کاربران محترم : در حال طراحی جدید فروشگاه هستیم؛ لطفا برای مشاوره تلفنی با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و ۰۸۷۳۴۲۶۶۶۶۶ و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor
 • دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor دستگاه اسپرسوساز سنکورSES 9200CH Sencor

دستگاه اسپرسو ساز سنکور 1470 وات SES 9200CH Sencor

SES 9200CH Sencor Espresso Cappuccino Machine 1470w

بازنگری سریع • توان 1470 وات

 • فشار 19 بار

 • اندازه باریک 180 میلی متر

 • صفحه LED

 • ظرفیت آب 1.1 لیتر

 • حالت ECO

 • دکمه لمسی

 • سیگنال هشدار پر کردن مخزن آب

 • سیگنال هشدار رسوب زدایی

 • رسوب زدایی و تمیز کردن خودکار

 • سیگنال محفظه قهوه

 • تنظیم کردن آسیاب قهوه

 • سیستم بخار

 • قطعات قابل شست وشودسترسی: موجود

‎۱۳٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
‎۱۳٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

محصولات مرتبط

معرفی کوتاه دستگاه اتوماتیک اسپرسو ساز سنکوراس ای اس 9200 سی اچ
از زمانی که مصرف قهوه در بین مردم رواج پیدا کرده درست کردن آن به روش های مختلف همیشه در حال تغییر بوده است. عموم مردم برای مصرف اسپرسو و یا کاپوچینو باید در کافی شاپ ها منتظر می ماندند، اما با طراحی و ساخت و خرید اسپرسو خانگی، تهیه نوشیدنی های خوشمزه ی اسپرسو و قهوه در خانه امکان پذیر شده است. شرکت های تولید لوازم خانگی در فکر تولید دستگاه های بودند که بتوان با آن اسپرسو و یا قهوه را با کیفیت عالی تهیه کرد و از آن زمان دستگاه های مختلفی با کارایی و کیفیت های عالی وارد بازار شدند که روز به روز به کارایی و کیفیت آنها افزوده شده. شرکت سنکور « Sencor» یکی از چندین شرکت معروف در تولید لوازم خانگی است که این شرکت نیز با معرفی یکی از محصولات با کیفیت خود به نام دستگاه اسپرسو قهوه ساز اتوماتیک سنکور مدل اس ای اس 9200 سی اچ « SENCOR SES 9200CH » با توان 1470 وات پرداخته، که می تواند اسپرسو و قهوه شما را با کیفیت بالا درست کند.
این اسپرسوساز خانگی هم می توانید در کافی شاپ ها استفاده کنید. اسپرسو ساز سنکور با اندازه 18 سانتی متری خود کم ترین فضا را در خانه و کافی شاپ ها اشغال می کند. اسپرسو ساز اتوماتیک سنکور دارای پمپ فشار 19 بار است که نسبت به سایر رقبای خود بسیار پیشرفته تر است. وجود مخزن آب 1.1 لیتری، محفظه بخار، آسیاب با 5 نوع مدل آسیاب کردن قهوه از جمله ویژگی های عالی اسپرسو ساز سنکور است. قابلیت تنظیم کردن قهوه در اندازه های 7 گرم، 8 گرم و 10 گرم در اسپرسو ساز سکنور اس ای اس 9200 سی اچ امکان پذیر است. سیگنال های هشدار مختلفی از جمله سیگنال پر کردن مخزن آب، پر کردن دانه های قهوه و .... کار کردن با این اسپرسو ساز را جذاب تر کرده است. شما می توانید قیمت اسپرسو ساز سنکور را با دیگر مدلها و ویژگی های که دارند بررسی کنید و شاهد کیفیت بالای دستگاه قهوه اسپرسو ساز خانگی سنکور باشید.


جزییات

نقد و بررسی دستگاه اتوماتیک اسپرسو ساز سنکوراس ای اس 9200 سی اچ

شرکت سنکور CENCOR در سال 1969 در ژاپن شروع به کار کرد. این شرکت با هدف تولید محصولاتی که برای عموم قابل استفاده و با کیفیت باشند تاسیس شد. اولین تولیدات این شرکت کاست و ضبط بود و در سال 2000 اقدام به تولید انواع لوازم خانگی و الکترونیکی کرد که در آن از جدیدترین طراحی ها و فناوری روز استفاده شده است که توانسته رضایت افراد زیادی از جمله مشکل پسندان را نسبت به محصولات خود جلب کند. طراحی که برای محصولات سنکور انجام می گیرد بسیار به روز و شیک هستند و در مقابل از کیفیت بالای برخوردار هستند. یکی از این محصولات اسپرسوساز سنکور مدل 9200CH است که با توان بالای 1470 وات و ویژگی های خاص و کاربردی می تواند وسیله ی کار امد برای خانه و یا محل کار شما باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی دستگاه اسپرسوساز سنکور بپردازیم.

 طراحی دستگاه اتوماتیک اسپرسو ساز و قهوه ساز سنکور

طراحی منحصر به فرد اسپرسو ساز SENCOR در نگاه اول بسیار خود نمایی می کند زیرا از بروزترین طراحی برخوردار است. این اسپرسو ساز از رنگ خاکستری و سیاه ساخته شده که ترکیب زیبای را به وجود آورده و قابلیت ست کردن با تمامی لوازم آشپزخانه و کافی شاپ ها را دارد. طراحی باریک 18 سانتی متری این اسپرسو ساز امکان قرار دادن آن را در هر جا فراهم کرده است و شما می توانید در آشپزخانه و یا کافی شاپ که با مشکل کمبود جا مواجه هستید روی کم جاگیر بودن این اسپرسو ساز حساب کنید. این اسپرسو ساز دارای وزن 8.5 کیلو گرم و از اندازه سانتی متر410 × 180 × 315 برخوردار است؛ عرض 180 میلی متراست که مدل های مشابه خود کم حجم و کاربردی است. قرار گیری پنل LED در بالای اسپرسوساز سنکور کارایی آن را بیشتر می کند این پنل شامل دکمه های لمسی است که کار کردن را با آن آسان و لذت بخش تر می کند و شما می توانید با توجه به نمایشگر LED مراحل کار را مشاهده می نمایید و دستورات بعدی را به اسپرسو ساز بدهید. یک محفظه مختص شیر از جنس محکم و با دوام همراه با این اسپرسو ساز وجود دارد که از طریق لوله به اسپرسو ساز متصل می شود، مزیت این محفظه این است که می توانید آن را جدا کرده و در صورت لزوم وصل کنید.

 طراحی دستگاه اتوماتیک اسپرسو ساز و قهوه ساز سنکور

اسپرسو ساز سنکور مدل SES 9200CH دارای امکانات و ویژگی های است که می توان برای درست کردن یک اسپرسو با کیفیت و خوش طعم از آن بهره برد. یکی از ویژگی های این اسپرسو ساز وجود یک فشار پمپ 19 بار است که در در کیفیت اسپرسو بسیار تاثیر دارد زیرا به وسیله این پمپ است که کیفیت و غلظت اسپرسو به خوبی صورت می گیرد و هر چه فشار پمپ بیشتر باشد نتیجه نهایی به همان اندازه با کیفیت خواهد بود. وجود این پمپ در سایر مدل های مشابه 15 بار است، که نتیجه ی آن درست کردن اسپرسو در 42 ثانیه است. درست کردن اسپرسو با شیر را می توانید به آسانی با اسپرسو ساز سنکور SES 9200CH انجام دهید به این صورت که همراه این اسپرسو ساز یک محفظه شیر قرار دارد که از طریق لوله به اسپرسو ساز متصل می شود و شما می توانید یک نوشیدنی کاپوچینو خامه ی با کف شیر عالی درست کنید. سیگنال های هشدار دهنده متعددی برای اسپرسو ساز سنکور SES 9200CH طراحی شده است زمان اتمام و شروع کارها را به مصرف کننده اطلاع می دهد. از جمله سیگنال های موجود در این اسپرسو ساز می توان به سیگنال پر کردن مخزن آب زمانی که آب در حال اتمام است.
سینگال بعدی پر کردن دانه های قهوه است که ظرفیت قیف قهوه 150 گرم می باشد، زمانی که خالی شود دستگاه اسپرسو ساز سینگال هشدار آن را فعال می کند. به دلیل وجود املاحی که در آب و یا قهوه وجود دارد، ممکن است دستگاه دچار رسوب شود و زود خراب شود، اما دستگاه اسپرسو ساز سنکور SES 9200CH دارای عملکرد نشانگر رسوب زدایی است و زمانی که دستگاه رسوب می گیرد این نشانگر فعال شده تا مصرف کننده نسبت به رسوب زدایی آن اقدام نماید که این عملکرد باعث افزایش عمر دستگاه می شود.

 خرید دستگاه اتوماتیک اسپرسو ساز و قهوه ساز سنکور

ویژگی جالب رسوب زدایی این است که خود دستگاه اسپرسو ساز سنکور دارای برنامه رسوب زدایی است و به صورت خودکار می تواند خود را رسوب زدایی کند.

دستگاه اتوماتیک اسپرسو ساز SENCOR مدل SES 9200CH دارای توان 1470 وات است که نشانگر موتوری قدرتمند برای تهیه اسپرسو های شماست. اندازه جمع و جور این اسپرسو ساز بسیار کاربردی و عالی است. این دستگاه دارای پنل LED است که اعمال تنظیمات مختلف را راحت تر کرده است. اسپرسوساز سنکور که دارای سیگنال های مختلفی از جمله خالی بودن محفظه آب و قهوه، نیاز به رسوب زدایی، تنظیم حجم قهوه مصرفی و...است. تنظیم سه سایز قهوه 7-8-10 گرم با این اسپرسو ساز امکان پذیر است. فشار وارده در اسپرسو ساز سنکور برای تهیه اسپرسو 19 بار است که در نوع خود بهترین است. شما با خرید دستگاه قهوه اسپرسو ساز اتوماتیک سنکور مدل SES 9200CH می توانید اسپرسو و کاپوچینوی با کیفیت و طعم عالی در خانه و محل کار خود آماده سازید و خود و خانواده تان و یا در مهمانی ها از خوردن آن لذت ببرید وهمچنین از آب داغ آن برای درست کردن نوشیدنی های دیگری استفاده کنید. بنابراین خرید یک دستگاه با کیفیت با قیمت اسپرسوساز سنکور یک انتخاب هوشمندانه با ویژگی های عالی به حساب می آید.

عمومی

برند Sencor
کشور سازنده چین (اصلی)

مشخصات کلی

نام مدل SES 9200CH
نوع دستگاه قهوه‌ساز, اسپرسو ساز, کاپوچینو ساز, کف ساز
قابلیت تهیه‌ی قهوه, اسپرسو, کاپوچینو, لاته ماکیاتو, آب جوش, کف شیر

توان و منبع تغذیه

توان مصرفی 1470 وات
ولتاژ 220-240 ولت
فرکانس 50/60 هرتز

مشخصات کنترل پنل

صفحه نمایش دارد
کنترل پنل لمسی دارد
قابلیت برنامه پذیری ندارد
نوع عملکرد دکمه لمسی

مشخصات ظرف قهوه

ظرفیت 1.1 لیتر
بدنه مدرج دارد

مشخصات مخزن آب

مخزن آب جدا شونده دارد
ظرفیت 1.1 لیتر
نشانگر میزان آب دارد

مشخصات فیلتر

مشخصات قهوه ساز

زمان دم کردن قهوه 42 ثانیه
آسیاب دارد
قابليت تهیه کف شير دارد

امکانات و ویژگی ها

قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی دارد

مشخصات ظاهری

چراغ نشانگر دارد
سینی چکه گير دارد
طول سیم برق 95 سانتی متر
ابعاد 410 × 180 × 315 میلی متر
وزن 8.5 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراه سينی چکه گير, ماگ

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. ویژگی های جذاب نوشته شده توسط مرادی در بهمن ۱۳۹۹
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  من با توجه به ویژگی های که داشت سفارش دادم امیدوارم کاربردی باشه مرسی

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
99
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
63
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
56
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
48
پرسش
توسط : عباس در آذر ۱۳۹۹
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
46
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
39
پرسش
توسط : ادی در دی ۱۳۹۹
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
33
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
15
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در دی ۱۳۹۹
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
13
/s/e/ses_9200ch.pdf

اینفوگرافی دستگاه اسپرسو ساز سنکور 1470 وات SES 9200CH Sencor

دستگاه اتوماتیک اسپرسو ساز و قهوه ساز سنکور

خریداران این کالا ، کالا‌های زیر را هم خریده اند