چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine 1820  • سرعت 860 دور در دقیقه

  • عرض گلدوزی 5 ميلی متر

  • سوزن نخ کن اتوماتیک

  • توانایی دوختهای حلقوی

  • قابلیت پس دوزی و تکه دوزی

  • قابلیت دوخت زیپ و جا دکمه

  • قابلیت دوخت ساده و زیگزاگ

  • سایز سوزن 9 الی 18

  • درب پلاستیک ABS

  • جنس بدنه فایبر گلاس
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به معرفی کوتاه چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine 1820یکی از مارک های اصلی در زمینه ی تولید انواع چرخ های خیاطی و گلدوزی، ژانومه می‌باشد. چرخ خیاطی ژانومه 1820 «Janome 1820» یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی است که دوخت انواع پارچه و لباس را برایتان فراهم می آورد. از مهم ترین واردی که برای انتخاب این چرخ خیاطی وسوسه بر انگیز است، داشتن موتور قوی که می‌تواند با 860 دوخت در دقیقه، کار را برایتان آسان تر کند. همچنین امکان هم خیاطی و هم گلدوزی با ژانومه 1820، دستتان را برای کار بیشتر باز می گذارد. مورد دیگر دوخت های متنوع این چرخ خیاطی است تا سلیقه و خلاقیتتان را نشان دهید؛ به وسیله ی این چرخ خیاطی ژانومه چه دکمه و چه زیپ به سادگی وصل دوخته می‌شود. به‌علاوه انواع کار دیگر مانند پس دوزی، ژرسه دوزی و لبه دوزی با این چرخ خیاطی ساده و بدون دردسر است که از شما یک خیاط ماهر می سازد. از طرفی دیگر اگر می‌خواهید لباس های مجلسی و خانه تان را خودتان بدوزید، این چرخ خیاطی با داشتن قابلیت دوخت های حلقوی باز و بسته، دور آستین و دمپای شلوار را به سادگی می دوزد تا دوخت لباس ها حرفه‌ای به نظر آیند.ژانومه برای طراحی اکثر چرخ خیاطی هایش، سعی دارد تا ضمن اینکه زیبا باشند، راحتی و سهولت را هم فراهم آورد. این چرخ خیاطی اندازه‌ای استاندارد و مناسب دارد، جنس از نوع فایبر گلاس می‌باشد که در برابر خط و خراش و ضربه مقاومت خوبی دارد. مورد دیگر وزن سبک این خیاطی ژانومه 1820 است که آن هم به دلیل جنس آلومینیومی داخلی است. سر سوزن این چرخ خیاطی به گونه ای است که قابلیت تنظیم دارد یعنی می‌توان سوزن های سایز 9 تا 18 را برای این چرخ خیاطی به کار برد. ادامه ی بررسی چرخ خیاطی Janome 1820 را از دست ندهید!
نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه

یکی از مارک های اصلی در زمینه ی تولید انواع چرخ های خیاطی و گلدوزی، ژانومه می‌باشد. چرخ خیاطی ژانومه 1820 «Janome 1820» یکی از محصولات با کیفیت این کمپانی است که دوخت انواع پارچه و لباس را برایتان فراهم می آورد. از مهم ترین واردی که برای انتخاب این چرخ خیاطی وسوسه بر انگیز است، داشتن موتور قوی که می‌تواند با 860 دوخت در دقیقه، کار را برایتان آسان تر کند. همچنین امکان هم خیاطی و هم گلدوزی با ژانومه 1820، دستتان را برای کار بیشتر باز می گذارد. مورد دیگر دوخت های متنوع این چرخ خیاطی است تا سلیقه و خلاقیتتان را نشان دهید؛ به وسیله ی این چرخ خیاطی ژانومه چه دکمه و چه زیپ به سادگی وصل دوخته می‌شود. به‌علاوه انواع کار دیگر مانند پس دوزی، ژرسه دوزی و لبه دوزی با این چرخ خیاطی ساده و بدون دردسر است که از شما یک خیاط ماهر می سازد.

طراحی و ترکیب

چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه

آمار به دست آمده اطلاع می‌دهد به نسبت چند سال قبل که چرخ خیاطی یکی از وسایل ضروری در خانه بود، امروزه وجودش زیاد اجباری نیست و بیشتر به علاقه ی افراد به خياطي بستگی دارد. اگر شما هم از افرادی هستید که به خیاطی علاقه دارید پس حتما می‌خواهید اطلاعات کافی در مورد چرخ خیاطی که می خرید، داشته باشید. همانطور‌که ژانومه به ظاهر چرخ خیاطی هایش اهمیت می‌دهد، حتما برای شما هم مهم است که طراحی چرخ خیاطی تان زیبا باشد. چرخ خیاطی ژانومه 1820، بدنه ای از جنس فایبر گلاس دارد، همانطور ‌که انتظار داشتیم بدنه در برابر ضربه مقاومت بالایی دارد و همچنین ضد خش است. طرح زیبا و ساده ای دارد به همراه یک دکمه‌ی چرخان بر رو بدنه که انتخاب کردن نحوه ی دوخت را بر عهده دارد. پایه های این چرخ خیاطی به گونه ای طراحی شده‌اند تا در ضمن اینکه لیز نباشند، همچنین در حین کار از لرزش هم جلوگیری کنند. موتور در قسمت راست چرخ خیاطی قرار گرفته و روزنه هایی هم برای خنک کردن موتور دیده می‌شود. دکمه‌ی اصلی برای روشن و خاموش کردن چرخ خیاطی هم در این قسمت است. مانند هر چرخ خیاطی دیگر، شیطانک و سایر قسمت ها در ناحیه ی بالایی قرار گرفته‌اند که در حین روشن کردن و کار با چرخ خیاطی، متحرک خواهند بود.

طراحی ساده و زیبا، موتور پر توان به همراه دکمه های موجود بر روی بدنه، همه و همه باعث ساده تر شدن کار با چرخ خیاطی Janome 1820 می‌شوند.

اما نکته ی مهمی که در مورد این چرخ خیاطی ژانومه وجود دارد، وزن بسیار سبکش است که حمل و جابه جایی آن را آسان تر می‌کند. اگر در مورد علت آن کنجکاوید باید بگویم که به دلیل جنس قطعات داخلی آلومینیومی، ضمن مقاوم بودن؛ وزن سبکی هم به این چرخ خیاطی بخشیده است. برای درب چرخ خیاطی، ژانومه از پلاستیک محکم ABS (تشکیل شده از آكريلونيتريل (Acrylonitrile)، بوتادين (Butadiene)، ستايرن (Styrene)) کمک گرفته تا فشار دست و یا هر چیز دیگه ای را تحمل کند. درب درست در زیر سوزن قرار گرفته و با باز کردنش می توانیم به قسمت قطعات داخلی و ماکو دسترسی داشته باشید.‌ سیستم ماکوی این چرخ خیاطی، نیم دور و جنسش تمام فلزی است. به همین دلیل نشکن است و به خوبی ماسوره در آن قرار می‌گیرد.

دوخت و دوز

چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه

هر چند که برای خیاطی، باید ماهر بود و بدون آموزش دوختن لباس سخت است. اما نقش چرخ خیاطی را هم نباید دست کم بگیریم. چرخ خیاطی ژانومه 1820 با دوخت ها و آپشن های مختلف می‌تواند برای دوختن انواع لباس ها یاری تان کند. این چرخ خیاطی با وجود یک موتور قوی که می‌تواند 860 دوخت در دقیقه داشته باشد، اولا سرعت شما را بالا می‌برد، ثانیا دوخت را مرتب و زیبا انجام می‌دهد. حتی برای گل دوزی هم می توانید روی چرخ خیاطی ژانومه 1820 حساب کنید. این چرخ خیاطی با حداکثر عرض دوخت 5 میلی‌متر مناسب برای گل دوزی است. همچنین حداکثر طول هر دوخت 4 میلی‌متر است که البته با طول دوخت ریز تر هم می‌توان لباس را زیباتر کرد.

Janome 1820 از پس انجام گلدوزی و خیاطی بر می‌آید. امکان دوخت های متنوع انتخاب این چرخ خیاطی را برای خریداران راحت کرده است.

ژانومه برای راحت تر کردن کار با این چرخ خیاطی، سیستم سوزن نخ کن اتوماتیک را هم تدارک دیده؛ تنها کافی است نخ را از راهنماهای نخ و سوزن نخ کن عبور دهید تا نخ به سادگی وارد سوزن شود. سوزن این چرخ خیاطی را می‌توان به دلخواه و بسته به نوع پارچه تغییر داد چرا که این چرخ خیاطی از سایز 9 تا 18 را می‌تواند بپذیرد. چه پارچه های نازک و چه پارچه های ضخیم به وسیله ی این چرخ خیاطی دوخته می‌شوند. اگر پارچه مورد نظر ضخامت دارد کافی است از سیستم فشار پایه برای فشرده سازی پارچه و دوخت آسان ترش بهره ببرید. دوخت جا دکمه با این چرخ خیاطی همانند اکثر دیگر، چهار مرحله ای است. به‌علاوه امکان دوخت حلقوی هم وجود دارد که بی‌شک برای دور آستین و دمپای شلوار به دردتان خواهد آمد. از دیگر مدل‌های دوخت در این چرخ خیاطی باید به تکه دوزی, ساده دوزی, زیگزاگ, پس دوزی, ژرسه دوزی, دکمه دوزی, زیپ دوزی, لبه دوزی و ... اشاره داشت.

چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه

جمع بندی

اگر به یک چرخ خیاطی حرفه‌ای نیاز دارید و قصد دارید حرفه‌ای خیاطی کنید، چه بهتر سراغ مدل‌های ژانومه بروید که کیفیت چرخ خیاطی و سایر محصولاتش، تضمین کننده‌ی انتخاب خوبتان خواهد بود. چرخ خیاطی Janome 1820 به دلیل داشتن امکاناتی مانند موتور قوی با 860 دوخت در دقیقه، سوزن نخ کن اتوماتیک و حتی دوخت های حلقوی و دوختن جا دکمه، ضمن اینکه سرعتتان را بالا می‌برد، همچنین باعث مرتب تر بودن کارتان خواهد شد. این چرخ خیاطی همچنین با قابلیت گل دوزی و سایر دوخت هایش دستتان را برای نشان دادن خلاقیتتان باز نگه می دارد. با این تواصیف ژانومه 1820 لیاقت دریافت عنوان بهترین مدل چرخ خیاطی ژانومه را دارد که می‌توان به خوبی رویش حساب کرد.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهjanome
کشور سازندهقطعات ژاپن , مونتاژ تایلند

مشخصات کلی

نام مدل1820
نوع چرخ خیاطیخانگی

مشخصات دوخت

سرعت دوخت 860 دوخت در دقیقه
طول دوخت4 میلی‌متر
گلدوزی

بله

تکه دوزی

بله

زیگزاگ

بله

دوخت پارچه های ضخیم و نازک

بله

دکمه‌ی شروع و توقف

بله

سایر قابلیت های دوخت

قابلیت دوختهای حلقوی برای دور آستین و دمپای شلوار

ویژگی ها و امکانات

صفحه نمایش

خیر

سایر امکانات چرخ خیاطی

سوزن نخ کن

بله

سیستم قاب ماکو نیم دور
سایز سوزن9 الی 18
نوع بازوبازو آزاد

مشخصات گاز مسافرتی

سایر ویژگی ها و امکانات

قطعات داخلی آلومینیومی
دارای درب پلاستیک ABS

طراحی

جنس بدنه خارجیفایبر گلاس
طرح دار

بله

مشخصات فیزیکی

رنگ بدنهسفید

اقلام همراه

اقلام همراهکابل برق و آداپتور, پدال پا, دفترچه راهنما
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
قیمت مناسب
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
قیمش خیلی مناسبه و قابلیت های زیادی هم دراه من میخام سفارش بدم نظر توسط سعیده (ارسال شده در 1398/07/07)
ژانومه 1820
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
اگه بخوام به کارایی و کیفیتش نمره بدم حتی 5 ستاره هم کمشه، همه می دونن برند ژانومه تو چرخ خیاطی ها حرف اولو میزنه نظر توسط shi-shi (ارسال شده در 1396/01/26)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: چرخ خیاطی و گلدوزی ژانومه Janome Sewing Machine 1820
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۸
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

قابلیت پس دوزی و تکه دوزی
جنس بدنه فایبر گلاس
قابلیت دوخت ساده و زیگزاگ

نقاط ضعف

عدم پشتیبانی از ماسوره پیچ اتوماتیک