تلویزیون فول اچ دی ال جی LG FULL HD LED TV 43LH510T  • صفحه نمایش FULL HD

  • بلندگوهای دو کاناله

  • صرفه جویی با سنسور ECO

  • موتور تصویر Triple XD

  • اسکن تصویر 300PMI

  • گیرنده DVB-T2

  • فناوری‌ صوتی دالبی دیجیتال

  • سیستم کاهنده نویز صداموجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

تلویزیون فول اچ دی ال جی LG FULL HD LED TV 43LH510V
آنچنان که از شواهد پیداست خط تولید برخی از تلویزیون های ال جی در سال 2016 هم مانند سال های قبلی و به خصوص سال 2015 تکراری به نظر می رسند، به صورتیکه این شرکت کره ای استراتژی تکراری کردن امکانات و قابلیت های ال ای دی هایش را تا سال 2016 ادامه داد. از جدیدترین سری تلویزیون های ال جی می توان به سری LH اشاره کرد. این سری بعد از سری های LF و LG سال 2015 بر روی جدیدترین تلویزیون های ال جی جای گرفت. یکی از تازه ترین کارهای الجی تلویزیون مدل ال اچ510وی «LH510V» بود. این ال ای دی ال جی هم مانند بسیاری از تلویزیون های این شرکت همراه با خصوصیات متوسط در نظر گرفته شده، که جای آن در جدول رده متوسط ها قرار دارد. صفحه 43 اینچ این تلویزیون برای هر نوع محیطی اعم از منزل و اداره اندازه خوبی می باشد. به علاوه طراحی خواستنی به همراه قاب نسبتاً باریک از ویژگی های خوب این تلویزیون به حساب می آیند، که به محض قرار گیری آن در محیط، آراستگی خاصی به محیط خواهد داد. دقت وضوح فول اچ دی «full hd»به همراه شاخص کیفیت تصویر 300PMI برای این ال ای دی الجي در نظر گرفته شده، که در کنار آن صفحه این تلویزیون فول اچ دی از موتور تصویر ایکس دی سه گانه «Triple XD»برخوردار است.جای گرفتن دو بلندگو برای این تلویزیون همراه با قدرت صوتی 10 واتی اش در صدد ارائه صدایی با قدرت بالا خواهد بود. همچنین ویژگی فراگیر صدا و پاک سازی صدا از مشخصات صوتی این تلویزیون هستند، که آنها هم به نوبه خود بر کیفیت صدا می افزایند. گیرنده های جهانی و تلویزیونی از ویژگی هایی می باشند، که شاید تصویر کنید تنها برای مدل های بالارده در نظر گرفته شده؛ در حالیکه ال جی این مدل تلویزیونش را از آنها بی بهره نکرده؛ به گونه ای که هر کدام از گیرنده DVB-T2 جهت نمایش بیشتر کانال ها برای این تلویزیون 43 اینچی در نظر گرفته شده اند. یک پورت USB و یک پورت HDMI که از درگاه های ارتباطی مهم جهت انتقال هر نوع برنامه ایی بر روی تلویزیون کاربرد دارد؛ برای این تلویزیون در نظر گرفته شده اند. ال ای دی ال جی یک نوع ال ای دی الجی همراه با بازی های سرگرم کننده می باشد، که از طریق همین تلویزیون کاربران و به ویژه کودکان می توانند ساعت ها اوقات بیکاری شان را به سر ببرند. در آخر هم با بیان خصوصیت بسیار خوب صرفه جویی در انرژی به وسیله سنسور eco مشخصات مهم این ال ای دی الجي به پایان می رسند. این سنسور به صورت هوشمندانه مانع از هدر رفتن انرژی زیاد خواهد شد.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

نقد و بررسی

طراحی شیک و خواستنی

تلویزیون ها یکی از آن دسته لوازمی هستند، که با قرار گیری آن در هر محیطی چشم کاربر به آن جلب خواهد شد. بدون شک وجود یک نوع تلویزیون شیک و زیبا آرزوی هر شخص است، که بخواهد از آن چه در منزل و چه در محیط کار استفاده کند. در این میان ال جی هم برای تلویزیون هایش کم لطفی نکرده و با دیزاین بسیار شیکی که برای تلویزیون هایش در نظر گرفته؛ کاربران زیادی را به سوی انتخاب و خرید آنها تشویق می کند. تلویزیون الجی LH510V با طراحی بسیار شیکی که دارد، دکوری متنوع به فضا می بخشد. قاب تقریباً باریک به همراه پایه های شیک آن گویای درستی جمله قبل می باشند. صفحه نمایش تخت 43 اینچ تلویزیون الجی بر روی صفحه آن نگاشته شده، که هر چهار طرف ان را فریم باریکی در برگرفته است. میزان قاب این تلویزیون ال جی 81.5 میلی متر می باشد. به علاوه طراحی پایه های این ال ای دی الجی دو شاخه ایی در نظر گرفته شده اند، که از دور ظرافت و شفافیتش را نشان می دهد. با نگاه به نیمه تلویزیون الجی چشم کاربر متوجه ضخامت بالای پشت آن خواهد شد. قسمت پشت این تلویزیون مثل اینکه زیاد شلوغ به نظر نمی رسد و تنها با هر کدام از پورت های USB،HDMI،کامپوننت و کامپوزیت به صورت مرتب بر روی گوشه راست آن قرار گرفته اند. پس اگر پول زیادی بایت خرید تلویزیون در نظر نگرفته اید، این تلویزیون همراه با طراحی شیکی که دارد؛ فضای محیط را کاملاً تغییر می دهد.  

طراحی

الگو برداری طراحی تلویزیون های میان رده ال جی از شیوه بالارده ها از مهمترین کارهایی بود، که سبب از بین رفتن وسواس در رابطه با انتخاب آنها بود. به عنوان مثال تلویزیون رده متوسط ال جی LH510V به جرات می توان گفت از شیوه طراحی مدل بالاها الگوبرداری کرده است.


کیفیت تصویر

صفحه نمایش

آیا این جمله صحت دارد که تلویزیون های رده متوسط مانند تلویزیون های بالارده نمی توانند کیفیت تصویر راضی کننده را نمایش دهند؟ ال جی با رد کردن این جمله می خواهد به کاربر ثابت کند، که کیفیت مدل های رده متوسطش هم مانند برخی از بالارده ها دقت تصویر خوبی ارائه می دهند. در ابتدا با بیان اینکه تلویزیون 43 اینچ ال جی lh510v از دقت وضوح فول اچ دی «full hd» برخوردار است؛ اولین جمله این متن را نقص می کنیم. بدون شک کیفیت تصویر فول اچ دی با وضوح دو برابر بیشتر از اچ دی کیفیت راضی کننده تری ارائه می دهد. به علاوه هر کدام از حالت های رنگی، استاندارد، سازگار با محیط، سینما، ورزش، بازی، اتاق تاریک و اتاق روشن برای این ال ای دی الجي در نظر گرفته شده اند. اما سوال اینجاست که آیا از دسته کاربران عاشق به فوتبال هستید، که به صورت همیشگی به تماشای آن می نشینید؟ برنامه ای مانند فوتبال و یا حتی فیلم های جنگی و پر هیجان از سرعت پخش بالایی برخوردار هستند، که در این میان به کمک شاخص اسکن تصویر این تلویزیون می توان از وجود نویز و کیفیت پایین آن جلوگیری می شود. شاخص کیفیت تصویر 300PMI این تلویزیون مانع از پخش و نمایش تاری برنامه ها خواهد شد.

موتور تصویر Triple XD از مشخصات صفحه نمایش این led الجی 43lh510v می باشد. این موتور با تولید مثل رنگ مناسب، نمایش وضوح و کنتراست عالی برنامه ها را نمایش خواهد داد.

سیستم صوتی

در عصر امروزی بدون شک برای شنیدن صدای موسیقی هر یا چیز دیگری مانند قبل از دستگاه های گران قیمت پخش استفاده آنچنانی نمی شود. این نوع دستگاه ها به دلیل اندازه و طرح بزرگی که دارند؛ نه تنها آنچنان که باید از کیفیت بالای صدا برخوردار نمی باشند؛ در عین حال هم فقط باعث اشغال فضای می شوند. در این میان خوشبختانه شرکتی مانند الجی که سالهاست در زمینه جای دادن مشخصات خوب برای بخش صوتی تلویزیون هایش مشغول به فعالیت است، در سال 2016 هم مدل تلویزیون LH510V را با کیفیت صوتی 10 واتی روانه بازار کرد. برای این تلویزیون بلندگوهای دو کاناله در نظر گرفته شده اند، که با قرار گیری کاربر از هر جهت صدا به خوبی شنیده می شود. درست است، که این سیستم صوتی به تنهایی از عهده انتقال صدای با کیفیت بر می آید؛ اما با وجود دیگر مشخصاتی همچون حالت فراگیر صدای مجازی و پاک سازی صدا می توان انتظار بیشتری را داشت. حالت صدای فراگیر سیستم صوتی این ال ای دی الجی در هنگام پخش موسیقی عملکرد خوبش را نشان می دهد. هنگامیکه در حال شنیدن آهنگ هستید؛ این حالت فراگیر باعث می شود، تا از هر طرف و زاویه ایی به صورت همه جانبه صدا شنیده شود. اما پاک سازی صدا باعث افزایش کیفیت صدا خواهد شد. از طرف دیگر حالت های مختلف استاندارد، سینما، ورزشی، موسیقی و بازی حالت هایی هستند، که هر کدام یک را بسته به نوع برنامه می توان انتخاب کرد.        

کیفیت صدا
سایر امکانات

بازی سرگرم کننده بودن شک یکی از خصوصیاتیست، که تلویزیون ال ای دی الجی LH510V ان را در اختیار کاربران قرار می دهد. سه نوع بازی بر روی این تلویزیون قرار گرفته اند، که از طریق USB امکان قرار گیری بازی های دیگر نیز فراهم می شود. درگاه های ارتباطی یکی دیگر از مشخصات خوب تلویزیون ال ای دی ال جي هستند، که از هر کدام از پورت های USB و HDMI برای این مدل تلویزیون در نظر گرفته شده اند. پورت USB علاوه براینکه امکان قرار گیری محتویات بر روی تلویزیون را به وجود می آورد؛ در عین حال امکان ضبط از طریق همین پورت USB به وجود می آید. پورت HDMI این تلویزیون هم با قرار گیری محتویات فشرده بر روی تلویزیون ال جي؛ در عین حال امکان اشتراک گذاری را به وجود می آورد. منبع تغذیه این تلویزیون با ولتاژ استاندارد 100- 240 هرتز و همچنین فرکانس 50-60 هرتز در نظر گرفته شده است.

امکانات دیگر

 سنسور ECO یکی از بهترین کارهایی بود، که ال جی با جای دادن آن در تلویزیون 55 اینچ LH510V تا حدود زیادی مانع از هدر رفتن انرژی زیاد خواهد شد.

جمع بندی

از بحث های بالا به این نتیجه می رسیم، که تلویزیون الجي 43lh510v یک تلویزیون با امکانات متوسط در نظر گرفته شده است. وجود صفحه نمایش full hd به همراه موتور ایکس دی سه گانه و همچنین Triple XD و همچنین شاخص کیفیت تصویر 300PMI  این تلویزیون همگی با دست در دست هم گذاشتنشان کیفیت تصویر مطلوبی ارائه می دهند. از طرف دیگر قدرت بلندگوهای این تلویزیون با خرجی 10 واتی اش تا حدودی راضی کننده می باشد. صرفه جویی در انرژی از دیگر کارهای شرکت الجي بود، که با راه یافتن به این تلویزیون مانع از بالا آوردن هزینه های اضافه خواهد شد. هر کدام از گیرنده DVB-T2 برای این تلویزیون رده متوسط به عنوان دیگر مزیت این تلویزیون محسوب می شود. اینجاست که سلایق و انتخاب کاربران مورد توجه قرار می گیرد و اگر از افرادی هستید، که امکانات آنچنانی تلویزیون برایتان اهمیت زیادی ندارد؛ با قیمت مناسب و به صورت آنلاین می توان این مدل تلویزیون را از فروشگاه اینترنتی baneh.com خرید نمایید.مزایا
  › صفحه نمایش 43 اینچ
  › موتور تصویر Triple XD
  › قدرت صوتی 10 وات
  › صرفه جویی در انرژی با سنسور ECO

معایب
  تعداد کم پورت های USB و HDMI

مشخصات فنی
 

عمومی

کشور سازندهکره جنوبی
کشور سازندهکره جنوبی
تولید‌کنندهlg

مشخصات کلی

نام مدل LH510V
سری مدل5
سال ساخت2016

صفحه نمایش

اندازه صفحه نمایش43 اینچ
طراحی صفحه نمایشتخت
نوع صفحه نمایشLED

تصویر

رزولوشن نمایشگر1920 × 1080 | FULL HD
موتور پردازشگر تصویرTriple XD
اسکن تصویر300PMI
نسبت تصویر16:9, 4:3, زوم, اصلی, Just Scan
حالت های تصویر اتاق تاریک (isf Expert2) , اتاق روشن (isf Expert1), استاندارد (Standard), بازی (Game), سازگار با محیط زیست (Eco), سینما (Cinema), عکس رنگی (Photo-Vivid), ورزش (Sports)
سایر ویژگی های تصویرقابلیت تقویت رنگ صفحه نمایش

سه بعدی

قابلیت سه بعدی

خیر

صدا

توان خروجی صدا10 وات
فناوری‌ های صوتی دالبی دیجیتال صدای فراگیر مجازی
سیستم کاهنده نویز صداClear Voice
حالت های صدااستاندارد (Standard), بازی (Game), سینما (Cinema), موسیقی (Music), ورزش (Sport)

امکانات هوشمند

هوشمند

خیر

ارتباطات

وای فای داخلی

خیر

ورودی و خروجی

پورت کامپوننت (Component)

بله

پورت کامپوزیت (Composite)

بله

تعداد پورت HDMI1
تعداد پورت USB1
اطلاعات USBضبط از ظریق USB
خروجی هدفون

خیر

سایر درگاه های ارتباطیاشتراک گذاری از طریق Simplink

تیونر

گیرنده دیجیتال DVB-T2

بله

سایر امکانات

زبان فارسی

خیر

راهنمای برنامه الکترونیکی

خیر

مصرف انرژی

منبع تغذیه100-240Vac 50-60Hz
صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

مصرف برق در حالت آماده به کار0.3 وات

طراحی

رنگ بدنهمشکی
میزان قاب تلویزیونقاب دار
نوع طراحی پایهدو شاخه ای
ابعاد بدون پایه81.5 × 538 × 976 میلی‌متر
ابعاد با پایه976 × 621 × 208.7 میلی‌متر
ابعاد بسته بندی 152 × 660 ×1056 میلی متر
وزن بدون پایه7.8 کیلوگرم
وزن با پایه8.1 کیلوگرم
وزن بسته بندی 10.3 کیلوگرم

لوازم جانبی

لوازم جانبی همراهپایه, پیچ های اتصال دهنده پایه, ریموت کنترل , 2 عدد باتری, دفترچه راهنما
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
تلویزیون فول اچ دی ال جی LH510V
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
به نظر من اگه می خواهید از یک تلویزیون رده متوسط برخوردار بشید؛ تلویزیون 43 اینچ فول اچ دی ال جی با قیمت مناسبی که داره می تونه انتخابی خوبی باشه. نظر توسط اکبری (ارسال شده در 1395/12/04)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: تلویزیون فول اچ دی ال جی LG FULL HD LED TV 43LH510T
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : امید در مرداد ۱۳۹۷
سلام . قیمتها تحویل در تهران است؟
7
پرسش
توسط : مسعود برابی در اسفند ۱۳۹۷
سلام این تلوزیون قابلیت نصب رو دیوار رو داره؟
5