ماشین لباسشویی 7 کیلویی الجی LG WASHING MACHINE F10C3QDP2

LG WASHING MACHINE F10C3QDP2  • ظرفیت 7 کیلوگرم

  • چرخش 1000 دور

  • 9 برنامه شست و شو

  • شستشوی سریع

  • سیستم عیب یاب

  • پیش شستشو

  • مجهز به صفحه نمایش

  • قفل کودک

  • موتور Direct Drive

  • شستشوی اقتصادی

موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به معرفی کوتاه ماشین لباس شویی 7 کیلویی الجی LG WASHING MACHINE F10C3QDP2لباس شویی ها جزء آن دسته از لوازم پرکاربرد منزل می باشند، که هر شخص با توجه به نوع ذائقه مورد دلخواه آن را انتخاب می کند. در این میان الجی فارغ از تولید سایر محصولات دیجیتالی؛ مایحتاج آشپزخانه را هم در برنامه کاری اش قرار داده، تا با این کار بتواند نیازهای کاربران را رفع نماید. این شرکت کره ای با راه انداختن خط تولید لباسشویی ها در انواع و اقسام مختلف گزینه های متنوعی را پیش روی کاربران قرار داده است. با نگاه به جدول ماشین لباس شویی های ال جی و کمی دقت می توان لباسشویی 7کیلویی ال جی اف 10 سی کیو دی پی دو «F10C3QDP2» را یافت. این لباسشویی الجی 7کیلویی درب از جلو با طراحی فوق العاده شیکی که دارد؛ به راحتی می تواند نظر بسیاری از اشخاص را به خود جلب نماید. بدون شک از مهمترین بخش های لباسشویی می توان به وجود موتور قدرتمند آن اشاره کرد، که تمامی عملکردهای لباس شویی در گرو آن می باشد. سرعت چرخش لباسشویی ال جی 1000 دور در دقیقه می باشد. به علاوه قابلیت جای گیری 7 کیلو لباس از طرفی و همچنین انتخاب 9 برنامه مختلف و متنوع با توجه به نوع شست و شو از طرف دیگر این ماشین لباسشویی ال جی را به گزینه ای ایده آل تبدیل کرده است. جای دادن صفحه نمایش بر روی این لباسشویی ال جی به کاربر در هنگام عملکرد جهت مشاهده و نظارت بر کار لباس شویی کمک می کند. بسیاری از کاربران در هنگام استفاده از لباس شویی نگران مصرف بی رویه و بیش از حد برق هستند، که خوشبختانه ال جی در حالیکه بالاترین سطح کیفیت از کار لباس شویی اش را ارائه می دهد؛ در عین حال مانع از هدر رفتن انرژی زیاد خواهد شد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل ماشین لباسشویی 7 کیلویی الجی

لباس شویی ها جزء آن دسته از لوازم پرکاربرد منزل می باشند، که هر شخص با توجه به نوع ذائقه مورد دلخواه آن را انتخاب می کند. در این میان الجی فارغ از تولید سایر محصولات دیجیتالی؛ مایحتاج آشپزخانه را هم در برنامه کاری اش قرار داده، تا با این کار بتواند نیازهای کاربران را رفع نماید. این شرکت کره ای با راه انداختن خط تولید لباسشویی ها در انواع و اقسام مختلف گزینه های متنوعی را پیش روی کاربران قرار داده است. با نگاه به جدول ماشین لباس شویی های ال جی و کمی دقت می توان لباسشویی 7کیلویی ال جی اف 10 سی کیو دی پی دو «F10C3QDP2» را یافت. این لباسشویی الجی 7کیلویی درب از جلو با طراحی فوق العاده شیکی که دارد؛ به راحتی می تواند نظر بسیاری از اشخاص را به خود جلب نماید. بدون شک از مهمترین بخش های لباسشویی می توان به وجود موتور قدرتمند آن اشاره کرد، که تمامی عملکردهای لباس شویی در گرو آن می باشد.

طراحی ایستاده

ماشین لباسشویی 7 کیلویی الجی

لباس شویی ها از اصلی ترین و بزرگ ترین محصولاتی هستند، که با ورود به آشپزخانه چشم کاربر را به خود جلب می نمایند. به عبارتی اندازه بزرگ لباس شویی باعث می شود، تا زیاد به چشم بیاید. حال اگر بسیاری از افراد در انتخاب نوع و طراحی لباسشویی وسواس زیادی به خرج دهند؛ می توان گفت کار اشتباهی نمی کنند. یکی از زیباترین نوع لباس شویی ها، لباسشویی های درب از جلو هستند، که اگر به ظاهرشان در هنگام انتخاب دقت شود؛ دکوری زیبا یه محیط می بخشند. شرکت ال جی هم در این میان بی کار ننشسته و با طراحی نوع خاصی از لباس شویی هایش گزینه های کاربر را جهت تهیه بسیار راحت کرده است. ماشین لباسشویی ال جی F10C3QDP2 با طراحی فوق العاده شیکی که دارد؛ در همان نگاه اول می تواند کاربر را به طرف خود جذب کند. ساختار طراحی این لباسشویی lg به گونه ایست، که درب آن از جلو در نظر گرفته شده است. از طرفی وجود دکمه های عملیاتی که در هر نوع لباسشویی به چشم می خورد، کار جدیدی نیست، که بگوییم ال جی تنوع ایجاد کرده؛ اما طراحی صفحه نمایش تنها مختص به بخش خاصی از لباس شویی ها می باشد، که در این مدل لباسشویی به چشم می خورد. دکمه های لباسشویی با چیدمان مرتبی از سمت چپ تعریف شده اند و مخزن مواد شوینده هم در سمت راست آن قرار گرفته شده است. اگر به کمی پایین تر از درب لباس شویی نگاهی انداخته شود؛ متوجه مخزن مخصوص جمع آوری ناخالصی های حاصل از کارایی لباسشویی خواهیم شد. وجود پایه های لباس شویی الجی حتی در دورهای بسیار سریع مانع از لغزش و حرکت ناخود آگاه لباسشویی در هنگام کار خواهد شد.

ظرفیت و برنامه های شست و شو

شرکتlg با تعریف نمودن ظرفیت های مختلف از لباس شویی ها انتخاب کاربر را یک قدم راحت تر کرده است. اگر خانواده چنان پر جمعیتی ندارید؛ ظرفیت 7 کیلوگرمی ماشین لباس شویی F10C3QDP2 می تواند گزینه خوبی باشد. لباسشویی ال جی از ظرفیت 7کیلوگرمی برخوردار بوده، که علاوه بر شست و شوی هر نوع لباسی؛ در عین حال برای سایر لباس ها مناسب می باشد. این لباسشویی الجی با طراحی درب از جلو بودن آن به راحتی امکان جای گیری لباس را فراهم می آورد. مطمئناً جزء آن دسته از کاربرانی هستید، که برای هر نوع لباسی می خواهید از برنامه مخصوص به آن استفاده کنید، که تعداد 9 برنامه شست و شوی لباسشویی ال جی از پس شستن هر نوع لباس با هر نوع جنسی برخواهد آمد.

ماشین لباسشویی 7 کیلویی الجی

کمپرسور Direct Drive

یکی از مهمترین دلایل انتخاب لباس شویی توجه به موتور آن بوده، که با دقت به آن می توان تا سالیان طولانی از کارایی مناسب لباس شویی اطمینان حاصل کرد. در این میان الجی نوع موتور دایرکت درایو «Direct Drive» را برای ماشین لباسشویی F10C3QDP2 در نظر گرفته که لقب «طول عمر بالا و مصرف کمتر» را به خود اختصاص داده است. این کمپرسور با کارایی مناسب و سرعت عمل بالا؛ در عین حال انرژی بسیار کمی را نسبت به بسیاری از موتورهای دیگر هدر می دهد. به علاوه امکان تولید سر و صدای کمتر در هنگام کارایی لباس شویی از دیگر خصوصیات این موتور می باشد. در این میان بد نیست در مورد سرعت چرخش لباسشویی بحث کنیم؛ چون موتور این لباسشویی 7 کیلویی میزان چرخش آن را تعیین می کند. سرعت چرخش درام لباس شویی الجی 1000 دور در دقیقه می باشد، که با هر چرخش عملیات شست و شو انجام می گیرد و در نهایت لباس هایی پاکیزه تحویل می دهد. درام ماشین لباسشویی ال جی با طراحی شکاف های مخصوص به آن آب و مواد شوینده را به صورت همزمان بر روی لباس ها اعمال می کند، بدون اینکه آسیبی به لباس ها وارد شود. حال اگر می خواهید تنوع و کیفیت بالا را تجربه می کنید از سایت Baneh.com دیدن نمایید و با انتخاب این ماشین لباسشویی ال جی یا نوع دیگر آن با قیمت مناسب اوج لطافت و پاکیزگی را به منزل خود فراخوانید.

ماشین لباسشویی 7 کیلویی الجی

تشخیص هوشمند «Smart Diagnosis» یک راه کاملاً مناسب جهت عیب یابی لباسشویی می باشد، که ال جی آن را برای ماشین لباس شویی F10C3QDP2 در نظر گرفته است. این سیستم بدون نیاز به تماس با تکنسینِ عیب یاب به صورت حرفه ایی می تواند اطلاعات لباس شویی را بر روی گوشی قرار دهد و از این طریق امکان رفع و حل هر نوع مشکل لباسشویی فراهم می آید.
مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهlg
کشور سازندهمونتاژ تایلند

مشخصات کلی

نام مدلF10C3QDP2
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی7 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1000 دور در دقیقه

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی9
تعداد برنامه های لباسشویی9 عدد
قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

خیر

عملکرد تنها با فشردن یک کلید

خیر

ضد چروک

خیر

پاک کردن لکه

خیر

شستشوی اتوماتیک مخزن

خیر

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

خیر

سایر برنامه هابرنامه فشرده شستوشوی پنبه لباس های ظریف شستوشوی دستی شستوشوی پشم

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورDirect Drive
سیستم تشخیص ظرفیت

خیر

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

تکنولوژی بخار

خیر

سیستم حفاظت در برابر نوسانات برق

خیر

سایر امکاناتراه اندازی مجدد سیستم شستشوی هوشمند تشخیص بار قدرت آماده به کار صفر

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو54 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن72 دسی بل

مصرف انرژی

برچسب انرژی++A
مصرف آب سالانه 194 کیلووات ساعت

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامپلاستیک
حجم درام58 لیتر
زاویه باز شدن درب180 درجه
اندازه دهانه درب300 میلی متر
قابلیت اضافه کردن لباس

خیر

طراحی

وزن62 کیلوگرم
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
برنامه زمان بندی ماشین
کیفیت بدنه
ارزش خرید در این قیمت
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
باسلام و خسته نباشید.
از ماشینم خیلی راض هستم اما زمان برنامه های شست و شو رو میخاستم.چون زمان مشخص نیست خیلی به مشکل میخورم.
ممنون
نظر توسط خدیجه لکزایی (ارسال شده در 1397/05/20)
لباس شویی 7 کیلویی الجی F10C3QDP2
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
به نظر من لباس شویی ال جی F10C3QDP2 برای خانواده های جمعیت متوسط بهترین گزینه می باشد. خصوصاً اینکه با ویژگی های صفحه نمایش، سیستم عیب یاب و همچنین تعداد 9 برنامه شستوشو همراه شده، می تواند رضایت کاربران را به همراه داشته باشد. نظر توسط محمدرضا (ارسال شده در 1396/01/12)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی 7 کیلویی الجی LG WASHING MACHINE F10C3QDP2
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

سرعت چرخش 1000 دور در دقیقه
سیستم عیب یاب هوشمند

نقاط ضعف

عدم پشتیبانی از تکنولوژی شستسو با بخار