مداد نوکی اکو فرند بیل eco friends baile pencil

eco friends baile pencil  • طراحی مناسب

  • مناسب دانش آموزان

  • دارای پاک کن

  • بدنه سبک

  • خوش دست و زیبا

  • موجود در رنگ های متنوع
دسترسی: موجود

‎۵٬۵۰۰ تومان
آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به مداد نوکی اکو فرند بیل eco friends baile pencilهمه ی ما به نوشتن با مداد های نوکی علاقه داریم. به دلیل تنوع در ضخامت، هر شخصی می تواند از آن استفاده کند. مداد های نوکی در اندازه های 0.3، 0.5، 0.7 و 0.9 ارائه می شوند. مداد نوکی یا اتود که به آن مداد مکانیکی نیز می گویند، یکی از لوازم نوشتاریست که به تراش هم نیاز ندارد. بیشتر افراد از مداد های نوکی با ضخامت 0.5 و 0.7 استفاده می کنند. استفاده از مداد نوکی با ضخامت 0.3 برای افرادی مناسب است که خط ریزی دارند و یا می خواهند نقاشی های جزئی بکشند. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که مداد را زیاد فشار می دهید، مداد نوکی با ضخامت زیاد برای شما کاربردی خواهد بود. جنس مداد نوکی بستگی به سلیقه شما دارد، بعضی از افراد دوست دارند مداد نوکی فلزی در دست بگیرند و برخی، از مداد نوکی پلاستیکی بیشتر استفاده می کنند. البته مداد نوکی پلاستیکی قیمت ارازان تری دارد اما اگر در شرایط و مکان مهمی قرار گرفتید، داشتن مداد نوکی فلزی بهتر خواهد بود. مداد های نوکی به نسبت مداد های چوبی خیلی بیشتر دوام دارند و می توان تا چند سال از آن ها استفاده کرد.
طراحی و خوش دست بودن مدادهای نوکی حائز اهمیت است، لذا برای استفاده مکرر باید مدادی را انتخاب کرد که خوش دست باشد. برخی از مداد های نوکی همراه با پاک کن عرضه می شوند، به عبارتی بالای مداد قسمت کوچکی مشاهده می شود که پاک کن بر روی آن قرار گرفته، اما اکثر افراد از پاک کن این قسمت استفاده نمی کنند، بنابراین اگر مداد نوکی را خریداری کردید که پاک کن نداشت، نگران نشوید چرا که ممکن است برای بعضی از افراد کاربردی نباشد. برای خرید لوازم نوشتاری همچون مداد نوکی باید هدف خودتان را اول مشخص کرده سپس دست به انتخاب بزنید. نوک های مداد نوکی نیز در اندازه های متنوعی وجود دارند که این نشان می دهد هر کدام برای کار خاصی ارائه و تولید شده اند. با خرید نوک مداد نوکی می توانید طراحی های زیبا و ماهرانه را خلق کنید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل eco friends baile

مدادهای نوکی یکی از پر کاربردترین لوازم تحریر امروزه می باشد که از دانش آموزان گرفته تا کارمندان و مهندسین از آن استفاده می کنند. مدادهای نوکی به تراش نیازی ندارند و برخی از آن ها همراه با پاک کن عرضه می شوند. نوک های مداد نوکی در ضخامت های مختلف ارائه می شوند که هر کدام کاربرد خاصی دارند و انتخاب بین آن ها تنها به شخص خریدار بستگی دارد که هدفش خرید کدام یک از ضخامت هاست. به دلیل استفاده ی آسان، از مدادهای نوکی برای نوشتن روزانه و حل مسائل ریاضی استفاده می کنند. این مداد نوکی ها در طراحی های متنوع و جنس های پلاستیکی و فلزی وارد بازار می شوند که انتخاب آن به سلیقه ی کاربر برمی گردد.

کار با مداد نوکی در شرایط مختلف

بیشتر افراد از مداد نوکی برای نوشتن روزمره استفاده می کنند. اگر می خواهید از مداد نوکی برای نوشته های خود استفاده کنید باید مداد نوکی را انتخاب کنید که به اندازه کافی ضخیم باشد تا نشکند. مداد نوکی 0.5 برای اکثر افراد ممکن است ضخیم باشد، اما بعضی از کاربران هستند که برای آن ها جزء مداد های نوک نازک هستند و برای این افراد مداد های نوکی 0.7 و یا 0.9 مناسب است، چرا که هنگام نوشتن ممکن است فشار زیادی به مداد بیاورند و در این صورت سریع نوک مداد شکسته می شود. اگر طراحی های جزئی دارید و یا می خواهید با خطی ریز بنویسید، مداد نوکی کم ضخامت انتخابی ایده آل برای شماست. مداد نوکی اتوماتیک برای کسانی بسیار کاربردیست که در جلسه مهمی قرار گرفته اند و زمانی برای متوقف کردن نوشتن ندارند، در این صورت این نوع مداد نوکی از زمان شما در هنگام فشار دادن دکمه برای بیرون آمدن نوک صرفه جویی می کند.

این مداد نوکی ضخامت 0.5 میلیمتری دارد. بیشتر افرادی که دستخط ریزی دارند به این مدل علاقه نشان می دهند و از آن استفاده می کنند.

کار با مداد نوکی

طراحی جزئی مداد نوکی

قیمت مداد نوکی

در بالای برخی از مدادهای نوکی پاک کن وجود دارد. این ویژگی برای بعضی ها اهمیت دارد و برای برخی دیگر ممکن است بی اهمیت باشد. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که نوشته هایتان را به ندرت پاک می کنید، به مداد نوکی پاک کن دار نیازی ندارید. البته اکثر کاربران به حمل پاک کن دلخواه به صورت جداگانه بیشتر علاقه نشان می دهند. در صورت اتمام پاک کن مداد نوکی می توانید پاک کن مخصوص به آن را جایگزین کنید. مداد نوکی از دو جنس پلاستیکی و فلزی ساخته شده . مداد نوکی پلاستیکی برای کسانی مناسب است که می خواهند با کمترین هزینه از مداد نوکی با ضخامت مورد علاقه برخوردار شوند. مداد نوکی فلزی برای اشخاصی کاربردیست که در جلسه مهمی قرار دارند و می خواهند مدادی را در دست بگیرند که با شرایط مذکور وفق شود. مداد نوکی پلاستیکی به خوبی عمر می کنند، با این وجود مداد نوکی فلزی قطعا دوام و ماندگاری بیشتری دارد.

نوک مداد نوکی

برای خرید نوک مداد نوکی باید به ضحامت آن توجه کنید. ضخامت نوک مداد های نوکی بین 0.2 تا 5.6 میلی متر است. هر کدام از این اندازه ها برای کار خاصی به کار می رود و کاربر با توجه به هدفش نوک مورد نظر را خریداری می کند. بین 0.2 تا 0.4 نازک ترین نوک مداد شناخته می شود، از این ضخامت برای طراحی و هاشورهای ریز استفاده می کنند، همچنین افرادی که دست خط ریزی دارند از آن بهره می برند. رایچ ترین نوک مداد نوکی بین 0.5 تا 0.7 است. از این نوک ها برای نوشتن روزانه، تکالیف و مشق مدرسه و دیگر کارها استفاده می کنند. افرادی که هنگام نوشتن به مداد فشار زیادی وارد می کنند، نوک مداد نوکی 0.7 را توصیه می کنیم. اندازه 0.9 تا 1.3 میلی متری کمتر شناخته شده هستند، اما برای افرادی که دوست دارند دست خط نسبتا درشتی داشته باشند و یا طراحی های پررنگی انجام دهند، مناسب است. برای دانش آموزان مقطع ابتدایی که به مداد نوکی علاقه دارند ولی استفاده از آن را نمی دانند، این مقدار ضخامت برای آن ها به کار می رود. ضخامت های بالای 1.3 به نام نوک نگه دار شناخته شده هستند و برای طراحی های تخصصی به کار می برند.

انواع نوک مداد نوکی

خرید لوازم تحریر

برای لوازم تحریر خرید کمتر از 40 هزار تومان قابل ارسال نیست.
مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهStationery
کشور سازندهچین (اصلی)

مشخصات کلی

مناسب برای کلاس پنجم تا کلاس ششم, کلاس هفتم تا کلاس نهم, کلاس دهم تا کلاس دوازده, دانشجو
کاربردهانوشتن مشق ها

مشخصات لوازم نوشتاری و رنگ آمیزی

رنگ نوشتاریمشکی
سایر مشخصات

طراحی زیبا

0.5 میلیمتر

دارای پاک کن

مشخصات ظاهری

تعداد1
جنس بدنهپلاستیک
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
طراحی باریک
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
طراحیش جالبه. باریکه به نسبت محصولات دیگه و همینش باعث شد بخرم خوش دست و زیبا نظر توسط شیریفیان (ارسال شده در 1397/12/06)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: مداد نوکی اکو فرند بیل eco friends baile pencil
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۹
کیفیت ساخت
۱۰
ارزش خرید
۸
مقاوم در برابر شکستن

نقاط قوت

حرکت نرم و روان بر روی کاغذ
مناسب افراد با دستخط ریز

نقاط ضعف

-