برای انتخاب و خرید آن باقی نگذارند.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهkenwood
کشور سازندهانگلیس, چین (اصلی)

مشخصات کلی

شماره مدلFP730
ابعاد390 × 270 × 220 میلی‌متر

مشخصات کلی

نوع غذاسازحرفه ای
کارکرد34 کاره
کاربردهاخردکن, مخلوط کن, آسیاب, آب مرکبات گيری, همزن, خمیرزن, رنده کن

توان و منبع تغذیه

توان مصرفی900 وات

قدرت و عملکرد

قابلیت تنظيم سرعت

بله

تعداد سرعت8
عملکرد پالس (ضربه ای)

بله

عملکرد توربو

خیر

مشخصات خردکن

ظرفیت کاسه خردکن (ظرف اصلی)1.5 لیتر
کاسه ی مدرج

بله

اهرم هل دهنده ی مواد غذایی

بله

مشخصات خردکن

جنس ظرف پلاستیک شفاف
جنس تیغهاستیل ضد زنگ
درپوش محافظ

بله

مشخصات تیغه گوشت کوب

تعداد پره تیغه 2

مشخصات مخلوط کن

مخلوط کن

بله

پارچ مدرج

بله

دریچه ی شکر ریز

بله

ظرف مخلوط کن

جنس پارچ مخلوط کنپلاستیک شفاف
ظرفیت پارچ مخلوط کن1.5 لیتر

مشخصات آبمیوه گیری

آبمیوه گیری

خیر

آب مرکبات گيری

بله

جنس فیلتر و مخروطیپلاستیک

مشخصات رنده

رنده

بله

تعداد رنده 3
جنس صفحات رندهاستیل ضد زنگ
نوع رنده درشت, ریز , خلال کن

ویژگی ها و امکانات

همزن

بله

خمیر زن

بله

قفل ایمنی

بله

مشخصات همزن

تعداد میله های همزن2
جنس ضمیمه خمیر زنپلاستیک

مشخصات آسیاب

آسیاب

بله

جنس ظرف آسیابپلاستیک شفاف

سایر امکانات

چرخ گوشت

خیر

قابلیت استفاده همزمان مخلوط کن و غذاساز

خیر

ویژگی ها و امکانات

قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی

بله

مشخصات ظاهری

رنگسفید
پایه ضد لغزش

بله

محل جمع ‌آوری سیم

بله

طول سیم برق90 سانتی‌متر

طراحی

جنس بدنهپلاستیک

صفحه نمایش

صفحه نمایش

خیر

مشخصات کنترل پنل

چراغ نشانگر

خیر

نوع عملکرددکمه چرخشی

اقلام همراه

اقلام همراهدیسک های رنده, تیغه ها, دربپوش , اهرم هدایت مواد غذایی, پره همزن, ضمیمه خمیر زن, فیلتر و مخروطی آب مرکبات گیری, پارچ مخلوط کن, کاسه خرد کن, ظرف آسیاب, دفترچه ی راهنما
نظرات کاربران
نظرات مشتری (3)
مامانم خیلی ازش راضیه
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من واسه روز مادر اینو خریدم
عالییه و مامانم میگه خیلی ازش راضیه
خیلی خوشحام
نظر توسط پریسا نامور (ارسال شده در 1396/05/12)
کیفیت عالی
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
کارش عالیه سرعت بسیار بالا و تیغه های تیزی داره
نظر توسط بهناز رضایی (ارسال شده در 1396/05/12)
راهنمایی برای خرید بقیه دوستان
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
خیلی عالیه، من تقریبا هرکاریو باهاش انجام می دهم و ازش خیلی راضیم. پیشنهاد من اینه که بخرید نظر توسط مهسا (ارسال شده در 1396/05/12)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: غذاساز کنوود 34 کاره KENWOOD FP730
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
پی‌دی‌اف راهنما
اینفوگرافی

اینفوگرافی غذاساز کنوود fp730

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۸
طراحی
۱۰
قدرت
۹
ارزش خريد
۸
کيفيت ساخت
۸
سهولت استفاده
۱۰
امکانات و قابليت ها

نقاط قوت

34 کاره
قدرت بالا
8 سطح تنظیم سرعت

نقاط ضعف

جنس بدنه ی پلاستیکی
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
غذاساز فیلیپس 1000 وات HR7757 Philips Food Processor غذاساز فیلیپس 1000 وات HR7757 Philips Food Processor
1 رای

قیمت عادی: ‎۱٬۸۴۸٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱٬۵۴۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱٬۵۴۰٬۰۰۰ تومان

غذاساز فيليپس 30 کاره PHILIPS HR7769 غذاساز فيليپس 30 کاره PHILIPS HR7769
3 رای

قیمت عادی: ‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱٬۶۴۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱٬۶۴۰٬۰۰۰ تومان

غذاساز فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR7776 غذاساز فیلیپس 1000 وات PHILIPS HR7776
5 رای
‎۲٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان
غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
4 رای

قیمت عادی: ‎۲٬۱۳۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹۱۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۹۱۰٬۰۰۰ تومان

غذاساز فوما 1200 وات FUMA FU-777 غذاساز فوما 1200 وات FUMA FU-777
3 رای
‎۱٬۳۸۰٬۰۰۰ تومان
غذاساز کنوود 22 کاره KENWOOD FOOD PROCESSOR FPM-250 غذاساز کنوود 22 کاره KENWOOD FOOD PROCESSOR FPM-250
1 رای

قیمت عادی: ‎۱٬۶۶۸٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱٬۳۹۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱٬۳۹۰٬۰۰۰ تومان

 غذاساز کنوود 600 وات FP190 KENWOOD غذاساز کنوود 600 وات FP190 KENWOOD
1 رای
‎۹۵۰٬۰۰۰ تومان