کولر گازی گری 30 هزار سرد و گرم GREE IMATIC GWH30MB-K1NT

GREE AIR CONDITIONER I-MATIC GWH30MB-K1NT • ظرفیت 30000Btu/h

 • فناوری یخ زدایی هوشمند

 • فین ضد زنگ پوشش طلایی

 • همراه با فیلتر ضد باکتری

 • نمایشگر ال ای دی

 • ناحیه کاربرد T3

 • قابلیت پاک کنندگی خودکار

 • چرخش خودکار هوای عمودی

 • تولید سرمایش سریع

 • تایمر 24 ساعته

 • حالت خواب

 • راه اندازی مجدد خودکار
دسترسی: موجود

‎۹٬۷۵۰٬۰۰۰ تومان
آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به کولر گازی گری 30 هزار سرد و گرم GREE I-MATIC GWH30MB-K1NTپیشرفت فناوری های نوین در زمینه تولید انواع لوازم سرمایشی گرمایشی باعث شده تا تعداد زیادی از برندهای مختلف انواع سیستم های تهویه ای خود را روانه بازار کنند که شرکت گری ( GREE) یکی از آنها محسوب می شود. کولر گازی دیواری سرد و گرم گری با ظرفیت 30000 مدل « GREE GWH30MB » دارای قابلیت های فراوانی است که در ادامه، تمامی تکنولوژی های به کار رفته را مورد بررسی قرار می دهیم پس این شما و این اسپلیت سرمایشی گرمایشی گری. این کولر گازی اسپلیت با ظرفیتی که برای آن مهیا شده توانایی این را دارد که فضایی با متراژ 10 تا 24 متر مربع را پشتیبانی کند تا در نهایت محیطی خنک با سرمایش مطلوب و دلپذیر را فراهم کند. امکاناتی همچون یخ زدایی هوشمند « Intelligent Defrost »، حالت خواب راحت « Comfortable Sleep Mode » و مهمتر از همه فناوری پاک کنندگی خودکار « Auto Clean » از ویژگی های برجسته ای است که پیشرفته بودن این کولر گازی 30000 را به رخ می کشد.

داشتن عملیات ساکت و آرام از مزایای قابل توجه اسپلیت گری محسوب می شود که در کنار طراحی شیک و با دوام و مهمتر از همه فیلترهای ضد باکتری و آلرژی که برای آن در نظر گرفته شده می تواند توجه کاربری را به طرف خود جلب کند. با خرید اسپلیت از فروشگاه اینترنتی بانه دات کام می توانید تابستان خود را با خنک ترین فصل سال جابجا کنید! با نگاهی به کولر اسپلیت گری متوجه خواهید شد که از یک نمایشگر LED بر روی بدنه بهره می برد که اطلاعات دما و درجه حرارت را با وضوح بالایی می توان بر روی آن مشاهده کرد. ظرفیت سرمایشی 30000Btu/h در کنار ظرفیت گرمایش 32600Btu/h از دیگر قابلیت های این کولر گازی است با عملکرد فوق العاده فن بیشترین میزان پرتاب باد را با خنک کنندگی سریع به ارمغان می آورد. البته این را هم فراموش نکنید یونیت داخلی این کولر گازی کمتر از 40 دسی بل صدا را تولید می کند که در مقایسه با دیگر مدل های هم رده ای اش بسیار بی صدا و استاندارد تولید شده است.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی گری 30 هزار سرد و گرم

پیشرفت فناوری های نوین در زمینه تولید انواع لوازم سرمایشی گرمایشی باعث شده تا تعداد زیادی از برندهای مختلف انواع سیستم های تهویه ای خود را روانه بازار کنند که شرکت گری ( GREE) یکی از آنها محسوب می شود. کولر گازی دیواری سرد و گرم گری با ظرفیت 12000 مدل « GREE GWH12MB » دارای قابلیت های فراوانی است که در ادامه، تمامی تکنولوژی های به کار رفته را مورد بررسی قرار می دهیم پس این شما و این اسپلیت سرمایشی گرمایشی گری. این کولر گازی اسپلیت با ظرفیتی که برای آن مهیا شده توانایی این را دارد که فضایی با متراژ 10 تا 24 متر مربع را پشتیبانی کند تا در نهایت محیطی خنک با سرمایش مطلوب و دلپذیر را فراهم کند. امکاناتی همچون یخ زدایی هوشمند « Intelligent Defrost »، حالت خواب راحت «Comfortable Sleep Mode » و مهمتر از همه فناوری پاک کنندگی خودکار « Auto Clean » از ویژگی های برجسته ای است که پیشرفته بودن این کولر گازی 12000 را به رخ می کشد.

طراحی شیک و همه پسند

آنچه که در نگاه اول بیشتر از هر آیتم دیگری به چشم می آید طراحی و ساختار بدنه کولر گازی است که جنس بدنه، امکانات صفحه نمایش، پره ها و همچنین دریچه تنظیم جریان هوا را نیز شامل می شود پس با توجه به این ویژگی ها می توانید انتخاب مناسب تری داشته باشید. البته تمام ماجرا به اینجا ختم نمی شود؛ کولر اسپلیت گری به صورت تک پنل دو تکه ای طراحی شده که یونیت داخلی در یک اندازه استاندارد با وزن 10 کیلوگرم، امکان نصب و راه اندازی راحتی را پیش رویتان قرار می دهد. کمپرسور یا همان موتور کولر گازی با مارک GREE تولید شده که در خارج از ساختمان گذاشته می شود با جنس فلز و ترکیبی از آلیاژ های صنعتی مقاوم ساخته شده که دوام بالایی را به همراه دارد. البته این نکته را هم فراموش نکنید که هر دو بخش داخلی و خارجی کولر گازی از رنگ سفید در طراحی بهره می برد. ریموت کنترل نیز همانند پنل داخلی مجهز به نمایشگر ویژه ای است تا اطلاعات مربوط به دما و نحوه کارایی را با وضوح نمایان سازد.

کولر گازی گری 12000 سرد و گرم آی متیک

ساختار و نحوه طراحی پره های داخلی کولر گازی با پوشش طلایی ضد خوردگی « Gold Fin » ایجاد شده تا پره ه را از زنگ زدن و ایجاد فرسایش در مقابل گرد و غبار، محافظت نماید. ناگفته نماند که صفحه نمایش یونیت داخلی از نوع LED بوده و به صورت بسیار پیشرفته و جذابی طراحی شده است.

توانایی کمپرسور

کولر گازی گری 12000 سرد و گرم آی متیک

آیا دوست دارید در شرایط آب و هوایی گرم و حاره ای محیط زندگی تان، از هوایی دلپذیر و خنک بهره لذت ببرید؟ البته که در فصل های گرم سال، همه دوست دارند که دمای محیط اطرافشان به کمترین حد ممکن کاهش یابد. البته این را هم بدانید که تنها داشتن یک کولر گازی با امکانات پایین کافی نیست چراکه هر اندازه قدرت و توان موتور آن بیشتر باشد امکان خنک کنندگی هوا سریع تر از همیشه صورت خواهد گرفت.

کولر گری GWH12MB مجهز به کمپرسور توانمند و بهینه ای است که با مارک GREE تهیه شده و در مقابل نیز از گاز مصرفی R410A بهره می برد ناحیه کاربرد « Climate Type » و نوع شرایط آب و هوایی که برای این اسپلیت در نظر گرفته شده؛ T3 می باشد که برای نواحی حاره ای و بسیار گرم، بهترین گزینه است. خبر خوبی که در رابطه با کمپرسور این کولر گازی مطرح می باشد، مبرد R410A است که با قابلیت سازگار با محیط زیست ایجاد شده. فراموش نکنید که میزان صدای موتور نیز نسبتا پایین می باشد هرچند وقتی در فضای خارج نصب شد زیاد احساس نمی شود.

عملکرد سرمایشی، گرمایشی و فیلترها

کولر گازی گری 12000 سرد و گرم آی متیک

مزیت اسپلیت دیواری گري آی متیک GWH12MB به این است که نه تنها در گرمای تابستان، با سرمایش سریع شما را غافلگیر می کند بلکه توانایی این را دارد که مانند یک بخاری بهینه و مناسب، در سردترین فصل سال، دمای هوا را گرم و مطبوع نگه دارد. این بهترین مارک اسپلیت با ظرفیت کلی 12000Btu/h که محیطی با متراژ 10 تا 24 مترمربع را پوشش می دهد. میزان ظرفیت گرمایشی این کولر برابر با 12800Btu/h است و قابلیت جریان هوا « Air Flow Volume » با حجم 630m/h در مدت زمان کمی قادر است دمای اتاق را به میزان مطلوب برساند بدون آنکه از وجود هر گونه گرد و خاک و مواد آلرژی زا خبری باشد چراکه به فیلترهای سلامت و ضد باکتری مجهز می باشد تا سطح سلامت شما و اعضای خانواده تان را ارتقا دهد؛ با این وجود می توانید پزشک خود و خانواده باشید!

از نکات برجسته ای که گری آن را هنگام ساخت این کولر مورد توجه قرار داده، فناوری پاک کنندگی خودکار « Auto Clean » است که طول عمر کولر گازی را به همراه دارد. قابلیت یخ زدایی هوشمند « Intelligent Defrost » از پرتاب آب سرد حین عملکرد جلوگیری کرده که از ایده آل بودن این کولر در هنگام عملیات سرمایشی، گرمایشی حکایت دارد.

توابع و قابلیت های ریموت کنترل

کولر گازی گری 12000 سرد و گرم آی متیک

ریموت کنترل گری همانطور که در بحث های بالا به آن اشاره شد دارای یک نمایشگر با دکمه های کاربردی است که از تابع فن ( FAN )، تایمر، جریان هوا، تنظیم درجه حرارت، دکمه توربو و حالت خواب بهره می برد که به محض فشار دادن هر کدام از این توابع می توان شاهد عملکرد سریع کولر گازی در کسری از ثانیه باشید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید تابع MODE در قسمت پایین نمایشگر قرار گرفته که درجه دمای کولر را با حالت های متغیری قرار می دهد که کمترین میزان آن 5 درجه فارنهایت برای خنک شدن دمای محیط می باشد.

همچنین قابلیت این را دارد تا چرخش خودکار پره ها را به صورت عمودی به همراه 4 سرعت فن اجرا کند. برد کافی و مناسب این ریموت کنترل به شما اجازه می دهد تا بدون نیاز به دخالت در تنظیمات کولر گازی از همان فاصله ای که نشسته اید درجه دما و سایر امکانات را بر روی آن اجرا کنید. قیمت کولر گازی گری بسیار مناسب و ارزان عرضه شده تا خرید راحت تری را تجربه کنید.

سخن پایانی

داشتن یک کولر گازی با امکاناتی پیشرفته، کمپرسوری قدرتمند و مقرون به صرفه با راندمان کاری بالا، همیشه راهی برای غافلگیر کردن شما دارد؛ پس چه چیزی بهتر از کولر گازی سرد و گرم گری GWH12MB، با راه اندازی ساده و عملیات ساکت و آرام، شرایط دمایی مطلوب و دلپذیری را به محیط زندگی شما هدیه خواهد داد. البته نه تنها در منازل مسکونی بلکه حتی در محیط های اداری نه چندان بزرگ نیز می توانید از این کولر گازی 12 هزار بهره ببرید. قابلیت هایی همچون یخ زدایی هوشمند، حالت خواب راحت، چهار سرعت فن و نمایشگر ال ای دی از ویژگی های قابل توجه محسوب می شود که پیشرفته بودن کولر گازی را به رخ می کشد. علاوه بر این با ناحیه کاربردی T3 مناسب برای شرایط آب و هوایی گرم و حاره ای می باشد و با داشتن گاز مبرد R410A می توان این کولر را یکی از مدل های سازگار با محیط زیست به شمار آورد. البته مدل های دیگر کولر گازی گری مانند GWH24QE نیز هم اکنون در سایت بانه دات کام موجود می باشد.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهGree
کشور سازندهآمریکا, مونتاژ چین

مشخصات کلی

نوع کولر گازیدیواری
نام مدلGWH30MB-K1NT
سری مدلI-MATIC
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی30000Btu/hr
ظرفيت سرمايش30000Btu
ظرفيت گرمايش32600Btu

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
نوع صفحه نمایشLED
تمیز كننده ی خودكار

بله

میزان صدا39 دسی بل
جنس بدنهپلاستیکی, فلزی

ویژگی ها و امکانات

صفحه نمایش

بله

مشخصات فیزیکی

ابعاد117.8× 32.6× 25.3 سانتی متر
وزن17.5 کیلوگرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسوراسکرول
مارک کمپرسورGREE
سایز موتورسنگین
کشور سازندهقطعات آمریکا مونتاژ چین
نوع گاز مصرفیR410a
میزان صدا52 دسی بل
پره های ضد فرسایش

بله

محافظ کمپرسور در برابر نوسانات برق

بله

وزن73 کیلوگرم

مشخصات فیزیکی

ابعاد100× 79× 42.7 سانتی متر

مصرف انرژی

برچسب انرژیA
منبع تغذیهAC220-240V، 50Hz
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف, متوسط
آمپر برق مصرفی کارکرد13.3
آمپر برق مصرفی استارت15.5

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب70 تا 90 متر مربع
شرایط اب و هواییگرم و حاره ای
ناحیه کاربردT3

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)خودکار
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, شرجی, باد, چرخشی
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد

مشخصات و ویژگی ها

سایر امکانات

یخ زدایی هوشمند

گرمایش 8°C 

جلوگیری از ورود هوای سرد

تشخیص دما

سایر امکانات

تایمر 24 ساعته

بله

راه اندازی مجدد خودکار

بله

حالت خواب

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

فیلتر

فیلتر سلامت

فیلتر ضد باکتری

مشخصات فنی نصب

لوله مسی3 تا 5 متر

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, باند دور لوله, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (3)
کولر دیواری گری
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
یه سیستم تهویه عالی که از پس گرمای تابستون برمیاد بی صدا بودنش هم بماند به نظر من وجود فیلترهاش خیلی به در می خوره نظر توسط کامی (ارسال شده در 1396/03/31)
اسپلیت سرد و گرم گری
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
راستش طراحیش خیلی به دلم نشست ولی کاراییش یه چیزه دیگه ست مهم قدرت سرمایشی و گرمایشی کولر هست که تا حالا مشکلی نداشته نظر توسط Donya (ارسال شده در 1396/03/31)
کولر گازی گری 30 هزار
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
کارکرد این کولر همیشه عالی بوده و مصرفشم در حد مناسب بوده مث قیمتش. ما این ظرفیت رو واسه سالن پذیراییمون سفارش دادیم واقعا به سریع همه جا رو خنک می کنه نظر توسط نعمت زداه گان(رشید) (ارسال شده در 1396/03/31)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی گری 30 هزار سرد و گرم GREE IMATIC GWH30MB-K1NT
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
اینفوگرافی

GWH12MB

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

فیلترهای سلامت
عملکرد ساکت و آرام
یخ زدای هوشمند
پره های فین طلایی

نقاط ضعف

نداشتن فیلتر رطوبت
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
کولر گازی گری 24000 سرد و گرم Gree QMatic Air Conditioner GWH24Q کولر گازی گری 24000 سرد و گرم Gree QMatic Air Conditioner GWH24Q
2 رای

قیمت عادی: ‎۷٬۱۸۸٬۶۰۱ تومان

تخفیف ‎۷٬۱۸۸٬۶۰۰ تومان تخفیف ‎۷٬۱۸۸٬۶۰۰ تومان

کولر گازی جنرال لبخند شکار 24000 سرد و گرم GENERAL GNR-24WN کولر گازی جنرال لبخند شکار 24000 سرد و گرم GENERAL GNR-24WN
6 رای

قیمت عادی: ‎۷٬۲۰۰٬۶۰۱ تومان

تخفیف ‎۷٬۲۰۰٬۶۰۰ تومان تخفیف ‎۷٬۲۰۰٬۶۰۰ تومان

کولر گازی جنرال لبخند شکار 30000 سرد و گرم GENERAL AIR CONDITIONER GNR-30WN کولر گازی جنرال لبخند شکار 30000 سرد و گرم GENERAL AIR CONDITIONER GNR-30WN
6 رای

قیمت عادی: ‎۶٬۳۴۸٬۵۰۱ تومان

تخفیف ‎۶٬۳۴۸٬۵۰۰ تومان تخفیف ‎۶٬۳۴۸٬۵۰۰ تومان

کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم General Standing Air Conditioning کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم General Standing Air Conditioning
4 رای

قیمت عادی: ‎۹٬۴۳۲٬۸۰۱ تومان

تخفیف ‎۹٬۴۳۲٬۸۰۰ تومان تخفیف ‎۹٬۴۳۲٬۸۰۰ تومان

کولر گازی هیتاچی 30000 سرد و گرم HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S30HPA کولر گازی هیتاچی 30000 سرد و گرم HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S30HPA
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۰٬۰۲۰٬۸۰۱ تومان

تخفیف ‎۱۰٬۰۲۰٬۸۰۰ تومان تخفیف ‎۱۰٬۰۲۰٬۸۰۰ تومان

کولر گازی سرد و گرم گری GWH-J24H1 Gree Smatic Split 24000btu کولر گازی سرد و گرم گری GWH-J24H1 Gree Smatic Split 24000btu
2 رای

قیمت عادی: ‎۸٬۶۱۶٬۷۰۱ تومان

تخفیف ‎۸٬۶۱۶٬۷۰۰ تومان تخفیف ‎۸٬۶۱۶٬۷۰۰ تومان