لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و 0873111 و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

Product was successfully added to your shopping cart.

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297

نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297

‎ناموجود

(ناموجود)

 • نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297 نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297
 • نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297 نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297
 • نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297 نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297
 • نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297 نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297
 • نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297 نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297

نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know G-2297

Know G-2297 Mechanical Pencil Lead

بازنگری سریع


 • طراحی زیبا

 • مقاومت زیاد در برابر شکستن

 • حرکت نرم و روان بر روی کاغذ

 • قابل استفاده در انواع مداد

 • رنگ نوشتاری مشکی

 • بسته بندی پلاستیکی


دسترسی: ناموجود

‎ناموجود

معرفی کوتاه نوک مداد نوکی 0.7 میلیمتر Know Mechanical Pencil Lead
همه ی ما به نوشتن با مداد های نوکی علاقه داریم. به دلیل تنوع در ضخامت، هر شخصی می تواند از آن استفاده کند. مداد های نوکی در اندازه های 0.3، 0.5، 0.7 و 0.9 ارائه می شوند. مداد نوکی یا اتود که به آن مداد مکانیکی نیز می گویند، یکی از لوازم نوشتاریست که به تراش هم نیاز ندارد. بیشتر افراد از مداد های نوکی با ضخامت 0.5 و 0.7 استفاده می کنند. استفاده از مداد نوکی با ضخامت 0.3 برای افرادی مناسب است که خط ریزی دارند و یا می خواهند نقاشی های جزئی بکشند. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که مداد را زیاد فشار می دهید، مداد نوکی با ضخامت زیاد برای شما کاربردی خواهد بود. جنس مداد نوکی بستگی به سلیقه شما دارد، بعضی از افراد دوست دارند مداد نوکی فلزی در دست بگیرند و برخی، از مداد نوکی پلاستیکی بیشتر استفاده می کنند. البته مداد نوکی پلاستیکی قیمت ارازان تری دارد اما اگر در شرایط و مکان مهمی قرار گرفتید، داشتن مداد نوکی فلزی بهتر خواهد بود. مداد های نوکی به نسبت مداد های چوبی خیلی بیشتر دوام دارند و می توان تا چند سال از آن ها استفاده کرد.طراحی و خوش دست بودن مدادهای نوکی حائز اهمیت است، لذا برای استفاده مکرر باید مدادی را انتخاب کرد که خوش دست باشد. برخی از مداد های نوکی همراه با پاک کن عرضه می شوند، به عبارتی بالای مداد قسمت کوچکی مشاهده می شود که پاک کن بر روی آن قرار گرفته، اما اکثر افراد از پاک کن این قسمت استفاده نمی کنند، بنابراین اگر مداد نوکی را خریداری کردید که پاک کن نداشت، نگران نشوید چرا که ممکن است برای بعضی از افراد کاربردی نباشد. برای خرید لوازم نوشتاری همچون مداد نوکی باید هدف خودتان را اول مشخص کرده سپس دست به انتخاب بزنید. نوک های مداد نوکی نیز در اندازه های متنوعی وجود دارند که این نشان می دهد هر کدام برای کار خاصی ارائه و تولید شده اند. با خرید نوک مداد نوکی می توانید طراحی های زیبا و ماهرانه را خلق کنید.


جزییات

نقد و بررسی Know

مدادهای نوکی یکی از پر کاربردترین لوازم تحریر امروزه می باشد که از دانش آموزان گرفته تا کارمندان و مهندسین از آن استفاده می کنند. مدادهای نوکی به تراش نیازی ندارند و برخی از آن ها همراه با پاک کن عرضه می شوند. نوک های مداد نوکی در ضخامت های مختلف ارائه می شوند که هر کدام کاربرد خاصی دارند و انتخاب بین آن ها تنها به شخص خریدار بستگی دارد که هدفش خرید کدام یک از ضخامت هاست. به دلیل استفاده ی آسان، از مدادهای نوکی برای نوشتن روزانه و حل مسائل ریاضی استفاده می کنند. این مداد نوکی ها در طراحی های متنوع و جنس های پلاستیکی و فلزی وارد بازار می شوند که انتخاب آن به سلیقه ی کاربر برمی گردد.

بیشتر افراد از مداد نوکی برای نوشتن روزمره استفاده می کنند. اگر می خواهید از مداد نوکی برای نوشته های خود استفاده کنید باید مداد نوکی را انتخاب کنید که به اندازه کافی ضخیم باشد تا نشکند. مداد نوکی 0.5 برای اکثر افراد ممکن است ضخیم باشد، اما بعضی از کاربران هستند که برای آن ها جزء مداد های نوک نازک هستند و برای این افراد مداد های نوکی 0.7 و یا 0.9 مناسب است، چرا که هنگام نوشتن ممکن است فشار زیادی به مداد بیاورند و در این صورت سریع نوک مداد شکسته می شود. اگر طراحی های جزئی دارید و یا می خواهید با خطی ریز بنویسید، مداد نوکی کم ضخامت انتخابی ایده آل برای شماست. مداد نوکی اتوماتیک برای کسانی بسیار کاربردیست که در جلسه مهمی قرار گرفته اند و زمانی برای متوقف کردن نوشتن ندارند، در این صورت این نوع مداد نوکی از زمان شما در هنگام فشار دادن دکمه برای بیرون آمدن نوک صرفه جویی می کند.

کار با مداد نوکی

قیمت مداد نوکی

در بالای برخی از مدادهای نوکی پاک کن وجود دارد. این ویژگی برای بعضی ها اهمیت دارد و برای برخی دیگر ممکن است بی اهمیت باشد. اگر جزء آن دسته از افراد هستید که نوشته هایتان را به ندرت پاک می کنید، به مداد نوکی پاک کن دار نیازی ندارید. البته اکثر کاربران به حمل پاک کن دلخواه به صورت جداگانه بیشتر علاقه نشان می دهند. در صورت اتمام پاک کن مداد نوکی می توانید پاک کن مخصوص به آن را جایگزین کنید. مداد نوکی از دو جنس پلاستیکی و فلزی ساخته شده . مداد نوکی پلاستیکی برای کسانی مناسب است که می خواهند با کمترین هزینه از مداد نوکی با ضخامت مورد علاقه برخوردار شوند. مداد نوکی فلزی برای اشخاصی کاربردیست که در جلسه مهمی قرار دارند و می خواهند مدادی را در دست بگیرند که با شرایط مذکور وفق شود. مداد نوکی پلاستیکی به خوبی عمر می کنند، با این وجود مداد نوکی فلزی قطعا دوام و ماندگاری بیشتری دارد.

از این مدل نوک مداد نوکی می توانید برای حل جدولها، نوشتن تکالیف و همچنین یادداشت برداری استفاده کنید. با قرار دادن این نوکها، در مداد نوکی خود می توانید از حرکت نرم و روان آن بر روی کاغذ لذت ببرید.

برای خرید نوک مداد نوکی باید به ضحامت آن توجه کنید. ضخامت نوک مداد های نوکی بین 0.2 تا 5.6 میلی متر است. هر کدام از این اندازه ها برای کار خاصی به کار می رود و کاربر با توجه به هدفش نوک مورد نظر را خریداری می کند. بین 0.2 تا 0.4 نازک ترین نوک مداد شناخته می شود، از این ضخامت برای طراحی و هاشورهای ریز استفاده می کنند، همچنین افرادی که دست خط ریزی دارند از آن بهره می برند. رایچ ترین نوک مداد نوکی بین 0.5 تا 0.7 است. از این نوک ها برای نوشتن روزانه، تکالیف و مشق مدرسه و دیگر کارها استفاده می کنند. افرادی که هنگام نوشتن به مداد فشار زیادی وارد می کنند، نوک مداد نوکی 0.7 را توصیه می کنیم. اندازه 0.9 تا 1.3 میلی متری کمتر شناخته شده هستند، اما برای افرادی که دوست دارند دست خط نسبتا درشتی داشته باشند و یا طراحی های پررنگی انجام دهند، مناسب است. برای دانش آموزان مقطع ابتدایی که به مداد نوکی علاقه دارند ولی استفاده از آن را نمی دانند، این مقدار ضخامت برای آن ها به کار می رود. ضخامت های بالای 1.3 به نام نوک نگه دار شناخته شده هستند و برای طراحی های تخصصی به کار می برند.

انواع نوک مداد نوکی

برای لوازم تحریر خرید کمتر از 200 هزار تومان قابل ارسال نیست.

عمومی

برند Stationery
کشور سازنده چین (اصلی)

مشخصات کلی

مناسب برای کلاس پنجم تا کلاس ششم, کلاس هفتم تا کلاس نهم, کلاس دهم تا کلاس دوازده, دانشجو, استاد
کاربردها مناسب برای مداد نوکی ها

مشخصات کوله پشتی و جامدادی

مشخصات چراغ مطالعه

مشخصات قمقمه

مشخصات لوازم نوشتاری و رنگ آمیزی

رنگ نوشتاری مشکی
درجه سختی نوک 2B
سایر مشخصات

حرکت نرم و روان بر روی کاغذ
مقاومت زیاد در برابر شکستن
قابل استفاده در انواع مداد نوکی

مشخصات تراش

مشخصات ظاهری

تعداد 12 عدد در یک جعبه
جنس جعبه مقوایی
جنس بدنه بسته بندی پلاستیکی

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. نوک مداد review by گوهری on اسفند ۱۳۹۹
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  مقاومت زیادی در برابر شکستن داره

 2. نوک مدادی review by خسروی on اسفند ۱۳۹۷
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  روان مینویسه و عالیه

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
9 پرسش

پرسش‌های محصول

مرتب سازی ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
109
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
64
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
59
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
53
پرسش
توسط : عباس در تیر ۱۴۰۰
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
46
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
44
پرسش
توسط : ادی در تیر ۱۴۰۰
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
32
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در تیر ۱۴۰۰
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
25
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
21
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
ارزش خرید
۱۰
مقاوم در برابر شکستن

نقاط قوت

مقاوم در برابر شکستن
حرکت نرم و روان بر روی کاغذ
کیفیت عالی

نقاط ضعف

-