یخچال فریزر ال جی 30 فوت LG GRB-832

LG Refrigerator GRB-832 30ft  • گنجایش کل 30 فوت

  • قابلیت عیب ‌یابی هوشمند

  • سیستم بدون برفک

  • محفظه نگهداری مواد غذایی

  • مجهز به فیلتر بهداشتی

  • سیستم گردش هوای چندگانه

  • یخساز اتوماتیک و آبریز

  • کمپرسور اینورتر خطی

  • برچسب انرژی A

  • هشدار باز ماندن درب
فقط 12 عدد باقی‌مانده
 
نام محصول تعداد
یخچال فریزر ال جی 28 فوت LG GRB-832-silver 4
یخچال فریزر ال جی 28 فوت LG GRB-832-white 8

دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱۴٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۰٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۰٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

* فیلدهای الزامی

نیم نگاهی به یخچال فریزر ال جی 30 فوت LG Refrigerator GRB-832یخچال فریزر ال جی 30 فوت مدل جی آر بی-832 « LG GRB-832 » از محصولات با دوام و پر کاربرد این برند است که ساده و زیبا، مقاوم و با مصرف بهینه تولید شده که البته ظرفیت بالایی هم دارد. این یخچال با داشتن فریزر در قسمت بالایی و یخچال در قسمت پایین، در گروه مدلهای یخچال فریزر یک تکه دسته بندی می‌شود. ظرفیت بیشتر در این دستگاه متعلق به یخچال است و قسمت کمتر هم به فریزر اختصاص داده شده. این یخچال که ظرفیت 30 فوت دارد برای خانواده های متوسط تا پر جمعیت می‌تواند مناسب باشد. از ویژگی هایی که یخچال ال جی 832 را به یک انتخاب ایده ال تبدیل می‌کند، مصرف انرژی بسیار خوبش است که نمودار A دارد و مهم تر از آن از گاز مبرد R600a استفاده می‌کند. وجود یک آبریز بر روی بدنه می‌تواند در صورت تشنگی نیازتان را برطرف نماید که لزومی ندارد درب یخچال را باز کنید. پنل در میان دو درب بالایی و پایینی به صورت افقی قرار گرفته که امکاناتی مانند قفل کودک و دما توسط آن تنظیم می‌شود. ال جی برای این یخچال فریزر کمپرسور اینورتر « Inverter Linear Compressor » معروفش را هم رزرو کرده که ضمن مصرف انرژی بهینه و صدای کمتر همچنین تاثیر بسزایی در تازه تر ماندن مواد غذایی دارد. مورد دیگر این کمپرسور به نسبت سایر کمپرسورهایی که در یخچال های معمولی مورد استفاده قرار می گیرند، طول عمر مفید بیشتری ارائه می‌دهد که ال جی این ادعایش را با ضمانت ده ساله کمپرسور به ثبت رسانده. ال جی مانند سایر یخچال های جدیدش، در یخچال فریزر GRB-832 هم محفظه ای تدارک دیده که از آن با نام تازه ماندن در دمای صفر درجه « Fresh 0 Zone » یاد می‌کند، این محفظه بدون انجماد کردن مواد غذایی مانند گوشت می‌تواند آنها را تا مدت زیادی تازه نگه دارد، جالب است بدانید که ال جی با این کار به فکر صرفه جویی در زمان بوده چرا که دیگر نیازی نیست صبر کنید تا یخ گوشت و سایر مواد ذوب شود. ضمن قفسه ها و طبقات جادار که این یخچال فریزر دارد، همچنین در داخل می توانیم یک یخساز هم ببینیم که البته کمی با مدل‌های دیگر فرق دارد چرا که می‌توان یخساز را رو ریلی که برایش در نظر گرفته شده، حرکت داد. در آخر باید بگوییم این شرکت یکی از کمپانی های نام آوازه در زمینه ی ساخت انواع لوازم خانگی است که توانسته در سراسر جهان مشتریان زیادی به سمت خود کشانده و آنها را راضی نگه دارد. این برند با توجه به خدمات پس از فروش خوبی که ارائه می‌دهد، در بازار ایران هم به خوبی شناخته شده است.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل یخچال فریزر ال جی 30 فوت

یخچال فریزر ال جی 30 فوت مدل جی آر بی-832 « LG GRB-832 » از محصولات با دوام و پر کاربرد این برند است که ساده و زیبا، مقاوم و با مصرف بهینه تولید شده که البته ظرفیت بالایی هم دارد. این یخچال با داشتن فریزر در قسمت بالایی و یخچال در قسمت پایین، در گروه مدلهای یخچال فریزر یک تکه دسته بندی می‌شود. ظرفیت بیشتر در این دستگاه متعلق به یخچال است و قسمت کمتر هم به فریزر اختصاص داده شده. این یخچال که ظرفیت 30 فوت دارد برای خانواده های متوسط تا پر جمعیت می‌تواند مناسب باشد. از ویژگی هایی که یخچال ال جی 832 را به یک انتخاب ایده ال تبدیل می‌کند، مصرف انرژی بسیار خوبش است که نمودار A دارد و مهم تر از آن از گاز مبرد R600a استفاده می‌کند. وجود یک آبریز بر روی بدنه می‌تواند در صورت تشنگی نیازتان را برطرف نماید که لزومی ندارد درب یخچال را باز کنید. پنل در میان دو درب بالایی و پایینی به صورت افقی قرار گرفته که امکاناتی مانند قفل کودک و دما توسط آن تنظیم می‌شود.

طراحی در یک نگاه

بخش طراحی در مورد این یخچال را به دو قسمت طراحی بیرونی و درونی اختصاص می دهیم؛ اول از همه طراحی بیرونی یخچال را مورد بررسی قرار می دهیم. همانطور ‌که گفتیم این مدل از نوع یخچال های یک تکه است که فریزر در بالای دستگاه قرار دارد و درِ پایینی هم برای یخچال در نظر گرفته شده. در هر قسمت یعنی یخچال و فریزر توسط دستگیره ی زیبا و ثابت به سمت راست باز می‌شود تا فضای داخلی در دسترس قرار بگیرد. این محصول که یک دستگاه ساده و شکیل است در دو رنگ سفید و استیل تولید شده و باید بگوییم گنجایش یخچال تا حدودی دو برابر فریزر می‌باشد که نیاز خانواده های متوسط تا پر جمعیت یا اداره ها و شرکت ها را به خوبی برطرف می‌کند و بهتر است بگوییم برای افرادی مناسب است که از مواد غذایی فریز و منجمد شده زیاد استفاده نمی‌کنند. بین دو درب بالا و پایین پنل یخچال به صورت افقی قرار گرفته که نیمی از آن به نمایشگر اختصاص داده شده و قسمتی از آن هم دارای دکمه‌هایی برای تنظیم دستگاه است. برخی از این دکمه‌ها شامل قفل کودک، تنظیمات دما، انجماد سریع و .. می‌باشند. مرکز درب پایینی یک آبریز با اندازه‌ی کوچک دارد که بر روی آن خبری از دکمه‌های تنظیم آب و یخ نیست و تنها می‌توان آب خنک از آن استخراج کرد. در زیر یخچال پایه های قابل تنظیم وجود دارند تا حتی بر روی سطوح شیب دار هم بتوان به سادگی دستگاه را به کار برد.

یخچال فریزر ال جی 30 فوت

طراحی داخلی این یخچال ال جی به دو بخش فریزر و یخچال تقسیم می‌شود. قسمت بالایی که فریزر است دو طبقه می‌باشد تا مواد غذایی زیادی بتوان درون آن قرار داد. درون فریزر یخساز هم قرار دارد که از نوع اتوماتیک می‌باشد و در هر بار می‌تواند تکه های یخ زیادی تولید کند. این یخساز را می‌توان روی ریل قفسه حرکت داد و بسته به نیاز در هر سمت قرار داد. طبقات یخچال فضای بیشتری برای ذخیره سازی در اختیار مصرف کننده قرار می دهند. تمام طبقات قابل تنظیم هستند یعنی به وسیله ی شیار های از پیش تعیین شده بر روی بدنه‌ی یخچال می‌توان طبقات را روی آنها قرار داد تا ارتفاع به سطح دلخواه برسد. در پایین ترین قسمت یخچال فریزر دو عدد صندوق پلاستیکی به عنوان محفظه ی میوه قرار گرفته‌اند. بر روی درب فریزر و یخچال محفظه های مختلفی قرار گرفته‌اند که می‌توان از آنها برای نگه داری بطری و قوطی های بزرگ و کوچک استفاده کرد و یا کره و پنیر و تخم مرغ روی آنها قرار داد که دسترسی به آنها آسان تر است. تمامی قفسه های یخچال ال جی GRB-832DHW با دوام و باکیفیت از جنس شیشه‌ی مقاوم تولید شده‌اند که به خوبی در طول زمان می توانند بارهای سنگین را تحمل کنند که البته به ادعای ال جی تحمل وزن این قفسه ها به 150 کیلوگرم می رسد. روشنایی داخلی یخچال بر عهده ی ال ای دی های کوچک درون یخچال است.

لازم به گفتن است ال ای دی های کوچک استفاده شده برای روشنایی داخلی هم مصرف انرژی کمی دارند و هم روشنایی زیادی تولید می‌کنند. این ال ای دی ها طول عمر بیشتری به نسبت لامپ های قدیمی دارند و اینکه گرمای کمتری درون یخچال تولید می‌کنند.

کمپرسور اینورتر خطی؛ کم مصرف و پر بازده

یخچال فریزر ال جی 30 فوت

همانطور‌که می‌دانید یخچال یکی از وسایل مهم در هر آشپزخانه ای است که بر حسب نیاز هر خانه، این دستگاه در ظرفیت و مدل‌های ها متنوع تولید شده. اگر قصد خرید یخچال فریزر ال جی دارید می‌توانید در دسته بندی یخچال فریزر در سایت بانه دات کام محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. مدل یخچال فریزر GRB-832 که از ساخته های کمپانی معتبر ال جی است، دارای کمپرسور خطی اینورتر « Inverter Linear Compressor » می‌باشد. این کمپرسور مختص به شرکت ال جی است که به ادعای این شرکت طول عمر زیادی دارد و حتی ال جی آن را تا ده سال ضمانت کرده. این کمپرسور می‌تواند تا 36 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی به عمل آورد و همچنین دو دسی بل صدای دستگاه را کاهش می‌دهد. روی هم رفته این یخچال فریزر 30 فوت ال جی دارای برچسب انرژی A می‌باشد. گاز مبرد مورد استفاده در این یخچال R600a است که خوشبختانه باید بگوییم هیچ ضرری برای لایه ی اوزون ندارد. این کمپرسور به صورت یکنواخت و مناسب می‌تواند درون یخچال را خنک کند چرا که هوا درون یخچال دائما در حرکت خواهد بود. به این قابلیت سیستم هوای چندگانه « Multi Air Flow » می گویند که به وسیله ی آن دما در هر گوشه ای از یخچال یکنواخت خواهد بود که به تازه تر و بهتر ماندن مواد غذایی کمک می‌کند.

امکانات و ویژگی‌های دیگر

چه در زمستان و چه در تابستان، همیشه وجود یک یخچال و سردکننده برای نگه داری تازه مواد غذایی الزامی است. از محفظه هایی که یخچال فریزر ال جی 30 فوت GRB-832DHW دارد و میتواند بدون انجماد، آنها را تا مدت ها تازه نگه دارد، محفظه ای به نام تازه ماندن در دمای صفر درجه « Fresh 0 Zone » می‌باشد. پس اگر می‌خواهید گوشت نیازی به ذوب شدن یخ ها نداشته باشد و بتوان مستقیما آن را طبخ کرد می‌توانید از این محفظه استفاده کنید. امکان جذاب و جدید که قبلا در لباسشویی های ال جی هم شاهد وجود آن بودیم، قابلیت عیب ‌یابی هوشمند « Smart Diagnosis » است. این قابلیت یک تکنولوژی سریع و مناسب برای رفع هر گونه مشکل یخچال است. برای استفاده از این قابلیت کافی است با پشتیبانی ال جی تماس بگیرید و سپس گوشی هوشمند خود را روی دستگاه قرار دهید تا در عرض چند ثانیه دستگاه سیگنال هایی برای گوشی بفرستند و بتوان مشکل را ساده تر رفع نمود. مدل یخچال ال جی GRB-832 دارای فیلتر بهداشتی « Hygiene Fresh » می‌باشد؛ به وسیله ی این فیلتر که چهار لایه دارد می توان قارچ ها، گرد و غبار، بوی نامطبوع و باکتری ها را از بین برد. پس هوای داخل یخچال کاملا تمیز خواهد بود و حتی اگر مواد غذایی را بدون درب و کاور درون یخچال قرار دهید با عملکرد مناسب فیلتر بهداشتی، بوی مواد درون یخچال را فرا نمی‌گیرد.

یخچال فریزر ال جی 30 فوت

جمع بندی

برای انتخاب بهترین یخچال فریزر معمولا به چه نکاتی توجه می‌کنید؟ حتما پس از قیمت مواردی همچون گنجایش، بدون برفک بودن و نوع کمپرسور برایتان اهمیت دارد پس می توان با خیال راحت خرید اینترنتی یخچال فریزر ال جی GRB-832 را از بانه دات کام به شما پیشنهاد کرد چرا که هم گنجایش بالای 30 فوت دارد که مناسب برای خانواده های متوسط تا پر جمعیت است و با کشو و قفسه های عریض می‌تواند دسترسی به مواد غذایی را آسان تر کند و هم اینکه بدون برفک است و کمپرسور کم مصرف دارد. از دیگر ویژگی هایی که می‌توان برای خرید این یخچال فریزر روی آن ها تکیه کرد باید به طراحی زیبا با قفسه های مقاوم شیشه‌ای، داشتن آبریز و یخساز اتوماتیک، قابلیت عیب ‌یابی هوشمند و فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh اشاره کرد که تماما استفاده از یخچال را به تجربه‌ای دلچسب تبدیل کرده‌اند.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نوعیخچال فریزر بالا پایین
نام مدلGRB-832
تعداد پنلتک پنل
تعداد درب2 درب
رنگ بدنهسفید, استيل

ظرفیت

گنجايش کل به فوت30 فوت

مشخصات یخچال

تعداد طبقات5 عدد
تعداد طبقات درب6 عدد
تعداد کشو2 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

طبقه نگهداری تخم مرغ

بله

جنس قفسه هاشیشه ای مقاوم
طبقات قابل تنظیم

بله

سایر ویژگی های یخچال

محفظه نگهداری مواد غذایی ( Fresh O Zone )

مشخصات فریزر

تعداد طبقات2 عدد
تعداد طبقات درب2 عدد
تعداد کشوعدد

امکانات ویژه

آبسردکن

بله

نور داخلی

بله

سیستم بدون برفک

بله

هشدار باز ماندن درب

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر روی درب
قفل کودک

بله

قابلیت تنظیم دمای یخچال

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژیA
مصرف انرژی363 (kWh/year)
میزان صدا38 دسی بل
نوع موتورکمپرسور اینورتر خطی ( Inverter Linear Compressor )
نوع گاز مصرفیR600a

ابعاد و وزن

ارتفاع1840 میلی‌متر
پهنا730 میلی‌متر
عمق با درب 860 میلی‌متر

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (3)
هیچ نکته ضفی نداره
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
با توجه به قیمت و امکانات در مقایسه با برندهای دیگه واقعا خوب و عالیه، طراحی خوبی داره جاداره با کیفیته، بادوامه و میشه ازش سالیان سال استفاده کرد.
نظر توسط مصطفی حیدری (ارسال شده در 1396/06/19)
با دوام و جادار
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
طراحی زیبا و بادوام و جادار به نظر من که چی این یخچال عالیه. یه ماهه از بانه دات کام خریدم فقط بگم که میوه یا سبزیجات شسته بیش تر از 5 روز در یخچال خراب میشه نظر توسط نیوشا قنبری (ارسال شده در 1396/06/19)
عالی و بدون عیب
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
برای بنده ب شخصه داشتن طبقه برای فریزر مهمترین نکته بود که این مدل خوشبختانه داره و واقعا عالیه
نظر توسط مریم صالح (ارسال شده در 1396/06/19)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال فریزر ال جی 30 فوت LG GRB-832
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
پی‌دی‌اف راهنما
اینفوگرافی

قیمت یخچال فریزر ال جی در بانه دات کام

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

گنجایش بالا به نسبت اندازه
کم مصرف
آبریز و یخساز اتوماتیک
طراحی زیبا و مناسب

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
یخچال فریزر هیتاچی 28 فوت RV470 Hitachi Refrigerator یخچال فریزر هیتاچی 28 فوت RV470 Hitachi Refrigerator
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۱٬۹۲۸٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹٬۹۴۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۹٬۹۴۰٬۰۰۰ تومان

یخچال فریزر دو قلو بکو 40 فوت RSNE445 - RFNE350 Beko Refrigerator یخچال فریزر دو قلو بکو 40 فوت RSNE445 - RFNE350 Beko Refrigerator
4 رای

قیمت عادی: ‎۱۷٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۵٬۲۵۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۵٬۲۵۰٬۰۰۰ تومان

یخچال فریزر هیتاچی 20 فوت R-BG410PUQ6X Hitachi Refrigerator یخچال فریزر هیتاچی 20 فوت R-BG410PUQ6X Hitachi Refrigerator
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۱٬۵۹۲٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹٬۶۶۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۹٬۶۶۰٬۰۰۰ تومان

یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت BOSCH REFRIGERATOR SIDE BY SIDE KAN60A40NA یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت BOSCH REFRIGERATOR SIDE BY SIDE KAN60A40NA
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۸٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۸٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

یخچال ساید بای ساید سامسونگ 28 فوت SAMSUNG SIDE BY SID Z1 RSA1ZTMG یخچال ساید بای ساید سامسونگ 28 فوت SAMSUNG SIDE BY SID Z1 RSA1ZTMG
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۴٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان