لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و 0873111 و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645
 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645
 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645
 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645
 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645
 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645
 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645
 • گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645 گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips Hand Blender HR1645

گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips HR1645

Philips Hand Blender HR1645

بازنگری سریع


 • موتور قدرتمند 700 وات

 • تکنولوژی ProMix

 • تیغه های دو پره

 • عملکرد توربو

 • تنظیمات 6 سرعته

 • قابلیت شستشو در ماشین

 • ظرف 300 میلی‌لیتری

 • پارچ با ظرفیت 1 لیتر

 • قابلیت نصب بر روی دیوار

 • محافظ ضد ریخت و پاش

 • پوره ساز و رب ساز

 • پایه های ضد لغزش


دسترسی: ناموجود

‎ناموجود

معرفی کوتاه گوشت کوب برقی فیلیپس 700 وات Philips HR1645

نام و آوازه ی لوازم برقی آشپزخانه فیلیپس به گوش هر کسی رسیده و این به دلیل کیفیت ساخت بالا و استفاده از فناوری های پیشرفته ایست که کمپانی فیلیپس در محصولاتش استفاده کرده. گوشت کوب برقی که با نام های مختلفی از جمله همزن عمودی، همزن میله ای و یا همزن قلمی نیز خطاب می شود، در بالا بردن سرعت آشپزی و بهبود کیفیت غذاها نقش موثری دارد. راهنمای خرید گوشت کوب برقی شما را در انتخاب بهترین گوشت کوب برقی با کارایی و امکانات بالا یاری می دهد. گوشت کوب برقی HR1645، از دستگاه های برقی بسیار کاربردی فیلیپس بوده، که استفاده از چاقو و وسایل های خطرناک و دستی را بسیار کم کرده است. این گوشت کوب برقی با طراحی ارگونومیک و زیبایی که دارد نظر هر کاربر خوش سلیقه ای را به خود جلب می کند و فضای کمی را به خود اختصاص می دهد. موتور قدرتمند 700 وات این مدل گوشت کوب برقی فیلیپس پردازش مواد غذایی را با نتایج ایده آلی انجام می دهد و در کنار لوازم جانبی متنوع، خرد کردن، له کردن، میکس و هم زدن انواع مواد غذایی را انجام می دهد. سری گوشت کوب با فناوری «ProMix» ، طراحی مثلث شکلی به خود گرفته که این سبب دست یابی به نتایج ایده آل و افزایش کیفیت و کارایی دستگاه می شود. با اتصال سری گوشت کوب می توان ترکیب و له کردن انواع مواد غذایی مثل گوشت پخته، سیب زمینی پخته و مواد غذایی با بافت نرم را با کیفیت بالا انجام می دهد. سری همزن نیز جهت آماده سازی انواع سس، سوپ، خامه وغذای بچه قابل استفاده است و با ترکیب عالی مواد، سرعت آشپزی را بالا می برد.

خرد کن را نیز می توان به قابلیت های این همزن سه کاره اضافه کرد. ظرف 300 میلی‌لیتر خرد کن، ریز کردن انواع سبزجات و صیفی جات را برایتان آسان می کند. جنس تیغه ی دو پره خرد کن از تیتانیوم بوده و از مقاومت بالایی در برابر زنگ زدگی و سایش برخوردار است. قابلیت تنظیم سرعت توسط کلیدی که بر روی دسته این گوشت کوب قرار گرفته، امکان تنظیم سرعت در 6 حالت را برای کاربر فراهم می سازد. با فشار بیشتر دست بر روی کلید، سرعت به تدریج افزایش می یابد. همچنین با قابلیت توربو «Turbo» به بهترین نتایج می توان در کمترین زمان دستیابی داشت. پارچی شفاف از جنس پلاستیک با ظرفیت 1 لیتر، همراه این گوشت کوب برقی HR1645 ارائه می شود که گاهی اوقات می توان مواد را در داخل آن ترکیب کرد.


جزییات

نقد و بررسی کوب برقی فیلیپس HR1645

نام و آوازه ی لوازم برقی آشپزخانه فیلیپس به گوش هر کسی رسیده و این به دلیل کیفیت ساخت بالا و استفاده از فناوری های پیشرفته ایست که کمپانی فیلیپس در محصولاتش استفاده کرده. گوشت کوب برقی که با نام های مختلفی از جمله همزن عمودی، همزن میله ای و یا همزن قلمی نیز خطاب می شود، در بالا بردن سرعت آشپزی و بهبود کیفیت غذاها نقش موثری دارد. راهنمای خرید گوشت کوب برقی شما را در انتخاب بهترین گوشت کوب برقی با کارایی و امکانات بالا یاری می دهد. گوشت کوب برقی HR1645، از دستگاه های برقی بسیار کاربردی فیلیپس بوده، که استفاده از چاقو و وسایل های خطرناک و دستی را بسیار کم کرده است. این گوشت کوب برقی با طراحی ارگونومیک و زیبایی که دارد نظر هر کاربر خوش سلیقه ای را به خود جلب می کند و فضای کمی را به خود اختصاص می دهد. موتور قدرتمند 700 وات این مدل گوشت کوب برقی فیلیپس پردازش مواد غذایی را با نتایج ایده آلی انجام می دهد و در کنار لوازم جانبی متنوع، خرد کردن، له کردن، میکس و هم زدن انواع مواد غذایی را انجام می دهد.

گوشت کوب برقی

گوشت کوب برقی 1645 فیلیپس از مجموعه ی بدنه اصلی، 1 سری همزن، خرد کن، 1 عدد سری گوشت کوب، نازل له کردن سیب زمینی به همراه پارچی 1 لیتری تشکیل شده. حضور سری های مختلف، حاکی از کاربرد زیاد گوشت کوب و چند کاره بودن دستگاه است. اتصال سری ها و کلیه لوازم جانبی به بدنه اصلی گوشت کوب کار بسیار ساده ای بوده و در مدت زمان کوتاهی با فشار دادن کلیدی که بر روی دسته وجود دارد هر کدام از سری های خرد کن، همزن و گوشت کوب را به راحتی می توان از بدنه ی اصلی جدا کرد.
جنس سری ها و لوازم جانبی به دلیل استفاده از پلاستیک SAN کیفیت بالای دارد و با مواد غذایی واکنش نمی دهد. کلیه قطعات همراه دستگاه به غیر از بدنه اصلی از قابلیت شستشوی در ماشین ظرفشویی برخودارند. ترکیب رنگ نقره ای و مشکی دستگاه ظاهری متفاوتی را به محصول بخشید و با هر نوع آشپزخانه ای هماهنگی دارد.

دستگیره ی گوشت کوب برقی اچ آر 1645 فیلیپس از طراحی ارگونومیک برخوردار بوده، به طوری که با یک دست می توان به آسانی آن را نگه داشت؛ بدون آنکه حین کار، فشاری به دست وارد شود.

تنظیم سرعت

موتور گوشت کوب برقی 1645 فیلیپس که در قسمت بدنه ی اصلی تعبیه شده، از توان 700 وات برای کار خرد کردن، مخلوط کردن و هم زدن تقریبا هر نوع مواد غذایی استفاده می کند. این موتور همراه با لوازم جانبی های مختلف و قابلیت تنظیم سرعت، کارایی و عملکرد دستگاه را فزایش داده و در افزایش سرعت آشپزی شما بسیار تاثیر گذار می باشد.
جایگاه دکمه ی تنظیم سرعت، بسیار مناسب تعیین شده به طوریکه حین انجام کار با گوشت کوب، بدون برداشتن دست از دسته ی دستگاه، تنظیم سرعت به راحتی قابل انجام است.
برای جلوگیری از ریخت و پاش مواد غذایی ابتدا سرعت دستگاه آهسته است و با فشار دادن دکمه، در مواقع نیاز به تدیج سرعت دستگاه بالا می رود. با عملکرد توربو « Turbo » در مدت زمان کمی با بالاترین سرعت، به نتایج ایده آلی از مواد مخلوط دست پیدا خواهید کرد.

با تکنولوژی حساس به میزان فشار« SpeedTouch » تنظیم سرعت دستگاه به صورت مسقیم در 6 حالت صورت می گیرد. بر روی بدنه دستگاه دکمه ای وجود دارد که با فشار دادن آن می توانید سرعت دستگاه را به راحتی کنترل کنید. توسط قابلیت تنظیم سرعت، هم زدن هر نوع مواد غذایی تنها با فشار دادن یک دکمه امکان پذیر است.

کارایی گوشت کوب برقی

طراحی گوشت کوب برقی فیلیپس بر طبق فناوری های دانشگاه معتبر اشتوتگارت (Stutgart) توسعه یافته است. فیلیپس در ساخت گوشت کوب برقی hr1645 از تکنولوژی منحصربفرد « ProMix » در طراحی سری همزن استفاده کرده.
سری گوشت کوب از تیغه ای برای له کردن و کوبیدن گوشت پخته و یا سیب زمینی استفاده می کند که توسط محافظ پوشناده شده است. موجی که در قسمت پایین محافظ تیغه گوشت کوب برقی HR-1645 دیده می شود، باعث قرار گیری راحت سری در مواد غذایی شده و مانعاز ریخت و پاش مواد غذایی به بیرون می شود. با اتصال سری گوشت کوب درست کردن انواع کوکی ، سوپ، غذای بچه و مخلوط کردن مواد غذایی پخته شده از قبیل سیب زمینی، گوشت و ... با کیفیت و نتایج عالی همراه است.
برای آماده سازی انواع سس، خامه، دسر، خمیرکیک و ... تنها کافیست که سری همزنی که همراه محصول ارائه شده، را به بدنه دستگاه متصل کنید تا در کوتاهترین زمان به آنچه که می خواهید دست یابید. حضور لوازم جانبی های مختلف همراه محصول کلیه نیازهای شما را حین آشپزی برطرف می کند و با خرید گوشت کوب، همزمان چند دستگاه در اختیارتان قرار می گیرند. پارچی که در بسته بندی این گوشت کوب گنجانده شده، از پلاستیک مقاوم و شفافی ساخته شده، ظرفیت 1 لیتر آن با اعدادی درجه بندی شده است. برای زمانی که می خواهید به نتایج ایده آل حین مخلوط کردن و میکس کردن مواد دست پیدا کنید، این پارچ بسیار مطلوب و کاربردی می باشد. به کمک لبه سه گوش، ریختن مواد میکس شده در داخل هر ظرفی به آسانی انجام می گیرد.

فناوری ProMix به طراحی مثلث شکل سری گوشت کوب مربوط می شود. طراحی مثلث شکل سری همزن گوشت کوب برقی hr1645 فیلیپس، سبب ترکیب مطلوب مواد غذایی و افزایش کارایی و عملکرد می شود و به لطف آن سریع تر به مخلوط مواد غذایی نرم دست پیدا خواهید کرد.

همزن و قابلیت های آن

ظرف خرد کن 1 لیتری

گوشت کوب برقی

این دستگاه علاوه بر قابلیت گوشت کوب، با داشتن دو خرد کن و اتصال آن ها به دستگاه، جهت خرد کردن مواد غذایی نیز به کار برده می شود. بدنه مدرج ظرف خرد کن شما را از میزان مواد غذایی مطلع می کند و کیفیت بالای آن سبب حفظ طعم مواد غذایی خرد شده می شود. تغیه های دو پره ی ظرف خرد کن، از جنس تیتانیوم ساخته شده و در برابر خوردگی، رطوبت و زنگ زدگی مقاومت بالایی دارند و با مواد غذایی واکنش نمی دهد، بنابراین نگران تغییر طعم مواد غذایی نباشید.
خرد کردن پیاز، آجیل، پنیر، شکلات، گوشت پخته شده و بسیاری از سبزیجات و صیفی جات در چند ثانیه قابل انجام است.

گوشت کوب برقی سه کاره HR1645 Philips با کارایی بالا از عهده ی میکس کردن، خرد کردن، مخلوط کردن و هم زدن مواد غذایی به راحتی برخواهد آمد و حضور آن در آشپزخانه سرعت آشپزی تان را بسیار بالا می برد. با این گوشت کوب آماده سازی انواع دسر، سس، خامه، خمیر کیک، وعده های غذایی و ... در کوتاهترین زمان به بهترین شیوه امکان پذیر است. قابلیت تنظیم سرعت در 6 حالت مختلف در کنار عملکرد توربو تقریبا هر نوع مواد غذایی را با هم مخلوط می کند. اتصال و جداسازی سری های همزن، گوشت کوب و خرد کن به بدنه ی اصلی گوشت کوب، بسیار آسان است و استفاده از مواد با کیفیت در ساخت ان ها، امکان شستشوی آن ها در ماشین ظرفشویی را فراهم می سازد. از دیگر قابلیت هایی که شانس خرید گوشت کوب برقی فیلیپس را بالا برده تکنولوژی ProMix جهت مخلوط شدن بهتر مواد ، تیغه هایی از جنس تیتانیوم و موتور قدرتمند 700 وات می باشد. با توجه به تمام نقاط قوت و ضعف این گوشت کوب، می توان گفت که گوشت کوب فیلیپس HR1645 واقعا ارزش خرید در این قیمت را دارد و با داشتن آن، از آشپزی نهایت لذت را ببرید.

عمومی

برند philips
کشور سازنده لهستان, چین (اصلی)

مشخصات کلی

مدل HR1645
نوع گوشت کوب برقی

قدرت و عملکرد

توان مصرفی 700 وات
قابلیت تنظیم سرعت دارد
تعداد سرعت 6
عملکرد توربو دارد

غذاساز

ظرف مخلوط کن

جنس پارچ مخلوط کن پلاستیک شفاف
ظرفیت پارچ مخلوط کن 1000 میلی لیتر
پارچ مدرج دارد

مشخصات خردکن

خردکن دارد
جنس ظرف پلاستیک شفاف
ظرفیت ظرف خردکن 300 میلی‌لیتر
جنس تیغه تیتانیوم
تیغه دوگانه دارد
درپوش محافظ دارد

مشخصات رنده

ویژگی ها و امکانات

همزن دارد
خمیر زن ندارد
پوره ساز و رب ساز دارد
محافظ ضد ریخت و پاش دارد
قابلیت نصب بر روی دیوار دارد
قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی دارد
سایر ویژگی ها و امکانات

سری مثلثی شکل جهت افزایش بهره وری

جدا شدن آسان سری توسط یک دکمه

مشخصات تیغه گوشت کوب

جنس تیغه تیتانیوم
تعداد پره تیغه 2

مشخصات ظاهری

رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک ABS
شفت قابل جدا شدن دارد
چراغ نشانگر ندارد
پایه ضد لغزش دارد
طول سیم برق 1.2 متر
وزن 2.5 کیلوگرم

منبع تغذیه

ولتاژ 220-240 ولت
فرکانس 50/60 هرتز

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه ی راهنما, ليوان, تیغه ها, سری همزن, سری گوشت کوب, ظرف خردکن, درپوش خردکن

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. عالی نوشته شده توسط مهین در بهمن ۱۳۹۹
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  خیلی خوبه کارهامو آسون کرده و سریع از له کردن و ...تموم میشم

 2. فیلیپس نوشته شده توسط asal 97 در اسفند ۱۳۹۶
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  من قبلا از این گوشت کوب استفاده کردم کم صداست بخاطر همین می تونم خریدش رو بهتون پیشنهاد کنم. البته سری هاش هم خیلی کاربرد داره واستون

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
98
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
63
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
55
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
49
پرسش
توسط : عباس در آذر ۱۳۹۹
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
46
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
40
پرسش
توسط : ادی در دی ۱۳۹۹
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
31
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در دی ۱۳۹۹
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
17
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
16
/p/h/philips-hr1645-00-user-manual.pdf

گوشت کوب برقی

۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

موتور قدرتمند
قابلیت تنظیم سرعت
تکنولوژی ProMix
ظرف های خردکن

نقاط ضعف

نداشتن رنده