کاربران محترم : در حال طراحی جدید فروشگاه هستیم؛ لطفا برای مشاوره تلفنی با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و ۰۸۷۳۴۲۶۶۶۶۶ و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

جایزه شما

با دعوت دوستانتان، پس از اولین خریدشان، امتیاز هدیه بگیرید.

Product was successfully added to your shopping cart.

تبلت مایکروسافت

تبلت مایکروسافت

خرید surface از بانه دات کام

خرید surface به اشخاصی که از یک تبلت انتظاری شبیه به لپ تاپ ها دارند به شدت توصیه می شود. شرکت مایکروسافت « Microsoft » از برندهای خوشنامی است که در ساخت تبلت هیبریدی جزء بهترین ها بوده. این کمپانی با رونمایی از اولین تبلت ویندوزی خود با نام تبلت سرفیس « surface » توانست فصل جدیدی را بر روی دنیای تبلت ها بگشاید. با وجود این که در ابتدا ساخت تبلت مایکروسافت سرفیس چندان موفقیت آمیز به نظر نمی رسید، اما با گذشت زمان و بهبود سیر تکامل، تبلت های هیبریدی خواهان بسیاری پیدا کردند. همانطور که در جریان هستید، تبلت با سیستم عامل ویندوز « Windows » مختص کمپانی مایکروسافت می باشد و هر کس قبلا با ویندوز کار کرده باشد، طبیعتا کار با تبلت ویندوز دار هم برایش راحت خواهد بود. تبلت های مایکروسافت یا همان تبلت هیبریدی قابلیت چند منظوره دارند و ایده ی ساخت آن به ترکیب تبلت و لپ تاپ بر می گردد؛ در واقع این دستگاه ها همان تبلت هستند که در لباس لپ تاپ هم ظاهر می شوند.

بر روی تبلت های ویندوزی می توان برای انجام کارهای روزمره (مخصوصا تبلت ویندوزی سیم کارت خور) حساب باز کرد، با اتصال کیبورد به آن هم انجام کارهای تخصصی تان آسان خواهد بود. خرید سرفیس « خرید surface » به کسانی توصیه می شود که به دلیل نوع شغل و حرفه ای که دارند دائم در حال رفت و آمد هستند و مجبورند همزمان کارهای تخصصی خود را نیز انجام دهند. در این بخش از فروشگاه اینترنتی بانه دات کام انواع قیمت تبلت مایکروسافت با مشخصات دقیق و نقد و بررسی تخصصی وجود دارد تا با خواندن مطالب این دسته و مقایسه با مدل های دیگر بتوانید بهترین تبلت ویندوزی ممکن را انتخاب کنید. اگر قصد خرید تبلت ویندوزی مناسب دارید و به دنبال تبلت ویندوزی ارزان هستید، بانه دات کام می تواند گزینه ای مناسب برای خرید اینترنتی باشد.