لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و 0873111 و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

Product was successfully added to your shopping cart.

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628
 • غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628 غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628

غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628

Philips Food Processor HR7628

بازنگری سریع • توان مصرفی 650 وات

 • مجهز به حالت پالس

 • 3 عدد صفحه رنده

 • ظرف مخلوط کن و خرد کن

 • تیغه هایی از جنس استیل

 • 2 تنظیم سرعت

 • محفظه اصلی 1.5 لیتر

 • پارچ 1 لیتری

 • همزن موجی شکل

 • قابل شستشو در ظرفشوییدسترسی: ناموجود

‎ناموجود

معرفی کوتاه غذاساز فيليپس HR7628

غذاساز ها از دستگاه هایی هستند که کاربرد فراوانی در آشپزخانه دارند و همانند یک دستیار حرفه ای انجام کار های مختلف را در کمترین زمان ممکن برایتان فراهم می کنند. اما انتخاب بهترین غذاساز با کیفیت عالی، در دنیای رقابتی امروز به دلیل وجود مارک ها ، مدل ها و قیمت های مختلف در بازار شاید کمی مشکل باشد. فیلیپس از بهترين مارك غذاساز در دنیا به شمار می آید و در زمینه تولید دستگاه غذاساز نیز توانسته توانایی خود را به اثبات برساند. غذاساز فیلیپس 7628 « HR7628 » امکان رنده کردن، خرد کردن، همزدن، مخلوط کردن موادغذایی با تیغه های تیز و مقاوم را برای شما فراهم می کند به همین جزء دسته ی غذا ساز چند کاره قرار می گیرد. توان موتوری که برای غذا ساز 7628 در نظر گرفته شده 650 وات می باشد، این میزان قدرت برای این چنین دستگاه مقرون به صرفه ای کاملا مناسب است و برای انجام امور روزانه مانند آشپزی، درست کردن دسر، نوشیدنی و غیره بسیار ایده آل است. این دستگاه مجهز به 2 عدد سرعت کم و زیاد است که به کمک دکمه ولوم چرخشی قابل تنظیم می باشند و بسته به نوع عملکرد و مواد غذایی مورد استفاده می توانید آن را بر روی غذاساز تنظیم نمایید. یکی از ویژگی های مفید دیگر در این غذاساز حالت پالس « Pulse » می باشد که به صورت لحظه ای عمل می کند؛ به کمک این حالت می توانید میزان خرد کردن و مخلوط نمودن مواد غذایی را تعیین نمایید.
نکات بارز این غذاساز به اینجا ختم نمی شود؛ فیلیپس علاوه بر ویژگی های فوق، این غذاساز را کاملا به صورت جمع و جور طراحی کرده است تا فضای کمی در داخل آشپزخانه بگیرد. شرکت فیلیپس با به کارگیری جنس پلاستیک در بدنه موجب پایین آمدن قیمت تمام شده این مدل به نسبت خیلی مدل های مشابه موجود در بازار شده، شاید به نظر خیلی ها به کار گیری بدنه پلاستیکی به طراحی اش عیب وارد می کند، اما واقعیت چیز دیگریست! پلاستیک به کار رفته از کیفیت ساخت مناسبی برخوردار است و بسیار جواب گوست، این دستگاه صرف خوب بودن و بر طرف کردن بیشتر نیاز های کاربران، مقرون به صرفه هم است به همین دلیل توانسته در بازار شلوغ رقابتی خوش بدرخشد. درست است که این غذاساز از ظاهری کمی کلاسیک برخوردار است اما باز هم فیلیپس در طراحی آن کم کاری نکرده و با چینش دکمه و ترکیب رنگ های خاص، طراحی زیبایی به آن بخشیده است. در کنار این سبک طراحی به ظرفیت آن نیز توجه خاصی داشته است و آن را با ظرفیت مناسب ساخته است تا به طور پیوسته بتوانید حجم مواد غذایی مورد نیازتان را به کمک این غذا ساز تهیه نمایید. در واقع ظرفیت ناخالص در نظر گرفته شده برای کاسه ی اصلی 2.1 لیتر می باشد که تنها 1.5 لیتر آن قابل استفاده است، مخلوط کن این غذاساز هم از حجم 1.75 لیتر (درعمل ظرفیت 1 لیتر) برخوردار می باشد که امکان اماده سازی 5 لیوان اسموتی را در اختیارتان قرار می دهد. در دستگاه هایی مانند غذاساز ها، به کارگیری پایه ضد لغزش « Non-slip feet » از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ممکن است با استارت موتور دستگاه شروع به حرکت کند، این مدل مجهز به پایه های ضد لغزش است و مانع از تکان خوردن آن می شود.


جزییات

نقد و بررسی غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628

غذاساز ها از دستگاه هایی هستند که کاربرد فراوانی در آشپزخانه دارند و همانند یک دستیار حرفه ای انجام کار های مختلف را در کمترین زمان ممکن برایتان فراهم می کنند. اما انتخاب بهترین غذاساز با کیفیت عالی، در دنیای رقابتی امروز به دلیل وجود مارک ها ، مدل ها و قیمت های مختلف در بازار شاید کمی مشکل باشد. فیلیپس از بهترين مارك غذاساز در دنیا به شمار می آید و در زمینه تولید دستگاه غذاساز نیز توانسته توانایی خود را به اثبات برساند. غذاساز فیلیپس 7628 « HR7628 » امکان رنده کردن، خرد کردن، همزدن، مخلوط کردن موادغذایی با تیغه های تیز و مقاوم را برای شما فراهم می کند به همین جزء دسته ی غذا ساز چند کاره قرار می گیرد.

غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628

آیا از آشپزخانه ای با مساحت کم بهره می برید و یا از شلوغی بیش از حد وسیله ها در کابینت بیزارید؟ غذاساز فیلیپس 7628 دارای طراحی جمع و جور می باشد و با توجه به این ویژگی، می توان ان را مینی غذاساز نامید. اندازه کامپکت و جمع و جور دستگاه مانع از اشغال بیش از حد فضای آشپزخانه شما می شود. با وجود این که فیلیپس این غذاساز را به صورت کامپکت طراحی کرده اما قدرت مناسبی را برای آن بهینه نموده تا اعمال و کارهای مختلف را برای شما به خوبی انجام دهد. ظرفیت این غذاساز فیلیپس در کنار طراحی جمع و جور، بسیار مناسب است و امکان کار به طور پیوسته با دستگاه را برای شما فراهم می کند تا حجم مناسبی از مواد غذایی را در یک بار تهیه نمایید. حجم مخلوط کن این غذاساز 1.75 لیتر است که امکان اماده سازی 5 لیوان اسموتی را در اختیارتان قرار می دهد. کاسه اصلی ان نیز دارای حجم 2.1 لیتر است که به راحتی می توانید تا 1.5 لیتر مواد جامد و یا مایع را در ان قرار دهید و یا به مخلوط کردن 500 گرم آرد بپردازید.
همچنین ظرف های طراحی شده برای این دستگاه مندرج بوده و از شفافیت بالایی برخوردار است تا شما بتوانید در طول کار محتوای داخلی دستگاه را مشاهده نمایید. کاسه اصلی نیز دارای قسمت ورودی مواد غذایی با اندازه بزرگ می باشد تا بتوانید حتی مواد غذایی با اندازه بزرگ را وارد دستگاه نمایید. طراحی بدنه اصلی غذاساز نیز به شکل مکعبی صورت گرفته و در این قسمت موتور و دکمه های اصلی تعبیه شده اند؛ ضمیمه ها و کاسه های مورد استفاده بر روی این پایه اصلی به راحتی قابل نصب می باشد. علاوه بر این برای ثبات بیشتر دستگاه در حین کار 4 پایه ضد لغزش برای آن طراحی شده که موجب می شود به صورت محکم بر روی میز قرار گیرد و در کار شما اختلال وارد نکند. جنس به کار رفته در بدنه غذاساز HR7628 نیز ABS می باشد که از مقاومت خوبی برخوردار است. کاسه ها و ضمیمه های همراه با ان نیز از جنس پلاستیک مقاوم و نشکن ساخته شده که به راحتی در داخل ظرفشویی قابل شستشو می باشد، بدون این که به اجزا و بدنه آن ها آسیبی وارد شود و یا در طول شستشو خراش بخورند. درست است که فیلیپس در کلیات طراحی به جر به کارگیری پلاستیک، هیچ کمبود دیگری نگذاشته، اما تشخیص و قضاوت در مورد سبک طراحی اش کاملا سلیقه ای است. اگر به دنبال مدل فلزی با طراحی مدرنتری هستید به مدل HR7769 سری هم بزنید.

غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628

غذاساز فیلیپس HR7628 دارای موتور با توان مصرفی 650 وات می باشد که انرژی بسیار کارآمد را برای اعمال مختلف فراهم می کند. این غذاساز قابل اجرا با ولتاژ 220 ولت می باشد و از فرکانس 50/60 هرتز برخوردار است. علاوه بر این میزان مصرف انرژی آن نیز در حد خوبی می باشد که باعث می شود به یک دستگاه مقرون به صرفه برای شما تبدیل شود و یک راه حل بهینه برای انجام کارهای مختلف در آشپزخانه باشد. برای این غذا ساز 2 سرعت مختلف در نظر گرفته شده که برای تنظیم سرعت دستگاه، بسته به نوع کارایی و مواد غذایی تعبیه شده و به کمک دکمه چرخنده قابل تنظیم است. در واقع شما می توانید برای مواد غذایی سفت و جامد مانند سبزیجات، گوشت، آجیل و میوه های سفت از سرعت بالاتر و برای مخلوط و پوره کردن مواد غذایی نیمه جامد و نرم مانند خمیر، سس، تخم مرغ، سوپ از سرعت کم استفاده نمایید.

یکی از ویژگی های مفید در غذا ساز 7628 عملکرد پالس « Pulse » می باشد؛ پالس یا حالت ضربه ای باعث افزایش سرعت دستگاه به طور دلخواه می شود. پس می توانید با کمک این حالت مواد غذایی جامد را به میزان مورد نیاز خود خورد نمایید و یا مواد مایع و نیمه جامد را به اندازه دلخواه مخلوط نمایید و یا پوره کنید.

به همراه غذا ساز فیلیپس HR7628 تیغه ها و دیسک های استیل ضد زنگ و مقاوم و تیز ارائه شده ، که می توانید به کمک آن ها مواد خام را به خوبی ریز و خرد نمایید و بهترین عملکرد ممکن را در طی زمان های مختلف از این غذاساز مشاهده نمایید. یک نوع از صفحه که همراه با این غذاساز ارائه شده دارای طراحی متفاوتی با دیگر تیغه ها می باشد و برای همزن و یا امولسیون تخم مرغ و یا خامه مورد استفاده قرار می گیرد. در حین پخت کیک و یا اماده سازی دسر و یا انواع سس می توانید از این صفحه موج موجی همراه با تنظیم سرعت پایین استفاده نمایید. صفحه های دیگر که برای رنده کردن سبزیجات و صیفی جات مورد استفاده قرار می گیرند صفحه رنده می باشد. این دیسک ها نیز از جنس استیل ضد زنگ می باشند که بهترین برش و نتایج عالی خرد کردن را در اختیار شما قرار می دهد. پس با دیسک های مختلف می توانید انواع سالاد ها با دیزاین عالی را در کمترین زمان آماده و سرو نمایید. تیغه خرد کن غذاساز 7628 نیز به شکل S طراحی شده است که بسیار تیز و برنده است؛ این تیغه برای خرد کردن سبزیجات مانند پیاز و همچنین چرخ کردن گوشت، ریز ریز کردن مواد جامد مانند آجیل و مخلوط کردن، مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت این تیغه ها از فن آوری « PowerChop » ترکیبی استفاده شده که امکان برش زاویه ای انواع مواد غذایی نرم و سخت را فراهم می کند.

غذاساز فيليپس 25 کاره PHILIPS HR7628

اگر از اشخاصی هستید که در هنگام خرید غذاساز بیشتر از هر چیز عملکرد و کارایی غذاساز را مد نظر می گیرید، مدل HR7628 می تواند بهترین گزینه ممکن برایتان باشد. این مدل ساخت یکی از معروف ترین شرکت های تولید لوازم خانگی به نام فیلیپس است که در هر زمان کیفیت محصولاتش را به مصرف کنندگان ثابت کرده. حتی با وجود این که غذاساز 7628 از جنس پلاستیک ساخته شده اما کیفیت ساختش همواره حفظ شده است، بر همین اساس قیمت غذاساز فیلیپس به نسبت خیلی مدل های موجد در بازار بسیار مناسب است، شایان ذکر است به این مدل در سال 2013 جایزه ی طراحی iFتعلق گرفته است. با خرید غذاساز HR7628 به راحتی می توانید به خرد کردن، مخلوط کردن، رنده کردن اقلام غذایی بپردازید و در زمان کمی غذاهای متنوع بپزید.

عمومی

برند philips
کشور سازنده هلند, چین (اصلی)

مشخصات کلی

شماره مدل HR7628
نوع غذاساز حرفه ای
کارکرد 25 کاره
کاربردها خردکن, مخلوط کن, خمیرزن, رنده کن

قدرت و عملکرد

توان مصرفی 650 وات
دور موتور حداکثر 1900 دور در دقیقه، حداقل 1500 دور در دقیقه
قابلیت تنظیم سرعت دارد
تعداد سرعت 2
عملکرد پالس (ضربه ای) دارد
عملکرد توربو ندارد

مشخصات خردکن

ظرفیت کاسه خردکن (ظرف اصلی) 1.5 لیتر
جنس ظرف پلاستیک شفاف
کاسه ی مدرج دارد
تعداد پره تیغه 2
جنس تیغه استیل ضد زنگ, پلاستیک

مشخصات مخلوط کن

مخلوط کن دارد
جنس پارچ مخلوط کن پلاستیک شفاف
ظرفیت پارچ مخلوط کن 1 لیتر
پارچ مدرج دارد
درپوش محافظ دارد
دریچه ی شکر ریز دارد

مشخصات آبمیوه گیری

مشخصات رنده

رنده دارد
تعداد رنده 3
جنس صفحات رنده استیل ضد زنگ, پلاستیک
نوع رنده درشت, ریز , خلال کن

مشخصات همزن

همزن ندارد
خمیر زن دارد
جنس ضمیمه خمیر زن پلاستیک

مشخصات آسیاب

سایر امکانات

پوره ساز و رب ساز دارد
قابلیت شستشوی قطعات در ماشین ظرفشویی دارد
قابلیت استفاده همزمان مخلوط کن و غذاساز ندارد
سایر امکانات

مجهز به فناوری PowerChop

دارای ابزار امولسیون ساز

مشخصات ظاهری

رنگ سفید
جنس بدنه پلاستیک ABS
صفحه نمایش ندارد
چراغ نشانگر ندارد
نوع عملکرد دکمه چرخشی
پایه ضد لغزش دارد
محل جمع ‌آوری سیم ندارد
ابعاد 244 × 244 × 377 میلی‌متر
وزن 3.6 کیلوگرم

منبع تغذیه

ولتاژ ورودی 220-240 ولت
فرکانس 50/60 هرتز

اقلام همراه

اقلام همراه دیسک های رنده, تیغه ها, دربپوش , دیسک خامه زن, پارچ مخلوط کن, کاسه خرد کن, دفترچه ی راهنما

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. استفاده اسان وسریع نوشته شده توسط سعیدخداداد در فروردین ۱۳۹۹
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت

  عالی فقط اگرتنوع رنده ها بیشتر باشه حرف نداره

 2. کيفيت بالا نوشته شده توسط سهیلا احمدی در مرداد ۱۳۹۶
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت

  کیفیتش عالیه مخصوصا تیغه ها و رنده. من اکثرا ازش استفاده میکنم و صدای کمی داره. تنها مشکلش اینه که تیغه اسلایسرش خیلی نازک برش میده که فکر کنم برای چیپس ساز کاربرد داره تا سالاد.

 3. فيليپس نوشته شده توسط saba rezayi در مرداد ۱۳۹۶
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  منم این مدلو برا جهازم خریدم که هنوزم دارم ازش استفاده میکنم

 4. عالي و بسيار پر کاربرد نوشته شده توسط بهروز شعبانپور در مرداد ۱۳۹۶
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت

  من یه مدته اینو از بانه دات کام خریدم بسیار عالیه و کاربردیه. جوری که دیگه لازم نیست با دست پیاز رنده کنم. از خریدش پشیمون نیستم.

 5. ارزش خريد داره نوشته شده توسط mohsen در مرداد ۱۳۹۶
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری

  مدل خوبیه، غذاساز های دیگه خیلی گرونن، ولی این غذاساز قیمت مناسبی داره و امکانتش هم خوبه

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
102
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
64
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
58
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
52
پرسش
توسط : عباس در آذر ۱۳۹۹
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
47
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
42
پرسش
توسط : ادی در دی ۱۳۹۹
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
30
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در دی ۱۳۹۹
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
21
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
19
/h/r/hr7628.pdf

اینفوگرافی غذاساز فیلیپس HR7628

۷
طراحی
۸
قدرت
۹
ارزش خريد
۸
کيفيت ساخت
۷
سهولت استفاده
۷
امکانات و قابليت ها

نقاط قوت

موتور با قدرت مناسب
25 کاره
قیمت مقرون به صرفه

نقاط ضعف

جنس بدنه ی پلاستیکی

محصولات مرتبط