کاربران محترم : در حال طراحی جدید فروشگاه هستیم؛ لطفا برای مشاوره تلفنی با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و ۰۸۷۳۴۲۶۶۶۶۶ و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
 • پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D
 • پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D
 • پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D
 • پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D
 • پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY SHAKE X70D

پخش کننده ی چند رسانه ای شیک سونی SONY SHAKE X70D MULTIMEDIA PLAYER

SONY HIGH POWER HOME AUDIO SYSTEM SHAKE X70D

بازنگری سریع • سیستم صوتی با توان بالا

 • قابلیت کارائوکه «Karaoke»

 • پورت های HDMI و USB

 • مدیریت موسیقی با اپلیکیشن

 • فناوری ارتباطی « NFC »

 • دالبی دیجیتال Dolby Digital

 • اتصال با «LDAC» و بلوتوث

 • ورودی صدای آنالوگ

 • قابلیت ضبط

 • مجهز به صفحه نمایش
دسترسی: ناموجود

‎ناموجود

نیم نگاهی به پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SONY MULTIMEDIA PLAYER SHAKE X70Dپخش کننده چند رسانه ای خانگی سونی شیک ایکس 70 دی « SHAKE X70D » از سیستم های قدرتمند این کمپانی است ، این سیستم صوتی صدا را با توان 2400 وات پخش می کند که شنیدن قدرت و کیفیت صدا را در کنار یکدیگر با آن تجربه می کنید. فناوری های صوتی به کار رفته در مدل SHAKE X70D سونی صدایی همه جانبه ، غنی و سرشار از حس ها را پخش می کند و تجربه ی صوتی بی نظیری را در شما خلق خواهند؛ شما نیز می توانید خواننده ای حرفه ای شوید و به سبک دی جی ها مدیریت پخش صوت را بر عهده بگیرید. گزینه ی جذابی که پخش کننده ی چند رسانه ای SHAKE X70D را وصف ناپذیر خواهد کرد طراحی فوق العاده ی این مدل است که در چینش دیزاین منزل نیز می تواند به شما کمک کند ، شما می توانید دو اسپیکر همراه را در کنار تلویزیون قرار دهید و همچنین دستگاه اصلی را در جوار تلویزیون قرار دهید؛ به دلیل جمع و جور بودن این سیستم صوتی لازم نیست فضای بزرگی را برای قرار دادن این محصولات در اختیار داشته باشید. نورهای رنگی که از سیستم صوتی سونی SHAKE X70D ساطع می شوند مهمانی هایتان را با جذابیت بالاتری روبه رو می کنند و بر زیبایی خانه ی شما نیز می افزاید .

برای اینکه بتوانید رسانه های صوتی و تصویری متنوع را با سیستم SHAKE X70D پخش کنید، راه های فراوانی وجود دارد که شامل ارتباطات سیمی و وایرلس خواهند شد. امکان ارتباطی « LDAC » صدا را با کیفیت بالا و قوی تر از بلوتوث انتقال می دهد، فناوری « NFC » نیز از روش های دیگر اتصال وایرلس است که پس از اتصال لحظه ای تلفن هوشمند با پخش کننده ی چند رسانه ای SHAKE X70D ، امکان انتقال رسانه ها فراهم می شود و می توانید تمامی آهنگ های موجود بر روی گوشیتان را پخش نمایید. اتصال از طریق پورت های HDMI و USB نیز فراهم است تا دستگاه هایی که از اتصالات بی سیم پشتیبانی نمی کنند را نیز بتوانید به این پخش کننده ی چند رسانه ای اتصال دهید. قابل حمل بودن سیستم پخش کننده ی سونی SHAKE X70D از قابلیت های دیگر این وسیله است و جابه جایی راحت آن امکان استفاده در فضاهای متنوع را فراهم می آورد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر

جزییات

شیک و حرفه ای

به جرات در مورد پخش کننده چند رسانه ای خانگی سونی SHAKE X70D می توان گفت این وسیله از برترین طراحی ها برخوردار است و با سبکی که در دیزاین آن به کار رفته است ، به خانه و مهمانی های شما جذابیت عالی را خواهد بخشید. همراه این محصول یک سیستم اصلی پخش کننده و دو اسپیکر قرار دارند که هر کدام دارای ابعاد 51,0 × 77,3 × 49,1 سانتی متر می باشند و شما لازم نیست برای گنجاندن آنها در فضای خانه ، محیطی بزرگ را در اختیارشان بگذارید. اسپیکرهای همراه با سیستم صوتی SHAKE X70D سونی دارای اسپیکری مرکزی بزرگ در وسط و سه عدد اسیکر با اندازه ی کوچکتر در اطراف اسپیکر بزرگ می باشد که با قرار گیری شیک جذاب آنها ، شاهد سیستم صوتی حرفه ای تری خواهید بود. از جایگاه بزرگ بلندگو نورهای رنگی ساطع می شوند که اگر در مهمانی ها مورد استفاده قرار گیرند رقص نور عالی را پدید می آورند که به دستگاه های نورپردازی نیازی ندارید؛ نور رنگی که در اسپیکرها پخش می شود هماهنگ با رنگیست که واحد اصلی نیز از خود انتشار می دهد ، نور رنگی در این بخش از قسمت بالایی محصول خود را نمایان می کند. در کنار جایگاه قرار گرفته برای انتشار نور دکمه هایی نیز قرار گرفته اند تا مدیریت پخش را بر عهده بگیرید، در این قسمت همچنین پورت ها نیز قرار گرفته اند تا اتصالات را انجام داده و موسیقی ای بیشتری را برای پخش بر روی حافظه های جانبی در اختیار داشته باشید.

پخش کننده چند رسانه ای سونی x70

موج صوتی مثبت و پر قدرت

قدرت صوتی در پخش کننده چند رسانه ای سونی x70

صدا در پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SHAKE X70D با توان فوق العاده پخش می شو د این صدای بالا را می توانید در انواع مهمانی ها ، دورهمی ها و یا محیط خانه مورد استفاده قرار دهید. توان صوتی 2400 وات برای این سیستم تقریبا پیشرفته ی سونی شگفتی آور است و زمین لرزه ای متحرک خواهد بود که شما لرزش های آن را به خوبی احساس خواهید کرد. اگر حالت فوتبال « Football Mode » را بر روی پخش کننده ی SHAKE X70D فعال کنید ، حس حضور در ورزشگاه و نشستن در میان تماشاگران در شما پدید می آید. از طریق قابلیت DJ می توانید یکی از 4 افکت مختلف صدا را انتخاب نمایید و بیشترین و مطلوب ترین اثر صوتی را از نظر خودتان فعال نمایید. فناوری دالبی دیجیتال « Dolby Digital » بر روی SHAKE X70D سیگنال های صوتی را تقویت کرده و با پخش صدای همه جانبه شما را در صداها غرق می کند.

از طریق قابلیت کارائوکه « Karaoke » مانند خواننده ی حرفه ای آواز بخوانید و تنظیمات مربوط به صدا و موسیقی را انجام دهید ، برای این کار به سی دی دربردارنده ی آهنگ و یا دانلود آن از YouTube™ نیاز دارید؛ دو پورت میکروفون بر روی  مدل SHAKE X70D قرار گرفته اند.


امکانات و اتصالات با خرید پخش کننده ی چند رسانه ای SHAKE X70D سونی

امکانات ارتباطی متنوع از قبیل سیمی و بی سیمی بر سیستم صوتی و پخش کننده ی چند رسانه ای SHAKE X70D سونی قرار گرفته اند تا دنیایی متنوع از موسیقی ها را در اختیارتان بگذارند و از شنیدن آنچه مورد علاقه ی شماست لذت ببرید. فناوری  NFC انتقال را تنها با یک اتصال اولیه شروع می کند و شما می توانید با کیفیت بالا و بدون از دست رفتن هیچ یک از اجزای صدا ، صوت را به صورت غنی و کامل بشنوید. فناوری بلوتوث و همچنین LDAC که کمی از بلوتوث قوی تر است نیز در اتصال بی سیم شما را یاری می دهد. درگاه های ارتباطی سیمی نیز شامل پورت های USB ، HDMI ، ورودی و خروجی صدای آنالوگ ، ورودی صدای دیجیتال ، خروجی کامپوزیت ، ورودی میکروفون و خروجی بلندگو هستند که در مدل SHAKE X70D گنجانده شده اند. اپلیکیشن SongPal که در این مدل پیشرفته با نام « Music Center » خوانده می شود را دانلود کرده و با گوشی همراهتان پخش کننده ی چند رسانه ای SHAKE X70D را مدیریت نمایید و تعیین کنید که صدا را با چه کیفیتی می خواهید بشنوید و یا اینکه چه موسیقی برایتان پخش گردد. این مدل امکان دریافت و پخش کانال های رادیویی را نیز دارد و بخشی دیگر از امکانات متنوع و سرگرمی ها را برایتان فراهم می آورد.

اتصالات در پخش کننده چند رسانه ای سونی ایکس 70


کلام آخر

با خرید پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SHAKE-X70D ، سیستمی قدرتمند و پیشرفته را در اختیار خواهید داشت که صدایی پر توان و با کیفیت را پخش خواهد کرد ، این صدا بدون نویز بوده و به صورت فراگیر و همه جانبه در فضا می پیچد. نورهای رنگی، صدای پر توان ، امکان مدیریت کامل صدا به سبک دی جی ها ، امکان خوانندگی دو نفره و یا چند نفره ، اتصالات متنوع و برنامه های متنوع قرا گرفته بر رو این مدل ثابت می کند پخش کننده ی حرفه ای سونی می تواند هم برای مصرف خانگی و هم برای استفاده در مهمانی ها کاربرد دارد؛ با توجه به امکاناتی که ذکر شد و مواردی که از قلم افتاد قیمت پخش کننده ی چند رسانه ای سونی SHAKE-X70D بسیار مناسب است و خرید SHAKE-X70D رضایت را برای شما به همراه می آورد.

اطلاعات اضافی

تولید‌کننده sony
کشور سازنده مالزی, چین (اصلی)
نام مدل SHAKE X70D
نوع دستگاه سیستم صوتی خانگی, Hi-Fi
قدرت خروجی کل 2400 وات
تعداد کانال 2.1 کاناله
تعداد بلندگو 2 عدد
تعداد ساب ووفر 1 عدد
بلندگوهای بی سیم یا وایرلس

بله

ساب ووفر بی سیم

بله

Dolby Truehd

خیر

دالبی دیجیتال

بله

اکولایزر دستی
کارائوکه

بله

فناوری‌ های صوتی

تقویت صدا DSEE

پاک سازی صدا « ClearAudio + »

افزایش صدا « S-Force»

افکت های صوتی Flanger، Isolator، Pan، Wah (تنها توسط برنامه ها)، Sampler
حالت‌های صدا حالت فوتبال
DLNA

خیر

NFC

بله

One-touch mirroring

خیر

بلوتوث

بله

پورت شبکه اترنت (LAN)

خیر

پورت کامپوزیت (Composite)

بله

تعداد پورت HDMI 1
ورودی HDMI

خیر

خروجی HDMI

بله

تعداد پورت USB 1
خروجی صوتی دیجیتال (Optical)

بله

ورودی صدای کواکسیال

خیر

ورودی صدای آنالوگ

بله

جک 3.5 میلی‌متری صدا

بله

SIMPLINK

خیر

سایر درگاه های ارتباطی خروجی اسپیکر
صفحه نمایش

بله

صفحه نمایش لمسی

خیر

قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر خیر
قابلیت ضبط

بله

قابلیت اتصال به اینترنت

خیر

رادیو رادیو FM
مشخصات درایو نوری DVD، DVD + R، DVD + RW، DVD-R، DVD + R DL، VCD، DVD-RW
فرمت ویدیو MP3، Xvid، Mpeg4 * Simple Profile
مصرف انرژی کیلو وات ساعت
مصرف برق در حالت آماده به کار 0.5 وات
رنگ بدنه مشکی
ابعاد بلندگوی جلو 510 × 773 × 491 میلی‌متر
ابعاد بلندگوی مرکزی 455 × 165 × 330 میلی‌متر
تعداد تویتر 1
سایز توییتر 25 میلی‌متر
وزن بلندگوی جلو 30.6 کیلوگرم
وزن بلندگوی مرکزی 6.2 کیلوگرم
اقلام همراه دفترچه راهنما, ریموت کنترل, باتری برای ریموت کنترل, آنتن رادیو

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. بسیارخوش قیمت وبا بودجه مناسب نوشته شده توسط PEDRAM.KH در ۱۳۹۷/۰۷/۲۳
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  بسیار خوش قیمت و با کارایی بالا هست

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
/4/6/46910541m.compressed.pdf
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

ایجاد صدا با توان بسیار بالا
پخش صدای فراگیر
امکان خواننده شدن با کارائوکه
پورت های متنوع ارتباطی
امکان اتصال از طریق بی سیم با فناوری های متنوع

نقاط ضعف

عدم امکان اتصال به اینترنت