کولر گازی هیتاچی 30000 سرد و گرم HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S30HPA • ظرفیت 30000BTU/h

 • سیستم سرمایش سریع

 • کمپرسور اسکرول

 • فناوری منطق فازی هوشمند

 • ناحیه کاربردی T2 و T3

 • پره های ضد زنگ Green Fin

 • فیلتر آنتی باکتری نانو تیتانیوم

 • عملکرد بی صدا

 • راه اندازی مجدد خودکار

 • قابلیت تنظیم انتقال هوا

 • حالت خواب وتایمر

 • تنظیم کننده خودکار
دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱۲٬۲۴۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۰٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۰٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به کولر گازی هیتاچی 30000 سرد و گرم HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S30HPA
با گرم تر شدن هوا خصوصا در مناطقی که تمامی طول سال از آب و هوای گرم و حاره ای برخوردار است؛ نیاز به سفارش و خرید کولر گازی در مدل های مختلف نیز افزایش می یابد. از اینرو هیتاچی هر ساله تعداد زیادی از انواع کولر اسپلیت را با عملکرد سرمایشی/ گرمایشی روانه بازار می کند. این کمپانی توسعه یافته این بار با کولر گازی سرد و گرم 30000 مدل آر ای اس- اس 30 اچ پی ای «HITACHI RAS-S30HPA» به منازل شما می آید تا هوایی سالم و عاری از هر گونه گرد و خاک و همچنین باکتری های آلرژی زا را به شما و اعضای خانواده تان هدیه دهد. آنچه از این مدل کولر گازي هیتاچی می توان انتظار داشت وجود سیستم سرمایش سریع و همچنین قابلیت جریان هوا «AIR FLOW» به دو طرف چپ و راست است که در کنار آن از فناوری تمیز کننده خودکار بهره می برد. یکی از شاخص های برجسته ای که کولرهای پیشرفته و این اسپلیت هیتاچی نیز به آن مجهز شده؛ سیستم فیلتر آنتی باکتری به همراه فناوری منطق فازی هوشمند «Intelligent Fuzzy Logic» است که باعث می شود بسیار هوشمندانه عملکرد سرمایشی کولر گازی را در یک شرایط بهینه مدیریت و کنترل نماید.
خبر خوشحال کننده این است که از فیلترهای نانو تیتانیوم گرفته تا عملیات خنک کننده تا حداکثر دمای 55 ℃ همگی بر اساس نیاز کاربران و استانداردهای صنعتی ارائه شده تا از کارایی مطلوب و رضایت بخش آن بهره مند شوید. کمپرسور اسکرول با مارک هیتاچی به صورت بسیار مقرون به صرفه عملکرد می نماید و با صراحت می توان گفت که از کمپرسورهای پیستونی بسیار کم مصرف تر است. این کولر گازي کم مصرف 30 هزار برای فضایی با متراژ 70 تا 90 متر مربع بهترین گزینه محسوب می شود. تمام ماجرا به اینجا ختم نمی شود چراکه هنوز سخنی از شرایط آب و هوایی این سیستم تهویه به میان نیامده؛ خوب است بدانید که ناحیه کاربرد T2 و T3 برای دمای هوای معتدل و مرطوب و گرم و خشک مناسب ترین گزینه به حساب می آید پس در خرید کولر گازی از بانه دات کام آن هم با قیمت ارزان، این فرصت مناسب را از دست ندهید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی هیتاچی 30000 سرد و گرم

با گرم تر شدن هوا خصوصا در مناطقی که تمامی طول سال از آب و هوای گرم و حاره ای برخوردار است؛ نیاز به سفارش و خرید کولر گازی در مدل های مختلف نیز افزایش می یابد. از اینرو هیتاچی هر ساله تعداد زیادی از انواع کولر اسپلیت را با عملکرد سرمایشی/ گرمایشی روانه بازار می کند. این کمپانی توسعه یافته این بار با کولر گازی سرد و گرم 18000 مدل آر ای اس- اس 18 اچ پی ای «HITACHI RAS-S18HPA» به منازل شما می آید تا هوایی سالم و عاری از هر گونه گرد و خاک و همچنین باکتری های آلرژی زا را به شما و اعضای خانواده تان هدیه دهد. آنچه از این مدل کولر گازي هیتاچی می توان انتظار داشت وجود سیستم سرمایش سریع و همچنین قابلیت جریان هوا «AIR FLOW» به دو طرف چپ و راست است که در کنار آن از فناوری تمیز کننده خودکار بهره می برد.

دیزاین هوشمندانه و لوکس

اگر حساسیت زیادی بر روی نحوه دکوراسیون و چیدمان وسایل اتاق نشیمن دارید؛ حتما در هنگام انتخاب کولر گازی به نکات جالب در رابطه با طراحی و دیزاین توجه کنید که یکی آنها مدل و نحوه طرح بندی یونیت داخلی «Indoor unit» آن است چراکه در فضای داخل اتاق نصب شده و به چشم می آید اما نحوه طراحی موتور که در خارج از ساختمان نگه داری می شود زیاد اهمیتی ندارد. در اولین نگاه آنچه در طراحی کولر خودنمایی می کند؛ نوار طلایی باریک کشیده شده بر روی پنل داخلی این کولر دو تکه است که در قسمت پایین تر آن دریچه هوا قرار دارد که داخل آن، پره های تنظیم وزش باد دیده می شود که از پوشش ضد فرسایش بهره می برد. در کنار تمامی ظرافت هایی که برای ساختار شاسی پنل به کار رفته، جنس فلزی مستحکم با پوشش رنگ سفید خیره کننده، فراهم شده تا در برابر آسیب های احتمالی، کیفیت بدنه را احساس کرد! کولر دیواری هیتاچی مجهز به چراغ نشانگر با نوردهی کافی است که در کنار دریچه هوا تعبیه شده. لوگوی هیتاچی (HITACHI) نیز بالاتر از نوار طلایی کولرگازی به چشم می خورد. خوب حالا می رسیم به ابعاد یونیت داخلی کولر گازی که در اندازه 300× 900× 230 میلی متر طراحی شده که وزن آن تنها 11 کیلوگرم است تا به آسانی آن را بر روی دیوار نصب و راه اندازی کرد. ریموت کنترل با ساختار جمع و جور و بسیار خوشدست، امکان استفاده راحتی را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 18 هزار

موتور اسکرول قدرتمند و بهینه

کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 18 هزار

آنچه در عملکرد سرمایشی گرمایشی کولر گازی تاثیر بسیار زیادی می گذارد نوع موتور و کارایی آن است که هرچه توانمندی آن بیشتر باشد در تمامی مراحل آماده بکار اسپلیت، تاثیر خواهد گذاشت. کولر اسپیلت هیتاچی مدل RAS-S18HPA، مجهز به سیستم کمپرسور اسکرول (Scroll) می باشد که با تجهیزات و قطعات پیشرفته ای که در آن ایجاد شده به کاهش دادن حجم گاز کمک خواهد کرد. تقریبا می توان گرفت که از لحاظ ساختاری به کمپرسور یخچال شباهت زیادی دارد. مهمتر از همه، این نوع موتور در مقایسه با مدل های پیستونی از بیشترین بازدهی عملکرد برخوردار است. نوع گاز مصرفی R22 است و با سطح صدای بسیار پایین به آرامش و آسودگی تان در طول شبانه روز کمک خواهد کرد. شرایط آب و هوایی T1-T3 از دیگر ویژگی های قابل ذکر در این کولر گازی ارزان است. بنابراین اگر در یک شرایط آب و هوایی شرجی و یا گرم و مرطوب زندگی می کند؛ این محصول بهینه و استاندارد از هر نظر می تواند پاسخگوی نیازهایتان باشد. با این قابلیت ها و همچنین امکان صرفه جویی در مصرف انرژی، با خیال راحت می توان از آن استفاده کرد.

توان سرمایشی گرمایشی

کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 18 هزار

برعکس نظریه عمومی در رابطه با کولرهای گازی که تنها می توانند محیط را خنک کنند و سرد نگه دارند؛ می توان از آنها انتظار گرم نگه داشتن دمای هوا حتی در سردترین فصل های سال را داشت. کولر گازی اسپلیت هیتاچی RAS-S18HPA، با داشتن قابلیت سرمایشی گرمایشی در تمامی شرایط آب و هوایی، از هر جهت پاسخگوی نیاز کاربران می باشد و مهمتر از همه با دریچه خروجی هوای مناسبی که دارد به صورت گسترده هوای پرتاب شده را به تمامی گوشه های اتاق می رساند.

خوب است اکنون که بخش های زیادی از امکانات را مورد بررسی قرار دادیم به ظرفیت سرمایشی و گرمایشی این کولر اسپلیت اشاره داشته باشیم که به ترتیب از میزان 1990BTU و 1600BTU برخوردار است و با ظرفیت کلی 18000 توانایی این را دارد تا فضایی با ابعاد 18 تا 50 متر مربع را تحت پوشش قرار دهد. پس در مدت زمان کوتاهی می توانید شاهد خنک شدن هوای اتاق باشید بدون آنکه سرمایش آن سبب اذیت و آزارتان باشد و همین باعث می شود سرحال تر از همیشه در محل کار و فضای اتاق حضور پیدا کنید.

البته نکته مهم و قابل توجه در این کولر گازی، سیستم فیلتر باکتری و نانو تیتانیوم است که به سالم تر ساختن فضای اتاق و هوایی که تنفس می کنید کمک خواهد کرد.

توابع و امکانات متنوع

توابع متعدد و مثال زدنی بر روی ریموت کنترل کولر گازی قابل استفاده است که به محض فعال کردن هر کدام از آنها می توان اطلاعات دما و درجه حرارت و شدت جریان هوا را روی آن مشاهده کرد. از دکمه های ویژه کولر گازی می توان به تابع گردش (CIRCULATION button) اشاره کرد که به تنظیم جریان هوا در اتاق منجر می شود. دکمه خنک کننده (COOLING button) به محض فعال کردن آن، شرایط خنک شدن اتاق شروع می شود. تابع زدودن رطوبت (DEHUMIDIFYING button) مناسب ترین گزینه برای کاهش دادن رطوبت در اتاق است. با انتخاب تابع سرعت فن (FAN SPEED) تعیین منظم و هماهنگ شدت گردش جریان هوا را در خانه تان لمس کنید! دکمه گردش جریان خودکار هوا موسوم به (AUTO SWING) به کنترل زاویه افقی و عمودی جریان هوا کمک می کند. در کنار تمامی این توابع به تایمر خواب، تنظیم دریچه جهت وزش باد در 4 طرف و قابلیت تعویض مود با 5 حالت سرد، گرم، شرجی، باد و چرخشی بهره می برد. قابلیت تمیز کننده خودکار و سیستم سرمایش سریع نیز پیشرفته بودن این کولر گازی را به رخ می کشد. فراموش نکنید که ظرفیت 24000BTU همین کولر گازی در بانه دات کام موجود می باشد.

کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 18 هزار

و در پایان...

با در نظر گرفتن تمامی فاکتورهای خوب و بد در کنار هم می توان به این نکته پی برد هرچند از امکاناتی همچون حسگر حضور و عیب یابی هوشمند در این کولر اسپلیت هیتاچی خبری نیست اما در مقابل سایر امکانات برجسته ای که دارد نمی توان زیاد بر آن خورده گرفت. این سیستم تهویه متبوع با ظرفیت 18000 به شما اجازه می دهد از آن در محیطی با ابعاد 18 تا 50 متر مربع بهره ببرید. به علاوه ناحیه کاربردی T2 و T3 (معتدل، مرطوب و گرم) در کنار کمپرسور اسکرول مقرون به صرفه، از پیشرفته بودن این اسپلیت سرد و گرم حکایت دارد. البته نگران تصفیه هوای اتاق نباشید چراکه به انواع فیلترهای باکتری و تکنولوژی نانو تیتانیوم مجهز است تا درصد سلامت تان را ارتقا دهد.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهhitachi
کشور سازندهقطعات ژاپن , مونتاژ مالزی, مونتاژ چین

مشخصات کلی

نوع کولر گازیدیواری
نام مدلRAS-S30HPA
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی18000Btu/hr
ظرفيت سرمايش3700BTU
ظرفيت گرمايش3500BTU

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
چراغ نشانگر

بله

تمیز كننده ی خودكار

بله

جنس بدنهفلزی
ابعاد900× 300× 230 میلی‌متر
وزن11 کیلوگرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسوراسکرول
مارک کمپرسورHITACHI
کشور سازندهمالزی
نوع گاز مصرفیR22
پره های ضد فرسایش

بله

محافظ کمپرسور در برابر نوسانات برق

بله

ابعاد650× 850× 298 میلی‌متر
وزن52 کیلوگرم

مصرف انرژی

منبع تغذیهAC220-240V، 50Hz
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف, متوسط

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب18 تا 50 متر مربع
شرایط اب و هواییگرم و حاره ای, معتدل و مرطوب
ناحیه کاربردT2, T3

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, شرجی, باد, چرخشی
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد
سایر امکانات

قابلیت تنظیم انتقال هوا

سایر امکانات

تایمر 24 ساعته

بله

سیستم کاهنده رطوبت

بله

توضیحات ریموت کنترل

مجهز به صفحه نمایش

حالت خواب

بله

صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

فیلترآنتی باکتری نانو تیتانیوم

مشخصات فنی نصب

لوله مسی5 متر

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, لوله مسی, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
کولر گازی هیتاچی 30 هزار
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
ما خونوادگی هر سه ظرفیتشو سفارش دادیم هم خودمون هم مامان بزرگم هم داداشم توانش عالیه هم در سرما و هم گرما خوبیش به اینه که رطوبتو از بین برده نظر توسط LiLi (ارسال شده در 1396/03/13)
اسپلیت هیتاچی 30000
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
طراحیش خیلی لوکسه و نصبشم راحت بود کلا من با کولرهای هیتاچی خیلی حال می کنم واقعا توانش عالیه نظر توسط پارمیدا (ارسال شده در 1396/03/11)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی هیتاچی 30000 سرد و گرم HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S30HPA
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
اینفوگرافی

RAS-S18HPA

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

پره های ضد رنگ Green Fin
مجهز به کمپرسور اسکرول
مجهز به فیلتر نانو تیتانیوم و آنتی باکتری

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
کولر گازی ال جی 24000 سرد و گرم LG AIR CONDITIONER AK-24SIT کولر گازی ال جی 24000 سرد و گرم LG AIR CONDITIONER AK-24SIT
2 رای

قیمت عادی: ‎۸٬۳۲۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۶٬۹۳۵٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۶٬۹۳۵٬۰۰۰ تومان

کولر گازی اجنرال 24000 سرد و گرم OGeneral ASG24RBAJ کولر گازی اجنرال 24000 سرد و گرم OGeneral ASG24RBAJ
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۴٬۴۴۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۲٬۰۴۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۲٬۰۴۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی سامسونگ 24000 سرد و گرم SAMSUNG MAX AQ24UUQ کولر گازی سامسونگ 24000 سرد و گرم SAMSUNG MAX AQ24UUQ
2 رای

قیمت عادی: ‎۹٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۷٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۷٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی گری 30000 سرد و گرم GREE QMatic GWH30Q کولر گازی گری 30000 سرد و گرم GREE QMatic GWH30Q
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۰٬۳۰۸٬۹۰۱ تومان

تخفیف ‎۱۰٬۳۰۸٬۹۰۰ تومان تخفیف ‎۱۰٬۳۰۸٬۹۰۰ تومان