ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی LG WASHING MACHINE WJ6140WTP

LG AUTOMATIC WASHING MACHINE SERIE 6 8KG 1200RPM WHITE WJ6140WTP • ظرفیت 8 کیلوگرم

 • چرخش 1400 دور

 • سیستم عیب یاب

 • Inverter Direct Drive

 • 14 برنامه ی شستشو

 • دکمه ی Add Item

 • ضد چروک

 • نمایشگر لمسی LED

 • شستشوی سریع

 • پاک کردن لکه

 • آبکشی اضافی

 • شستشو با بخار

موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 8کیلویی تمام اتوماتیک ال جی LG WASHING MACHINE WJ6140WTPماشین لباسشویی دابلیو جی 6140 دابلیو تی پی « WJ6140WTP » از تولیدات کمپانی ال جی است که مانند تمامی محصولات ال جی کیفیت و زیبایی را ادغام کرده است و در اختیار شما کاربران عزیز می گذارد. میزان ظرفیت این ماشین لباسشویی برابر 8 کیلوگرم می باشد و با درب بزرگ قرار گرفته بر روی آن امکان بارگذاری سریع البسه وجود دارد ، با ین درب می توان اقلام بزرگ را نیز در لباسشویی جا داد. موتور « Inverter Direct Drive » قلب تپنده ی قدرتمندی برای ماشین لباسشویی WJ6140WTP محسوب می شود که عملکردی عالی را به این مدل می بخشد. این موتور مصرف انرژی را پایین آورده است و همچنین با حذف تسمه و سایر بخش های اضافی به نسبت سایر کمپرسورها ، میزان تولید صدا نیز پایین آمده است. ماشین لباسشویی ال جی WJ6140WTP با قرار گرفتن در کلاس بهره وری انرژی A+++ میزان مصرف پایینش را ثابت کرده است. ماشین لباسشویی WJ6140WTP دارای 14 برنامه متنوع شستشو است که در هنگام استفاده از آنها ، اگر انتخاب با توجه به الیاف پارچه صورت گیرد، از لباس هایتان مراقبت خواهد کرد و پس از مدت شستن آسیبی به آنها وارد نخواهد کرد. 14 برنامه ی موجود بر روی پنل بالایی قرار گرفته اند و به دور پیچ انتخاب گر ردیف شده اند. نمایشگر در جوار برنامه ها قرار گرفته است و با خاصیت لمسی بودنش امکان انتخاب سریع را فراهم می آورد؛ بر روی این نمایشگر امکان تغییر دما، تغییر سرعت چرخش ، انتخاب برنامه های اضافی ، رؤیت زمان باقی مانده و ... وجود دارد و در مجموع شما از طریق این صفحه نمایش می توانید پس از انتخاب برنامه تنظیمات پیش فرض تعیین شده را تغییر دهید. سرعت چرخش موتور 1200 دور در دقیقه می باشد که شما می تواند آن را به 6 حالت موجود تعویض نمایید و یا خشک کردن را متوقف کنید. برنامه ی شبیه ساز شستشو با دست از طریق تکنولوژی « 6 Motion Direct Drive » بر روی ماشین لباسشویی WJ6140WTP قرار گرفته است که با توجه به الیاف پارچه و برنامه ای که انتخاب کرده اید، حرکات خاصی را در هنگام شستشو اعمال می نماید. اگر از مصرف کنندگان محصولات ال جی باشید با سیستم عیب یاب هوشمند این کمپانی آشنا هستید ، این بار و در مدل جدید لباسشویی های این کمپانی از سیستم عیب یاب « NFC Tag On » سود برده شده است؛ امکان استفاده از این سیستم با نصب اپلیکیشن بر روی موبایل هوشمند و سپس نزدیک کردن موبایل به لباسشویی WJ6140WTP فراهم می شود ، پس از آن می توانید عیب لباسشوییتان را شناسایی کرده و نسبت به رفع آن اقدام نمایید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

طراحی شیک و کاربردی

خرید ماشین لباسشویی به منظور شستشو و تمیز کنندگی لباس ها صورت می گیرد، اما دیزاین و طراحی این محصول در کنار کیفیت شستشویی که ارائه می دهد نیز اهمیت دارد. ماشین لباسشویی WJ6140WTP از تولیدات خوش ساخت و شیکی است که کمپانی ال جی آن را در سال 2017 تولید کرد. اهمیت دیزاین در لباسشویی علاوه بر زیبایی که به محیط می بخشد ، کیفیتی که در شستشو ایجاد می کند ، میزان آبی که مصرف می کند و استفاده آسانی که پدید می آورد نیز شامل مواردی می شود که طراحی در آنها نقش دارد. ظرفیت البسه در ماشین لباسشویی WJ6140WTP برابر 8 کیلوگرم می باشد و در کنار این گنجایش، ابعاد این ماشین لباسشویی برابر 600 × 560 × 850 میلیمتر هستند. شما کاربران می توانید پس از خرید ماشین لباسشویی ال جی WJ6140WTP ، این مدل را با سایر لوازم خانگی سفید موجود در آشپزخانه ی خود ست کنید و ترکیبی زیبا را در آشپزخانه ایجاد نمایید. نمای جلویی ماشین لباسشویی WJ6140WTP با ریزه کاری هایی جذاب و موارد اصلی با طراحی خوش چهره ، تزئین شده است و زیبایی را به شما و آشپزخانه یتان تقدیم خواهد کرد. پنل بالایی لباسشویی شامل نمایشگر لمسی ، برنامه ها و انتخابگر و محفظه ی مواد شوینده خواهد شد؛ دکمه های شروع و پاور نیز در جوار برنامه ها قرار گرفته اند. دربی که در عین سادگی ، زیبایی و جذابیت از آن می بارد، امکان دسترسی سریع را به دیگ فراهم می آورد و با پوشش شفاف آن امکان دیدن البسه درون دیگ و همچنین نحوه عملکرد شستشو فراهم است. دیواره های کناری لباسشویی WJ6140WTP دارای طراحی خطی هستند که این قسمت را از سادگی در آورده اند و علاوه بر آن به میزان قابل توجهی از لرزش و صدای ماشین لباسشویی خواهند کاست.

کم صدا و بدون لرزش با مصرف انرژی پایین

موتور Inverter Direct Driveموتور دایرکت درایو اینورتر « Inverter Direct Drive Motor » در ماشین لباسشویی WJ6140WTP از اصلی ترین اجزایی است که عملکردی عالی را برای این محصول به همراه می آورد . عملکردی آرام و بی صدا که آرامش خانه و خانواده را بر هم نمی زند و لرزش ناشی از آن خللی در صدای آرام خانه وارد نخواهد کرد. در این موتور تسمه و برخی اجزای اضافه حذف شده اند و موتور به صورت مستقیم به دیگ متصل شده است ؛ ایجاد صدای کم و لرزش پایین جزو اثراتی است که به همراه می آورد . حذف قطعات اضافی در کمپرسور دایرکت درایو سایش بین اجزا را نیز پایین می آورد و طول عمر موتور افزایش خواهد یافت؛ عمر طولانی مدت این محصول توسط کمپانی ال جی تا 10 سال تضمین می شود.

ماشین لباسشویی WJ6140WTP به واسطه ی موتور Inverter Direct Drive 45 درصد در مصرف انرژی و 25 درصد در مصرف آب صرفه جویی می کند، همچنین میزان صدای تولیدی 54 درصد و 20 درصد تمیز کنندگی بالاتر را به همراه می آورد.

موتور Inverter Direct Drive


امکانات ویژه ی لباسشویی با خرید ماشین لباسشویی ال جی WJ6140WTP

6Motion Direct Drive در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی ال جی WJ6140WTP با فناوری های خاصی تولید شده است که کارایی این محصول را بالا می برد و سبب تمیز کنندگی هر چه بیشتر این محصول خواهند شد. فناوری «  6 Motion Direct Drive » که خاص ال جی می باشد در این کمپانی مورد استفاده قرار گرفته و با 6 حرکت متفاوت لباس ها را همانند شستشو با دست حرکت خواهد داد؛ با توجه به برنامه ای که انتخاب می کنید تعدادی از حرکات اجرا می شوند و این امر سبب می شود به الیاف پارچه آسیبی وارد نشود و تمیزی فوق العاده ای را شاهد خواهید بود. میزان تمیزی که در اثر شستشو ایجاد خواهد شد برابر 99.99 درصد می باشد که این عامل سبب ضد آلرژی بودن لباس ها خواهد شد و هیچ آلودگی و گرد و غباری را بر روی الیاف پارچه باقی نخواهد گذاشت ؛ در واقع می توان گفت با این شستشو محیطی سالم را پدید خواهید آورد و کیفیت زندگی خود را بالا خواهید برد.

نوآوری « NFC Tag On » در ماشین لباسشویی ال جی WJ6140WTP شناخت شما را از این لباسشویی بالا خواهد برد و امکان ارتباط شما را با این مدل آسان خواهد کرد؛ در صورت بروز مشکل در لباسشویی ال جی این اپلیکیشن که بر روی تلفن همراه هوشمندتان نصب کرده اید شما را مطلع خواهد کرد، برای مواقعی که مشکل چندان بزرگ و جدی نیست راهنمایی برای حل مشکل هم روی این اپلیکیشن موجود است. ماشین لباسشویی WJ6140WTP ال جی به 14 برنامه مجهز شده که شما پس از انتخاب این برنامه ها و اعمال تغییرات مورد نظر می تواند شروع برنامه را با فشردن دکمه شروع اعمال نمایید و پس از اتمام کار لباس هایی با درجه خشکی بالا و تمیزی فوق العاده را دریافت کنید.

دکمه « Add Item » بر روی ماشین لباسشویی WJ6140WTP امکان اضافه کردن البسه اضافی را در اواسط شستشو می دهد و شما با فشردن این کلید پس از سه ثانیه می توانید درب را باز کرده و لباس مورد نظر را اضافه نمایید.


کلام آخر

خرید ماشین لباسشویی ال جی WJ6140WTP به معنای انتخاب محصولی عالی از این کمپانیست که تولید آن در سال 2017 برترین و جدیدترین تکنولوژی ها را به این مدل بخشیده است. موتور قدرتمند ، کم مصرف ، کم صدا و با مصرف آب پایین تر از نوع کمپرسور اینورتر دایرکت درایو می باشد که سبب ایجاد اوج کیفیت و قدرت در ماشین لباسشویی WJ6140WTP شده است. این لباسشویی به 14 برنامه و تنظیماتی اضافه برای برنامه ها مجهز شده است که شستشو را با توجه به الیاف پارچه و درجه ی کثیفی آنها امکان پذیر می سازد. امکانات کم نظیر با کیفیت عالی که از این مدل ذکر شد قیمت ماشین لباسشویی WJ6140WTP ال جی را مناسب ساخته اند و می توان به جرات گفت خرید WJ6140WTP آرامش و کارایی فوق العاده ای را به شما خواهد بخشید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی, چین (اصلی)

مشخصات کلی

نام مدلWJ6140WTP
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی8 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی14 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

شستشوی لباسهای پنبه ای

بله

شستشوی لباسهای ظریف (delicate)

بله

شستشوی الیاف مصنوعی (Synthetic)

بله

شستشوی لباسهای پشمی

بله

لباس های مخلوط

بله

شستشوی لباسهای ورزشی

بله

پاک کردن لکه

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

سایر برنامه ها

لباس تیره

شستشو با بخار

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتوردایرکت درایو « Inverter Direct Drive »
سیستم عیب یاب هوشمند

بله

زنگ پایان

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو54 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن75 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
میزان مصرف آب58 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ
حجم درام63 لیتر
زاویه باز شدن درب170 درجه
اندازه دهانه درب51 سانتی‌متر
قابلیت اضافه کردن لباس

بله

طراحی

ابعاد600 × 560 × 850 میلیمتر
وزن65 کیلوگرم
رنگسفید
جنس بدنهفلزی
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
لباسشويي ال جي wj6140wtp
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
به نظر من صداش زياده
ايراد بزرگي كه داره ، تايمرش از ٣ ساعت شروع ميشه
خيلي مسخره اس ، يعني نمي توني بذاري ١ يا ٢ ساعت بعد شروع كنه
نظر توسط علي احساني (ارسال شده در 1397/01/22)
بی صدا و بدون لرزش
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
من معمولا بچه م رو تو آشپزخونه می خوابونم از وقتی این لباسشویی ال جی رو خریدم می تونم هم اون رو بخوابونم و هم لباسهامون رو بشورم. نظر توسط فهیمه سلامی (ارسال شده در 1396/07/06)
مناسب برای خانواده 5 نفره
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
مدل 8 کیلویی لباسشویی برای خانواده ی 5 نفری ما مناسبه ولی انصافا اگه این سیستم تشخیص بار رو هم داشت بهتر بود که مجبور نشیم هر بار کل محفظه رو پر کنیم در غیر این صورت میزان مصرف میره بالا. نظر توسط آفاق رضاییان (ارسال شده در 1396/07/06)
شستشوی عالی و ضد آلرژی
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
من با خرید WJ6140WTP دیدن یه شستشوی عاااالی رو از لباسشویی تجحربه کردم واسه اینکه شما هم این تجربه رو ببرید این مدل رو خریداری کنین. حتما نظر توسط فرزانه احمدی (ارسال شده در 1396/07/06)
تولید لباسشویی ال جی
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
تولید لباسشویی ال جی تو سال 2017 عالیه و این مدل رو بی نظیر تولید کرده. نظر توسط جهانی (ارسال شده در 1396/07/06)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی ال جی 8 کیلویی LG WASHING MACHINE WJ6140WTP
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

شستشوی ضد آلری از طریق شستشو با بخار
ایجاد سر و صدا پایین
برنامه های متنوع شستشو
امکان اضافه کردن بار اضافی در هنگام شستشو
موتور قدرتمند با مصرف پایین انرژی و آب

نقاط ضعف

بی بهره از امکان تشخیص میزان بار