سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W

SONY HOME THEATER 1200 W BLU-RAY BLUETOOTH N9200W • توان صوتی 1200 وات

 • پخش کننده بلوری «BluRay»

 • سیستم ارتقاء دهنده ی 4K

 • اتصال به اینترنت با «Wi-Fi»

 • سینما خانگی سه بعدی

 • سیستم صوتی 5.1 کاناله

 • تکنولوژی Clear Audio

 • دارای مرورگر اینترنت

 • فناوری Dolby Digital Plus

 • خروجی صوتی (Optical)

 • قابلیت بلوتوث و NFC

 • قابلیت ضبط
دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱۲٬۴۲۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۹٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به سیستم سینما خانگی 1200 وات سونی SONY HOME THEATER N9200Wبهترین سینما خانگی های موجود در بازار سینما خانگی های 5.1 کاناله هستند! احتمالا این را بارها شنیده باشید، اما دلیل این موضوع چیست؟ این سینما خانگی ها تمامی رنج صداها را تولید می کنند و شنیدن صدای همه جانبه با این سیستم صوتی دلپذیر تر و شیرین تر خواهد بود. سینما خانگی ان 9200 دابلیو « N9200W » سونی جزو برترین تولیدات سونی است که دارای توان صوتی 1200 وات و 5.1 کانال می باشد. میزان شدت صدای خروجی در N9200W بالاست ، اما اگر فناوری های عالی در ساخت آن و تولید صدا به کار نرود، گوشتان صدایی همه جانبه و با کیفیت را نخواهد شنید. کمپانی سونی برای جلب رضایت کاربرانش برترین تکنولوژی ها را در N9200W مورد استفاده قرار داده و جدید ترینشان را در کنار یکدیگر ردیف کرده تا بالاترین کیفیت را به شما تقدیم کند. اگر می خواهید ویدئویی را مشاهده نمایید که کیفیت صدایی چندان عالی ندارد، نگران نباشید؛ سینما خانگی N9200W با بهره گیری از سیستم ارتقاء دهنده ی « 4K video upscaling » ، صدایی با کیفیت را تولید کرده و پخش می نماید.

سیستم سینما خانگی N9200W دارای فناوری « ClearAudio+ » است که صدایی روان و صاف را ایجاد می کند و سخنرانی و موسیقی را با وضوحیت بالا به شما می رساند. فناوری « S-Master HX » از دیگر موارد استفاده شده در این سینما خانگی سونی است که با تحلیل صدای دیجیتال ، صوتی قوی را پدید می آورد که هیچکدام از اجزای صدا را مخفی و نابود نمی کند. تولید فرکانس در محدوده ای باز و وسیع از دیگر ویژگی های سینمای N9200W می باشد که تمام سطوح صدا را تولید خواهد کرد ؛ این سبب تولید ریزترین و بم ترین صدا ها می شود که می توان در اثر آن صوت و موسیقی را در بالاترین سطحش و با اوج وضوحیت شنید و گوش های آموزش دیده تمام نت ها را درک خواهند کرد. جنس خروجی های صدا در این مدل از سینما خانگی سونی از نوع « Mica-reinforced glass » می باشد که اثراتی از جمله فرکانس وسیع تر ، پاسخ سریع تر و وضوح صدای بیشتر را برای N9200W به دنبال خواهد داشت؛ همچنین با طراحی خاص این قسمت محدوده ای وسیع تر می توانند صدا را با وضوحیت و کیفیت بالا بشوند و در عین حال مصرف انرژی نیز پایین می آید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل N9200W

بهترین سینما خانگی های موجود در بازار سینما خانگی های 5.1 کاناله هستند! احتمالا این را بارها شنیده باشید، اما دلیل این موضوع چیست؟ این سینما خانگی ها تمامی رنج صداها را تولید می کنند و شنیدن صدای همه جانبه با این سیستم صوتی دلپذیر تر و شیرین تر خواهد بود.

طراحی هوشمندانه ، صدایی همه جانبه

سینما خانگی سونی با طراحی زیبا و متنوعشان برای کاربردهای و مکان های مختلف کاربرد دارند. سینما خانگی سونی « N9200W » دارای 4 اسپیکر ایستاده ، یک اسپیکر کوچک، یک ساب ووفر و یک دستگاه پخش کننده بلوری است. تمامی این اعضا در کنار هم صدایی شفاف و همه جانبه را ایجاد می کنند و در محیط خانه ی شما پخش خواهند کرد. به دلیل بالا بودن تعداد اسپیکرها می توانید آنها را در هر گوشه از اتاق بچینید و صدایی واضح و قوی را در تمامی سطح اتاق بشنوید؛ چینش اسپیکرها و ساب ووفر را طوری تنظیم کنید که یک نقطه به عنوان نقطه ی اصلی بیشترین صدا و کیفیت را دریافت کند و علاوه بر آن سایر مناطق اتاق نیز از شنیدن صدای پروضوح بهره مند شوند. بر روی اسپیکرها 5 محل برای خروج صدا طراحی شده اند که با طراحی خاص و ماده ای خاص که در ساختشان مورد استفاده قرار گرفته است شاهد کیفیت بالاتر خواهید بود. خروجی موسوم به Mica-reinforced glass از جنس « glass fibre cone » می باشند، صدایی که از این خروجی ها تولید شده و به گوش می رسد واضح تر است و در سریع ترین زمان ممکن به گوش می رسد، به دلیل تولید طیف وسیعی از صدا با فرکانس های متفاوت امکان شنیدن صداهای ریز و بم فراهم می شود. خروجی صدا با طراحی دیگری که در ساخت N9200W مورد استفاده قرار گرفته و با نوار زرد رنگش قابل تشخیص می باشد، WD Super Tweeters است ؛ این خروجی صدایی با فرکانس های وسیع را تولید می کند در حالی که آسیبی به وضوحیت صدا و همه جانبه بودن آن وارد نمی کند. بلندگوهای مغناطیسی « Magnetic fluid speakers » مایع از دیگر موارد مورد استفاده در N9200W هستند که با کاهش صدای کریستال و کاهش مصرف انرژی در هنگام استفاده همراهند و صدایی با کیفیت بالا را تولید می کنند. این سیتم سینما خانگی مجهز به دستگاه پخش کننده بلوری است که تصاویر سه بعدی را به نمایش می گذارد.

در ساخت N9200W ساب ووفری قدرتمند با توان 250 وات مورد استفاده قرار گرفته و در تلاش است تا صدایی با فرکانس های متنوع و محدوده فرکانسی وسیع را تولید کند.

 سیستم سینما خانگی 1200 وات سونی

فناوری های جدید ، صدایی عالی

خرید سینما خانگی 1200 وات سونی

جهت پخش صدای همه جانبه ، صاف ، روان و ... در محیط لازم است فناوری های صوتی به سینما خانگی N9200W سونی اضافه شود، سازنده ی این محصول خوش ساخت با تنوع در این فناوری ها بهترین و طبیعی ترین صدا را تولید می کند. سینما خانگی N9200W دارای توان صوتی 1200 وات است و 5.1 کاناله می باشد؛ سیستم های صوتی 5.1 کاناله دارای برترین کیفیت در میان سایر سینما خانگی هاست و شما می توانید تمام جزئیات و اصوات را بشنوید. از فناوری هایی که در ساخت این سینما خانگی و برای همه جانبه شدن و افزایش وضوحیت صدا مورد استفاده قرار گرفته اند دالبی دیجیتال « Dolby Digital » و دالبی دیجیتال پلاس « Dolby Digital Plus » می باشند. تبدیل کننده صدای دیجیتال به آنالوگ « S-Master HX » در سینما خانگی N9200W با تجزیه و تحلیل کامل جزئیات صوت ، صدایی واضح و دقیق را ایجاد می کند. با وجود بهره گیری این مدل از فناوری پاک کننده صدا « ClearAudio+ » ، شاهد حضور لایه ای از نویز بر روی صدا نخواهد بود و صداهایی از قبیل صدای سخنرانی ، گفت گو ، آهنگ و ... بر روی این سینما خانگی با صدای واقعی و وضوح بالا پخش می شود.

سینما خانگی N9200W دارای حالت فوتبال « Football Mode » می باشد که تجربه حضور در ورزشگاه را به شما می دهد و شما را در میان صداها محبوس خواهد کرد. در این سینما خانگی تنوع فناوری های صدا به قدر بالا هستند که لازم نیست از بابت کیفیت صدای پخش شده نگران باشید، در این مدل صدای دو کاناله از طریق فناوری « Dolby Pro Logic » به چند کاناله تبدیل می شود؛ همچنین از طریق فناوری « 4K Upscaler » سطح کیفیت صوت و تصویر ارتقاء خواهد یافت و می توانید فیلم ها با کیفیت پایین را نیز با کیفیت بالا ببینید و بشنوید.

اتصال ها سیمی و بیسیم در کنار هم

قیمت سینما خانگی 1200 وات سونی

با توجه به تنوع گجت های هوشمند و همچنین پخش کننده های متنوع لازم است درگاه های ارتباطی و فناوری های ارتباطی بی سیم بر روی سینما خانگی موجود باشند. با بررسی سینما خانگی N9200W متوجه کلکسیونی از ارتباطات سیمی و بی سیم خواهید بود. دو پورت HDMI به صورت همزمان صوت و تصویر را انتقال خواهند داد و در هیچ کدام از آنها اختلالی ایجاد نمی کند و از کیفیت آنها نخواهد کاست. پورت Ethernet ، ورودی Optical ، پورت USB ، پورت صوتی آنالوگ ، جک 3.5 میلی متری صدا و ... در سینما خانگی N9200W مسئولیت اتصال پخش کننده ها و اتصال به اینترنت را برعهده دارند. اتصالات بیسیم نیز در N9200W امکان اتصال گجت های هوشمند را به صورت بی سیم فراهم خواهد کرد و دیگر از سیم های دست و پا گیر خبری نیست. امکان اتصال به اینترنت از طریق Wi-Fi فراهم است و شما می توانید به شبکه سرگرمی سونی دسترسی داشته باشید و از ویدئوها و موسیقی های موجود در این قسمت لذت ببرید؛ علاوه بر آن امکان وب گردی از طریق مرورگر قرار گرفته بر روی N9200W وجود دارد. امکان اتصال موبایل ، تبلت ، آیپد و ... از طریق فناوری NFC فراهم می شود.

به همراه این سینما خانگی ریموت کنترل موجود است اما شما می توانید گوشی هوشمندتان را نیز به ریموتی برای کنترل سینما خانگی تبدیل کنید، با نصب برنامه ی TV Side View بر روی موبایل هایی با سیستم عامل « iPhone و Android» این امکان فراهم می شود.

در پایان ...

اینکه کیفیت تصویر تلویزیون هایی که در حال حاضر تولید می شوند فوق العاده است و ظاهری شیک و خوش تراش دارند بر کسی پوشیده نیست اما در کنار این همه کیفیت و زیبایی گزینه ای که خودنمایی می کند کیفیت صوت است که آنچنان بالا نیست که محیط خانه را به سینمایی تمام عیار تبدیل کند . سینما خانگی N9200W با قرار گیری در کنار تلویزیون بزرگتان در مهیا کردن یک سینمای جمع و جور شما را یاری می دهد. فناوری های بی نظیر صوتی ، توان صوتی بالا ، طراحی شیک و خوش تراش ، ساب ووفر قدرتمند ، امکان ارتباط سیمی و بیسیم و ... از ویژگی هایی مثبتی هستند که خرید سینما خانگی N9200W سونی را ارزشمند می سازند؛ قیمت سینما خانگی سونی N9200W در بانه دات کام بسیار مناسب است .

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهsony
کشور سازندهمالزی

مشخصات کلی

نام مدلN9200W
نوع دستگاهسینمای خانگی بلوری

مشخصات اسپیکر‌ها

قدرت خروجی کل1200 وات
تعداد کانال5.1 کاناله
تعداد بلندگو5 عدد
تعداد ساب ووفر1 عدد
توان خروجی بلندگوی مرکزی250 وات
محدوده فرکانس بلندگوی مرکزی20-200
توان خروجی بلندگوی جلو125 وات
توان خروجی بلندگوی عقب125 وات
توان خروجی ساب ووفر250 وات

ویژگی های صوتی

Dolby Truehd

بله

دالبی دیجیتال

بله

فناوری‌ های صوتی

DSD — DSDIFF / DSF
LPCM (2ch / 5.1ch / 7.1ch)
Dolby Digital
Dolby Digital Plus
Dolby Pro Logic
DTS
DTS-ES™ Matrix6.1
DSD
Dolby True HD
DTS-HD HR
DTS-HD
DTS-HD LBR

حالت‌های صدا

فیلم

موسیقی

فوتبال

شب

Digital Music Enhancer

Berliner Philharmonic

ارتباطات

وای فای داخلی

بله

NFC

بله

One-touch mirroring

بله

بلوتوث

بله

پورت ها

پورت شبکه اترنت (LAN)

بله

تعداد پورت HDMI2
ورودی HDMI

بله

خروجی HDMI

بله

تعداد پورت USB2
خروجی صوتی دیجیتال (Optical)

بله

ورودی صدای آنالوگ

بله

جک 3.5 میلی‌متری صدا

بله

ویژگی ها و امکانات

صفحه نمایش

بله

خاموش شدن خودکار

بله

مشخصات صفحه نمایش

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

خیر

سایر ویژگی ها

قابلیت سه بعدی

بله

پشتيباني از Blu-Ray

بله

قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر4K Upscaler
قابلیت ضبط

بله

قابلیت اتصال به اینترنت

بله

مرورگر اینترنت

بله

حالت خواب

بله

رادیورادیو FM

مصرف انرژی

مصرف انرژی5.1 وات ساعت
مصرف برق در حالت آماده به کار0.5 وات

مشخصات فیزیکی

رنگ بدنهمشکی
وزن29 کیلوگرم

مشخصات فیزیکی

ابعاد48 × 21 × 8 سانتیمتر

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, ریموت کنترل, باتری برای ریموت کنترل, کابل HDMI, کابل اپتیکال , آنتن رادیو
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
پیشنهاد خرید سینما خانگی
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
این مدل سینما خانگی سونی عالیه . خریدش رو بهتون پیشنهاد میدم. نظر توسط آکام مروتی (ارسال شده در 1396/05/09)
ارتباط سیمی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
یکم سیمهاش جلو دست رو میگیره. ولی صدای عالی که تولید می کنه این عیبش رو پوشونده. نظر توسط امینی (ارسال شده در 1396/05/09)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: سینما خانگی سونی 1200 وات SONY HOME THEATER N9200W
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!