ماشین ظرفشویی ایندزیت 14 نفره INDESIT DFP 58T94 a

INDESIT DISHWASHER DFP 58T94 a  • شناسه کالا : 2009838739887


  • ظرفیت 14 نفره

  • 8 نوع برنامه شستشو

  • شستشوی اقتصادی

  • مکانیزم میکروب زدایی

  • سیستم قطع آب

  • برنامه شستشو سریع

  • قابلیت نیمه بار

  • شستشوی بهداشتی

  • صفحه نمایش LCD

موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به ماشین ظرفشویی ایندزیت 14 نفره INDESIT DFP 58T94 aایندزیت که یکی از برندهای مشهور در زمینه تولید لوازم خانگی به ویژه ماشین ظرفشویی و لباسشویی است، هر ساله مجموعه ای بی نظیر و کلکسیونی خاص از این محصولاتش را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از این طریق زندگی روزمره را ساده تر کند. ماشین ظرفشویی DFP 58T94 a محصولی با کیفیت و طراحی خاص از این برند نامبرده است که مناسب برای 14 نفر ساخته شده از برچسب رتبه انرژی A++ بهره می برد. این ماشین ظرفشویی به دلیل فضای گسترده ای که دارد « extra Cycle » و البته توسط کاربر قابل دستکاری است، فضای مناسبی را برای جایگذاری هر نوع ظروف از قابلمه های بزرگ گرفته تا ظروف کوچک مهیا می سازد. از ویژگی های بارز این ماشین ظرفشویی Indesit می توان به 8 برنامه شستشو و شستشوی نیمه بار اشاره کرد که هر کدام به نوبه خود موجب صرفه جویی در انرژی و آب می شوند. جهت آرامش ذهن شما، شرکت سازنده تنها 44 دسی بل نویز حین شستشو برای موتور آن در نظر گرفته و این به نسبت ظرفشویی های سایر برندها با 50 دسی بل، سکوت بیشتری در آشپزخانه شما فراهم می سازد.

در بخش داخلی، این ظرفشویی 14 نفره دارای یک موتور اینورتر « Inverter Motor » کم مصرف و کم صدا است که اطمینان از عملکردی بی نقص را به کاربر می دهد؛ اما تنها این نیست؛ مراقبت از ظروف به ویژه ظروف حساس و ظرف غذای کودک در داخل 2 قفسه ظرفشویی از مهمترین نکاتی است که باید در نظر گرفت؛ ماشین ظرفشویی DFP 58T94 a ایندزیت مکانیزمی برای میکروب زدایی ظروف به ویژه ظروف غذای کودک دارد که به گفته این شرکت، 99.9999٪ از باکتری و میکروب ها را از بین می برد. می توان گفت ماشین این ظرفشویی مبله در کنار اینکه به خوبی از پس شستن و حتی باکتری زدایی ظروف بر می آید، همچنین یک سیستم ایمنی فوق العاده دارد که در مواقع اضطراری، آب را قطع می کند تا به این شیوه از نشت و خرابی جلوگیری کند و در پایان توابعی مانند Timer، برنامه Eco، خشک کردن فوق العاده و نشانگر میزان نمک از امتیازهایی هستند که به این ظرفشویی اختصاص یافته اند.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

 نقد و بررسی مدل 58T94

ایندزیت که یکی از برندهای مشهور در زمینه تولید لوازم خانگی به ویژه ماشین ظرفشویی و لباسشویی است، هر ساله مجموعه ای بی نظیر و کلکسیونی خاص از این محصولاتش را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از این طریق زندگی روزمره را ساده تر کند. ماشین ظرفشویی DFP 58T94 a محصولی با کیفیت و طراحی خاص از این برند نامبرده است که مناسب برای 14 نفر ساخته شده از برچسب رتبه انرژی A++ بهره می برد.

طراحی خاص و متفاوت

امروزه ماشین ظرفشویی ها جزو لوازم مهم و مورد نیاز در منازل شده اند به همین دلیل هر کدام از شرکت های سازنده دست به تولید این دستگاه با ساختار و نمای متفاوت زده اند. DFP 58T94 a در رده ماشین ظرفشویی های 14 نفره شرکت ایندزیت قرار دارد که با ساختار متفاوتش توجه بسیاری از کاربران را جلب کرده است. این دستگاه در رنگ سفید بسیار روشن و زیبا طراحی شده و طبق معمول، صفحه نمایش و کنترل پنل در بالاترین قسمت درب جای گرفته اند تا دسترسی به آن ها راحت باشد؛ همچنین جهت راحتی کار شما، تمامی برنامه ها، با دکمه های ویژه بر روی صفحه تعین شده اند. درب این دستگاه به سمت پایین باز می شود و با طراحی ارگونومیک خودش، هرگز با سطح زمین برخورد نخواهد کرد. فضای داخلی ظرفشویی 58T94 نمای خاصی دارد؛ دو طبقه استیل با دسته های آبی و سبد کارد و چنگال؛ اما عضوی که به این خانواده بهداشتی اضافه شده، طبقه مخصوص میکروب زدایی و شستن ظروف غذای کودک است که در بالاترین نقطه جای گرفته و می تواند 99.99 درصد از میکروب چربی، قارچ و باکتری ها را به وسیله آب داغ و مواد شوینده محو کند. ایندزیت در سایت اصلی، از واژه Small to XXL برای این ظرفشویی استفاده کرده اما این به چه معناست؟ در واقع چرخه جدیدی به نام eXrta است که برای جایگذاری اقلام و ظروف بزرگتر مانند قابلمه های پیتزا، ظرف برنج و دیگر دیگ ها تعین شده و اجازه می دهد با جابجایی سبد بالایی، 53 سانتی متر فضا برای ظروف تان مهیا سازید.

 ماشین ظرفشویی ایندزیت 14 نفره

ماشین ظرفشویی DFP 58T94 a ایندزیت، بر روی صفحه نمایشگر خودش دارای شاخص میزان نمک است که با روشن شدن این شاخص شما را از مقدار نمک باقی مانده مطلع می سازد.

موتور اینورتر

قیمت ماشین ظرفشویی ایندزیت 14 نفره

ماشین ظرفشویی DFP 58T94 a ایندزیت جهت تامین قدرت بی نهایت و صرفه جویی در انرژی با یک موتور Inverter مجهز شده است؛ از ویژگی های شاخص این موتور در ماشین ظرفشویی 14 نفره ایندزیت می توان نویز کم و بهره وری انرژی را نام برد. به واسطه همین کمپرسور قدرتمند، رتبه مصرف انرژی در این دستگاه به A++ رسیده است و این یعنی صرفه جویی در مصرف آب و برق به معنای واقعی. اگر تا بحال صدای ماشین ظرفشویی در نیمه شب آرامش تان را مختل کرده، این ظرفشویی با هدف برطرف سازی این مشکل، میزان نویز آن تنها 44db می باشد یعنی کمتر از میزانی که انسان قادر به تشخیص آن باشد از همین رو با خیال راحت می توانید حتی نصفه شب، ظروف را در آن جایگذاری کنید و دکمه Start را بزنید. گفتیم ماشین ظرفشویی DFP 58T94 a تعداد 8 برنامه مختلف دارد که برخی از مهمترین آن ها شامل برنامه شستشوی اقتصادی (Eco)، شستشوی سریع (Rapid)، برنامه شستشوی ظریف (Delicate) و چرخه خیساندن (Soak) می باشند. در این میان برنامه شستشوی eco یکی از مهمترین آن هاست چرا که موجب صرفه جویی کامل در مصرف آب و برق می شود و به طور کلی هزینه قبض های این دو را به حداقل می رساند. سیستم قطع اضطراری آب در ظرفشویی مبله 58T94 ایندزیت، در مواقعی که خطری دستگاه را تهدید کند و یا در کار آن اختلالی پیش بیاید، ورود آب را از شیلنگ قطع می کند که این هم به نفع ظرفشویی است و هم به نفع آشپزخانه شما که باعث می شود محیطی تمیز و عاری از هر گونه نشت آب و کف داشته باشید؛ در نهایت با خرید ماشین ظرفشویی 14 نفره ایندزیت می توانید اطمینان حاصل کنید که یکی از بهترین مارک های ماشین ظرفشویی را در اختیار دارید. این مدل 14 نفره اکنون با قیمت مناسب و امکانات فوق العاده در فروشگاه اینترنتی baneh.com در اختیار کاربران و طرفداران ایندزیت قرار گرفته است.

شما می توانید زمان شروع کار ماشین ظرفشویی را تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید تا در این فاصله، مواد شوینده را اضافه کنید و یا به راحتی ظرفشویی را بارگذاری کنید. برنامه را انتخاب کنید تا DFP 58T94 a کار خودش را انجام دهد.

سخن آخر

حین خرید ماشین ظرفشویی خوب، علاوه بر اینکه امکانات و برنامه های شستشو در آن مورد توجه هستند؛ همچنین قیمت مناسب نیز یکی از ارکانی است که باید به آن توجه شود. ماشین ظرفشویی ایندزیت DFP 58T94 a مناسب برای 14 نفر و دارای موتور اینورتر است که به کمک این کمپرسور قدرتمند، برچسب رتبه انرژی آن A++ و در این برچسب در حین خشک کردن A می باشد. تعداد 8 برنامه شستشو در این دستگاه اتوماتیک مبله کمک می کنند تا ظرفشویی برای ظروفی با جنس های مختلف مانند بشقاب های چینی یا لیوان های ظریف شیشه ای مناسب باشد که مفید ترین آن ها شستشوی اقتصادی و شستشوی سریع می باشند. در رابطه با ویژگی های ساختاری این ظرفشویی ایندزیت، دو طبقه و یک کشو به همراه سبد کارد و چنگال فضای داخلی اش را تکمیل ساخته اند که تمامی ظروف کثیف آشپزخانه شما را در خودش جای می دهد.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهindesit
کشور سازندهایتالیا

مشخصات کلی

نوع ظرفشوییمبله
ظرفیت ظرفشویی14 نفره

ویژگی های شستشو

تعداد برنامه های ظرفشویی8 عدد
شستشوی نیمه بار

بله

شستشوی اقتصادی

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی بهداشتی

بله

عملکرد خشک کردن

بله

سایر امکانات

برنامه شستشوی لیوان های ظریف (Delicate programme)

امکانات ویژه

نوع موتورموتور اینورتر
سنسور تشخیص نشتی آب

بله

تاخیر در شستشو

بله

سیستم اسپری آبدوگانه

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLCD
نشانگر میزان نمک

بله

شاخص زمان باقی مانده

بله

قفسه ها

تعداد قفسه ها2 قفسه
سبد کارد و چنگال

بله

قفسه بالا

بله

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی++A
مصرف انرژی930 وات ساعت
مصرف انرژی سالانه265 کیلو وات ساعت
میزان مصرف آب9 لیتر
مصرف آب سالانه 2520 لیتر
میزان صدا44 دسی بل

طراحی

ابعاد850 × 600 × 600 میلی متر
وزن47 کیلوگرم
رنگسفید

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, لوله های اتصال آب, سبد کارد و چنگال, قفسه ها و طبقات داخلی, پایه ها و پیچ های اتصال
نظرات کاربران
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین ظرفشویی ایندزیت 14 نفره INDESIT DFP 58T94 a
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

دارای موتور اینورتر
نویز 44 دسی بل
سیستم ایمنی توقف آب
دارای 8 برنامه شستشو

نقاط ضعف

عدم پشتیبانی از قفل ایمنی
خوشحال خواهیم شد دیدگاه خود را در مورد این محصول در بخش نظرات بنویسید ؛ همه از نظرات شما بهره خواهند برد.