لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و 0873111 و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

انتخاب بر اساس

فیلترهای اعمال شده

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

Product was successfully added to your shopping cart.

خرید یخچال و آبسردکن - Snowa, برند: Snowa

یخچال و آبسردکن-Snowa

خرید بر اساس قیمت

خرید یخچال و خرید آبسردکن از فروشگاه اینترنتی بانه دات کام

خرید یخچال های ساید بای ساید، دو قلو، یخچال فریزر، فرنچ و ... در بانه دات کام. یخچال « Refrigerator » جزء یکی از وسایل ضروری محسوب می شود که در هر خانه ای یافت می شود و زندگی مان به آن گره خورده است. بخش یخچال و آب سرد کن « Water cooler » بانه دات کام یکی از بزرگترین بخش های است که خرید آبسردکن و انواع یخچال و فریزر را با قیمت مناسب همراه با سرویس های ویژه ای نظیر ضمانت اصالت کالا، پرداخت هزینه درب منزل (بعد از تست کالا) ، تعویض کالا تا 10 روز، ارسال فوری و بسیاری از خدمات دیگر انجام می دهد.

در دسته یخچال و آبسرد کن شاهد حضور انواع یخچال فریزر، یخچال ساید بای ساید « Side By Side »، یخچال دوقلو، یخچال کوچک، یخچال ماشین، یخچال سامسونگ، یخچال ال جی، یخچال فریزر سامسونگ و انواع آبسردکن خانگی، عمومی، رومیزی در مدل ها و طرح های مختلف از برند های سرشناسی مانند ال جی « LG »، سامسونگ « Samsung »، بوش « Bosch »، دوو « Daewoo »، هیتاچی « Hitachi »، آلونسا « Alonsa »، ایستکول « eastcool » و... خواهید بود که با خواندن نقد و بررسی آن ها خرید یخچال و انتخاب بهترین مارک آبسردکن، برایتان راحت تر می شود.

تنوع بسیار بالای یخچال های این بخش شما را با انواع یخچال فریزر درب تو درب « Door-in-door » ، ساید بای ساید، یخچال های بالا و پایین، یخچال درب فرانسوی « French Door » در ابعاد و ظرفیت های مختلف مانند: 23، 24،25، 27، 28، 29، 30، 31، 32، 34، 40 فوت و... که گاها با لیتر محاسبه شده، آشنا می کند، تا خرید اینترنتی لذت بخشی را از فروشگاه آنلاین بانه دات کام تجربه کنید. قیمت یخچال ها را نوع یخچال، ظرفیت و امکانات تعیین می کند؛ اگر قصد خرید یخچال فریزر را دارید در این دسته قیمت یخچال فریزر سامسونگ، قیمت یخچال سامسونگ و قیمت یخچال فریزر ال جی به همراه قیمت اب سرد کن وجود دارد که با توجه به نیاز و بودجه تعیین شده انتخاب بهترین یخچال و آب سرد کن به راحتی صورت می گیرد.