کولر گازی پرتابل 18000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم General Gold GG-P18000SUPER  • ظرفیت 18 هزار

  • کمپرسور روتاری و کم مصرف

  • حالت خواب و تایمر

  • فیلتر حذف ذرات آلرژی

  • متراژ 18 تا 50 متر مربع

  • چرخ برای حمل آسان تر

  • مجهز به صفحه نمایش

  • سرمایشی وگرمایشی

  • تنظیم سرعت فن

  • امکان انتخاب حالت وزش باد
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به کولر گازی پرتابل 18000 جنرال گلد سرد و گرم General Gold GG-P18000SUPERهمانطور‌که شما هم می‌دانید، کولر گازی در انواع و اقسام تولید می‌شود. برندهای معروفی همچون جنرال، گری و جنرال گلد و ... هم در این میان دست به تولید نوع دیگری از کولر گازی زده اند که این بار ضمن اینکه سبک، قابل حمل و جابه جایی است، همچنین بدون پنل بیرونی است. مدل کولر گازی پرتابل جنرال گولد با ظرفیت 18000 سرد و گرم « General Gold GG-P18000SUPER» با اندازه‌ی جمع و جورش لقب كولر گازي كوچك جنرال گلد را از آن خودش کرده است. این کولر گازی گلد جنرال ظرفیت 18 هزار دارد که می‌تواند محیطی با متراژ 18 تا 50 متر مربع را خنک سازد. با وجود اندازه‌ی کوچک این کولر گازی، کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات که در واحد خارجی انواع کولر گازی دیگر شاهدشان هستیم، در این بدنه‌ی کوچک جا داده شده‌اند. کمپرسور این کولر پرتابل از نوع روتاری « Rotary Compressors » است که به نسبت کمپرسور پیستونی اندازه‌ی کوچک تری دارد و فضای کمتری را اشغال می‌کند. مورد دیگر این که کمپرسور دوار یا همان روتاری به نسبت مدل‌های قدیمی تر، مصرف انرژی کمتری دارند پس خیالتان از بابت مصرف انرژی هم راحت می‌شود. به‌علاوه گاز مصرفی کولر گازی از نوع R22 است؛ با توجه به این مشخصات باید بگوییم کولر گازی پرتابل P18000SUPER، برخلاف مدل‌های قدیمی تر ضرر کمتری برای لایه ی اوزون دارد.
این مدل كولر گازي پرتابل همچنین دارای حالت گرمایشی است تا زمستانتان را گرم کند. برای استفاده از این کولر چه در حالت گرمایش و چه سرمایش بایستی لوله خرطومی را از پنجره به بیرون هدایت کنید تا گرمای ناشی از موتور به بیرون انتقال داده شود. این شما و این ادامه ی نقد و بررسی کولر گازی پرتابل جنرال گلد P18000SUPER در بانه دات کام! با ما همراه باشید.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی پرتابل 18000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

همانطور‌که شما هم می‌دانید، کولر گازی در انواع و اقسام تولید می‌شود. برندهای معروفی همچون جنرال، گری و جنرال گلد و ... هم در این میان دست به تولید نوع دیگری از کولر گازی زده اند که این بار ضمن اینکه سبک، قابل حمل و جابه جایی است، همچنین بدون پنل بیرونی است. مدل کولر گازی پرتابل جنرال گولد با ظرفیت 12000 سرد و گرم « General Gold GG-P12000SUPER» با اندازه‌ی جمع و جورش لقب كولر گازي كوچك جنرال گلد را از آن خودش کرده است. این کولر گازی گلد جنرال ظرفیت 12 هزار دارد که می‌تواند محیطی با متراژ 10 تا 24 متر مربع را خنک سازد. با وجود اندازه‌ی کوچک این کولر گازی، کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات که در واحد خارجی انواع کولر گازی دیگر شاهدشان هستیم، در این بدنه‌ی کوچک جا داده شده‌اند.

طراحی و ساختار

کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

پاگر امکان نصب کولر اسپلیت و یا پنحره ای ندارید و یا اینکه نیازتان کمتر از ظرفیت های بالای کولرهای ایستاده است، حتما در مورد خرید کولر گازی پرتابل P12000SUPER فکر کنید. اولین چیزی که در این کولر گازی پرتابل توجه شما را به خود جلب می‌کند، در مقابل ظرفیت 12 هزاری اش، ابعاد و اندازه‌ی بسیار کوچکش است که در هر گوشه ای از خانه تان می‌تواند خود را جا کند. وزن این کولر جنرال گلد به 33 کیلوگرم می‌رسد، اگر تنهایی هم نتوانید آن را جا به جا کنید، حتما با چرخ هایی که در زیر بدنه جاسازی شده‌اند، حملش آسان خواهد بود که تنها با یک دست می‌توان کولر را جابه جا کرد. این کولر گازی قابل حمل جدا از این که اندازه‌ای قابل حمل دارد، همچنین به دلیل تک واحد بودنش نیازی به سوراخ کردن دیوار برای عبور دادن سیم و کابل نیست. تنها یک لوله ی خرطومی به همراه دارد که آنهم برای انتقال دادن حرارت کمپرسور بایستی از پنجره به بیرون هدایت شود.

مستاجر بودن برخی از کاربران و یا استفاده ی موقت از یک دستگاه خنک کننده، شاید دلیل اصلی کمپانی ها برای تولید کولر گازی پرتابل یا متحرک باشد تا خریداران آسان تر بتوانند آن را در هر زمان راه اندازی کرده و از خنک بودن هوای محیط لذت ببرند.

کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

طرحی این کولر گازی متحرک زیبا و شیک صورت گرفته. بدنه ای براق دارد و درست مانند یک چمدان مسافرتی روی زمین ایستاده قرار می‌گیرد. پره های هدایت جریان هوا در قسمت بالای بدنه قرار گرفته‌اند. البته با شروع به کار کردن کولر، دریچه ی پره ها هم باز خواهند شد و با توقف کار، درب روی پره ها دوباره بسته می‌شود. در کنار پره ها می توانیم نمایشگر و دکمه‌های تنظیم عملکرد کولر گازی پرتابل را ببینیم. وجود 8 دکمه‌ی فیزیکی، دستتان را برای ایجاد تغییرات دلخواه در این کولر باز نگه می دارد. به‌علاوه روی دکمه‌ی روشن و خاموش می توان چراغ نشانگر را هم دید تا از روشن بودنش اطلاع داشته باشید. یک نمایشگر کوچک هم در این قسمت شما را از میزان دمای انتخاب شده و سایر فرامین، باخبر می سازد.

کارایی و ویژگی‌ها

همانطور‌که از اول اشاره کردیم کولر گازی پرتابل کوچک جنرال گلد P12000SUPER، کمپرسورش از نوع روتاری « Rotary Compressors » است. این نوع کمپرسور برخلاف مدل پیستونی ضمن اینکه مصرف انرژی کمتری دارد، همچنین صدای کمتری هم تولید می‌کند؛ با این تواصیف در مجموع باید بگوییم کارایی بهتری به نسبت مدل های قبلی دارد.‌ گاز مبردی که توسط این کمپرسور مورد استفاده قرار گرفته است، از نوع R22 است؛ این گاز توسط چرخش تیغه ها فشرده می‌شود و در نهایت بر اثر برخورد گاز با پره های در حال چرخش، گاز با فشار به سمت لوله ی خروجی هدایت خواهد شد. با این عمل نهایتا شاهد خنک کنندگی بالایی از جانب کمپرسور هستیم.ظرفیت خنک کنندگی توسط این دستگاه به 12 هزار می‌رسد و محیط هایی با متراژ 10 تا 24 متر مربع را می‌توان با آن خنک کرد، البته ظرفیت های دیگر از این کولر پرتابل با مدل نامبرهای جنرال گلد P18000SUPER، P24000SUPER و P30000SUPER هم در سایت موجود هستند.‌

کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

از امکاناتی که در این کولر جنرال گلد 12هزار شاهد وجودشان هستیم، باید به حالت خواب « Sleep Mode » اشاره کنیم. این حالت بر اساس بهره گیری از روند خواب طبیعی انسان در طول شب برنامه ریزی شده که با افزایش و کاهش هوای محیط می‌تواند خواب خوشی به شما هدیه دهد. از دیگر توابع در این کولر گازی پرتابل باید به تایمر « Timer »، قابلیت تنظیم فن در سه حالت ( تند، متوسط و کم ) و حالت های وزش باد ( سرد، گرم، شرجی و فن ) اشاره کنیم. اگر هنوز هم در مورد انتخابتان تردید دارید، برای انتخاب بهتر می توانید راهنمای خرید کولر گازی را مطالعه کنید.

جمع بندی

برای خريد كولر گازي چه ملاکی دارید؟ بیشتر به ظرفیت کولر توجه می‌کنید یا اینکه از چه نوعی باشد؟ همانطور‌که گفته شد اگر امکان نصب کولر اسپلیت یا پنحره ای ندارید و یا اینکه نیازتان کمتر از ظرفیت های بالای کولرهای ایستاده است، حتما در مورد خرید کولر گازی پرتابل P12000SUPER فکر کنید. این کولر اندازه‌ای جمع و جور دارد که در هر گوشه ای از اتاق جا می‌شود، ضمنا راه اندازی اش هم خیلی آسان است، تنها لوله ی خرطومی را به بیرون هدایت کنید، دوشاخه را به برق بزنید و از هوای خنک لذت ببرید. به دلیل نوع روتاری کمپرسور و رتبه ی B در برچسب انرژی باید بگویم تا حدودی در مصرف انرژی هم صرفه جویی خواهد شد. امکانات محدود مانند حالت خواب، امکان تنظیم حالت خروج باد و یا تنظیم سرعت فن، قیمت این کالا را مناسب رقم زده اند پس خرید کولر گازی پرتابل برای کاربران خاص پیشنهاد می‌شود.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهgeneral
کشور سازندهقطعات تایلند, مونتاژ چین

مشخصات کلی

نوع کولر گازیپرتابل
نام مدلGG-P18000SUPER
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی18000Btu/hr

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

چراغ نشانگر

بله

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
نوع گاز مصرفیR22

مصرف انرژی

برچسب انرژیB
منبع تغذیه240-220/50hz
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیمتوسط
آمپر برق مصرفی کارکرد5.3 آمپر
آمپر برق مصرفی استارت6.7 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب18 تا 50 متر مربع

ویژگی های جریان هوا

قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, شرجی, باد
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد

سایر امکانات

حالت خواب

بله

فیلتردارای فیلتر گرد و غبار

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل
نظرات کاربران
نظرات مشتری (7)
aaaaaarmmman@yahoo.com
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
آخه کـره بزا تابستون تموم شد کی جواب میدید ،اقلاً ببندید سایت بی صاحابتونو------


دوست عزیز
اینجا نظرات است
اینجا سوال نپرسید در قسمت سوالات بپرسید :)
نظر توسط arman.gachboy (ارسال شده در 1397/02/17)
aaaaarman6
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
درود، برای خریـد تماس گرفتم پاسخگو نبودید ، لطفا راهنمایی فرمایید برا هوای خوزستان پرتابل 18000مناسب است ؟ ضمنا باتوجه به اینکه مدل پیستونی پرتابل موجودنیست روتاری جوابگوست؟ وهمچنین بفرما کولرفوق مجـهز به اینورتر است؟ نظر توسط arman.pada (ارسال شده در 1397/02/10)
aaaaarman67@gmail.com
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
درود، امیدوارم به استفاده، لطفا پاسخگوباشید،آیا برای هوای خوزستان مناسب است، 18000 یــا12000? باتوجه به اینکه کمپرسور پیستونی نیست، و اینکه آیا از اینورتر برخورداراست؟ منتظرم سپاس نظر توسط arman.pada (ارسال شده در 1397/02/09)
جنرال گلد
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
برندش که معتبره، حتما کالای خوبیه. ما خودمن 5 ساله از این برند استفاده می کنیم عملکرد راضی کننده ای داره. نظر توسط نیما تواضعی (ارسال شده در 1396/03/10)
کولر پرتابل
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
از این مدل ها هم کولر گازی هست؟ چه خوب نمی دونستم از اینا میخرم پس نظر توسط مهیار انصاری زاده (ارسال شده در 1396/03/10)
کولر گازی جنرال گلد
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
واسه آپارتمانی خوبه من گرفتم . فقط امکاناتش کمه مثل کولر اسپلیت اگر پر امکانات بود، خوب میشد نظر توسط محمد ابراهیم خواجویی (ارسال شده در 1396/03/10)
کالای خوبیه
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
سلام و وقت بخیر
چند روزی هست که این محصول به دستم رسیده. اینکه یه سایت بانه ای پیدا شده که معتبر هست و سریع کالا ها رو به دست مشتریا میرسونه واقعا جای تشکر و قدردانی داره. ممنون از زحماتتون
این کولر پرتابل برای افرادی که خونه شون کوچیکه مناسبه. اصلا نیازی به تخصص نداره که بخای نصبش کنی تو دفترچه همه چیو توضیح دادن. به نسبت قیمتش، قدرت سرمایشی و امکانات خوبی هم داره
نظر توسط پارسا کاظمی فرد (ارسال شده در 1396/03/10)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی پرتابل 18000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم General Gold GG-P18000SUPER
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
اینفوگرافی

اینفوگرافی

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

پرسش
توسط : مجید در مرداد ۱۳۹۷
پس گاز r22که جزء موتورهای پر مصرف معمولی است. R410aجهت موتور اینور تر هست (کم مصرف)
1
۱۰
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

کمپرسور روتاری و کم مصرف
فیلتر برای حذف ذرات آلرژی زا
دارای حالت خواب و تایمر

نقاط ضعف

عدم وجود قابلیت تمیز کننده خودکار