ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی LG DISHWASHER D1452LF

LG DISHWASHER D1452LF  • ظرفیت 14 نفره

  • ویژگی نیمه بار

  • 5 برنامه شستشو

  • Inverter Direct Dirve

  • صفحه نمایش LED

  • سیستم فیلتر سه گانه

  • شستشوی اقتصادی

  • SmartDiagnosis

  • صفحه نمایش LED

  • برچسب انرژی ++A
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به معرفی کوتاه ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی LG DISHWASHER D1452LFبی شک بر همگان آشکار است، که ال جی دهه هاست با تولید محصولات دیجیتالی و خانگی مانند سایر برندهای مشهور خوش درخشیده است. این بار می خواهیم نگاهی به یکی دیگر از ابتکارات این شرکت کره ای بیندازیم. ظرفشویی ها از آن دسته محصولات فوق العاده پرکاربرد آشپزخانه هستند، که کارایی آن در هر موقع و زمانی لازم می باشد. ماشین ظرفشویی ال جی دی 1452 ال اف «LG D1452LF» یکی از مدل ظرفشویی هاییست، که الجی آن را با ظرفیت 14 نفره تولید کرده است. از مهمترین ویژگی های این ماشین ظرفشویی موتور قدرتمند و در عین حال به صرفه آن می باشد. به زبان ساده تر صرفه جویی در زمان و انرژی به وسیله موتور اینورتر دایرکت درایو «Inverter Direct Dirve» امکان پذیر خواهد بود. همچنین به وسیله سیستم فیلتر سه گانه دیگر نگران باقی ماندن چربی و غذا بر روی ماشین ظرفشویی نخواهید بود. با در نظر گرفتن صفحه نمایش LED برای این ماشین ظرفشویی می توان بر کارایی آن نظارت داشت. ویژگی خشک کن یکی از بهترین مزیت های ماشین ظرفشویی الجی می باشد، که بدون شک اشخاص به هنگام خرید ظرفشویی توجه زیادی به آن می دهند. از طرفی ظرفشویی الجی دارای 5 برنامه مختلف شستوشو می باشد. جای دادن ویژگی نیمه بار در این ظرفشویی ال جی اجازه می دهد، تا تعداد ظروف کم را جهت شستوشو با میزان مصرف آب و انرژی پایین بشوید. ماشین ظرفشویی الجی از طراحی ایستاده برخوردار می باشد، که با رنگ زیبای نقره ای اش می تواند با دیگر وسایل آشپزخانه ست شود. حال اگر طراحی داخلی این ماشین ظرفشویی ال جی را مشاهده کنید، متوجه محفظه های جداگانه برای هر نوع ظروف خواهید شد. ماشین ظرفشویی ال جی در سایت BANEH.COM موجود می باشد، که شما با قیمت مناسب می توانید از آن برخوردار شوید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل D1452LF

بی شک بر همگان آشکار است، که ال جی دهه هاست با تولید محصولات دیجیتالی و خانگی مانند سایر برندهای مشهور خوش درخشیده است. این بار می خواهیم نگاهی به یکی دیگر از ابتکارات این شرکت کره ای بیندازیم. ظرفشویی ها از آن دسته محصولات فوق العاده پرکاربرد آشپزخانه هستند، که کارایی آن در هر موقع و زمانی لازم می باشد.

طراحی ایستاده

ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی

طراحی لوازمی مانند ظرفشویی ها تا چه اندازه می تواند برای کاربر از اهمیت برخوردار باشد؟ بدون شک جواب این سوال را اکثر خانم های کدبانو با گفتن بسیار زیاد خواهند داد. ماشین های ظرفشویی به دلیل اندازه نسبتاً بزرگی که دارند؛ پس بی شک نظر کاربر را به خود جلب می کنند. ال جی هر ساله نسل جدیدی از ماشین های ظرفشویی با طراح ها و رنگ های مختلف وارد بازار می کند، که در این میان ماشین ظرفشویی D1452LF به چشم می خورد. این نوع ظرفشویی به دلیل طراحی ایستاده ش در کنار وسایلی همچون لباسشویی قرار می گیرد و خصوصاً با رنگ فوق العاده زیبای نقره ای اش زیبایی چند برابری به دکور محیط می دهد.

درب ماشین ظرفشویی الجی از جلو باز می شود، که با در نظر گرفتن زاویه استاندارد برای درب این ظرفشویی امکان استفاده راحت را به وجود می آورد. بر روی بالاترین قسمت درب ظرفشویی دکمه های انتخاب برنامه ها و همچنین صفحه نمایش LED به چشم می خورد. همزمان با باز شدن درب ظرفشویی ال جی متوجه طبقه های مختلف برای هر نوع ظرف خواهید شد. بالاترین طبقه ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی مخصوص کارد و چنگال در نظر گرفته شده، که پایین تر از آن هم طبقه قرار گیری لیوان به چشم می خورد. بیشترین دلیل استحکام و ضد لغزش بودن این ظرفشویی الجی به پایه های آن مربوط می شود. این پایه ها با فاصله استاندارد از سطح زمین قرار گرفته شده اند.

ظرفیت و طبقات

ماشین ظرفشویی ال جی

بیشترین دغدغه خانواده های پرجمعیت به هنگام شستوشوی ظروف بر سر ظرفیت ماشین ظرفشویی می باشد، که علاوه بر جمعیت زیادشان با وجود مهمانی های بزرگ به این مسئله می اندیشند که چه نوع ظرفشویی و با چه اندازه ای مناسب می باشد. ما در اینجا ماشین ظرفشویی ال جی D1452LF با ظرفیت 14 نفره را پیشنهاد می دهیم. بدون شک این نوع ماشین ظرفشویی با این میزان ظرفیت از پس شستن تعداد زیادی ظروف بر می آید. در ادامه همین بخش می خواهیم به بیان هر کدام از طبقات آن بپردازیم و به کاربر اطمینان دهیم، که می توانید تعداد زیادی از ظروف را به این ظرفشویی ال جی بسپارید.

از بهترین مزایای ظرفشویی ال جی وجود طبقات مجزا و مختلفی می باشد، که هر طبقه مخصوص به ظرف مورد نظر در نظر گرفته شده اند. هر کدام از طبقات کارد و چنگال، بشقاب، لیوان و کاسه مجزا می باشند و طبقه بشقاب و کاسه هم تنها یک اندازه نمی باشند؛ بلکه آنها هم از چند طبقه تشکیل شده اند.به عبارتی بشقاب های بزرگ تر و کاسه های بزرگ طبقه های مخصوص به خود را دارند و برای اندازه کوچکترشان هم طبقه های دیگری طراحی شده اند. پس اگر می خواهید ظروف خود را یکجا و یک باره بشویید؛ ماشین ظرفشویی ال جی این کار را برایتان انجام خواهد داد.

موتور و مصرف انرژی

هر جا سخن از موتور اینورتر دایرکت درایو «Inverter Direct Dirve» است نام برند الجی می درخشد! منظور از بیان این جمله چیست و ال جی با این حرف می خواهد چه چیزی را به کاربر ثابت کند؟ بر طبق ادعای ال جی بخش خاصی از ظرف شویی هایش با این عنوان که از موتور Inverter Direct Dirve برخوردار هستند؛ در مصرف انرژی به صرفه عمل می کند. به زبان ساده تر این نوع ماشین ظرفشویی الجی D1452LF تسمه در آن حذف شده، که قدرت و نیرو را به صورت مستقیم از موتور به ظرفشویی انتقال می دهد. تا حد زیادی به کاهش هزینه ها کمک می کند. به علاوه این موتور با طول عمر و داوم بالا با اطمینان کامل عملکرد مناسبی ارائه می دهد. کاهش صدا و لرزش از دیگر خصوصیات موتور ماشین ظرفشویی ال جی می باشد.

خرید ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی

با استفاده از سیستم شستوشوی Vario دیگر نگران تمیز شدن ظروف پرچرب و بسیار کثیف نباشید چون این سیستم با امکان قدرت پاشش بالای آب در داخل ظرف شویی به جنگ چربی ها می رود و در نهایت ظروفی کاملاً تمیز و پاکیزه در اختیار قرار می دهد.

برنامه های شستوشو

بدون شک ظروف شویی ها ظروف مختلفی را در انواع و اشکال مختلف در خود جای می گیرند، که این ظروف سبب تولید بوها و هوای ناسالم در ماشین ظرف شویی خواهد شد. برای رفع و حل این مشکل سیستم فیلتر سه گانه برای ظرف شویی ال جی در نظر گرفته شده، که از بین بردن بوی بد کمک می کند. هر نوع ظرفشویی به نوبه خود از تعدادی برنامه برخوردار می باشد، که در نهایت به عملکرد شستوشوی تمیز و پاکیزه ظروف کمک می کنند. گاهی اوقات برخی از ماشین ظرفشویی ها با در نظر گرفتن برنامه های خاصی سبب برتری آن با دیگر ظرف شویی ها خواهند شد. ماشین ظرف شویی ال جی از تعداد 5 برنامه برخوردار است، که از مهمترین و برجسته ترین این برنامه ها برنامه خشک کردن ظروف می باشد. این ویژگی بعد از اتمام کار ظرف شویی عملکرد خشک کردن طروف را بر عهده می گیرد. خبر خوبی که ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی به کاربرانش می دهد ویژگی نیمه بار می باشد. هنگامیکه تعداد ظروف کمی برای شستوشو دارید و مجبور به استفاده از ظرف شویی هستید در هر صورت ظرف شویی چه پر باشد از ظرف و چه نیمه باشد کرا خود را انجام می دهد؛ اما با انتخاب برنامه نیمه بار مقدار انرژی و آب کمتری به هدر می رود.

SmartDiagnosis تشخیص هوشمند و اطمینان از استفاده بی دردسر. این خصوصیت به صورت هوشمندانه نقص ماشین ظرف شویی ال جی D1452LF را تشخیص می دهد، که کاربران می توانند با استفاده از گوشی هوشمند از عیب ظرف شویی اطلاع یابند.

قیمت ماشین ظرفشویی ال جی

جمع بندی

اگر به دنبال یک ظرف شویی با ظرفیت بالا هستید و در عین حال ویژگی ها و مزایای خوب آن برایتان مهم می باشد؛ ماشین ظرف شویی ال جی D1452LF گزینه مناسبی خواهد بود. این ظرف شویی با ظرفیت 14 نفره عرضه شده است. موتور توانمند اینورتر دایرکت درایو «Inverter Direct Dirve» این ظرف شویی علاوه بر طول عمر بالا؛ در عین حال به کاهش هزینه های مصرفی کمک چشمگیری خواهد کرد. سیستم فیلتر سه گانه و ویژگی نیمه بار از دیگر ویژگی های برجسته این ظرف شویی الجی محسوب می شوند. همچنین عملکرد خشک کن برای ماشین ظرف شویی الجی در نظر گرفته شده است. اگر قصد خرید یک نوع ظرف شویی با چنین مشخصاتی هستید و در عین حال قیمت ظرف شویی را پایین در نظر گرفته اید؛ این ماشین ظرف شویی می تواند انتخاب خوبی باشد.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگنقره‌ای
تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نام مدلD1452LF
نوع ظرفشوییمبله
ظرفیت ظرفشویی14 نفره

ویژگی های شستشو

تعداد برنامه های ظرفشویی5 عدد
تعداد برنامه های ظرفشویی5 عدد
شستشوی نیمه بار

بله

پیش شستشو

خیر

شستشوی اقتصادی

بله

شستشوی سریع

خیر

شستشوی بهداشتی

خیر

عملکرد خشک کردن

بله

سایر امکانات

سنسور خاک

لامپ UV

زبان روسی و انگلیسی

امکانات ویژه

نوع موتورInverter Direct Dirve
سنسور تشخیص نشتی آب

خیر

قفل کودک

بله

تاخیر در شستشو

خیر

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

سیستم تشخیص میزان کثیفی ظروف

خیر

سیستم اسپری آبسه گانه

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
نشانگر میزان نمک

بله

قفسه ها

تعداد قفسه ها2
سبد کارد و چنگال

بله

قفسه بالا

خیر

قابلیت تنظیم ارتفاع سبد

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی++A
مصرف انرژی0.92 کیلو وات ساعت
میزان مصرف آب10 لیتر
میزان صدا45 دسی بل

طراحی

ابعاد600 × 600 × 850 میلی متر
وزن50 کیلو گرم
رنگنقره ای

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, پایه ها و پیچ های اتصال
نظرات کاربران
نظرات مشتری (3)
.
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیتش عالیه، تو این یک سال و نیمی که استفاده
کردیم ازش راضی هستیم مصرف آب و برقش واقعا کمه. تو کم ترین زمان شستشو ظرفا رو کامل تمیز میکنه.ممنون
نظر توسط خلیفه (ارسال شده در 1397/06/24)
روحانی
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
با سلام این ماشین تازه به دستم رسیده بر خلاف مشخصات اعلامی هم تاخییر در شستشو دارد هم شوستشوی خودکار وهم شستشوی سریع ممنون از جناب اقای فسایی که در خرید من رو همراهی وراهنمایی کردن نظر توسط mostafa (ارسال شده در 1397/05/15)
ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی LG DISHWASHER D1452LF
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
ظرفشویی الجی d1452lf چه از نظر امکانات و چه از نظر طراحی بهترین گزینه می باشه، خصوصاً اینکه قیمت آن مناسب در نظر گرفته شده. نظر توسط محمود (ارسال شده در 1396/01/17)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین ظرفشویی 14 نفره ال جی LG DISHWASHER D1452LF
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

پرسش
توسط : حسن زودفکر در مرداد ۱۳۹۷
ظرفشویی ال جی D1452چند طبقه است
7
۱۰
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

سیستم فیلتر سه گانه
قابلیت خشک کن
پشتیبانی از سیستم شستشوی نیمه بار

نقاط ضعف

نداشتن سیستم تشخیص ظرفیت
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید