کولر گازی توشیبا 10000 سرد و گرم TOSHIBA RAS-10N3KHP

TOSHIBA AIR CONDITIONER RAS-10N3KHP  • ظرفیت 10000btu

  • کمپرسور پر قدرت روتاری

  • مجهز به فیلتر ضد باکتری

  • تایمر و حالت خواب

  • سرمایشی و گرمایشی

  • حالت بی صدا و one touch

  • تمیز کننده خودکار

  • حسگر حضور

  • سیستم سرمایش سریع

  • دارای صفحه نمایش

دسترسی: موجود

‎۵٬۹۲۰٬۰۰۰ تومان
آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به کولر گازی سرد و گرم 10000 توشیبا TOSHIBA AIR CONDITIONER RAS-10N3KHPبا به میان آمدن کولرهای گازی اسپلیت، کولرهای قدیمی جایگاه خودشان را از دست دادند و کاربران بیشتر به خرید کولرگازی روی آوردند؛ تا اینکه شرکت های با سابقه ای همچون توشیبا نیز تولید این محصولات سرمایشی و گرمایشی را شروع کردند. کولر گازی توشیبا آر ای اس 10 ان 3 کی اچ پی «RAS-10N3KHP» از محصولات با کیفیت این شرکت است که در حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است و با ظرفیت 10000BTU توانسته در رده بهترین های بازار جای خودش را باز کند. این کولر دیواری توشیبا با حداکثر ظرفیت سرما دهی 2.50 کیلو وات ساعت و حداکثر ظرفیت گرمادهی 2.70 کیلو وات ساعت و 10 تا 18 مترمربع از مساحت که پشتیبانی می کند، فضا را به خوبی پوشش می دهد و تمام آن چیزی که شما از یک محل استراحت لازم دارید، تقدیمتان می سازد. حالا می خواهیم به بررسی سایر امکانات کاربردی در این محصول بپردازیم، این شما و این کولر گازی دیواری توشیبا RAS-10N3KHP با ظرفیت 10000 کولر گازی توشیبا 10N3KHP از یک کمپرسور روتاری «rotary» سنگین برای پاسخگویی به نیازهای کاربران بهره می برد که نوع برق مصرفی برای این موتور سنگین تک فاز می باشد و با ابعاد 29 × 78 × 55 سانتی متر در این سیستم جایگذاری شده که خیالتان را از بابت کارکرد درست و میزان نویز پایین راحت می سازد. در کنار این، مورد دیگری که یکی از مزایای کولر به شمار می رود ریموت کنترل یونیت داخلی دستگاه می باشد که با دکمه های mode، swing، fan، one touch و quiet (بی صدا) مجهز گشته و مهمتر از همه یک صفحه نمایش LCD برای نمایش محتوا دارد.

گرید مصرف انرژی این کولر گازی توشیبا A می باشد و تاکنون جزو کم مصرف های این شرکت به شمار رفته است؛ از طرفی دیگر انواع فیلترهای به کار رفته در این کولر گازی را می توان فیلتر IAQ و حذف بوی بد از هوا و فیلتر ضد باکتری و ویروس نام برد که دیگر نیازی نیست هوای آلوده بیرون را حتی در منزلتان هم تنفس کنید. گفتیم که این کولر گازی در فصل های زمستان نیز برای گرما دهی مورد استفاده قرار می گیرد و در تمامی این حالت ها شما می توانید جهت باد افشانی پره ها (راست، چپ، بالا و پایین) را تنظیم کنید که در دو حالت بالا و پایین به صورت اتوماتیک و برای تنظیم چپ و راست به صورت دستی انجام می شود. البته تعویض حالت Mode نیز در 5 موقعیت سرد- گرم- شرجی- باد و چرخشی امکان پذیر است. در پایان بد نیست بدانید، فن کولر گازی دیواری توشیبا 10000 در سه سرعت (کم، متوسط و زیاد) به دلخواه شما قابل تنظیم بوده و نوع گاز مصرفی آن نیز مبرد R22 می باشد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی توشیبا 10000 سرد و گرم

با به میان آمدن کولرهای گازی اسپلیت، کولرهای قدیمی جایگاه خودشان را از دست دادند و کاربران بیشتر به خرید کولرگازی روی آوردند؛ تا اینکه شرکت های با سابقه ای همچون توشیبا نیز تولید این محصولات سرمایشی و گرمایشی را شروع کردند. کولر گازی توشیبا آر ای اس 18 ان 3 کی اچ پی «RAS-18N3KHP» از محصولات با کیفیت این شرکت است که در حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است و با ظرفیت 18000BTU توانسته در رده بهترین های بازار جای خودش را باز کند. این کولر دیواری توشیبا با حداکثر ظرفیت سرما دهی 5.05 کیلو وات ساعت و حداکثر ظرفیت گرمادهی 5.30 کیلو وات ساعت و 18 تا 50 مترمربع از مساحت که پشتیبانی می کند، فضا را به خوبی پوشش می دهد و تمام آن چیزی که شما از یک محل استراحت لازم دارید، تقدیمتان می سازد.

تابستان را به هوای یخ زمستان تبدیل کنید!

کولر گازی توشیبا 18000 سرد و گرم

در عصر حاضر و با وجود امکاناتی فراتر از تصور انسان، چرا باید گرمای طاقت فرسای تابستان را تحمل کنید؟ برای داشتن هوایی خنک و فوق العاده، شما تنها نیاز به خرید یک کولر گازی دارید. کولر گازی توشیبا RAS-18N3KHP با ظرفیت 18000 برای محل های مسکونی با متراژ 18 تا 50 متر مربع می تواند گزینه ایده آلی باشد. شرایط آب و هوایی که برای کارکرد این کولر توشیبا در نظر گرفته شده، معتدل، مرطوب و خشک می باشد و اصولا این را نواحی T1 و T2 می نامند که برای مناطق شمالی کشورمان، این کولر به درستی می تواند پاسخگو باشد. سرمادهی در این کولر دیواری TOSHIBA به واسطه حداکثر ظرفیت 5.05 کیلو وات ساعت و گرمادهی نیز با ظرفیت 5.30 کیلو وات ساعت انجام می پذیرد.

اما این تمام چیزی نیست که شما نیاز دارید! چند فاکتور دیگر که لازم بود بدانید، در اینجا ما لحاظ کرده ایم؛ قابلیت باد افشانی پره ها در دو حالت یا بهتر است بگوییم 4 موقعیت امکان پذیر است که تغییر جهت پره ها به دو سمت بالا و پایین را SWING و همین کار را در دو جهت راست و چپ AIR FLOW می نامند. با نگاهی به ریموت کنترل، دکمه SWING را مشاهده می کنیم که این به ما نشان می دهد تنظیم جهت پره ها در حالت بالا و پایین به صورت خودکار و به کمک ریموت انجام می شود اما اگر بخواهید هوای کولر در تمام گوشه های اتاق پخش شود و باد افشانی را در دو جهت راست و چپ تنظیم نمایید، نیاز به کنترل دستی دارید که به راحتی و تنها با عوض کردن جهت پره ها، این کار انجام می گیرد.

کمپرسور روتاری

از میان سه نوع کمپرسور استفاده شده در کولرهای گازی، توشیبا نوع Rotary را برای اسپلیت دیواری 18N3KHP برگزیده است که به گفته شرکت های سازنده و همچنین با توجه به تجربیات کاربران، کمپرسورهای روتاری بیشترین استفاده را در بین این دستگاه ها دارند. اگرچه برخی می گویند که کمپرسور های اسکرول عملکرد بهتری دارند اما کاربرد فراوان روتاری در کولرهای دیواری، خلاف این را ثابت می کند. توشیبا مانند الجی که در کولر ak-24sit از موتور روتاری استفاده کرده، این نوع کمپرسور را برای دستگاه تهویه هوایش برگزیده. از این که بگذریم می رسیم به مشخصات و نوع این کمپرسور. مارک کمپرسور روتاری این کولر گازی، toshiba می باشد و تعداد پنل هایش نیز تک پنل. این کمپرسور دورانی بر اثر حرکت حلقه هایش، عملیات فشرده سازی گاز یا هوا را انجام می دهد و به گفته توشیبا، موتوری پر قدرت و با دوام به حساب می آید تا به همراه هوای تمیز و خنکی که به منزل شما هدیه می دهد همچنین عملکردی درست از خودش به جای بگذارد. سایز موتور روتاری 18N3KHP، سنگین می باشد و نوع برق مصرفی اش نیز تک فاز که در اکثر نقاط کشورمان قابل استفاده و بهره برداری است. اگر بخواهیم یک مزیت خیلی مهم کمپرسور روتاری این کولر را نام ببریم می توانیم به کم صدا بودنش اشاره کنیم که در نقطه هدف کاربران زیادی حین خرید کولر گازی قرار دارد و طبیعتا هر چه صدای آزار دهنده کمتری تولید کند بیشتر می توان به ان اعتماد کرد تا در محیطی سرشار از آرامش، هوایی خنک و دلپذیر تولید کند.

کولر گازی توشیبا 18000 سرد و گرم

کولر گازی توشیبا 18N3KHP از یک تابع به نام عملکرد بی صدا بهره می برد که با فعال سازی این حالت، شما هیچ صدای آزار دهنده ای نمی شنوید. برای دسترسی به این تابع مفید، یک دکمه QUIET بر روی ریموت کنترل تعریف شده است.

طراحی منحصر بفرد توشیبا

بدون شک در خرید کولر گازی و انتخاب آن اگر طراحی را فراموش کنیم نیمی از مسیر را اشتباه رفته ایم؛ پس با انتخابی درست و به جا، بهترین ها را برای منزلمان انتخاب می کنیم. در اینجا ما ویژگی های طراحی کولر گازی توشیبا RAS-18N3KHP را برایتان لیست می کنیم تا با خیال راحت بتوانید هر آنچه را که می خواهید برای اتاق تان انتخاب کنید. این کولر گازی دیواری نامبرده از دو تکه یا دو یونیت ساخته شده که یونیت خارجی معمولا موتور و کندانسور را در بر گرفته و در خارج از اتاق و منزل نصب می شود و واحد داخلی یا همان اوپراتور بر روی دیوار اتاقتان قابل نصب و راه اندازی است که معمولا وظیفه تبدیل گازها به هوای خنک و دلپذیر را دارد. یونیت داخلی این اسپلیت دیواری توشیبا با ابعاد 32 × 105 × 24.3 سانتی متر و وزن تقریبی 13 کیلوگرم، رنگ بدنه سفید و شکل مستطیلی ساده و شیک طراحی شده که نشانگرهای روی بدنه آن به عنوان راهنمایی برای شما عمل می کنند و در زیر دریچه افقی، پره ها قرار گرفته اند که گفتیم در دو حالت swing و airflow قابلیت تغییر جهت را دارند. این مستطیل سفید رنگ زیبا اجزای مختلفی دارد که هنگام خرید اسپلیت، باید به آن ها توجه شود. نشانگرهای روی سمت راست کولر شامل HI POWER، فیلتر،PRE.DEF، TIMER و OPERATION می باشند که برخی از این توابع را می توان بر روی ریموت کنترل سفید رنگ نیز مشاهده کرد. در کنار این، واحد کندانسور کولر نیز ابعادی معادل با 29 × 78 × 55 سانتی متر دارد و در وزن 45 کیلوگرم قابل جایگذاری بر روی پشت بام یا هر مکان دیگری می باشد.

کولر گازی توشیبا 18000 سرد و گرم

توابعی برای راحتی کار

حالا برویم سر وقت ویژگی هایی که در هنگام خرید کولر با آن ها مواجه می شوید و شاید با مفهوم بسیاری از آن ها آشنایی نداشته باشید. گفتیم که کولر گازی 18000 توشیبا مناسب تمامی فصل های سال است که در این حالت ممکن است با گرد و خاک و یا رطوبت بسیاری در برخی از روزها مواجه شویم و کاری که این اسپلیت دیواری انجام می دهد این است که با یک سیستم تمیز کننده خودکار «Auto Cleaner» بخش هایی که لازم است را از هر گونه گرد و غبار و آلودگی تمیز می سازد و فضایی مناسب برای تنفس در اتاقتان پدید می آورد. فارغ از این سیستم خودکار، انواع فیلترهای به کار رفته در اسپلیت دیواری توشیبا فیلتر IAQ و فیلتر از بین برنده بوی بد هستند. فیلتر IAQ که در واقع تکنولوژی مدرن توشیبا برای بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان بوده، قادر است به طور کلی باکتری های مضر و بیماری زا را در محیط جمع کند و از بین ببرد. مزیت این تکنولوژی این است که بدون کاهش ظرفیت جریان هوا این کار را انجام می دهد و آسایش و آرامش مطلوب را برای شما و اعضای خانواده تان فراهم می سازد تا هر روزتان بیش از پیش بهاری باشد. حذف بوی بد و ویروس ها در هوا، از دیگر توابعی هستند که می توان برای تصفیه هوا روی آن حساب باز کرد.

کولر گازی توشیبا 18000 سرد و گرم

تابعی که بدون شک به آن نیاز پیدا خواهید کرد، تایمر 24 ساعته می باشد که کولر را برای بازه زمانی مختلف آماده به کار می سازد به این شیوه که شما می توانید به عنوان مثال روشن شدن آن را 4 ساعت به تعویق بیندازید و پس از این بازه زمانی طی شده، کولر دیواری شما روشن خواهد شد. برای درک بهتر این تابع بهتر است نگاهی به ریموت کنترل بیندازید که دو دکمه UP و DOWN به آن اختصاص داده شده اند. در بخش دیگری از توابع این ریموت کنترل عملکرد خودکار برای زمان خواب را داریم که با این ویژگی دیگر نیازی نیست نیمه شب برای تنظیم هوای کولر از خواب بیدار شوید، بلکه این تابع تنظیم دما را برایتان انجام می دهد. ویژگی HIPOWER که در بالا به آن اشاره کردیم تابع سرمایش سریع است که با سرعت بالا، اتاق تان را سریعتر از آنچه تصورش را می کنید خنک می سازد.

کولر گازی اسپلیت توشیبا حسگر حضور دارد. Presence sensor با در نظر گرفتن مصرف بهینه تر انرژی قابلیت تنظیم باد را تنها در یک جهت و بر روی یک محور دارد به این معنی که اوقاتی که شما تنها در اتاق حضور دارید می توانید با فعال سازی این حالت، از مصرف بی رویه انرژی بکاهید.

سایر امکانات در کولر گازی توشیبا

در این نقد و بررسی قصد آشنایی بیشتر شما با یکی از محصولات توشیبا را داشتیم که کولر گازی سرد و گرم RAS-18N3KHP با ظرفیت 18000 بود و از قابلیت هایی مانند فیلترهای تصفیه هوا و یک ریموت کنترل بسیار کاربردی بهره می برد. اما این نهایت امکانات این اسپلیت نبود؛ بلکه می توان به قابلیت های دیگری همچون MODE اشاره کرد. دکمه مود، 5 حالت را پیش روی شما می گذارد که این لیست شامل حالت سرد، گرم، شرجی، باد و چرخشی می شوند و با هر بار فشار دادن این دکمه، سوئیچ بین این حالت ها انجام می شود؛ از طرفی دیگر امکان تنظیم سرعت فن در سه حالت کم، زیاد و متوسط می تواند متناسب با دمای هوا تنظیم شود. اگر می خواهید بدانید که کولر گازی 18000 توشیبا برای مبرد سازی از چه گازی استفاده می کند، باید عرض کنیم که گاز خنک کننده این کولر، R22 می باشد؛ همانطور که بسیاری از اسپلیت ها برای مبرد ساختن گازها، دست به دامن این گاز شده اند. آمپر برق مصرفی این کولر گازی اسپلیت در حالت استارت و کارکرد 10.50 آمپر در نظر گرفته شده و با این اوصاف می توان آن را یک کولر گازی کم مصرف نام برد.

جمع بندی

درک از موارد بالا ما را به این نتیجه می رساند که کولر گازی دیواری توشیبا RAS-18N3KHPدر عین جذابیت، بسیار کارآمد است. این محصول با ظرفیت 18000 بی تی یو و کمپرسور روتاری تک پنل سنگین باعث می شود تا هوای خنک و لذت بخش به تمامی بخش های منزل و اتاق تان سرایت کند. این کولر دیواری اسپلیت فیلتر تمیز کننده هوا از باکتری و ویروس دارد و بهینه سازی هوا با مصرف انرژی پایین را به همراه دارد. این کولر دیواری TOSHIBA در حالت سرمایش و گرمایش قابل استفاده است. مستطیلی زیبا و خوش تراش پنل داخلی این کولر را تشکیل داده و که با یک ریموت کنترل خوش دست همراه است و راندمان کاری بالا را به توابع کولر هدیه می دهد. با خرید کولر گازی از بانه دات کام می توانید بهترین ها را از آن خودتان کنید و از هوای طبیعی و تصفیه شده لذت ببرید.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهtoshiba
کشور سازندهقطعات ژاپن , مونتاژ تایلند

مشخصات کلی

نوع کولر گازیدیواری
نام مدلRAS-10N3KHP
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی10000Btu/hr
ظرفيت سرمايش2.50 کیلو وات
ظرفيت گرمايش2.70 کیلو وات

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

چراغ نشانگر

بله

تمیز كننده ی خودكار

بله

جنس بدنهپلاستیکی, فلزی
ابعاد25 × 74 × 19.5 سانتی متر
وزن8 کیلو گرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
مارک کمپرسورTOSHIBA
سایز موتورسنگین
کشور سازندهتایلند
نوع گاز مصرفیR22
ابعاد29 × 78 × 55 سانتی متر
وزن32 کیلوگرم

مصرف انرژی

برچسب انرژیA
منبع تغذیه220-240V-50HZ
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف
بازدهی گرمايش COP0.54-0.82
آمپر برق مصرفی کارکرد3.38 آمپر
آمپر برق مصرفی استارت3.60 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب10-18 متر مربع
شرایط اب و هواییمعتدل و مرطوب
ناحیه کاربردT1, T2

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, شرجی, باد, چرخشی
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد

سایر امکانات

تایمر 24 ساعته

بله

حالت خواب

بله

صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

حسگر حضور

بله

فیلترفیلتر IAQ ، فیلتر ضد باکتری و ویروس

مشخصات فنی نصب

سیم و کابل3-5 متر

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, لوله مسی, شاسی پنل
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
عالی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من واسه اتاق خوابم سفارش دادم خیلی عالیه قدرت پرتاب بادش عالیه و هوای خنکی داره نظر توسط سارینا (ارسال شده در 1398/07/08)
کولرگازی 10هزار توشیبا
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
سه ماهه سفارشش دادیم نصبش راحت بود با مصرف بنده که حداقل 12 ساعت روشنه ولی همش 20 تومن هزینه برق میاد من که راضی ام ازش
با تشکر ...
نظر توسط پوریا (ارسال شده در 1396/03/25)
کولر گازی توشیبا
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من واسه مغازه این ظرفیتشو سفارش دادم ازش راضی ام سرعت سرمادهیش عالیه قیمتش هم مناسب بود پیشنهاد میدم اگه دنبال یه مارک خوب می گردین از کولر گازی حتما این توشیبا 10 هزار سرد و گرم رو در نظر داشته باشین نظر توسط آرمین (ارسال شده در 1396/03/25)
کولر گازی 10 هزار سرد و گرم توشیبا
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
به نظر من سرمایشش خیلی بالاست از وقتی خریدیم از گرد و خاک خبری نیست توشیبا کارش درسته واسه اینکه خونه ما زیاد بزرگ نیست خیلی خوب از پسش برمیاد نظر توسط رضویان پور (ارسال شده در 1396/03/25)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی توشیبا 10000 سرد و گرم TOSHIBA RAS-10N3KHP
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

کمپرسور روتاری
فیلتر IAQ
سرمایش سریع
وجود تابع ECO

نقاط ضعف

نداشتن فیلتر رطوبت زدایی
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
خرید کولرگازی گری سرد و گرم 18 هزار KFR-35G Gree خرید کولرگازی گری سرد و گرم 18 هزار KFR-35G Gree
2 رای

قیمت عادی: ‎۶٬۴۴۴٬۵۰۱ تومان

تخفیف ‎۶٬۴۴۴٬۵۰۰ تومان تخفیف ‎۶٬۴۴۴٬۵۰۰ تومان

کولر گازی سامسونگ 12000سرد و گرم SAMSUNG AIR CONDITIONER MAX AQ12UUP کولر گازی سامسونگ 12000سرد و گرم SAMSUNG AIR CONDITIONER MAX AQ12UUP
2 رای

قیمت عادی: ‎۶٬۱۴۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۴٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۴٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی سرد و گرم 12000 جنرال لبخند شکار GENERAL GNR-12WN کولر گازی سرد و گرم 12000 جنرال لبخند شکار GENERAL GNR-12WN
5 رای

قیمت عادی: ‎۴٬۶۵۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۳٬۸۸۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۳٬۸۸۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی اجنرال 18000 سرد و گرم OGENERAL ASG18RBAJ کولر گازی اجنرال 18000 سرد و گرم OGENERAL ASG18RBAJ
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۲٬۴۸۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۰٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۰٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان