جاروبرقی بدون کیسه کنوود 2200 وات KENWOOD VC7050

Kenwood Vacuum Cleaner VC7050  • قدرت موتور 2200 وات

  • مجهز به فیلتر هپا HEPA

  • مخزن 2.5 لیتری

  • قدرت مکش بالا

  • مجهز به نشانگر گرد و غبار

  • سری باریک و سری کوچک

  • لوله تلسکوپی و خرطومی

  • نشانگر پر بودن مخزن

  • جنس لوله تلسکوپی استیل

  • عملکرد کم صدا
دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱٬۵۴۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱٬۲۹۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به جاروبرقی بدون کیسه کنوود 2200 وات VC7050جاروکشی از کارهاییست که بشر در طول زمان برای نظافت محیط زندگی خود انجام داده و به یکی از ضروری ترین امور روزانه تبدیل شده، امروزه با به میان آمدن جاروبرقی ها تا حدی انجام این کار آسان شده است. اما بعضی از جاروبرقی ها در کنار این که به تمیزی و نظافت فضاها کمک می کنند، ممکن است باعث اذیت و آزار ما شوند، مانند جاروبرقی های پرصدای کیسه دار. به همین دلیل انتخاب جاروبرقی مناسب نه تنها می تواند موجب دستیابی به نتایج عالی نظافت شود بلکه می تواند آرامش و سهولت را در هنگام جاروکشی برای اشخاص فراهم آورد. لوازم خانگی کنوود در سراسر جهان به لوازمی کارآمد و با کیفیت ساخت خوب شناخته شده اند که در میان آن ها، جاروبرقی هم توانسته اند رضایت خیلی ها را جلب نمایند. جاروبرقی بدون کیسه کنوود وی سی « VC7050 » از جاروبرقی هاییست که می تواند خیال شما را از بابت صدا راحت کند، این یعنی شما با خرید این جاروبرقی کنوود، صاحب یک دستگاه با صدای نه چندان بالا خواهید شد. همچنین حذف کیسه در این جاروبرقی موجب شده از دردسر ناشی از خالی کردن کیسه ها رهایی یابید و به راحتی بتوان به ریختن گرد و غبار و زباله ها بپردازید بدون این که گرد و غبار در هوا پخش شود.

ظرفیت مخزنی که کنوود برای این جاروبرقی سطلی در نظر گرفته 2.5 لیتر است، این یعنی دیگر مجبور به خالی کردن مکرر مخزن نخواهید بود؛ برای اطلاع از پر شدن مخزن بر روی این جاروبرقی نشانگر گرد و غبار تعبیه شده است. در کنار مزیت های فوق، جاروبرقی کنوود 7050 از طراحی زیبا، با کیفیت و کامپکت برخوردار است و با دارا بودن دسته ی روی بدنه و چرخ های بزرگ به راحتی قابل حمل است. به علاوه موتور قدرتمند 2200 وات این دستگاه همراه با قدرت مکش بالا و نازل های مختلف، این امکان را برای شما فراهم می کند هر نوع سطوح و یا هر چیز دیگر مانند: پرده، کف، پله، مبل، قالی و ... را به خوبی تمیز کنید و همیشه منزلی مرتب و تمیز داشته باشید. از دیگر موارد خوشحال کننده در این جاروبرقی که موجب شده به مدلی قدر تبدیل شود، فیلتر هپا « HEPA » می باشد؛ این فیلتر که به راحتی قابل شستشوست تا 99.97 درصد مواد آلرژی زا، آلاینده و میکروب های هوا با قطر 0.3 ميکرون را می گیرد.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل VC7050

جاروکشی از کارهاییست که بشر در طول زمان برای نظافت محیط زندگی خود انجام داده و به یکی از ضروری ترین امور روزانه تبدیل شده، امروزه با به میان آمدن جاروبرقی ها تا حدی انجام این کار آسان شده است. اما بعضی از جاروبرقی ها در کنار این که به تمیزی و نظافت فضاها کمک می کنند، ممکن است باعث اذیت و آزار ما شوند، مانند جاروبرقی های پرصدای کیسه دار. به همین دلیل انتخاب جاروبرقی مناسب نه تنها می تواند موجب دستیابی به نتایج عالی نظافت شود بلکه می تواند آرامش و سهولت را در هنگام جاروکشی برای اشخاص فراهم آورد. لوازم خانگی کنوود در سراسر جهان به لوازمی کارآمد و با کیفیت ساخت خوب شناخته شده اند که در میان آن ها، جاروبرقی هم توانسته اند رضایت خیلی ها را جلب نمایند.

طراحی و راحتی کار

جاروبرقی بدون کیسه کنوود 2200 وات

امروزه به دلیل کوچک تر شدن مساحت خانه ها، اکثر اشخاص برای نگه داری وسایل برقی با مشکل مواجه هستند، بنابراین کمپانی های سازنده لوازم منزل به این مسئله توجه ویژه ای داشته اند و سعی می کنند محصولاتشان را با اندازه جمع و جور در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. جاروبرقی ها از لوازم خانگی هستند که قبلا با اندازه بسیار بزرگ ساخته می شدند به همین دلیل اشخاص جدا از مسئله محل نگه داری، با حمل آن ها نیز به دلیل وزن سنگینی که داشتند با مشکل مواجه بودند. جاروبرقی کنوود VC7050 با اندازه کامپکت طراحی و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته و با داشتن چرخ های بزرگ به راحتی می توان آن را به تمام نقاط خانه برد. از لحاظ طراحی نیز کنوود کمو کسری باقی نگذاشته و با تلفیق رنگ مشکی با نقره ای توانسته جاروبرقی با ظاهر مدرن و دلنشین را ارائه دهد. محلی که برای دکمه ی پاور و سیم جمع کن در نظر گرفته با جاروبرقی های معمولی متفاوت است، در واقع این دکمه ها تقریبا بر روی چرخ ها واقع شده اند.

دسته ی اکثر جاروبرقی ها در جلوترین بخش جاروبرقی قرار دارد به همین دلیل اشخاص برای حمل آن مجبور هستند کاملا خم شوند تا بتوانند جاروبرقی را بلند کنند، خیلی ها هم به دلیل سختی این کار ترجیح می دهند جارو را به دنبال خود بکشند که این نیز موجب آسیب رساندن به لوله ی تلسکوپی می شود. کنوود این مسئله را مورد توجه قرار داده و با به کار گیری دسته در بالای دستگاه، راحتی حمل و جابجایی را برای کاربران فراهم نموده است. همچنین این جاروبرقی به صورت بدون کیسه عرضه گشته است که این هم مزیت دیگر آن به نسبت جاروبرقی های معمولیست.

از آن جا که تخلیه ی کیسه ی جاروبرقی ها به یک معضل اساسی برای اشخاص تبدیل شده، جاروبرقی های بدون کیسه پا به میدان گذاشتند. در واقع شرکت های سازنده به جای استفاده از کیسه از مخزنی پلاستیکی بهره می گیرند که تخلیه گرد و خاک و زباله ها در آن راحت تر صورت می گیرد. این جاروبرقی بدون کیسه هم از استوانه ای با ظرفیت 2.5 لیتر برخوردار است که خود از دسته ای برای راحتی جابجایی بهره می برد. این میزان ظرفیت برای تمیز کاری محیطی بزرگ بسیار مناسب است به همین دلیل لازم نیست در حال کار به تخلیه آن بپردازید. به علاوه وجود نشانگر گرد و غبار در این جاروبرقی موجب می شود از پر شدن مخزن اطلاع یابید. طبق روال این جاروبرقی مجهز به سیم جمع کن است که با لمس دکمه ی مربوط به آن سریعا جمع می شود، این سیم با اندازه ی مناسبی که دارد راحتی حرکت در فضای اتاق را فراهم می نماید. لوله ی تلسکوپی اش قابلیت تنظیم ارتفاع دارد تا در موقع کار اذیت نشوید.

قدرت و کارایی

قدرت جاروبرقی بدون کیسه کنوود

در اینجا به بررسی عملکرد جاروبرقی کنوود می پردازیم تا دریابیم این جاروبرقی چند مَرده حلاج است. جارو برقی کنوود VC7050 مجهز به موتوری با قدرت 2200 وات می باشد که دستیابی به نتایج درخشان را تضمین می نماید به همین دلیل می توان آن را در رده جاروبرقی های پر توان جای داد. این جاروبرقی با مکش مناسبی که دارد به سرعت گرد و غبار و مواد آلرژی زا را می گیرد و با تمیزی کامل، نقاط پشت سرش را جا می گذارد. جاروبرقی های قدیمی به دلیل این که صدایی بالایی را حین کار تولید می کردند به دستگاهی آزار دهنده تبدیل شده بودند، خیلی‌ها هم به دلیل صدای بالای جاروبرقی ها، واقعا از جارو زدن متنفر شده بودند. جاروبرقی های پر صدا در عین این که برای تمیز کاری گزینه ای عالی بودند، اما با تولید صدای آزار دهنده خیلی ها از کار با آن ها منصرف می شدند. خانم های خانه داری که به مسئله ی صدای جاروبرقی توجه ویژه ای دارند می توانند بر روی جاروبرقی کنوود 7050 حساب باز کنند، خبر خوشایندی که باعث می شود از این پس با خیال راحت و آسوده به جارو کردن محیط اطراف پرداخت. به کمک 2 نازل ارائه شده همراه با آن به تمیز کردن پرده، اثاثه یا لوازم داخلی، کف، پله ها و ... بپردازید و با کمک پرز گیر تعبیه شده روی نازل اصلی پرز قالی، مبل و یا هر چیز دیگری را بگیرید.

این مدل مجهز به فیلتر هپا « HEPA » می باشد، که قادر به جمع آوری 99.97 درصد مواد آلرژی زاست. فیلتر هپا حتی می تواند آلاینده و ذرات با قطر 0.3 ميکرون را از هوا بگیرد که این بسیار چشم گیر است.

سخن اخر

استفاده پیاپی از جاروبرقی موجب شده به فکر خرید جاروبرقی باشیم که علاوه بر قدرت و عملکرد عالی، طول عمر طولانی و قیمت مناسب، از طراحی جمع و جور نیز برخوردار باشد. اما انتخاب بهترین جاروبرقی در میان این همه تنوع مدل و برند به کاری سخت برای کاربران تبدیل شده است. اگر از اشخاصی هستید که از صدای بالای جاروبرقی ها بیزارید و یا خالی کردن مداوم کیسه بریتان مشکل ساز شده، جاروبرقی بدون کیسه ی کنوود VC7050 می تواند گزینه ای مناسب باشد. قیمت جاروبرقی کنوود به نسبت برخی مدل های موجود در بازار و با توجه به توان موتور 2200 واتی و قدرت مکش بالایی که دارد بسیار مناسب است. مخزن 2.5 لیتری این جاروبرقی تعداد دفعات خالی کردن آن را به مراتب برایتان کاهش داده است. همچنین این جاروبرقی برای رقابت با سایر مدل های موجود در بازار علاوه بر این که متکی به قیمت مناسب و قدرت بالاست، بلکه تا حدی نیز مدیون طراحی مدرن و جمع و جورش است به طوری که به راحتی می توان آن را جابجا و حمل کرد.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگمشکی
تولید‌کنندهkenwood
کشور سازندهانگلیس, چین (اصلی)

مشخصات کلی

مدلVC7050
ابعاد520x380x330 میلی‌متر

مشخصات کلی

نوع دستگاهجاروبرقی بدون کیسه
مناسب برایپرده، اثاثه یا لوازم داخلی، کف، پله ها، فرش

توان و منبع تغذیه

توان مصرفی2200 وات

قدرت و عملکرد

عملکرد کم صدا

بله

قطعات و سری ها

تعداد سری ها2 عدد
نوع سری هاسری باریک و سری کوچک
لوله تلسکوپی

بله

دستگیره لوله

خیر

جنس لولهاستیل ضد زنگ
کنترل بر روی دسته

خیر

لوله خرطومی

بله

جنس لوله خرطومی پلاستیک
گردش 360 درجه مفصل لوله خرطومی

بله

مشخصات مخزن

ظرفیت مخزن جاروبرقی2.5 لیتر
نشانگر پر بودن مخزن

بله

جنس مخزن پلاستیک شفاف

مشخصات فیلترها

فیلتر بهداشتی

بله

نوع فیلتر بهداشتی فیلتر هپا « HEPA »
فیلتر خروجی هوا

بله

فیلتر قابل شستشو

بله

مشخصات ظاهری

رنگمشکی

مشخصات ظاهری

جنس بدنهپلاستیک
تعداد چرخ3 عدد
جنس چرخ لاستیک, پلاستیک
دستگیره حمل و جابجایی

بله

سيم جمع کن خودکار

بله

مشخصات کنترل پنل

نوع عملکرددکمه فشاری

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, لوله خرطومی, لوله تلسکوپی, سری پارویی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (3)
جاروی عالی
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
خیلی عالیه.کم صدا.قوی.جای کمی میگیره.سبک.وقتی فیلترشو میشورم بشدت قوی میشه.اینکه کیسه نداره خیلی خوبه.خالی کردنش خیلی راحته.جابجاییش راحته.فیلترشم قویه و آلودگی ها رو از بین میبره.دوسش دارم خیلی نظر توسط عاطفه ا (ارسال شده در 1397/11/09)
مکش خوبی داره
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
مکش زیادش واسه جارو کردن خیلی خوبه. صداشم آدم رو اذیت نمی کنه. قبلا یه جاروبرقی داشتم که هر وقت باهاش کار می کردم صداشو از دو کوچه بالاتر می شنیدن :I
نظر توسط مریم اصلانی (ارسال شده در 1396/05/19)
قویه
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
نسبت به انتظاری که ازش داشتم قویتره.
نظر توسط mona (ارسال شده در 1396/05/19)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: جاروبرقی بدون کیسه کنوود 2200 وات KENWOOD VC7050
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
اینفوگرافی

اینفوگرافی جاروبرقی فوما VC7050

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
طراحی
۹
قدرت
۹
ارزش خريد
۹
کيفيت ساخت
۹
کم صدا
۸
امکانات و قابليت ها

نقاط قوت

بدون کیسه
قدرت مکش بالا
کم صدا

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید