تلویزیون ال جی هوشمند ال ای دی LG SUPER UHD LED 49SJ800V

LG SUPER UHD LED WEBOS 3.5 SMART TV 49SJ800V  • نمایشگر «LED»

  • کیفیت تصویر SUPER UHD

  • webOS 3.5

  • دسترسی به محتوای Netflix

  • فناوری « DTS »

  • نمایشگر Edge LED

  • کاهش دهنده نویز تصویر

  • بلندگو Harman Kardo

  • تلویزیون هوشمند

  • قابلیت ضبطموجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به تلویزیون ال جی هوشمند ال ای دی LG SUPER UHD LED SMART WEBOS 3.5 TV 49SJ800Vتلویزیون « 49 اس جی 800 وی » 49SJ800V از سری 8 محصولات ال جی است که ای کمپانی خوش نام آن را در سال 2017 آن را تولید کرد و برترین تکنولوژی های روز را در آن گنجانده است. با نگاه به این تلویزیون فناوری های بی نظیری را خواهید یافت که امکانات مربوط به تصویر شما را غرق در خود می کند و به شما این اطمینان را خواهد داد که قرار است برترین ، رنگی ترین ، روشن ترین ، واضح تری و در یک کلام واقعی ترین تصاویر را ببینید. تلویزیون 49SJ800V با کیفیت « Super UHD » تصاویر را به نمایش درخواهد آورد و با تکنولوژی « Nano Cell » رنگ و جانی تازه به تصاویر خواهد داد و رنگین ترین آنها را در اختیار شما و چشمانتان خواهد گذاشت. تکنولوژی « Billion Rich Colours » میلیاردها رنگ را با پردازنده ی 10 بیتی تولید می کند و بر روی نمایشگر تلویزیون 49SJ800V رنگ های اصلی و سایه ها را با اوج وضوحیت خواهید دید. رنگ های یکنواخت بر روی نمایشگر ال ای دی « LED » به واسطه ی فناوری « Nano Cell » و فاصله نانومتری در بین پیکسل های رنگی، ایجاد می شوند .

از هر نقطه و منطقه ای از اتاق که می خواهید به دیدن تصاویر بپردازید و شاهد اوج کیفیت در صحنه ها باشید ، این تلویزیون دارای زاویه ی دید وسیعی است که این امکان را فراهم می آورد که از تمام سالن استفاده کنید و مشکلی از بابت دیدن تصاویر با کیفیت و واضح برای شما ایجاد نخواهد شد. با فناوری هایی که ذکر شدند و سایر امکانات مربوط به تصویر ، این اطمینان را بیابید که تصاویر با رنگ های متنوع ایجاد می شوند و در کنار آن کنتراست رنگی بالایی نیز ایجاد می شود و با این امکان هر نقطه از تصویر چه در تاریکی و چه در روشنایی ایجاد می شوند و عمیق بودن و همواری های موجود در تصویر را احساس می کنید. صدا در تلویزیون 49SJ800V با اسپیکرهای تولید شده در کمپانی مطرح و پرآوازه ی harman/kardon تولید می شوند، این یعنی شنیدن صدای عالی با کیفیت خیره کننده ؛ شدت صدای خروجی با اسپیکرهای 2.0 کاناله این مدل برابر 20 وات می باشد. تلویزیون ال جی 49SJ800V هوشمند است و مبتنی بر سیستم عامل webOS 3.5 می باشد؛ با این سیستم عامل دنیایی از سرگرمی ها به روی شما باز می شود و شما می توانید ساعت ها با این تلویزیون سرگرم شوید و از امکانات هوشمندش لذت ببرید. با ریموت کنترل « Magic Remote » همراه با تلویزیون 49SJ800V استفاده از این تلویزیون و دسترسی به امکانات هوشمند بسیار راحت و سریع خواهد بود.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل 49SJ800V

تلویزیون « 49 اس جی 800 وی » 49SJ800V از سری 8 محصولات ال جی است که ای کمپانی خوش نام آن را در سال 2017 آن را تولید کرد و برترین تکنولوژی های روز را در آن گنجانده است. با نگاه به این تلویزیون فناوری های بی نظیری را خواهید یافت که امکانات مربوط به تصویر شما را غرق در خود می کند و به شما این اطمینان را خواهد داد که قرار است برترین ، رنگی ترین ، روشن ترین ، واضح تری و در یک کلام واقعی ترین تصاویر را ببینید. تلویزیون 49SJ800V با کیفیت « Super UHD » تصاویر را به نمایش درخواهد آورد و با تکنولوژی « Nano Cell » رنگ و جانی تازه به تصاویر خواهد داد و رنگین ترین آنها را در اختیار شما و چشمانتان خواهد گذاشت. تکنولوژی « Billion Rich Colours » میلیاردها رنگ را با پردازنده ی 10 بیتی تولید می کند و بر روی نمایشگر تلویزیون 49SJ800V رنگ های اصلی و سایه ها را با اوج وضوحیت خواهید دید. رنگ های یکنواخت بر روی نمایشگر ال ای دی « LED » به واسطه ی فناوری « Nano Cell » و فاصله نانومتری در بین پیکسل های رنگی، ایجاد می شوند .

دیزاین جذاب و خوش ترکیب

تلویزیون SJ800V ال جی

قرار گرفتن تصاویر در قاب نقره ای تلویزیون 49SJ800V ، دیدن آنها را جذاب تر خواهد کرد. قاب باریک و نقره ای این محصول بسیار شیک و لوکس می باشد ، خوش تراش بودن و خوش دیزاین بودن 49SJ800V را در نگاه اول احساس خواهید کرد و شما را جذب خود می کند. در طراحی سال 2017 برخلاف سایر مدل ها قاب ها مشکی تا حد قابل توجهی محو شده ند و تنها در نوار پایینی محلی برای لوگوی ال جی « LG » قرار گرفته است. تلویزیون هوشمند 49SJ800V ال جی با قرار گیری بر روی پایه هایی هم رنگ با قاب و به صورت دو شاخه ای هستند، اوج زیبایی را به رخ می کشد. قاب و پایه ای که این مدل را در برمی گیرند از جنس فلزاند و استحکام بالای آنها حس خوبی را در شما ایجاد خواهند کرد. پورت های کاربردی نیز بر روی پنل پشتی 49SJ800V قرار دارند و در قاب مخصوصی که برای این منظور طراحی شده است، چیده شده اند و می توانید با دسترسی به این قسمت اتصالات را انجام دهید. این مدل را می توانید با ساندبار SOUNDBAR SH7 ست نمایید و صدای با توان بالاتر و کیفیت بی نظیر را بشنوید.

تلویزیون اس جی 800 ال جی

میلیون ها رنگ و دنیایی زنده با خرید تلویزیون 49SJ800V

تلویزیون 49SJ800V ال جی شما را غرق در تصاویر و صحنه های هیجان انگیز فیلم ها خواهد کرد و به شما این امکان را می دهد که رویاهایتان را در فیلم ها بسازید و به سرزمین ها  و مناطقی که دوست دارید سفر کنید. این همه هیجان و زندگی متفاوت در تلویزیون 49SJ800V و با فناوری های گنجانده شده در آن و کیفیت SUPER UHD نمایشگر این محصول امکان پذیر است ، این میزان کیفیت به عبارت دیگر برابر رزولوشن 3840  ×  2160 پیکسل می باشد. نمایشگر ال ای دی « LED » به همراه تکنولوژی های « Nano Cell™» و « Billion Rich Colours » طیف رنگی عظیمی را به نمایش می گذارد و شما می توانید با نگاه به صحنه هایی از طبیعت در آنها غرق شوید و تنوع رنگی سبز و زرد و هر آنچه در بین اشیاء است را ببینید؛ میلیاردها رنگ و پردازنده 10 بیتی با تحلیل دقیق تصاویر ، آنها را برای نمایش بر روی صفحه آماده خواهند کرد. فناوری « Multi HDR » با ایجاد کنتراست بالا در بین تصاویر تلویزیون 49SJ800V هوشمند ، جانی تازه به آنها می بخشد و جزئیاتی هر چند ریز را در اختیار دیدگان شما قرار خواهد داد. فناوری « Nano Cell™ » نیز به شما در خلق و دیدن ریزترین جزئیات کمک خواهد کرد و هر چه را که در تصویر باشد حتی ذرات نانو متری را برملا خواهد کرد؛ رنگ های یکنواخت ایجاد شده کمک می کنند که اوج کیفیت تصویر را با چشمانتان درک کنید. اینکه تصاویر و صحنه ها با کیفیت فوق العاده در تلویزیون ال جی 49SJ800V ایجاد می شوند از یک طرف ، دیدن و احساس این کیفیت با نگاه از هر سمت به صفحه نمایش تلویزیون از طرف دیگر ثابت می کنند که به تولید تصویر در این مدل هیچ ایرادی وارد نیست و اوج زنگی با تلویزیون 49SJ800V ال جی به نمایش درمی آید و شمایید که زندگی جدید را در بین عناصر جدید تجربه خواهید کرد؛ البته این امکان با خرید تلویزیون ال جی هوشمند 49SJ800V فراهم می شود.

کیفیت تصویر تلویزیون 49SJ800V

امکانات فوق العاده ی هوشمند

برای پر کردن اوقات فراغت راه های زیادی موجود اند و به انتخاب شما برمی گردد که می خواهید در این زمان چه چیزی را تجربه کنید و چه کاری انجام دهید. با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و دنیای مجازی احتمالا شما اتصال به اینترنت و پرسه زدن در این محیط را انتخاب می کنید. برای این کار شما می توانید از بین موبایل هوشمندتان و تلویزیون 49SJ800V ال جی یکی را انتخاب نمایید. این دو وسیله با استفاده از سیستم عامل نصب شده بر رویشان می توانند دنیایی از سرگرمی ها را برایتان فراهم آورند. از طریق رابط کاربری که برای سیستم عامل webOS 3.5 طراحی شده است و همچنین ریموت کنترل جادویی « Magic Remote » ال جی سرگرمی های متنوع و پر از لذت را برای خود فراهم کنید و بر روی نمایشگر 49 اینچی این محصول از آنها لذت ببرید. با سیستم عامل وب اواس و نسخه ی webOS 3.5 از این سیستم عامل امنیت و حفظ حریم شخصی و همچنین جلو گیری از هک شدن و دسترسی به اطلاعات بسیار راحت است و لازم نیست نگران امنیت در این مدل باشید. با ریموت کنترل جادویی امکان دسترسی سریع به محتوای Netflix در تلویزیون 49SJ800V وجود دارد . بدون شک دیدن تصاویر و فیلم ها و همچنین عضویت در شبکه های اجتماعی با این تلویزیون ال جی تجربه ای عالی و پر از هیجان خواهد بود.

با تلویزیون SJ800V به اینترنت متصل شوید و علاوه بر امکاناتی که تا کنون ذکر شد با مرور گر اینترنت به وب گردی بپردازید و همچنین به فروشگاه ال جی « LG Content Store » بروید و به دنیای پر از تنوع سرگرمی های موجود در این قسمت دسترسی داشته باشید.

تلویزیون هوشمند ال جی sj800

پخش صدای واضح

تلویزیون هوشمند 49SJ800V با امکانات تصویری عالی و امکانات هوشمندی که در اختیار شما قرار می دهد ، جا در دل خانه و خانواده ی شما باز خواهد کرد. اما اینکه صدا با توان 20 وات تولید می شود از برتری های دیگر این مدل است. صدای 20 واتی بر طبق معمول تلویزیون های ال جی با اسپیکرهای تولیدی در کمپانی Harman Kardon ایجاد می شود ، پس این اطمینان را بیابید که صدای عالی با توالن مناسب را خواهید شنید. کنترل تلویزیون از طریق « LG Sound Sync » بسیار راحت خواهد بود و همچنین « Magic Sound Tuning » نیز در این کنترل راحت و دسترسی به تنظیمات با سرعت بالا به شما کمک می کند. حالت صدای « ULTRA Surround » سبب می شود از هر نقطه ای از اتاق صدای قوی را بشنوید و در صدای ایجاد شده با کیفیت بالا توسط فناوری « DTS » هیچ اختلالی وارد نمی کند؛ فناوری DTS در تلویزیون 49SJ800V تمامی ریزه کاری های مربوط به صدای دیجیتال را تولید می کند و لازم نیست نگران نشنیدن بخشی از صدا با گوشهایتان باشید.

اتصالات و سایر امکانات

اتصالات در تلویزیون 49SJ800V شامل اتصالات سیمی و بی سیم می شود ؛ اتصالاتی که برای انتقال رسانه های صوتی و تصویری کاربرد دارند و ارتباطاتی که برای اتصال به اینترنت کاربرد دارند . اتصالات سیمی که برای اتصال پخش کننده ها و حافظه های جانبی کاربرد دارند و انتقال صوت و تصویر را با کیفیت بالا انجام می دهند ، شامل پورت های « HDMI »، « USB » ، « CI Slot » ، « RF » ، « خروجی Optical » و « خروجی هدفون » می شوند؛ البته همان طور که مشاهده کردید این پورتها کاربردهای دیگری نیز دارند. امکانات و تصالات بی سیم نیز که سبب اتصال گجت های هوشمند به تلویزیون هوشمند ال جی 49SJ800V می شوند و در بخش اتصال بی سیم این وسایل ، فناوری ها و اپلیکیشن های « WiDi » ، « Miracast » و « Simplink » کاربرد دارند و در این مدل مورد استفاده قرار گرفته اند.

جهت اتصال به اینترنت در تلویزیون 49SJ800V دو نوع سیمی و از طریق پورت LAN و نوع بی سیم و به صورت وای فای « Wi-Fi » موجودند که با توجه به ارتباطی که انتظار دارید و می پسندید هر کدام از این روش ها را مورد استفاده قرار دهید.

ورویدی و خروجی های تلویزیون sj800

کلام آخر

از برترین و جدید ترین تلویزیون های تولید شده در کمپانی ال جی تلویزیون هوشمند 49SJ800V از این کمپانی است. هر انتظاری که از یک تلویزیون عالی انتظار داشته باشید ، این مدل در خود گنجانده است.در واقع تلویزیون SJ800V ابلتی بزرگ است که نمایشگری 49 اینچی با رزولوشن و کیفیت تصویر فوق العاده دارد ، امکان انواع اتصال سیمی و بی سیمی را برای شما فراهم می آورد ، صدا با کیفت بالا و همه جانبه را در پخش می کند، امکانات هوشمند و وب گردی را با سرعت بالا برای شما فراهم می آورد و موارد دیگری که هنگام استفاده از این تلویزیون خود را به شما نشان داده و اثبات خواهند کرد. خرید تلویزیون 49SJ800V ال جی برای افرادی که این امکانات را می خواهند مناسب است. البته قیمت تلویزیون 49SJ800V شاید چندان پایین نباشد ، اما با توجه به کیفیت فوق العاده ای که ارائه می شود ارزش خرید را دارد. نبست به خرید 49SJ800V از بانه دات کام اقدام نمایید و از مشاوره ی رایگان کارشناسان ما هم سود ببرید تا خریدی عالی را تجربه نمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نام مدل49SJ800V
سری مدلسری sj از سری 8
سال ساخت2017

صفحه نمایش

اندازه صفحه نمایش49 اینچ
طراحی صفحه نمایشتخت
نوع صفحه نمایشLED
نوع صفحه نمایشLED
فناوری صفحه نمایشEdge LED

تصویر

رزولوشن نمایشگر3840 × 2160 | 4K
موتور پردازشگر تصویرX-Reality™ PRO
کاهش دهنده نویز تصویر

بله

قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر4K Upscaler

سه بعدی

قابلیت سه بعدی

خیر

صدا

نوع بلندگوHarman Kardon
تعداد بلندگو2 عدد
توان خروجی صدا20 وات
فناوری‌ های صوتی

DTS Decoder
LG Sound Sync

Dolby Digital

سایر ویژگی های صوتیسیستم صوتی 2.0 کاناله

امکانات هوشمند

هوشمند

بله

نوع سیستم عاملwebOS
ورژن سیستم عاملwebOS 3.5
مرورگر اینترنت

بله

کنترل حرکتی

خیر

کنترل صوتی

بله

کنترل جادویی هوشمند

بله

ارتباطات

وای فای داخلی

بله

Wi-Fi Direct

خیر

Wireless LAN

بله

DLNA

خیر

NFC

خیر

WiDi

بله

Screen Mirroring

بله

بلوتوث

خیر

سایر قابلیت های اشتراک گذاریSimplink (HDMI CEC)

ورودی و خروجی

تعداد پورت HDMI4
تعداد پورت USB3
پورت شبکه اترنت (LAN)

بله

خروجی صوتی دیجیتال (Optical)

بله

خروجی هدفون

بله

سایر درگاه های ارتباطی

پورت CI Slot
ورودی RF

تیونر

گیرنده دیجیتال DVB-T2

بله

گیرنده DVB-C

بله

گیرنده DVB-S2

بله

سایر امکانات

قابلیت ضبط

بله

تصویر در تصویر

خیر

دوربین

خیر

زبان فارسی

بله

راهنمای برنامه الکترونیکی

بله

مصرف انرژی

منبع تغذیه100~240Vac 50-60Hz
صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

مصرف برق در حالت آماده به کار0.5 وات

طراحی

رنگ بدنهنقره ای
جنس بدنهفلزی
میزان قاب تلویزیونقاب باریک
نوع طراحی پایههلالی
جنس پایهفلز

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراهپایه, پیچ های اتصال دهنده پایه, ریموت کنترل , کنترل هوشمند, 2 عدد باتری, دفترچه راهنما, کابل های اتصال
نظرات کاربران
نظرات مشتری (7)
قیمت
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
سلام. کی این مدل دوباره برای فروش موجود میشه ؟ نظر توسط افشین خلیل نژاد (ارسال شده در 1398/03/23)
شیک وجذاب
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
عالیست نظر توسط علی (ارسال شده در 1397/10/28)
Tv 49 sj 800 v
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
سلام
واقعا یک انتخاب عالی و بدون کم وکاست!
از هر جهت جلوه نمایی داره!
نظر توسط سروش طاهری (ارسال شده در 1397/09/05)
سلام
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
با عرض سلام و خسته نباشید
خدا قوت بانه دات کام عزیز
نظر توسط ramin (ارسال شده در 1397/08/21)
خریدار
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
اینجانب در تاریخ 98/10/8 یک تلویزیون خریداری کردم

LG SUPER UHD LED 49SJ800V
حدود 3 ماه خوب کار می کرد که به ناگهان در مواقعی تصویر برای چند ثانیه از حرکت باز می ایستد و صدا دارد و بعد تصویر تند می شود . و در مواقعی ناگهان کل تصویر تلویزیون می ورد .
نظر توسط شهابی (ارسال شده در 1397/01/18)
تلوزیون الجی مدل si800
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
بنده این تلویزیون را حدود دوماه دارم نظرات بنمده را مد نظر قرار دهید. کیفیت عالی ولی چون کیفیت برندهای هم قیمت این را ندیدم نمیتونم بگم از سایرین بهتره.
زیباییش که بی نظیره. از نظر امکانات اگه بلوتوس داشت معرکه بود. بنده قبل از این تلوزیون الجی uh651 داشتم اما چهل و سه اینچ و تفاوت این دو مدل پخش تصاویر اچ دی و فر کی بود که واقعا اون چهل و سه اینچه خیلی بهتر بود ولی در تصاویر اس دی این تلوزیون یک سرو گردن بالاتره در کل تلویزیون بسیار خوب و عالی
نظر توسط محمد احمدی (ارسال شده در 1396/12/23)
زیبا و شیک
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
این تلویزیون ال جی خیلی شیک و زیباست
امکاناتش خوبه و قیمتش هم مناسبه
خرید این مدل رو از دست ندهید
نظر توسط میثم (ارسال شده در 1396/12/23)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: تلویزیون ال جی هوشمند ال ای دی LG SUPER UHD LED 49SJ800V
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
اینفوگرافی

اینفوگرافی تلویزیون 49SJ800V ال جی

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : Hadi در مرداد ۱۳۹۷
با سلام آیا بصورت بیسیم از گوشی همراه میشه فیلم روی تلویزیون دید .
13
پرسش
توسط : مسعود برابی در اسفند ۱۳۹۷
سلام این تلوزیون قابلیت نصب رو دیوار رو داره؟
12
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۹
شفافیت تصویر
۸
کیفیت صدا
۹
امکانات و قابلیت ها
۹
سهولت در کاربری
۹
ارزش نسبت به قیمت
۹
درگاههای ارتباطی

نقاط قوت

کیفیت تصویر فوق العاده
صدا با توان مناسب و پر وضوح
امکان اتصال به اینترنت به صورت سیمی و بی سیم
اتصالات فراوان برای انتقال رسانه های صوتی و تصویری
امکانات هوشمند جذاب و متنوع با رابط کاربری آسان و زیبای سیستم عامل webOS 3.5

نقاط ضعف

عدم پشتیبانی کنترل حرکتی