لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و 0873111 و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

  • با خرید این محصول 40 امتیاز می‌گیرید (سکه ‎۴۰٬۰۰۰ تومان) !
  • تنها به اعضای سایت تعلق می‌گیرد. ممکن است پس از ورود میزان امتیاز متفاوت باشد.

Product was successfully added to your shopping cart.

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2

بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 Easy Fix

‎۴٬۰۹۰٬۰۰۰ تومان

(موجود)

 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2
 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2
 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2
 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2
 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2
 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2
 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2
 • بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2

بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER SC2 Easy Fix

KARCHER STEAM CLEANER SC2

بازنگری سریع


 • شناسه کالا : 2800000596286

 • شناسه کالا : 2800000771713

 • بخاردهی 40 گرم در دقیقه

 • جهت تمیز کردن انواع سطوح

 • ظرفیت مخزن آب یک لیتر

 • توان مصرفی 1500W

 • مجهز به قفل ایمنی

 • برای محیط 75 متر مربع

 • فشار بخار 3.2 بار

 • قابلیت تنظیم میزان بخار

 • توان مصرفی 1500 وات

 • مجهز به قفل کودکدسترسی: موجود در انبار

‎۴٬۰۹۰٬۰۰۰ تومان
آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
دلیل نارضایتی شما چیست؟
ثبت اطلاعات

* زمینه های مورد نیاز

‎۴٬۰۹۰٬۰۰۰ تومان

معرفی کوتاه بخارشوی کارچر 1500 وات KARCHER STEAM CLEANER SC2
کارچر (KARCHER) یکی از شرکت های آلمانی محسوب می شود که در زمینه تولید انواع لوازم شستشو، اعتبار زیادی کسب کرده و این بار با یکی دیگر از محصولاتش به نام بخارشوی کارچر مدل «KARCHER SC2» به عنوان بهترین مدل بخارشوی به خانه هایتان می آید. این محصول به صورت پیشرفته و کارآمد با توان مصرفی استاندارد جهت شستشوی قسمت های مختلف دیوار و زمین به کار می رود و در اندازه ای جمع و جور با وزن 2.9 کیلوگرم طراحی و تولید شده. قدرت و توانی که برای این بخار شو در نظر گرفته شده برابر با 1500 وات است که باعث می شود در مدت زمان کوتاهی مقدار آب موجود داخل مخزن یک لیتری را گرم کرده و با فشرده کردن بخار، به شما اجازه می دهد سطوح مختلف را تمیز و پاکیزه نگه دارید. مهمتر از همه، امکان بخار دادن به ملافه ها، لباس و یا پرده های بزرگ است که در حد مطلوب و ایده آلی باعث نظافت بیشتر خواهد شد. همچنین برای بالا بردن سطح امنیت، این بخار شو به قفل کودک «Childproof» مجهز شده تا با اطمینان بیشتری از آن استفاده کنید. حداکثر فشار بخار 3.2 بار است که در کنار آن از قابلیت تنظیم میزان بخار بر روی دسته بهره می برد. لازم به ذکر است به لطف انواع لوله و سری های مختلف و همچنین پد مخصوصی که در زیر لوله پارویی تعبیه شده؛ می توان برای همیشه تی کشیدن را جهت از بین بردن لکه ها، کنار بگذارید و با صرفه جویی در زمان و دیگر هزینه های اضافی، با خرید بخارشوی کارچر SC2 از سایت بانه دات کام، سبکی مدرن در جمع آوری گرد و خاک و تی کشیدن دیوار، زمین و حتی سطوح شیشه ای را تجربه کنید. خوب است بدانید که این محصول، مناسب برای مساحت 75 متر مربع است و به یک شلنگ بخار مجهز شده است.


جزییات

نقد و بررسی بخارشوی کارچر 1500 وات

کارچر (KARCHER) یکی از شرکت های آلمانی محسوب می شود که در زمینه تولید انواع لوازم شستشو، اعتبار زیادی کسب کرده و این بار با یکی دیگر از محصولاتش به نام بخارشوی کارچر مدل «KARCHER SC2» به عنوان بهترین مدل بخارشوی به خانه هایتان می آید. این محصول به صورت پیشرفته و کارآمد با توان مصرفی استاندارد جهت شستشوی قسمت های مختلف دیوار و زمین به کار می رود و در اندازه ای جمع و جور با وزن 2.9 کیلوگرم طراحی و تولید شده. قدرت و توانی که برای این بخار شو در نظر گرفته شده برابر با 1500 وات است که باعث می شود در مدت زمان کوتاهی مقدار آب موجود داخل مخزن یک لیتری را گرم کرده و با فشرده کردن بخار، به شما اجازه می دهد سطوح مختلف را تمیز و پاکیزه نگه دارید.

بخارشوی کارچر 1500 وات

به منظور حمل و نقل و جابجایی راحت تر تنها داشتن وزن سبک ملاک نیست پس به دنبال یک راه حل دیگر باشید! بخارشوی کارشر یکی از بهترین بخارشوی خانگی است که با رنگ زرد و مشکی تولید شده و مهمتر از همه، موادی اولیه و کاملا با کیفیت در تولید آن نقش دارد. جنس پلاستیکی این مواد نشانگر مرغوبیت و با دوام بودن بالا می باشد و جالب اینجاست که این بخارشو، هیچ بخش جدا شونده ای در بدنه ندارد و حتی مخزن آب آن نیز داخل دستگاه قرار گرفته است. یکی از گزینه های ویژه جهت حمل و جابجایی راحت تر این دستگاه، وجود چرخ های دوّار در قسمت پایین دستگاه است تا بخارشوی را به هر طرف که خواستید بکشید و جابجا کنید. لازم به ذکر است که قسمت پشت دستگاه مجهز به مکانی برای قرار دادن تمامی لوله ها و قطعات همراه آن دارد که موجب دسترسی آسان تر خواهد شد. البته ناگفته نماند که دستگیره مناسبی که بر روی بدنه قرار گرفته؛ به شما امکان حمل راحت تر دستگاه را خواهد داد. خب حالا می رسیم به وزن بدنه، که بدون در نظر گرفتن لوازم جانبی، تنها 2.3 کیلوگرم بوده و در مقابل نیز با ابعاد 380× 254× 260 میلی متر تهیه و تولید شده همچنین طول شلنگ بخار نیز در اندازه 2 متر می باشد. البته ناگفته نماند که از لحاظ طراحی و دیزاین شباهت زیادی با کارچر sc3 دارد هرچند می توانید از این مدل هم در همین سایت دیدن کنید.

آیا دوست دارید برای همیشه جارو کردن و استفاده از آب برای تی کشیدن را کنار بگذارید؟ در ایام عید و یا حتی هنگام تمیزکاری خانه، روش های سنتی جارو کردن همیشه با دردسرهای فراوانی همراه بوده و در پایان نیز نتیجه مطلوب حاصل نمی شد اما امروزه با ورود انواع لوازم شستشو و تمیز کننده که جای روش های سنتی را گرفته؛ می توانید هرچه سریع تر به کارهای تمیز کردن تمامی قسمت های اتاق بپردازید. بخارشوی SC2 کارچر بدون استفاده از هیچ نوع مواد شوینده مضر و تنها با تبدیل کردن آب به بخار، به شما اجازه می دهد تمامی سطوح اتاق و دیوار و حتی شیشه ها را ضدعفونی کرده و نتیجه ای مطلوب از پاکیزگی را تجربه کنید. به لطف این دستگاه بخارشوی دیگر لازم نیست از دست هایتان برای تماس با مواد شوینده و تمیز کردن استفاده کنید چراکه به یک حوله مخصوص مجهز شده که به شما در تمیز کردن سطوح کمک شایانی خواهد کرد. سری ها و لوله های دیگری که همراه با این دستگاه فراهم شده؛ برای گردگیری شیار دیوار و یا درزها استفاده می شود.

بخارشوی کارچر 1500 وات

قابلیت کنترل جریان بخار « Steam flow control » بر روی دسته است که حداکثر فشار بخار در آن به 3.2 بار می رسد. ظرفیت بویلر ( Boiler ) یا همان مخزن بخارشو یک لیتر است که میزان مناسبی از آب را داخل آن می توان جای داد تا پس از داغ شدن با فشار زیادی به بخار تبدیل شود.

بخارشوی کارچر 1500 وات

تمامی امکاناتی که برای این دستگاه شستشوی با بخار کارچر در نظر گرفته شده به توان بویلر و قدرت عملکرد آن بستگی دارد چراکه برای گرم شدن اولیه و یا حتی ایجاد فشار جهت بخاردهی، وجود یک موتور قدرتمند لازم و ضروری است. حداکثر قدرت خروجی جهت حرارت این دستگاه برابر با 1500w است که به داغ شدن آب و تبدیل آن به بخار نقش برجسته ای ایفا می کند طوریکه کمتر از 7 دقیقه زمان لازم است تا مخزن یک لیتری آب داغ شده و برای بخار دادن آماده شود. ولتاژ مورد نیاز این دستگاه برق خانگی 240-220 ولت است که در کنار آن به یک کابل بلند برای افزایش محدوده عملکرد دستگاه در فضایی با مساحت 75 مترمربع، مجهز شده. علاوه بر این دارای قفل ایمنی کودک « Child safety lock » می باشد تا با اطمینان بیشتر از آن استفاده کنید. بنابراین با خیال راحت می توانید انواع کارهای شستشو و تمیز کاری سطوح مختلف از جمله شیشه ها، دیوار و کف زمین را توسط آن ضد عفونی کرده تا نتیجه ای مطلوب از پاکیزگی را به خانه هایتان هدیه دهید.

یکی از مناسب ترین سیستم های شستشوی با بخار دستگاه بخارشوی کارچر SC2 می باشد که از طراحی و ساخت گرفته تا نحوه عملکرد و تمیزکاری سطوح مختلف، همگی بر اساس استانداردهای خاص صنعتی و مدرن ایجاد شده و در عین حال نیز از کیفیت بالای ساخت بهره می برد. توان حرارت 1500 وات، محدوده عملکرد 75 متر مربع و همچنین ظرفیت مخزن 1litr امکانات و قابلیت های مناسب این محصول را به رخ می کشد. میزان بخاردهی و حتی سری های متنوع، یکی دیگر از مزایای این سیستم شستشوی خانگی به شمار می آید تا برای همیشه با روش های سنتی تمیزکاری خداحافظی کنید! خرید بخارشوی کارچر از سایت آنلاین Baneh.COM را برای سفارش راحت تر به خاطر بسپارید.

عمومی

برند Karcher
کشور سازنده آلمان

مشخصات کلی

مدل SC2
شناسه کالا 2800000596286--2800000771713
نوع دستگاه دستی
کاربردها بخارشو, شیشه شوی

کارایی و عملکرد

توان مصرفی 1500 وات
شعاع کارکرد 75 متر

مشخصات مخزن

ظرفیت مخزن آب 1 لیتر

مشخصات بخاردهی

فشار بخار 3.2 بار
قابلیت تنظیم میزان بخار دارد

امکانات و ویژگی ها

قفل کودک دارد
پارچه قابل شستشو دارد
سایر ویژگی ها و امکانات

بخاردهی 40 گرم در دقیقه
جهت شست و شوی دیوار، شیشه و زمین

مشخصات ظاهری

رنگ زرد, مشکی
جنس بدنه پلاستیکی
تعداد چرخ 2 عدد
کنترل بر روی دسته دارد
حالت پارکینگ دارد
دستگیره حمل و جابجایی دارد
طول شلنگ 2 متر
ابعاد 380× 254× 260 میلی متر
وزن 2.3 کیلوگرم

برق مصرفی

ولتاژ 220-240 ولت

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. موجودی review by سعید on خرداد ۱۳۹۹
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه

  موجوده؟ همین قیمت

 2. بخارشوی SC2 review by دریا on خرداد ۱۳۹۶
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان

  به نظر من اگه تعداد حوله و پدهایی که همراه این بخار شو زیادتر بود دیگه حرف نداشت هرچند همین الانم خیلی راحت باهاش میشه کارای تمیز کاری خونه رو انجام داد.

 3. کارچر بخارشو review by SOSAN KHANOM on خرداد ۱۳۹۶
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت

  طراحی کوچک و سبک این بخارشوی کارچر باعث میشه خیلی آسون حملش کرد و کف اتاق و دیوارها رو باهاش تمیز کرد

 4. بخارشوی کارچر review by پارمیدا*-* on خرداد ۱۳۹۶
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  ازین به بعد خیالم راحته بعد جارو زدن دیگه لازم نیست زمین رو تی بکشم کارایی و قدرت بخار این بخارشوی کارچر فوق العاده ست و توکارای تمیز کردن خونه خیلی کمکم می کنه

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
10 پرسش

پرسش‌های محصول

مرتب سازی ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
108
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
64
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
59
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
54
پرسش
توسط : عباس در تیر ۱۴۰۰
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
50
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
45
پرسش
توسط : ادی در تیر ۱۴۰۰
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
32
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در تیر ۱۴۰۰
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
27
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
19
پرسش
توسط : علی در اسفند ۱۳۹۷
هزینه ارسالتون چقدره؟؟؟
4
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

بخار دهی بالا
استحکام زیاد بدنه
وجود قفل ایمنی

نقاط ضعف

نبود قابلیت سیم جمع کن

خریداران این کالا، کالاهای زیر را هم خریده اند