ماشین ظرفشویی سامسونگ 12 نفره SAMSUNG DISHWASHER DW60H3010FW

SAMSUNG DISHWASHER FREE STANDING 12 SETS DW60H3010FW  • ظرفیت 12 نفره

  • شستشوی نیمه بار

  • قابلیت تاخیر در شستشو

  • سنسور نشت آب

  • مجهز به قفل کودک

  • سیستم تصفیه کننده آب

  • شستشو سریع و اقتصادی

  • طراحی بی صدا

  • 3 برنامه ی شستشو

  • سبد کارد و چنگال
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ SAMSUNG DISHWASHER DW60H3010FWانتخاب و خرید لوازم خانگی بسیار با اهمیت است و این امر زمانی مهمتر می شود که با نظافت خانه و خانواده در ارتباط باشد. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی در نظر داشته باشید وسیله ای که در حال انتخاب آن هستید نظافت ظروف شما که ارتباط کاملا مستقیم با خوراک شما را دارد ، برعهده می گیرد و از این جهت محصولی انتخاب کنید که حداکثر کارایی ، تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی را داشته باشد و در کنار آن مصرف پایین انرژی و ایجاد صدای کم نیز از ویژگی هایی است که لازم و ضروری اند و در هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید مورد توجه قرار گیرند. شمایی که قصد خرید چنین محصولی را دارید پیشنهاد ما به شما ماشین ظرفشویی سامسونگ دی دابلیو 60 اچ 3010 اف دابلیو « DW60H3010FW » می باشد ؛ این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 12 نفره است و با قرار گیری در کلاس بهره وری انرژی A+ ثابت می کند که در هنگام شستشوی موثر و عالی ، مصرف انرژی پایینی نیز دارد.
نمایی بیرونی بسیار شیک و کاربر پسند است و می توانید از طریق دکمه های قرار گرفته بر بالای درب تنظیمات مربوط به شستشو را انجام دهید و شستشویی عالی را با این ظرفشویی داشته باشید. باز گشایی درب قفسه ها و محفظه ها را برای شما آشکار می سازد و امکان چینش ظروف را به صورت منظم و دقیق برایتان فراهم می کند ؛ اگر ظرفی که قرار است در ظرفشویی قرار گکیرد بزرگ است و امکان قرار دادن آن در بین قفسه ها نیست لازم نیست نگران باشید، این قفسه ها قابل تنظیم اند و امکان تنظیم ارتفاع را به میزان مورد نیاز برایتان فراهم می کنند. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW سامسونگ دارای 3 برنامه است که از طریق آنها امکان شستشوی ظروف به صورت عالی فراهم می گردد . همچنین از طریق سه تابع به کار رفته در DW60H3010FW می توانید تنظیمات بیشتر را برای حالت شسشتو فعال نمایید. می توانید زمان شستشو را تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید تا در زمانی که می خواهید برنامه پایان پذیرد. در هر سیکل شستشو به میزان 14 لیتر آب مصرف می شود و همچنین 1.2 کیلووات ساعت انرژی صرف می شود؛ میزان صدای تولید شده توسط ماشین ظرفشویی DW60H3010FW بسیار پایین است و با تولید صدای 52 دسیبل لازم نیست نگران وجود صدای مزاحم در خانه‌یتان شوید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل DW60H3010FW

انتخاب و خرید لوازم خانگی بسیار با اهمیت است و این امر زمانی مهمتر می شود که با نظافت خانه و خانواده در ارتباط باشد. در هنگام خرید ماشین ظرفشویی در نظر داشته باشید وسیله ای که در حال انتخاب آن هستید نظافت ظروف شما که ارتباط کاملا مستقیم با خوراک شما را دارد ، برعهده می گیرد و از این جهت محصولی انتخاب کنید که حداکثر کارایی ، تمیز کنندگی و ضد عفونی کنندگی را داشته باشد و در کنار آن مصرف پایین انرژی و ایجاد صدای کم نیز از ویژگی هایی است که لازم و ضروری اند و در هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید مورد توجه قرار گیرند. شمایی که قصد خرید چنین محصولی را دارید پیشنهاد ما به شما ماشین ظرفشویی سامسونگ دی دابلیو 60 اچ 3010 اف دابلیو « DW60H3010FW » می باشد ؛ این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 12 نفره است و با قرار گیری در کلاس بهره وری انرژی A+ ثابت می کند که در هنگام شستشوی موثر و عالی ، مصرف انرژی پایینی نیز دارد.

طراحی خارجی

قیمت ماشین ظرفشویی ، فناوری های به کار رفته ، تمیز کنندگی بالا و ... از مواردی است که هنگام خرید این وسیله بسیار با اهمیت اند ؛ اما گزینه ای که اهمیت فراوان دارد و بر زیبایی آشپزخانه و راحتی عملکرد تاثیر می گذارد، طراحی ظرفشویی است. خرید ماشین ظرفشویی DW60H3010FW از برند معتبر سامسونگ ، محصولی شیک با طراحی فوق العاده را در اختیارتان قرار می دهد و برای سلیقه های متفاوت ، ممکن است جذاب و قابل قبول باشد. طراحی صاف و یکدستی که تنها برجستگی در قسمت بالایی دربش دارد و دکمه هایی که بر روی ایم برجستگی قرار گرفته اند که امکان شستشوی عالی را فراهم می کنند و با رنگ آرامش بخش آبی فوق العاده گشته اند، دسته ای پایین تر از دکمه ها که با فرورفتگی موجود بر رویش امکان باز شدن آسان را فراهم می کند. این جمله های تعریفاتی از ظاهر خوش ساخت و خوش تراش ماشین ظرفشویی DW60H3010FW سامسونگ‌اند که به حق سامسونگ در طراحی آن سنگ تمام گذاشته است. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW دارای طراحی مبله و ابعاد 845 × 598 × 600 میلیمتر است و فضایی تقریبا بزرگ برای قرار گیری لازم دارد ، شما می توانید این وسیله در کابیت قرار دهید، برای این منظور لازم است ابعاد کابینت با ظرفشویی متناسب باشد. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW در دو رنگ سفید و نقره ای موجود است و شما با توجه به رنگ و دیزاینی که برای آشپزخانه یتان در نظر گرفته اید می توانید هر کدام را انتخاب نمایید.

 ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

طراحی داخلی و قفسه ها

قیمت ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

در ماشین ظرفشویی DW60H3010FW نمایی که برای داخل در نظر گرفته شده است ، همان چیزی است که از برند بزرگ و مطرحی همچون سامسونگ انتظار می رود؛ قفسه های جادار و مرتب که امکان چینش هر ظرفی را فراهم می کنند. در این مدل دو قفسه ی مخصوص قرار گیری ظروف است که می توانید انواع اندازه از ظرف ها را در داخل آن قرار دهید ، این کشو ها قابل تنظیم اند و امکان تنظیم تا سطحی را دارند که ظرفی با قطر 36 سانتی متر در داخلشان قرار گیرد. به جای قفسه ی کارد و چنگال ، سبد کارد و چنگال در ظرفشویی DW60H3010FW استفاده شده است و می توان به راحتی کارد و چنگال را در داخل آن چید. قفسه فنجان تاشو از موارد دیگر به کار رفته در داخل ظرفشویی سامسونگ است. بر روی درب در داخل ظرفشویی ، محل قرار گیری قرص و یا جلا دهنده است و می توانید برای هر شستشو ماده شوینده را در محفظه ی مخصوص قرار دهید. ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60H3010FW دارای ظرفیت 12 نفره است تمام سطح داخلی آن از مواد با کیفیت و ضد زنگ تشکیل شده است. دو بازوی شوینده در بالا و پایین ظرفشویی قرار گرفته اند که با سرعت و شدت بالا آب را به ظروف می پاشند و تمیزی بالا را در آنها ایجاد می کنند.

برنامه ها و توابع اضافی

فروش ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

برای شستشوی ظروف لازم است برنامه هایی موجود باشند تا بتوان از طریق آنها شستشو را انجام داد و نتیجه مثبت و عملکردی بالا را از ظرفشویی دید. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW به 3 برنامه شستشو مجهز شده است که هر کدام از آنها برای مرحله ای خاص و ظروفی خاص کاربرد دارند. برنامه ی شستشو فشرده « Intensive » برای شستشوی انواع ظرف ها کاربرد دارد و تمیز کنندگی بالا را در آنها ایجاد کمی کند. برای بهره گیری از شستشو اقتصادی و بصرفه که در حین شستشو آب و انرژی زیادی مصرف نشود انتخاب برنامه ی « Eco » بسیار مناسب است. اما در آخر اگر ظروف چندان کثیف نیستند و دقت بالایی در هنگام شستشو در آنها مورد نیاز نیست، پس گزینه « Express » مناسب ترین برنامه برای شماست؛ این برنامه تنها در مدت یک ساعت ظرف ها را شسته و کاملا تمیز و خشک، بدون هیچ لکه ای به شما تحویل می دهد. 3 تابع اضافه برای DW60H3010FW در کنار سه برنامه ی آن قرار گرفته اند؛ شستشوی نیمه بار « Half load » از جذاب ترین این توابع است . با استفاده از این امکان شما می توانید از نیمه ی گنجایش ظرفشویی استفاده کنید ظروف را تنها در یکی از طبقات ظرفشویی بچینید، به این وسیله در مصرف آب به میزان 10 تا 25 درصد صرفه جویی به عمل می آید و تا حدودی بر میزان مصرف انرژی نیز تاثیر گذار است. قفل کودک « Child Lock » امکان دیگر قرار گرفته بر روی DW60H3010FW می باشد که امکان تغییر تنظیمات را از کودکتان می گیرد. امکان « Multi-in 1 » نیز برای شستشوی موثر تر انواع ظروف کاربرد دارد.

خرید ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

سایر امکانات و ویژگی ها

 ماشین ظرفشویی 12 نفره سامسونگ

قیمت ماشین ظرفشویی سامسونگ DW60H3010FW در بانه دات کام با توجه به امکانات فوق العاده ای که ارائه می دهد بسیار مناسب است، در واقع با این قیمت مناسب نمی توان انتظار برترین و متنوع ترین فناوری ها را داشت ، اما پر بی راه نیست که انتظار داشته باشیم هر چه که در این مدل مورد استفاده قرار می گیرد در ردیف برترین ها باشد. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW را از هر نظر که ببینید و بررسی کنید ، فوق العاده است؛ میزان مصرف انرژی در این محصول بسیار پایین است و در هر دوره شستشو تنها 1.02 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می کند، مصرف سالانه نیز با توجه به سبک زندگی افراد و میزان استفاده از ظرفشویی متفاوت است اما می توان عدد کلی 298 کیلو وات ساعت را برای آن اعلام کرد. مصرف آب نیز در این ظرفشویی 12 نفره پایین است و به نسبت شستشو با دست ، در مصرف آب صرفه جویی می شود و در هر سیکل شستشو فقط 14 لیتر آب صرف می گردد. ظرفشویی DW60H3010FW به سنسور نشت آب مجهز شده است که این سنسور در صورت بروز مشکل به سرعت جریان آب را قطع می کند و اجازه نشت آب را نمی دهد. سیستم تصفیه کننده آب « Water Filtration System (Soft Water) » رسوبات و سختی های موجود در آب را می گیرد و این باعث جلوگیری از قرار گیری لکه آب بر روی ظروف می شود.

خرید ماشین ظرفشویی DW60H3010FW یا خیر؟

خرید محصولات از برند خوش نام و پر آوازه سامسونگ یعنی انتخاب محصولی که تولید کننده اش برای مصرف کنندگانش جایگاهی ویژه قرار داده است و می خواهد آنان برترین ها را در اختیار داشته باشند. ماشین ظرفشویی DW60H3010FW از تولیدات با کیفیت سامسونگ است که شستشوی عالی را ایجاد می کند و تمیزی ظرف هایتان با این وسیله تضمین شده است. مصرف پایین انرژی ، صدای پایین ایجاد شده ، مصرف کم آب و ... از ویژگی های مثبت این محصول اند که ثابت می کنند پس از خرید DW60H3010FW لازم نیست محتمل هزینه های بالا شوید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهsamsung
کشور سازندهچین (اصلی)

مشخصات کلی

نام مدلDW60H3010FW
نوع ظرفشوییمبله
ظرفیت ظرفشویی12 نفره

ویژگی های شستشو

تعداد برنامه های ظرفشویی3 عدد
شستشوی نیمه بار

بله

پیش شستشو

خیر

شستشوی اقتصادی

بله

شستشوی سریع

بله

عملکرد خشک کردن

بله

سایر برنامه هاشستشوی متمرکز

امکانات ویژه

سیستم تشخیص ظرفیت

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

قفل کودک

بله

سیستم سختی گیر آب

بله

سیستم اسپری آبدوگانه

صفحه نمایش

صفحه نمایش

خیر

قفسه ها

تعداد قفسه ها2
سبد کارد و چنگال

بله

قفسه بالا

بله

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی+A
مصرف انرژی1.02 کیلو وات ساعت
مصرف انرژی سالانه298 کیلو وات ساعت
میزان مصرف آب14 لیتر
میزان صدا52 دسی بل
بی صدا

بله

طراحی

ابعاد845 × 598 × 600 میلیمتر
وزن43 کیلوگرم
رنگاستیل, سفید, نقره ای

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, لوله های اتصال آب, سبد کارد و چنگال, قفسه ها و طبقات داخلی, پایه ها و پیچ های اتصال
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
قفل کودک
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
چون یه بچه ی کنجکاو دارم این برنامه ی قفل کودکش واقعا برام مفید بوده. نظر توسط شیدایی (ارسال شده در 1396/04/27)
خرید از بانه دات کام
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
بانه دات کام رو با تحویل به موقش و لوازم اصلش می شناسم ، ظرفشویی DW60H3010FW رو هم از همین فروشگاه اینترنتی گرفتم. پیشنهاده بهتون اینه که اگر قصد خرید دارید هر وسیله ای رو اول از این فروشگاه بررسی کنید . حتما بهترینه نظر توسط فرهاد موسوی (ارسال شده در 1396/04/27)
شستشوی نیمه بار
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ما یه خونواده ی کم جمعیتیم ولی خیلی پیش میاد که مهمون داشته باشیم . خوشحالم واسه وقتایی که مهمون نداریم ظرفشویی همون آب و هزینه رو که مهمون داریم مصرف نمیکنه. نظر توسط شکری (ارسال شده در 1396/04/27)
برنامه ی پیش شستشو
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
شستشویی که این ظرفشویی ارائه میده خیلی خوبه و با توجه به قیمتش میشه گفت عالیه. دلی حیف که برنامهی پیش شستشو نداره. نظر توسط Hale (ارسال شده در 1396/04/27)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین ظرفشویی سامسونگ 12 نفره SAMSUNG DISHWASHER DW60H3010FW
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

مصرف پایین انرژی
قابلیت شستشوی نیمه بار
طراحی شیک و خوش تراش
مصرف پایین آب تنها 14 لیتر در هر سیکل

نقاط ضعف

تعداد کم برنامه ها