لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و 0873111 و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

Product was successfully added to your shopping cart.

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700

اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700

قیمت عادی: ‎۵٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۴٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

(موجود)

 • اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700 اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700
 • اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700 اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700
 • اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700 اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700
 • اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700 اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700
 • اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700 اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700

اتو پرس ژانومه 1600 وات Janome Steam ironing press 2700

Janome Steam ironing press 2700

بازنگری سریع


 • شناسه کالا : 2800000666613

 • قدرت 1600 وات

 • بخار دهی مداوم

 • قابلیت تنظیم حرارت

 • خاموش کن خودکار

 • جنس کفه فلزی نچسب

 • مخزن آب 300 میلی لیتر

 • روكش ضد آب و نسوز

 • استفاده آسان


دسترسی: موجود در انبار

قیمت عادی: ‎۵٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۴٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟
دلیل نارضایتی شما چیست؟
ثبت اطلاعات

* زمینه های مورد نیاز

قیمت عادی: ‎۵٬۶۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۴٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

بر مبنای انتخاب‌تان، شما ممکن است به آیتم‌های زیر علاقمند باشید:

معرفی کوتاه اتو پرس ژانومه 2700N
اتو پرس ژانومه از جمله اتو های کارآمد موجود در بازار می باشد که با دارا بودن کفی با طول 66 و عرض 26 سانتی متر، تقریبا 7 برابر از اتو بخار های معمولی محدوده ی بیشتری از لباس ها را برای اتوکشی تحت پوشش قرار می دهد. کفی ساخته شده از جنس فلز نچسب و روکش پارچه ای نسوز هم موجب می شود لباس ها به خوبی اتو شوند.
کارایی و قدرت اتو پرس 2700 نیز قابل توجه است، در واقع موتور 1600 وات این مدل موجب گرم شدن سریع کفی می شود. میزان بخار مناسب این اتو بخار با فرود آمدن بر سر لباس ها چروک های روی لباس را به خوبی از بین خواهد برد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد موقع اتو کردن لباس هایی مانند کتان و جین با اتو های معمولی نتوانسته اید چروک هایش را صاف کنید، با خرید اتو پرس 2700 حتی قادر به اتو کردن این گونه لباس ها خواهید بود. همچنین بر روی بدنه 3 چراغ نشانگر مربوط به برق، شروع به کار شدن دستگاه و فعال بودن حالت بخار تعبیه شده است.
قابلیت خاموش شدن خودکار « Auto off » نیز در صورت بسته بودن صفحات پس از 10 ثانیه، موجب خاموش شدن دستگاه می شود، این یعنی خیالتان از بابت سوختگی لباس ها راحت خواهد بود؛ در حالت باز نیز دستگاه پس از 15 دقیقه خاموش خواهد شد و از خراب شدن دستگاه و آتش سوزی جلوگیری به عمل می آورد. مخزن در نظر گرفته شده برای این مدل از گنجایش 300 میلی لیتر بهره می برد، پس در حین اتو کشی آب لازم را برای تولید بخار تامین می نماید.


جزییات

نقد و بررسی اتو پرس ژانومه 2700N

اتو پرس ها از جمله دستگاه های کارآمدی هستند که کار اتوکشی را به مراتب نسبت به اتوبخار های معمولی راحت تر می نمایند. زندگی پر مشغله ی امروزی نیز موجب شده کاربران نتوانند وقت زیادی بابت انجام کارهایی مانند اتو کردن لباس ها صرف کنند، به همین دلیل اشخاص به وسیله هایی روی می آورند که زمان تلف شده برای این گونه کارها را تا حدی کاهش دهند. اتو پرس ها با سبک طراحی و نوع کاربری که دارند نزدیک به 50٪ به نسبت اتو های معمولی زمان اتوکشی را کاهش می دهند، بر همین اساس می توان گفت اتو پرس ها راه حل ایده آلی برای اتوکشی راحت و سریع می باشد. درست است که قیمت اتو پرس ها به نسبت اتو بخار های معمولی بیشتر است اما کاربران به واسطه ی داشتن اتو پرس علاوه بر این که در مدت زمان کم می توانند کار اتو کشی را به پایان برسانند، بلکه با نتایج عالی و موثرتری رو به رو خواهند شد.

اتو پرس ها از جمله دستگاه های کاربردی هستند که بلافاصله پس از ورود به بازار طرفداران زیادی پیدا کرده اند، زیرا اتو کشی با این نوع اتو ها علاوه بر این که با نتایج موثری همراه است بلکه راحتی بیشتری را در هنگام اتو کشی برای کاربران فراهم می کند. پس به جای حرکت دادن اتو بخارهای معمولی به عقب و جلو، تنها کافیست دسته ی ارگونومیک اتو پرس را بگیرید و تنها با یک حرکت آن را به سمت پایین بکشید. اتو پرس ها هم کاربرد صنعتی دارند و هم خانگی؛ اتو پرس خانگی به نسبت صنعتی از اندازه کوچکتری برخوردار هستند. اتو بخار پرسی ژانومه 2700 از اندازه استاندارد بهره می برد به همین دلیل می توان از ان برای مصارف خانگی بهره برد. کفی این اتو پرس که با طول 66 و عرض 26 سانتی متر عرضه شده 7 برابر بزرگ تر از اتو بخار های معمولی است به همین دلیل شما از سطح بیشتری برای اتوکشی لباس ها بهره مند خواهید شد، این یعنی این اتو پرس 50 درصد سریع تر از اتوهای معمولی کارش را به اتمام می رساند. کفی این اتو پرس که از جنس فلز نچسب ساخته شده در اتو کشی موثر لباس ها بی تاثیر نیست. بر روی کفی پایین شاهد یک نوع پارچه ی نسوز خواهید بود که در رسیدن به نتایج عالی اتوکشی و صاف کردن چروک ها کمک شایانی به کفی می کند. اگر به نمای کلی دستگاه نگاهی بیاندازید شاید اولین بخشی که نظر شما را به خود جلب کند، کنترل پنل ان باشد؛ کنترل پنلی ساده که فاقد صفحه نمایش می باشد، در عوض به یک سری چراغ نشانگر مجهز شده که هر کدام اطلاعات خاصی را در مورد وضعیت اتو پرس ارائه می دهند. اگر به بالای دستگاه نگاه کنید، دکمه ی دایره ای شکلی را خواهید دید که برای قفل کردن دستگاه در نظر گرفته شده. دسته نیز به صورت ارگونومیک طراحی شده که در هنگام کار راحت به نظر برسد، بر روی این دسته 2 دکمه ی بخار دهی تعبیه شده که به خوبی در زیر انگشت شصت قرار می گیرد، این یعنی به طور همزمان که کفی را بر روی پارچه قرار می دهید از بخار در حین اتوکشی بهره ببرید. در زیر اتو پرس مخزن ذخیره سازی آب با ظرفیت 300 میلی متر تعبیه شده که به کمک پیمانه همراه با این مدل به راحتی می توان آن را پر کرد.

اتو پرس ژانومه

خرید اتو پرس ژانومه 2700

اکثر اشخاص در هنگام خرید لوازم خانگی در کنار ملاک های دیگری مانند طراحی و قیمت، به قدرت و عملکرد دستگاه نیز بسیار اهمیت می دهند، یعنی حتی اگر دستگاهی بخرید که طراحی زیبا و قیمت کمی داشته باشد، اما از کارایی و قدرت مناسبی بهره نبرد ممکن است شما را از خریدتان پشیمان کند. در اتو پرس ها، قدرت و توان یکی از مهمترین فاکتورهایی است که اشخاص بایستی در هنگام خرید به آن توجه ویژه ای داشته باشند. اتو پرس ها که به نسبت به اتو بخار های معمولی، به صورت کارآمد تر شناخته می شوند قدرت و عملکرد بهتری به نسبت آن ها ارائه می دهند. ژانومه اتو پرس 2700N را با قدرت مناسب 1600 وات ارائه داده که این میزان قدرت با سرعت مناسبی کفی ها را گرم می نماید. از انجایی که بخار سهم به سزایی در صاف کردن لباس ها دارد در این اتو پرس نیز از بخار استفاده شده؛ این یعنی به کمک میزان بخار تولید شده و قابلیت بخار دهی مداوم « Continuous steam » از شر هر گونه چروک خلاص خواهید شد و حتی می توانید لباس های ضخیمی مانند کتان، جین و ... را با آن به راحتی اتو نمایید. کاربران می توانند به دلخواه خود نیز به تنظیم درجه ی حرارت بر روی این اتو بخار بپردازند. قفل تعبیه شده بر روی دستگاه نیز از هر گونه آسیب احتمالی به کودکان جلوگیری می نماید، تنها کافیست به کمک دکمه چرخشی دستگاه را قفل نمایید. نحوه ی کار این سیستم بدین گونه است که اگر پس از 10 ثانیه همچنان صفحات بسته باشند به طور خودکار خاموش می شود، در حالتی که صفحات هم باز باشد دستگاه پس از 15 دقیقه خاموش خواهد شد.

ژانومه نهایت ایمنی را در اتو بخار پرس 2700 به کار گرفته و با تعبیه سیستم خاموش شدن خودکار « Auto off » مانع از سوختن لباس ها و آتش سوزی خواهد شد.

خیلی ها در هنگام خرید اتو، بر سر اینکه اتوبخار بهتر است یا اتو پرس به شک می افتند. با این حال، این موضوعی کاملا سلیقه ای است و بیشتر به نیاز اشخاص بستگی دارد. اگر از اشخاصی هستید که بیش از قیمت به راحتی، دستیابی به نتایج عالی در کمترین زمان ممکن اهمیت می دهید اتو پرس ها می تواند انتخابی عالی برایتان باشد. در واقع چون اتو پرس ها از سطح بزرگ و قدرت بیشتری بهره می برند در زمان نه چندان زیادی چروک های روی انواع لباس ها را از بین می برند. ژانومه 2700N از جمله اتو پرس های کارآمد می باشد که با دارا بودن قدرت 1600 وات از پس انواع چروک ها بر می آید و نتایج عالی را پیش رویتان قرار می دهد. خیلی ها هم به دلیل ترس از سوختن لباس ها و یا کمبود زمان، شخصا دست به اتو کشی نمی زنند به همین دلیل هر بار متحمل هزینه زیادی برای اتو کردن لباس ها در بیرون خواهد شد. اتو پرس ژانومه 2700 با دارا بودن صفحات بزرگ و قابلیت خاموش شدن خودکار، هم زمان اتو کشی را به میزان قابل توجهی پایین می آورد و هم مانع از سوختگی لباس ها و حوادث ناگوار آتش سوزی خواهد شد.

عمومی

برند janome
کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند

مشخصات کلی

شماره مدل 2700
شناسه کالا 2800000666613
نوع اتو اتو پرسی

توان و منبع تغذیه

توان مصرفی 1600 وات
ولتاژ 220-240 ولت
فرکانس 50 هرتز

مشخصات بخاردهی

بخاردهی پیوسته دارد

مشخصات دما

درجه حرارت قابل تنظیم دارد

ویژگی های مخزن

مخزن آب دارد
ظرفیت مخزن آب 300 میلی‌لیتر

مشخصات اتو بخار پرسی

جنس صفحه فلزی نچسب
روكش پارچه ای ضد آب و نسوز دارد
ابعاد صفحه طول 66 و عرض 26 سانتی‌متر
ابعاد صفحه 51 تا 70 سانتی متر
کلید انتشار بخار دارد

مشخصات اتو بخار مخزن دار

مشخصات اتوی بخارگر

امکانات و ویژگی ها

خاموش شدن خودکار دارد

مشخصات ظاهری

رنگ بدنه سفید
صفحه نمایش ندارد
چراغ نشانگر دارد
نوع عملکرد دکمه چرخشی, دکمه فشاری
وزن 14 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراه اتو بخار آبپاش, پیمانه , دفترچه راهنما

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. اتو پرس ژانومه review by ناصری on خرداد ۱۴۰۰
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  واقعا اتو پرس های ژانومه عالین. منم یکی از این اتو ها رو دارم. چند وقته ازش استفاده می کنم . خیلی عالی اتو می کنه

 2. کیفیت review by الهه on فروردین ۱۴۰۰
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  دوستان به خاطر ویژگی های که داره می خوام سفارش بدم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
9 پرسش

پرسش‌های محصول

مرتب سازی ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
100
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
60
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
59
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
55
پرسش
توسط : عباس در تیر ۱۴۰۰
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
46
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
41
پرسش
توسط : ادی در تیر ۱۴۰۰
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
32
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در تیر ۱۴۰۰
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
25
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
22

اینفوگرافی اتوپرش ژانومه 2700

۸
کیفیت ساخت
۸
طراحی و زیبایی
۹
امکانات بخاردهی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به خرید

نقاط قوت

سیستم خاموش کن خودکار
بخار دهی مناسب

نقاط ضعف

-