یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوتLG Side by Side Refrigerator GC-J267  • گنجایش کل 28 فوت

  • کمپرسور اینورتر خطی

  • سیستم «Smart Diagnosis»

  • کشو حفظ رطوبت

  • فیلتر بهداشتی

  • آبریز و یخساز بر روی درب

  • لایه ضد باکتری

  • فیلتر تصفیه آب

  • محفظه ی « Fresh Box »

  • دستگیره توکار
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به خرید یخچال فریزر ال جی ساید بای ساید 28 فوتLG Side by Side Refrigerator GCJ-267از زمان شروع تولید ساید بای ساید و عرضه آنها به بازار افرادی جذب این دسته از محصولات شدند، شرکت ها برای اینکه از رقابت های داغ در تولید این محصولات عقب نیفتند فناوری ها و ویژگی هایی به ساید بای ساید اضافه کردند که منجر به خاص شدنشان شد و طرفدارانی یافتند؛ اکنون برند ال جی از جمله موفق ترین ها در این حوزه است. یخچال ساید بای ساید جی سی جی 267 « GCJ-267 » از جمله تولیدات این شرکت بزرگ است که ثابت خواهد کرد ساید بای سایدهای ال جی کیفیتی عالی دارند و فناوری هایی که در ساخت آنها به کار رفته است بسیار متنوع و عالی هستند. طراحی لوکس بدنه و چینش مناسب قفسه ها بسیار هوشمندانه انجام گرفته است و فضای 28 فوتی آن فضای زیادی را برایتان فراهم خواهد کرد.
حفظ مواد غذایی برای مدت طولانی و ایجاد محیطی سالم و عاری از آلاینده ها و بوی نامطبوع در یخچال ساید بای ساید GCJ-267 توسط فیلتر بهداشتی « Hygiene Fresh+ » تضمین شده است، این فیلتر 5 لایه دارد که و در پنج مرحله آلاینده های محیط را تا 99.99 درصد از بین خواهد برد. کمپرسوری قدرتمند لازم است تا دمای مورد نیاز را برای بخش یخچال و فریزر تامین کند و مصرف آنچنان بالایی نیز نداشته باشد، کمپرسور اینورتر خطی « Inverter Linear Compressor » با فعالیت در یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی GCJ-267 میزان مصرف انرژی پایین ، تولید صدای پایین و عمر بالا را یکجا در این یخچال ساید بای ساید فراهم کرده است. وجود آبریز و یخساز بر روی درب فریزر دسترسی را به این اقلام راحت کرده است و پنل لمسی بر بالای آبریز و یخساز قرار گرفته است که تنظیم دمای یخچال و فریزر ، قفل کودک و ... در این قسمت قابل دسترسی اند.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت

از زمان شروع تولید ساید بای ساید و عرضه آنها به بازار افرادی جذب این دسته از محصولات شدند، شرکت ها برای اینکه از رقابت های داغ در تولید این محصولات عقب نیفتند فناوری ها و ویژگی هایی به ساید بای ساید اضافه کردند که منجر به خاص شدنشان شد و طرفدارانی یافتند؛ اکنون برند ال جی از جمله موفق ترین ها در این حوزه است. یخچال ساید بای ساید جی سی جی 267 « GCJ-267 » از جمله تولیدات این شرکت بزرگ است که ثابت خواهد کرد ساید بای سایدهای ال جی کیفیتی عالی دارند و فناوری هایی که در ساخت آنها به کار رفته است بسیار متنوع و عالی هستند. طراحی لوکس بدنه و چینش مناسب قفسه ها بسیار هوشمندانه انجام گرفته است و فضای 28 فوتی آن فضای زیادی را برایتان فراهم خواهد کرد.

نمایی شیک و لوکس

ظاهر یخچال ساید بای ساید GCJ-267 ال جی آنچنان زیبا وخیره کننده است که هر بیننده ای را به طرف خود خواهد کشید. قد و قامت بالا بلندش با دو درب و دستگیره های تو رفته در وسط درب ها که به صورت افقی کشیده شده اند تزئین شده است. سادگی درب ها با لوگوی ال جی « LG » و مارکی که نشان از موتور اینورترخطی بر روی این ساید بای ساید می باشد، زیبا کاری و اصالت داده شده است. اما گزینه ای دیگر بر روی درب ها موجود است که علاوه بر لوکس بودن کارایی بالایی نیز دارد؛ قسمت آبریز و یخساز ساید بای ساید LG GCJ-267 و پنل آن. آبریز و یخساز امکان ذدسترسی سریع شما را به آب و یخ فراهم می کنند ، شما می توانید آبی زلال و صاف را که در طی سه مرحله تصفیه شده است میل نمایید؛ با پنل لمسی با طراحی فوق العاده اش هم دما را تنظیم کنید، قفل کودک را فعال نمایید، نسبت به قطع صدای هشدار درب اقدام کنید و .... این یخچال ساید بای ساید در دو رنگ سفید و نقره ای تولید شده است که هر کدام طیفی از سلیقه را پوشش خواهند داد و می تواند با آشپزخانه برخی از شما همخوانی داشته باشد. یخچال ساید بای ساید GCJ-267 با اندازه ی 912 × 1790 × 727 میلیمتر تولید شده است.

یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت

طراحی با سیستم ذخیره سایزی هوشمند

یخچال ساید بای ساید 28 فوتی GCJ-267 ال جی آنچان به زیبایی و مهندسی شده طبقه بندی شده است که واقعا ارزش نام گذاری آن را به سیستم ذخیره سازی هوشمند « SMART STORAGE SYSTEM » دارد. این سیستم به شما این امکان را خواهد داد تمامی مواد غذایی ، بطری ها و ظروف را در یخچالتان قرار دهید و پس از گذشت مدت زمانی حتی چند روزه ، خوراکی ها را با طراوت و تازگی روز اول بردارید. خوراکی های کوچکتان را می توانید در محفظه تاشو که امکان کشیدن به بیرون و جاسازی در مکان خود را با کشدن قسمت بالایی محفظه امکان پذیر کرده است، محلی مناسب برای قرار دادن خوراکی های کوشک است ؛ محفظه ی Tilting Fresh Basket که بر روی درب قرار دارد محلی مناسب برای ذخیره سازی تنقلات ، تخم مرغ و ... است. اگر بطری یا ظرف بلندی دارید که در قرار دادن آن در میان قفسه ها با مشکل برخورده اید با ساید بای ساید GCJ-267 این مشکل را تجربه نخواهید کرد، زیرا با مجهز شدن این یچال ساید بای ساید ال جی به Folding Shelf می توانید در صورت بروز مشکل قفسه را تا کنید و به میزان دو قفسه برای جاسازی ظرف فضا در اختیار داشته باشید. کشوی که تنها با یک فشار ساده باز خواهد شد و می توانید در آن ظروف بزرگ و یا خوراکی های بزرگ را قرار دهید ، کشو « Easy Pull Drawer » است ؛ این کشو که در محفظه فریزر قرار گرفته به شما این امکان را می دهد مواد غذایی را حتی به صورت بسته ای قرار دهید و مشکلی از بابت فضا و جاسازی نداشته باشید. جعبه ای دیگری به نام « Fresh Box » در ساید بای ساید GCJ-267 تعبیه شده است که اگر ماده غدایی و خوراکی دارید که ایجاد بو می کند، می توانید در این محفظه قرار دهید ، زیرا از انتشار بو به محفظه داخلی جلوگیری خواهد کرد. با وجود این کشو ها و محفظه هاست که این سیستم ذخیره سازی را هوشمند نامیده اند.

یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت

یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت

فضای داخلی علاوه بر این ها دارای قفسه ها و کشوها دیگر نیز هست؛ قفسه نگهداری بطری یکی از قفسه هاست که امکان قرار دادن چهار بطری در این مکان موجی شکل برایتان فراهم است. کشو حفظ رطوبت « Moist Balance Crisper » از کشوهای کاربردی است که در ساید بای ساید GCJ-267 ال جی بخشی از فضای داخلی را به خود اختصاص داده است، این کشو با حفظ رطوبت خوراکی ها محل مناسبی برای قرار گیری میوه و سبزی است ، این تنظیم رطوبت سبب خواهد شد میوه و سبزی برای مدت زمانی طولانی تازه و قابل مصرف باشند. کشو « Fresh zone » نیز محفظه ای برای نگهداری مواد غذایی لبنی و پروتئینی است که با نگهداری این مواد در دمای صفر درجه بدون رسیدن به حالت انجماد ، سالم و تازه باقی خواهند ماند. محفظه آبریز و یخساز بر روی قسمت داخلی درب فریزر واقع شده اند که محدوده ی بالایی درب در اختیارشان است.

کم صدا و کم مصرف

یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت

اگر می خواهید پس از خرید ساید ساید بای ساید فضایی آرام را در آشپزخانه داشته باشد، ساید بای سایدتان انرژی پایینی مصرف کند و مدت زمانی طولانی برایتان کار کند و عیبی در موتورش پیش نیاید، پیشنهاد می کنم نسبت به خرید یخچال ساید بای ساید GCJ-267 ال جی اقدام نمایید؛ زیرا این یخچال ساید بای ساید با تکنولوژی کمپرسور اینورتر خطی « Inverter Linear Compressor » فعالیت خواهد کرد. نقاط اصطکاک در این کمپرسور کم اند و سایش بین آنها بسیار کم خواهد بود و در نتیجه صدای بسیار کم و در حدود 25 درصد از سایر کمپرسورها صدا تولید خواهد کرد؛ با وجود این سایش کم قطعات دیرتر آسیب خواهند دیدو می توان عمر طولانی را برای این کمپرسور انتظار داشت، شرکت ال جی تا 10 سال این کمپرسور را ورنتی کرده است اما آزمایشات نشان داده است این عمر تا 20 سال نیز بدون مشاهده مشکل در کمپرسور ادامه خواهد یافت. میزان مصرف انرژی در ساید بای ساید بسیار با اهمیت است زیرا ساید بای ساید GCJ-267 تمام طول شبانه روز را مشغول به فعالیت است ، اما با وجود موتور اینورتر خطی این اطمینان را داشته باشید که انرژی کمی توسط ساید بای ساید صرف خواهد شد، زیرا 32 درصد انرژی کمتری به نسبت سایر کمپرسورها انرژی صرف خواهد کرد.

سلامت و طراوت

حذف کامل میکروب ها ، باکتری ها و ویروس ها با وجود فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+ امکان پذیر شده است ، به گفته سازندگان این فیلتر در طی 5 مرحله تمامی آلاینده های محیط یخچال ساید بای ساید ال جی GCJ-267 را گرفته و از بین خواهد برد تکنولوژی Hygiene Fresh+ در لایه های اول تا پنجم شامل فوتوکاتالیست ، فیلترکربنی بوزدا و لامپ فرابنفش خواهد شد ؛ لایه اول گرد و غبار ، لایه دوم و سوم بوی نامطبوع ، لایه چهارم باکتری و لایه پنجم ویروس ها را از بین خواهد برد. پس از اتمام پروسه پاک سازی، هوای بدون بو و بدون هیچ ذره ای آلودگی خواهد بود.

فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+ در طی پنج مرحله و به کمک فیلترها و لایه های تشکیل دهنده ، ویروسها ، میکروب ها ، بوی نامطبوع و همه ی ذرات آلوده را به میزان 99.99 درصد در محفظه ساید بای ساید GCJ-267 از بین خواهد برد.

یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت

سایر امکانات

یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوت

علاوه بر ویژگی های مهمی که مطرح شدند یخچال فریزر ساید بای ساید GCJ-267 ال جی در بر گیرنده‌ی امکانات و تکنولوژی های دیگری نیز هست که این محصول ال جی را از لحاظ امکانات پر بارتر کرده اند. سیستم عیب یاب هوشمند « Smart Diagnosis » فناوری است که تنها با نصب اپلیکیشن بر روی موبایل هوشمند بروز ایراد را به شما گزارش خواهد کرد و تشخیص خواهد داد ایراد به وجود آمده مربوط به کدام بخش است ؛ در صورتی که عیب ایجاد شده ساده باشد و توسط کاربر رفع گردد ، نحوه‌ی رفع مشکل را نیز به شما آموزش خواهد داد تا خودتان خرابی را رفع نمایید. سنسور دیجیتال « Digital sensing » نیز برای صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار مناسب است و در فصل های مختلف و دما های گوناگون تشخیص خواهد داد که کمپرسور به چه میزان و با چه توانی باید فعالیت کند تا بتواند دمای مورد نیاز یخچال را تعیین کند ؛ به عنوان مثال میزان توان کارکرد کمپرسور در فصل تابستان و زمستان و یا شب و روز متفاوت است و این سنسور بر اساس دمای محیط به کمپرسور فرمان انجام فعالیت را خواهد داد.

هشدار باز ماندن درب « Door alarm » و قفل کودک « Child lock » از گزینه هایی هستند که از روی پنل لمسی فعال و یا غیر فعال خواهند شد. اگر درب را باز کنید و مدت زمانی از آن بگذرد این سیستم تشخیص خواهد داد که شما فراموش کرده اید که در ساید بای ساید GCJ-267 را ببندید در نتیجه شروع به ردن آلارم خواهد کرد تا درب را ببندید. قفل کودک نیز دسترسی و امکان تغییر تنظیمات رو پنل را از کودکان و افراد دیگر سلب خواهد کرد و اجازه نخواهد داد افراد ناخواسته تنظیمات را دستکاری نمایند.

امکان قفل کودک را باید به صورت دستی از روی پنل فعال نمایید، البته به علت لمسی بودن دکمه ها امکان برخورد ناخواسته و تغییر غیر عمدی وجود دارد ، از این رو توصیه می شود همیشه این حالت قفل کودک فعال باشد.

خرید یخچال فریزر ساید بای ساید GCJ-267 ال جی آری یا نه؟!

شما از یک یخچال ساید بای ساید خوب و با کیفیت چه می خواهید ، تمام خواسته ها را اگر ردیف کنید به این نتیجه می رسید که داشتن یخچال فریزر ساید بای سایدی که طراحی زیبایی داشته باشد، فناوری های روز را در بر بگیرد ، مواد غذایی را در محیطی سالم نگه دارد، ماندگاری خوراکی ها در ساید بای ساید زیاد باشد ، محفظه ای بدون بو داشته باشد، دسترسی به آبریز و یخساز داشته باشد، قیمت با توجه به امکانات ارائه شده مناسب باشد و ...؛ با توجه به اینکه یخچال ساید بای ساید GCJ-267 تمامی این ویژگی ها را دارد پس می توانید به این نتیجه رسید که این ساید بای ساید ارزش خرید را دارد.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگنقره‌ای
تولید‌کنندهlg
کشور سازندهقطعات کره, چین (اصلی)

مشخصات کلی

نوعیخچال ساید بای ساید
نام مدلGCJ-267
تعداد پنلتک پنل
تعداد درب2 درب
رنگ بدنهسفید, نقره ای

ظرفیت

گنجايش کل به فوت28 فوت

مشخصات یخچال

تعداد طبقات6 عدد
تعداد طبقات درب5 عدد
تعداد کشو2 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

قفسه لبنیات

بله

طبقه نگهداری بطری

بله

طبقه نگهداری تخم مرغ

بله

کشو با تنظيم دما و رطوبت

بله

جنس قفسه هاشیشه ای
طبقات قابل تنظیم

بله

سایر ویژگی های یخچال

قفسه ی تاشو « Folding Shelf »

سیستم ذخیره سازی هوشمند

مشخصات فریزر

تعداد طبقات5 عدد
تعداد طبقات درب3 عدد
تعداد کشو2 عدد
جنس قفسه هاشیشه ای
یخسازاتوماتیک
سایر ویژگی های فریزر

محفظه ی « Fresh Box »

محفظه ی « Easy Pull Drawer »

امکانات ویژه

آبسردکن

بله

یخساز خودکار

بله

نور داخلی

بله

هشدار باز ماندن درب

بله

لایه ضد باکتری

بله

فیلتر تصفیه آب

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

دستگیره توکار

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر روی درب
نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

قفل کودک

بله

قابلیت تنظیم دمای یخچال

بله

قابلیت تنظیم دمای فریزر

بله

بهره وری انرژی

میزان صدا41 دسی بل
نوع موتورکمپرسور اینورتر خطی
نوع گاز مصرفیR600a

ابعاد و وزن

ارتفاع1790 میلی‌متر
پهنا912 میلی‌متر
عمق با درب میلی‌متر
عمق بدون دربمیلی‌متر
وزن130 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
سايد ال جي 267
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
سلام اين سايد رنگ سفيدش رو از بانه دات كام خريدم
رنگ سفيدش خيلي قشنگه و هم امكانات و كاراييش خيلي خوبه.
ممنون از مديريت و كاركنان بانه دات كام.
نظر توسط افشاري (ارسال شده در 1396/11/27)
رنگ سفید
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
رنگ سفید این ساید بای ساید عجب زیبایی به آشپزخونه م داده ، پیشنهاد میده اگه به دیزاین خونه شما هم میخوره همین رنگش رو از بانه دات کام بگیرید. نظر توسط فاطیما (ارسال شده در 1396/03/11)
خرید ساید بای ساید ال جی
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
برای کسایی که می خوان یه ساید خوب بگیرن که امکاناتش هم خوب باشه و در کنار اون قیمتش هم بالا نباشه سایدای الجی بهترین گزینه هستن . این مدلش هم که از نظر من جزو بهترین هاست. نظر توسط ساکت... (ارسال شده در 1396/03/11)
طراحی
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
از دیزاین این یخچال ساید خوشم می یاد اما ای کاش یه محفظه ی باری چیزی هم داشت که خوراکی هایی که بیشتر بهشون نیاز داشتیم هم در اونجا قرار می دادیم ، حداقل کمتر انرژی مصرف می شد. اگر ای ویژگی خیلی براتون مهم نیست امکانات دیگش زیاده و با قیمتی که داره فوق العاده است. نظر توسط جهانی (ارسال شده در 1396/03/11)
جهیزیه عروس
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
امکاناتی که این یخچال داره تنوعش خیلی بالاست. از راهنمای خریدتون استفاده کردم . تو معرفی ساید بای ساید GCJ-267 راهنمای خرید بر اساس رنگ رو هم گنجانده بودید که تو انتخاب جهیزیه دخترم خیلی بهم کمک کرد. ممنونم ازتون و خسته نباشید تو خریدهای دیگم هم از سایت شما بهره خواهم برد. نظر توسط عباس سهیلی (ارسال شده در 1396/03/11)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوتLG Side by Side Refrigerator GC-J267
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

کمپرسور اینورتر خطی
آبریز و یخساز بر روی درب
گنجایش 28 فوت

نقاط ضعف

عدم وجود محفظه بار
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید