کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم General Gold GG-P12000SUPER  • ظرفیت 12 هزار

  • امکان انتخاب حالت وزش باد

  • چرخ برای حمل آسان تر

  • متراژ 10 تا 24 متر مربع

  • حالت خواب و تایمر

  • دارای گاز مبرد R22

  • کمپرسور روتاری و کم مصرف

  • فیلتر حذف ذرات آلرژی

  • تنظیم سرعت فن

  • مجهز به صفحه نمایش
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد سرد و گرم General Gold GG-P12000SUPERهمانطور‌که شما هم می‌دانید، کولر گازی در انواع و اقسام تولید می‌شود. برندهای معروفی همچون جنرال، گری و جنرال گلد و ... هم در این میان دست به تولید نوع دیگری از کولر گازی زده اند که این بار ضمن اینکه سبک، قابل حمل و جابه جایی است، همچنین بدون پنل بیرونی است. مدل کولر گازی پرتابل جنرال گولد با ظرفیت 12000 سرد و گرم « General Gold GG-P12000SUPER» با اندازه‌ی جمع و جورش لقب كولر گازي كوچك جنرال گلد را از آن خودش کرده است. این کولر گازی گلد جنرال ظرفیت 12 هزار دارد که می‌تواند محیطی با متراژ 10 تا 24 متر مربع را خنک سازد. با وجود اندازه‌ی کوچک این کولر گازی، کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات که در واحد خارجی انواع کولر گازی دیگر شاهدشان هستیم، در این بدنه‌ی کوچک جا داده شده‌اند. کمپرسور این کولر پرتابل از نوع روتاری « Rotary Compressors » است که به نسبت کمپرسور پیستونی اندازه‌ی کوچک تری دارد و فضای کمتری را اشغال می‌کند. مورد دیگر این که کمپرسور دوار یا همان روتاری به نسبت مدل‌های قدیمی تر، مصرف انرژی کمتری دارند پس خیالتان از بابت مصرف انرژی هم راحت می‌شود. به‌علاوه گاز مصرفی کولر گازی از نوع R22 است؛ با توجه به این مشخصات باید بگوییم کولر گازی پرتابل P12000SUPER، برخلاف مدل‌های قدیمی تر ضرر کمتری برای لایه ی اوزون دارد.
این مدل كولر گازي پرتابل همچنین دارای حالت گرمایشی است تا زمستانتان را گرم کند. برای استفاده از این کولر چه در حالت گرمایش و چه سرمایش بایستی لوله خرطومی را از پنجره به بیرون هدایت کنید تا گرمای ناشی از موتور به بیرون انتقال داده شود. این شما و این ادامه ی نقد و بررسی کولر گازی پرتابل جنرال گلد P12000SUPER در بانه دات کام! با ما همراه باشید.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

همانطور‌که شما هم می‌دانید، کولر گازی در انواع و اقسام تولید می‌شود. برندهای معروفی همچون جنرال، گری و جنرال گلد و ... هم در این میان دست به تولید نوع دیگری از کولر گازی زده اند که این بار ضمن اینکه سبک، قابل حمل و جابه جایی است، همچنین بدون پنل بیرونی است. مدل کولر گازی پرتابل جنرال گولد با ظرفیت 12000 سرد و گرم « General Gold GG-P12000SUPER» با اندازه‌ی جمع و جورش لقب كولر گازي كوچك جنرال گلد را از آن خودش کرده است. این کولر گازی گلد جنرال ظرفیت 12 هزار دارد که می‌تواند محیطی با متراژ 10 تا 24 متر مربع را خنک سازد. با وجود اندازه‌ی کوچک این کولر گازی، کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات که در واحد خارجی انواع کولر گازی دیگر شاهدشان هستیم، در این بدنه‌ی کوچک جا داده شده‌اند.

طراحی و ساختار

کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

پاگر امکان نصب کولر اسپلیت و یا پنحره ای ندارید و یا اینکه نیازتان کمتر از ظرفیت های بالای کولرهای ایستاده است، حتما در مورد خرید کولر گازی پرتابل P12000SUPER فکر کنید. اولین چیزی که در این کولر گازی پرتابل توجه شما را به خود جلب می‌کند، در مقابل ظرفیت 12 هزاری اش، ابعاد و اندازه‌ی بسیار کوچکش است که در هر گوشه ای از خانه تان می‌تواند خود را جا کند. وزن این کولر جنرال گلد به 33 کیلوگرم می‌رسد، اگر تنهایی هم نتوانید آن را جا به جا کنید، حتما با چرخ هایی که در زیر بدنه جاسازی شده‌اند، حملش آسان خواهد بود که تنها با یک دست می‌توان کولر را جابه جا کرد. این کولر گازی قابل حمل جدا از این که اندازه‌ای قابل حمل دارد، همچنین به دلیل تک واحد بودنش نیازی به سوراخ کردن دیوار برای عبور دادن سیم و کابل نیست. تنها یک لوله ی خرطومی به همراه دارد که آنهم برای انتقال دادن حرارت کمپرسور بایستی از پنجره به بیرون هدایت شود.

مستاجر بودن برخی از کاربران و یا استفاده ی موقت از یک دستگاه خنک کننده، شاید دلیل اصلی کمپانی ها برای تولید کولر گازی پرتابل یا متحرک باشد تا خریداران آسان تر بتوانند آن را در هر زمان راه اندازی کرده و از خنک بودن هوای محیط لذت ببرند.

کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

طرحی این کولر گازی متحرک زیبا و شیک صورت گرفته. بدنه ای براق دارد و درست مانند یک چمدان مسافرتی روی زمین ایستاده قرار می‌گیرد. پره های هدایت جریان هوا در قسمت بالای بدنه قرار گرفته‌اند. البته با شروع به کار کردن کولر، دریچه ی پره ها هم باز خواهند شد و با توقف کار، درب روی پره ها دوباره بسته می‌شود. در کنار پره ها می توانیم نمایشگر و دکمه‌های تنظیم عملکرد کولر گازی پرتابل را ببینیم. وجود 8 دکمه‌ی فیزیکی، دستتان را برای ایجاد تغییرات دلخواه در این کولر باز نگه می دارد. به‌علاوه روی دکمه‌ی روشن و خاموش می توان چراغ نشانگر را هم دید تا از روشن بودنش اطلاع داشته باشید. یک نمایشگر کوچک هم در این قسمت شما را از میزان دمای انتخاب شده و سایر فرامین، باخبر می سازد.

کارایی و ویژگی‌ها

همانطور‌که از اول اشاره کردیم کولر گازی پرتابل کوچک جنرال گلد P12000SUPER، کمپرسورش از نوع روتاری « Rotary Compressors » است. این نوع کمپرسور برخلاف مدل پیستونی ضمن اینکه مصرف انرژی کمتری دارد، همچنین صدای کمتری هم تولید می‌کند؛ با این تواصیف در مجموع باید بگوییم کارایی بهتری به نسبت مدل های قبلی دارد.‌ گاز مبردی که توسط این کمپرسور مورد استفاده قرار گرفته است، از نوع R22 است؛ این گاز توسط چرخش تیغه ها فشرده می‌شود و در نهایت بر اثر برخورد گاز با پره های در حال چرخش، گاز با فشار به سمت لوله ی خروجی هدایت خواهد شد. با این عمل نهایتا شاهد خنک کنندگی بالایی از جانب کمپرسور هستیم.ظرفیت خنک کنندگی توسط این دستگاه به 12 هزار می‌رسد و محیط هایی با متراژ 10 تا 24 متر مربع را می‌توان با آن خنک کرد، البته ظرفیت های دیگر از این کولر پرتابل با مدل نامبرهای جنرال گلد P18000SUPER، P24000SUPER و P30000SUPER هم در سایت موجود هستند.‌

کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم

از امکاناتی که در این کولر جنرال گلد 12هزار شاهد وجودشان هستیم، باید به حالت خواب « Sleep Mode » اشاره کنیم. این حالت بر اساس بهره گیری از روند خواب طبیعی انسان در طول شب برنامه ریزی شده که با افزایش و کاهش هوای محیط می‌تواند خواب خوشی به شما هدیه دهد. از دیگر توابع در این کولر گازی پرتابل باید به تایمر « Timer »، قابلیت تنظیم فن در سه حالت ( تند، متوسط و کم ) و حالت های وزش باد ( سرد، گرم، شرجی و فن ) اشاره کنیم. اگر هنوز هم در مورد انتخابتان تردید دارید، برای انتخاب بهتر می توانید راهنمای خرید کولر گازی را مطالعه کنید.

جمع بندی

برای خريد كولر گازي چه ملاکی دارید؟ بیشتر به ظرفیت کولر توجه می‌کنید یا اینکه از چه نوعی باشد؟ همانطور‌که گفته شد اگر امکان نصب کولر اسپلیت یا پنحره ای ندارید و یا اینکه نیازتان کمتر از ظرفیت های بالای کولرهای ایستاده است، حتما در مورد خرید کولر گازی پرتابل P12000SUPER فکر کنید. این کولر اندازه‌ای جمع و جور دارد که در هر گوشه ای از اتاق جا می‌شود، ضمنا راه اندازی اش هم خیلی آسان است، تنها لوله ی خرطومی را به بیرون هدایت کنید، دوشاخه را به برق بزنید و از هوای خنک لذت ببرید. به دلیل نوع روتاری کمپرسور و رتبه ی B در برچسب انرژی باید بگویم تا حدودی در مصرف انرژی هم صرفه جویی خواهد شد. امکانات محدود مانند حالت خواب، امکان تنظیم حالت خروج باد و یا تنظیم سرعت فن، قیمت این کالا را مناسب رقم زده اند پس خرید کولر گازی پرتابل برای کاربران خاص پیشنهاد می‌شود.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهgeneral
کشور سازندهقطعات تایلند, مونتاژ چین

مشخصات کلی

نوع کولر گازیپرتابل
نام مدلGG-P12000SUPER
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی12000Btu/hr
ظرفيت سرمايش12000BTU
ظرفيت گرمايش9500BTU

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

چراغ نشانگر

بله

وزن33 کیلوگرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
نوع گاز مصرفیR22

مصرف انرژی

برچسب انرژیB
منبع تغذیه240-220/50hz
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیمتوسط
آمپر برق مصرفی کارکرد4.3 آمپر
آمپر برق مصرفی استارت5.7 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب10 تا 24 متر مربع

ویژگی های جریان هوا

قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, شرجی, باد
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد

سایر امکانات

حالت خواب

بله

فیلتردارای فیلتر گرد و غبار

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
من که ایستاده رو ترجیح میدم
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
من کولر گازی ایستاده رو ترجیح میدم ظرفیت خنک کنندگیش بالاتره. البته خونه ی ما بزرگه این کولر پرتابل جوابگو نیس نظر توسط شاهرخ صالح (ارسال شده در 1396/03/10)
کولر پرتابل
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
من سفارش دادم قیمتش که مناسبه خدا کنه عملکردش هم خوب باشه نظر توسط کسری ادیبی فر (ارسال شده در 1396/03/10)
مزیتش قابل حمل بودنشه
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
اینکه نیاز به نصب و نصاب نداره و خودت میتونی آسون راه اندازیش کنی خیلی خوبه. الان من مستاجرم و صاب خونه نمی ذاره دیوارو سوراخ کنم. این کولر گازی واسه من که عالی و مفید بود نظر توسط Ali khodafarin (ارسال شده در 1396/03/10)
خریدشو پیشنهاد می دم
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
با سلام
من از خریداران این محصول هستم و چند روزی هست کالا به دستم رسیده. توصیه ی من واسه اونایی که محیط خونشون کوچیکه، این کولر گازیه. هم قدرت خنک کنندگی بالایی داره هم اینکه نصبشم آسونه. در ضمن ممنون از سایت بانه دات کام بخاطر نقد و بررسی خوبتون. خیلی از سایت ها رو گشتم تا یه توضیح کلی ببینم اما فقط این سایت رو دیدم که اولا معتبر باشه و دوما واسه کالاهاش وقت بذاره و بررسی بذاره.
نظر توسط کامران علوی (ارسال شده در 1396/03/10)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی پرتابل 12000 جنرال گلد اینورتر سرد و گرم General Gold GG-P12000SUPER
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
اینفوگرافی

اینفوگرافی

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۹
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

کمپرسور روتاری و کم مصرف
فیلتر برای حذف ذرات آلرژی زا
عملکرد سرمایشی و گرمایشی

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
کولر گازی سامسونگ 12000سرد و گرم SAMSUNG AIR CONDITIONER MAX AQ12UUP کولر گازی سامسونگ 12000سرد و گرم SAMSUNG AIR CONDITIONER MAX AQ12UUP
2 رای

قیمت عادی: ‎۶٬۱۴۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۴٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۴٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی گری 30000 سرد و گرم GREE QMatic GWH30Q کولر گازی گری 30000 سرد و گرم GREE QMatic GWH30Q
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۰٬۳۰۸٬۹۰۱ تومان

تخفیف ‎۱۰٬۳۰۸٬۹۰۰ تومان تخفیف ‎۱۰٬۳۰۸٬۹۰۰ تومان

کولر گازی سامسونگ 24000 سرد و گرم SAMSUNG MAX AQ24UUQ کولر گازی سامسونگ 24000 سرد و گرم SAMSUNG MAX AQ24UUQ
2 رای

قیمت عادی: ‎۹٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۷٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۷٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان