تلویزیون فول اچ دی ال جی LG FULL HD TV 43LH600V


  • دیزاین فلزی و خوش استایل

  • صفحه نمایش 43 اینچ با وضوح فول اچ دی

  • واحد اسکن تصویر 120Hz

  • پردازنده دو هسته ای

  • خروجی صدای 20 وات همراه با بلندگوی دو کاناله

  • سیستم عامل Web OS3.0

  • صرفه جویی انرژی با سنسور هوشمند


 

دسترسی: موجود

‎۱٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان
lg

ارسال سریع 7 ساعت تا 3 روز

سرعت

پرداخت در محل بعد از تست

سلامت

ضمانت تعویض 7 روزه کالا

ضمانت

ضمانت 120% اصل بودن کالا

اصالت

تضمین کمترین قیمت کل ایران

فرصت

معرفی کوتاه تلویزیون فول اچ دی ال جی LG FULL HD TV 43LH600V
تنوع در سلایق، مد نظر قرار دادن قیمت مناسب، استفاده از امکانات متوسط تلویزیون و ... شاید هر کدام دلیلی بودند، که ال جی را تشویق به تولید تلویزیون های رده متوسط کرد. طبق معمول شرکت های مختلفی در گوشه و کنار جهان اقدام به ساخت تلویزیون هایشان می کنند، که در این میان ال جی نیز یکی از آن شرکت ها به حساب می آید. این شرکت کره ای در سال 2016 مدل های مختلفی از انواع تلویزیون ها را روانه بازار کرد، که مدل 43 اینچی ال اچ 600 «LH600» نمونه کارهای ال جی می باشد. حال می گویید چرا این نوع تلویزیون رده متوسط به بالاست و به همین دلیل ممکن است، کاربری استقبال آنچنانی از این نوع ال ای دی به عمل نیاورد. اما بر عکس میل و رغبت کاربران ال جی را ترغیب به تولید چنین تلویزیونی در چنین رده ای کرد. بر طبق شواهد ال جی در سال 2015 از مدل ال اف 630 اش «LF630» رونمایی کرد، اما با اقدام به تولید مدل ال اچ 600 خط مشی اش را تا حدی از آن جدا کرد. رده متوسط بودن همیشه دلیل بر کمبود امکانات نیست. گاه فرد با بودجه متوسط می تواند در این رده، تلویزیون را انتخاب نماید، که مطمئناً جواب گوی خوبی خواهد بود. با یاری کردن ما در این بخش و سود بردن از توضیحاتمان به مناسب بودن ال ای دی ال جی پی خواهید برد. در ابتدا با بیان کردن خصوصیات طراحی این تلویزیون ال ای دی ال جی می توان پی برد، که نسبت به مدل قبلی اش گزینه ای کاملاً متفاوت و صد البته مناسب تر خواهد بود. باریک شدن قاب ال ای دی ال جی نسبت به برادر کوچکتر با کاهش 35.1 میلی متری گویای این مطلب می باشد.از طرف دیگر اندازه بزرگ 43 اینچ صفحه نمایش این تلویزیون الجی 43LH600V به صورت تخت و صاف بر روی ال ای دی جای گرفته است. در اینجا شاید بگویید تلویزیون lh600می توانست کیفیت بهتری داشته باشد، اما کوالیتی فول اچ دی «FULL HD» هم تا حد قابل قبولی امکان نمایش مناسب و طبیعی برنامه ها را داراست. سود بردن صفحه نمایش ال ای دی ال جی از واحد اسکن.تصویر 120 هرتزی مزیت دیگر صفحه نمایش به منظور نمایش برنامه با عدم تاری می باشد. اما بنا کردن تلویزیون بر پایه سیستم عامل وب او اس نسخه 3 «Web OS 3.0» بهترین جایزه ای بود، که ال جی می توانست به ال ای دی اش اعطا کند. سیستم صوتی تلویزیون ال جي تجهیز شده با بلندگوهای دو کاناله و همچنین قدرت خروجی 20 وات، فناوری Virtual Surround Plusدر آن جای گرفته ، که با کیفیت صدای قابل قبول تجربه شیرینی را انتقال می دهد. تنها بخشی از تلویزیون ها دارای سنسور هوشمند جهت جلوگیری از مصرف بی رویه انرژی می باشند، که خوشبختانه این ال ای دی ال جی با سنسور هوشمند کمک حال خوبی برای کاربر به هنگام استفاده مداوم از آن خواهد بود. پس اگر بودجه بسیار بالا برای تلویزیون در نظر نگرفته اید، یک راه بسیار خوب در پیش دارید و آن تهیه ال ای دی ال جي بوده، چون با این کار علاوه بر بهره مندی از تلویزیون؛ در عین حال وضعیت اقتصادی تان را هم مورد توجه قرار داده اید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

نقد و بررسی
 

طراحی فلزی

ملاک کاربران به هنگام انتخاب نوع تلویزیون می تواند شامل چه چیزهایی باشد؟ آیا فقط اندازه و ابعاد از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند؟ جواب این سؤال را کاربران می توانند بهتر پاسخ بدهند. از جمله مهمترین معیارهایی که فرد را از تهیه بسیاری از مدل ها باز می دارد، اندازه و ضخامت قابش است. چه کسی تصور می کرد، که قاب تلویزیون ال جی به باریکی صفحه کاغذ باشد؟ حتی با وجود اینکه ال ای دی ال اچ 600 به عنوان برادر بزرگتر مدل ال اف 630 شناخته شده، اما ضخامت قابش کاهش یافته است. یک نوع قاب تمام فلزی و کاهش 35.1 میلی متری خبری بسیار خوشحال کننده بود، که از 55mm مدل قبلی به 19.9 میلی متر د این مدل رسیده است. بیشترین سهم درخشندگی قاب این ال ای دی ال جي را باید مدیون جنس فلزی اش دانست. فاصله فریم در نظر گرفته شده این تلویزیون الجی 43LH600V از صفحه 1.5 سانتی متر بوده، که روی کاغذ زیاد به چشم نمی آید. همچنین اندازه طول صفحه نمایش آن 974 میلی متر می باشد. اگر اندازه عرض ال ای دی را مورد محاسبه قرار دهیم، پایه هایش دو اندازه متفاوت را نشان خواهند داد، به صورتیکه عرض تلویزیون ال ای دی ال جي با پایه 571 میلی متر بوده و بدون پایه هم 620mm می باشد.
اندازه 43 اینچی تلویزیون الجی lh600 مانند فرشی زیبا بر گستره صفحه پهن شده، که همسان و یکپارچه با هر چهار فریمش در نظر گرفته شده است. بر روی قاب پایین این ال ای دی برند ال جی مانند همیشه خودش را نمایان می سازد.

طراحی

نوع طراحی پایه های تلویزیون ال جی LH600V دو شاخه ای و باریک می باشند، که درزیبایی تلویزیون تاثیر زیادی می گذارد. این پایه ها در حالیکه سبک به نظر کی رسند؛ اما می توانند وزن کلی تلویزیون را تحمل کنند.


نگاه به کناره های ال ای دی ال جي میزان ضخامت متوسط و همچنین طراحی منحنی مانند قسمت پشتی تلویزیون را بیان می کند. ضخامت قاب پشتی چون زیاد در دید نیست پس زیاد هم به چشم نمی آید. قسمت پشتی ال ای دی هم مانند سایر مدل ها از تعدادی پورت و درگاه ارتباطی تشکیل شده، که نحوه چیدمان آن بدین شیوه است. پورت های  LAN، خروجی هدفون، خروجی صوتی دیجیتال هستند، که به صورت افقی و مرتب طراحی شده اند. در کنار این پورت ها و با فاصله کمی آنطرف تر گویا دو عدد پورت usb و hdmi  قرار گرفته اند. حکاکی شدن برند ال جی یکی از استراتژی های این شرکت بود، که بر روی قسمت مرکز تلویزیون نگاشته شده است.  
طراحی پشت تلویزیون      

 

 سیستم عامل Web OS 3.0

    

سیستم عاملسیستم عامل چه نقشی در تلویزیون دارد و آوردن آن به ال ای دی های هوشمند می تواند چه نتایجی در بر داشته باشد؟ ال جی که همواره در صدد تولید تلویزیون هایی از نوع هوشمند بوده وجود سیستم عامل را برای هر کدام ضروری دانسته که سیستم عامل های وب او اس مختص به این شرکت کره ای می باشند. این شرکت که برای اولین بار و در سال 2014 دست به طراحی سیستم عامل برای تلویزیون هایش زد، تنها هدفش را کارایی اسان با تلویزیون عنوان کرد. ال جی هدفش را از ارتقا یافتن نسخه های سیستم عامل تنها ارائه تجربه شیرین برای کاربر بود. تا اینکه در سال 2016 «web os 3»نسخه 3 را بر روی بخشی از تلویزیون های جدیدش پیاده کرد.
  
حذف سیستم عامل نسخه دو و راه دادن سیستم عامل وب او اس 3 از بهترین کارهایی بود، که ال جی می توانست در حق ال ای دی اش انجام دهد. سیستم عامل وب او اس نسخه 3 به عنوان بخش جدایی ناپذیر تلویزیون الجی lh600 کمک حال خوبی برای کاربران می باشد. از سیستم عامل می توان به عنوان قلب این ال ای دی ال یاد کرد، که با پاسخ به سؤالات بالا می توان گفت سیستم عامل نقش هیجان بخشیدن به برنامه ها را داراست. به زبان ساده تر این وجود سیستم عامل است، که کار کاربر را راحت تر می کند. مثلاً به منظور دسترسی سریع به برنامه های تلویزیون و یا دیگر برنامه ها تنها با استفاده از ریموت کنترل هوشمند این کار انجام می گیرد.

تلویزیون ال جي که دارای برنامه های کاملی مانند مرورگر وب، یوتیوب و نت فلیکس «Netflix» می باشد، دسترسی به هر کدام یک را هم فراهم می آورد. به صورت کلی می توان گفت استفاده از این تلویزیون بیشتر از آنچه که شخص تصور می کرد، راحت خواهد بود.

کیفیت صفحه نمایش

آیا دوست دارید برنامه های تلویزیونی را با رنگ و لعابی جذاب تر مشاهده کنید؟ بیشتر مدل ال ای دی های ال جی می توانند مشاهدات را به صورت مناسب نمایش دهد. اما با کدام کیفیت؟ کیفیت های مختلفی برای مدل تلویزیون ها در نظر گرفته شده اند، که انتخاب کاربر را دچار مشکل خواهد کرد. در اینجا با بیان اینکه چه نوع کیفیتی می تواند پاسخ گوی خوبی باشد، تا حدودی می توان کاربر را راهنمایی کرد. کدام کیفیت را بیشتر می پسندید اچ دی یا فول اچ دی؟ انتخاب با شماست، اما مطمئناً کیفیت فول اچ دی بهتر جواب می دهد. تلویزیون ال ای دی ال جی lh600 با کوالیتی فول اچ دی عرضه شده، که با وضوح دو برابر بیشتر از اچ دی مشاهدات را بهتر نشان می دهد. این تلویزیون 43 اینچ با وضوح 1080×1920 پیکسلی اش رنگ ها را در حد بسیار خوبی نمایش می دهد. اما آیا کیفیت فول اچ دی می تواند به تنهایی از عهده نمایش مناسب برنامه ها برآید؟ در این جا باید گفت، که گرچه این نوع کیفیت از سطح بالایی برخودار است، ولی گاهی اوقات وجود برخی از فناوری ها می توانند کمک حال خوبی برای دید بهتر و جذاب تر باشند. خوشبختانه ال جی این بار در قسمت مشخصات صفحه نمایش تلویزیونش وجود برخی خصوصیات مانند موتور XD سه گانه و Picture Wizard III را جای داده است. قابلیت Picture Wizard III این ویژگی را در اختیار کاربر قرار می دهد، تا به صورت دلخواه میزان روشنایی صفحه نمایش، رنگ، نور پس زمینه و سایه تصویر را تنظیم کنید.

صفحه نمایش

 

تکنولوژی انحصاری موتور XD سه گانه «Triple XD Engine» صفحه نمایش تلویزیون ال جی LH600V وظیفه پردازش کردن مطالب صفحه نمایش را داراست، که در نتیجه منتهی به ارائه بالاترین سطح از رنگ، وضوح و کنتراست خواهد شد. به عنوان مثال هنگام پخش برنامه ها از طریق تلویزیون ال جي با مورد پردازش قرار دادن رنگِ تصاویر، میزان کنتراست و درخشندگی را افزایش می دهد.

واحد اسکن تصویر

نرخ تازه سازی پنل صفحه نمایش چیست؟ بهتر است بگوییم ال جی این ویژگی را به چه منظور در تلویزیونش جای داده است؟ واحد اسکن تصویر یا همان نرخ تازه سازی با فرکانس 120 هرتزی اش باعث می شود، تا برنامه ها علاوه بر جذابیت شان؛ در عین حال بدون تاری نمایش داده شوند. برای درک مطلب بهتر است مثالی بیاوریم.

فرض کنید به تماشای فوتبال نشسته اید، در این لحظه با حرکت تند و سریع بازیکنان مواجه می شود، که نرخ حرکت دست به کار می شود و با از بین بردن تاری ها برنامه را به صورت طبیعی و بدون تاری نمایش می دهد. واحد اسکن تصویر در مورد فیلم های هیجان انگیز مانند اکشن هم صدق می کند.
 

 


سیستم صوتی

به دنیای موسیقی خوش آمدید. مطمئناً طرفداران علاقه مند به شنیدن موسیقی در هر کجای دنیا زیاد هستند و بدون شک چگونگی انتقال صدا تأثیر زیادی بر روی فرد خواهد گذاشت. شرکت کره ای ال جی با در نظر گرفتن برخی از امکانات در قسمت سیستم صوتی تلویزیونش کاربر را از شنیدن صدای عالی و شاد بی بهره نخواهد گذاشت. اولین مزیتی که برای بخش صوتی ال ای دی ال جی در نظر گرفته شده، قدرت خروجی 20 وات آن می باشد. بلندگوهای دو کاناله این تلویزیون الجی 43LH600V همراه با قدرت خروجی اش باعث می شوند، تا صدایی مناسب و خوب را انتقال دهند. اما همانطورکه گفتیم این ال ای دی صدای عالی ارائه می دهد، که تنها با این دو خصوصیت چنین چیزی امکان پذیر نمی باشد.

صدا

ال جی در زمینه انتقال هر چه بهتر صدای تلویزیونش از فناوری های حرفه ای در این ال ای دی استفاده کرده، که می توان به سیستم صدای فراگیر مجازی «Virtual Surround Plus» اشاره کرد. این تکنولوژی به صورتی صدا را در فضا پخش می کند، که از تمام جهات شنیده می شود. به عنوان مثال حتی اگر فرد در گوشه ای از اتاق نشسته باشد، با تکنولوژی صدای فراگیر مجازی صوت موسیقی کامل به گوش می رسد. پس اگر می خواهید صدای بهترین موسیقی های مورد علاقه تان را به صورت کاملاً احاطه شده و سه بعدی در اختیار داشته باشید، صدای فراگیر مجازی بهترین گزینه خواهد بود، و قطعاً یک تجربه صوتی عالی عاید تان خواهد شد. پاک سازی صدا دومین تکنولوژی سیستم صوتی تلویزیون الجی lh600 بوده، که صدای برنامه ها را صرف نظر از نوع محتوا بهبود می بخشد، به صورتیکه صداهای اضافی را به منظور بهبود کیفیت از بین می برد. به زبان ساده تر هنگام گوش دادن به صدای فیلم که همزمان با صدای اشخاص فیلم صداهای دیگر نیز به گوش می رسند، که در این جا پاک سازی صدا با نقش از بین بردن صداهای اضافی عملکرد مناسبش را ارائه می دهد. در کل با تمرکز کردن سیستم صوتی پاک سازی صدا بر روی محتوا تجربه شیرین و منحصر بفردی احساس می شود.  
 


جمع بندی

تلویزیون ال جی lh600 که محصول سال 2016 بود، و تمام خصوصیاتش به یک چیز اشاره دارند و آن هم امکانات نسبتاً متوسط اما قانع کننده هستند. طراحی قاب فوق العاده باریک این ال ای دی ال جی تا حد زیادی نسبت به سایر مدل ها و به معنای واقعی کلمه باریک شده است. از طرفی ال جی صفحه نمایش بزرگ 43 اینچی اش را علاوه بر جای دادن وضوح فول اچ دی «FULL HD» ؛ در عین حال برخی امکانات همچون موتور XD سه گانه «Triple XD Engine» و Picture Wizard III را با خود به این تلویزیون آورده است. همچنین واحد اسکن 120 هرتزی هم مربوط به این صفحه نمایش می باشد. ارتقا یافتن سیستم عامل وب او اس ال ای دی ال جی فرصتی مناسب بود تا با عملکرد مناسبش، خود را خوب نشان دهد و راه را برای جلب کاربران باز کند. گرچه قدرت خروجی 20 واتی این تلویزیون الجی 43LH600V همچنان مانند مدل قبلی اش بی تغییر باقی مانده، اما تکنولوژی های Virtual Surround Plus  و پاک سازی صدا در آن جای گرفته اند. روی هم رفته اگر امکانات تلویزیون الجی 43LH600V را در کفه ای از ترازو قرار دهیم و در آن کفه دیگر قیمت تلویزیون را مورد ارزیابی قرار دهیم، در می یابید که گزینه ای ایده آل خواهد بود. در صورت تمایل جهت خرید تلویزیون ال جی یا سایر تلویزیون های دیگر می توانید به فروشگاه BANEH.COM مراجعه نمایید.

مزایا
  › دارای قاب باریک
  › صفحه نمایش 43 اینچ
  › قدرت صدای 20 وات
  › سیستم عامل Web OS 3.0

معایب
  › کیفیت متوسط صفحه نمایش


مشخصات فنی
 

عمومی

کشور سازندهکره جنوبی
تولید‌کنندهlg

مشخصات کلی

نام مدلLH600V
سری مدل6
سال ساخت2016

صفحه نمایش

اندازه صفحه نمایش43 اینچ
طراحی صفحه نمایشتخت
نوع صفحه نمایشLED
فناوری صفحه نمایشDirect LED

تصویر

رزولوشن نمایشگر1920 × 1080 | FULL HD
موتور پردازشگر تصویرTriple XD
اسکن تصویر120هرتز
کاهش دهنده نویز تصویر

بله

قابلیت ارتقاء کیفیت تصویرFULL HD Upscaler
حالت های تصویر اتاق تاریک (isf Expert2) , اتاق روشن (isf Expert1), استاندارد (Standard), بازی (Game), زنده (Vivid), سینما (Cinema), ورزش (Sports)

سه بعدی

سه بعدی

خیر

صدا

نوع بلندگواستریو
تعداد بلندگو2 عدد
توان خروجی صدا20 وات
فناوری‌ های صوتی Dolby Digital
سیستم کاهنده نویز صداClear Voice III
حالت های صدااستاندارد (Standard), سینما (Cinema), موسیقی (Music), ورزش (Sport), اخبار (News)
سایر ویژگی های صوتیصدای فراگیر مجازی

امکانات هوشمند

هوشمند

بله

نوع سیستم عاملwebOS
ورژن سیستم عامل3.0
پردازنده مرکزیدو هسته‌ای
مرورگر اینترنت

بله

کنترل حرکتی

خیر

کنترل صوتی

خیر

ریموت کنترل هوشمند

بله

ارتباطات

وای فای داخلی

بله

Wi-Fi Direct

خیر

Wireless LAN

خیر

بله

DLNA

بله

NFC

خیر

WiDi

بله

Screen Mirroring

خیر

بلوتوث

بله

ورودی و خروجی

پورت کامپوننت (Component)

بله

پورت کامپوزیت (Composite)

بله

تعداد پورت HDMI2
تعداد پورت USB2
پورت شبکه اترنت (LAN)

بله

خروجی صوتی دیجیتال (Optical)

بله

خروجی هدفون

بله

سایر درگاه های ارتباطیاشتراک گذاری از طریق Simplink پورت RF

تیونر

گیرنده دیجیتال DVB-T

خیر

گیرنده دیجیتال DVB-T2

بله

گیرنده DVB-C

بله

گیرنده DVB-S

خیر

گیرنده DVB-S2

بله

سایر امکانات

قابلیت ضبط

خیر

تصویر در تصویر

خیر

دوربین

خیر

زبان فارسی

خیر

راهنمای برنامه الکترونیکی

خیر

مصرف انرژی

منبع تغذیه100~240Vac 50-60Hz
صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

مصرف برق در حالت آماده به کار0.5 وات

طراحی

رنگ بدنهمشکی
میزان قاب تلویزیونقاب باریک
نوع طراحی پایهدو شاخه ای
ابعاد تلویزیون بدون پایه 59 × 575 × 971 میلی‌متر
ابعاد تلویزیون با پایه198 × 624 × 971 میلی‌متر
اندازه براکت (VESA)200 × 200 میلی‌متر
وزن تلویزیون بدون پایه9.5 کیلوگرم
وزن تلویزیون با پایه9.8 کیلوگرم

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراهپایه, پیچ های اتصال دهنده پایه, ریموت کنترل , 2 عدد باتری, دفترچه راهنما
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
تلویزیون 43 اینچ ال جی
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
طراحی خوش استایل تلویزیون از مهمترین بخش هاییست که در انتخاب آن مورد نظر قرار می گیرد. تلویزیون ال جی با طراحی شیکش گزینه خوبی برای انتخاب می باشد. قابلیت هوشمند بودن تلویزیون را دوس دارم به همین دلیل با این نوع تلویزیون به سایر امکانات اشتراک گذاری دسترسی دارم. از طرفی جدیدترین نوع سیستم عامل web os نسخه 3 اجازه می ده تا به راحتی به بخش های تلویزیون دسترسی داشته باشم. نظر توسط محمد (ارسال شده در 1395/10/15)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: تلویزیون فول اچ دی ال جی LG FULL HD TV 43LH600V
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
راهنمای خرید

از طریق سه روش می توانید خرید خود را انجام دهید

همه روش های زیر را همزمان با هم می توانید استفاده کنید و پیشنهاد ما ابتدا ثبت محصول روی سایت و سپس تماس است .
با زدن دکمه « افزودن به سبد » در بالا کالا را به سبد خرید خود اضافه کنید و مراحل را طی کنید.


با تلفن های ثابت بخش پشتیبانی فروش « 08734266666_0873111 » تماس گرفته و ضمن مشاوره کالای مورد نظرتان را خریداری نمایید.


از طریق تلگرام و تلفن های همراه با شماره « 09188888957_09188888534_09188888546 » تماس بگیرید و ثبت سفارش کنید.
پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!