لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و 0873111 و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

Product was successfully added to your shopping cart.اگر مدیر یک سازمان دولتی و یا یک شرکت خصوصی هستید و یا مسئول خرید یک اداره و یا سازمان هستید و می خواهید کالاهای مورد نیاز خود را با تخفیف‌های ویژه خریداری کنید؛ فروشگاه اینترنتی بانه دات کام در راستای رضایت هرچه بیشتر شما، امکان همکاری با سازمان‌ها را در پروسه کار خود قرار داده است. این همکاری می تواند در چهار قالب مختلف از جمله کارت هدیه، کد تخفیف، ارسال به سراسر ایران و خرید عمده با بهترین قیمت صورت پذیرد.
خرید عمده

خرید عمده

اگر مسئول خرید سازمان و یا شرکتی هستید و قصد خرید عمده دارید؛ بانه دات کام این فرصت را برای شما فراهم می سازد تا با قیمتی بسیار مناسب کالاهای مورد نیاز خود را خریداری کنید. از خرید تعداد زیادی مانیتور گرفته تا انواع لوازم اداری ریز و درشت. با خرید از بانه دات کام، اصالت و سلامت کالا تضمین خواهد شد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن، محصولات سفارشی خود را دریافت کنید. البته در خرید‌های عمده امکان تعویض و یا بازگشت کالا نیز امکان پذیر خواهد بود.
ارسال به سراسر ایران

ارسال به سراسر کشور

بانه دات کام با سیستم توزیع در سراسر کشور این امکان را برای سازمان‌ها و شرکت ها فراهم می سازد تا کالاهایی را که قصد دارند به صورت جایزه به برندگان قرعه‌کشی‌ها و یا جشنواره‌ها اهدا کنند، در کمترین زمان ممکن به دست مشتریانشان برساند. اگر این هدایا و جوایز ‌جزء کالاهای موجود در بانه دات کام باشد، در سریع‌ترین زمان ممکن محصولات به دست برندگان خواهد رسید. بانه دات کام با ارسال سریع‌ و پرداخت در محل، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم می سازد.
کارت هدیه بانه دات کام

کارت هدیه

یکی از دغدغه‌های سازمان‌ها و شرکت‌ها، خرید هدیه برای پرسنل و یا مشتریانشان بوده و هست. اگر مدیر یک شرکت هستید و دوست دارید به مناسبت تولد و همچنین اعیاد مختلف مانند نوروز به پرسنل خود هدیه دهید و یا اگر مایل به خرید هدیه‌ای برای مشتریان وفادار خود هستید، کارت هدیه بانه دات کام گزینه‌ای بسیار مناسب و ایده‌آل برای شماست. این کارت به دارنده این اجازه را می دهد تا به دفعات متعدد تا سقف موجودی کارت اقدام به خرید کالا و محصولات بانه دات کام کند و هر آنچه دوست دارند را خریداری کند.
کد تخفیف بانه دات کام

کد تخفیف

اگر مدیر شرکتی هستید و مایل به دادن جایزه به کاربران و یا مشتریان خود هستید؛ در این حالت کد تخفیف بانه دات کام یکی از گزینه‌های مناسب پیش روی شماست. مثلاَ اگر قصد دارید یک مسابقه برگزار کنید و کد تخفیف با قیمت‌های مختلف را در اختیار برندگان قرار دهید؛ بانه دات کام در این راستا با سازمان‌ها و شرکت‌ها همکاری کرده و کد‌های تخفیف با ارزش‌های مختلفی را جهت خرید کالا از بانه دات کام در اختیار آن‌ها قرار می دهد.پیشنهاد می کنیم از دسته بندی های زیر دیدن فرمایید.