کاربران محترم : لطفا برای مشاوره تلفنی و خرید با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و ۰۸۷۳۴۲۶۶۶۶۶ و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

با به اشتراک گذاری این صفحه «کسب درامد» کنید!

 • عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses
 • عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses
 • عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses
 • عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses
 • عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses

عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses

Butterfly Sunglasses UV400

بازنگری سریع


 • دارای استاندارد UV400

 • جنس فریم کائوچو

 • دارای دید بسیار واضح

 • فرم پروانه ای یا روزانه

 • برای صورت های مربع، قلب و بیضی

 • دارای جلد و دستمال تمیز کننده

 • طراحی زیبا و شیک

 • رنگ بندی متنوع


دسترسی: ناموجود

‎ناموجود

معرفی کوتاه عینک آفتابی پروانه ای یو وی 400 فشن Butterfly Sunglasses

همه افراد دوست دارند شیک پوش باشند و همواره زیبا و جذاب به نظر برسند. لباس و اکسسوری های مختلف می تواند در شیک بودن و جذابیت شما تاثیر بسزایی داشته باشد. یکی از اکسسوری هایی که بی شک در جذابیت شما تاثیر گذار است، عینک آفتابی است. البته خرید عینک آفتابی تنها جنبه زیبایی ندارد؛ عینک آفتابی می تواند از چشم شما در برابر نور مضر خورشید به خوبی محافظت کند. یکی از عینک آفتابی های موجود در بازار، مدل فشن پروانه ای است که بسیار شیک و مدرن تولید و طراحی شده است. این مدل عینک با فریمی زیبا و دسته ای های شیک، قطعا نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. فریم عینک از جنس کائوچو تولید شده؛ از این رو هم سبک وزن است و هم از دوام و استحکام خوبی برخوردار است.
از فاکتورهای محافظت از چشم، این مدل عینک از استاندارد UV400 برخوردار است. وجود این استاندارد به این معنی است که عدسی عینک مانع از عبور اشعه ماوراء بنفش یا به اختصار UV خواهد شد. از این رو چشم شما در برابر این اشعه ها محافظت خواهد شد. عدسی عینک در رنگ های مختلفی که متناسب با رنگ فریم آن است تولید شده. این عدسی به اندازه کافی شفاف طراحی شده تا دید بسیار واضحی را هنگام استفاده از آن فراهم کند. عینک با فرم پروانه ای طراحی شده که متناسب با صورت هایی به فرم دایره ای، مربع، بیضی و قلبی شکل می باشد. با خرید عینک آفتابی، جلد و دستمال تمیز کننده را نیز دریافت خواهید کرد.جزییات

نقد و بررسی عینک آفتابی پروانه ای

آیا دوست دارید همیشه و در همه جا جذاب و دوست داشتنی به نظر بیایید؟ همه ی افراد دوست دارند جذاب و خوش تیپ باشند و همواره در این راستا سعی می کنند لباس و اکسسوری های شیک و زیبا را خریداری کنند. یکی از اکسسوری هایی که در زیبا به نظر آمدن شما نقش بسزایی ایفا می کند، عینک ها هستند. عینک ها در انواع مختلف و در رنگ های متفاوتی تولید و طراحی شده اند تا کاربران با سلیقه های متفاوت بتوانند مناسب ترین و ایده آل ترین را با توجه به سبک و استایل خود خریداری کنند. البته ناگفته نماند که عینک ها علاوه بر اینکه بر زیبایی ظاهری شما تاثیر گذارند، برای محافظت از چشم در برابر اشعه های نور خورشید نیز نقش حائز اهمیتی ایفا می کنند. از این رو اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که مدت زمانی طولانی در جلوی نور مستقیم خورشید قرار می گیرید، نیاز به خرید عینک آفتابی همراه با فاکتورهای محافظت از چشم دارید. در ادامه متن عینکی را معرفی خواهیم کرد که هم شیک و جذاب است و هم به خوبی می تواند از چشم و پوست اطراف آن محافظت کند.

با فریمی زیبا و شکل و ظاهری جذاب و مدرن تولید شده که در نگاه اول شما را مجذوب خود می کند. این مدل عینک ها با فریم کائوچویی تولید و طراحی شده اند؛ کائوچو نوعی از فریم هاست که هم سبک وزن تر و هم با دوام تر و مستحکم تر از سایر فریم های عینک های دیگر می باشد. رنگ بندی متنوع این مدل عینک ها، دست شما را هنگام خرید باز می گزارد و باعث می شود تا شما بتوانید با توجه به سلیقه و نظر خود، زیبا ترین رنگ را انتخاب کنید. عدسی این مدل از عینک ها شفاف تر از مدل های قدیمی ساخته شده اند که موجب می شوند تا در هنگام استفاده واضح و شفاف اطراف خود را مشاهده کنید. اگر می خواهید از عینک خود در برابر خط و خش محافظت کنید، همواره آن را با دستمال مخصوص که با عینک همراه شده تمیز کنید و آن را در جلد محافظ آن قرار دهید.

 عینک آفتابی پروانه ای

همان طور که می دانید اشعه های نور آفتاب برای چشم و البته پوشت اطراف آن بسیار مضر است و ممکن است مشکلاتی جبران ناپذیر برای آن بوجود بیاورد. اگر به سلامتی چشم خود اهمیت می دهید و نمی خواهید اشعه های مضر نور خورشید به آن آسیب برساند؛ نیاز به خرید عینک آفتابی دارید. عینک آفتابی فشن با استاندارد UV400 تولید و در اختیار شما قرار می گیرد تا بتواند به خوبی از چشم شما در برابر این اشعه ها محافظت کند. کمپانی سازنده این مدل عینک های آفتابی، عدسی آن را بزرگتر از سایر مدل ها طراحی کرده است؛ بزرگ بودن عدسی علاوه بر زیبایی، به خوبی و به طور کامل اطراف چشم را نیز پوشش می دهد. با این وجود چشم شما و پوست اطراف آن به خوبی محافظت خواهند شد. پس می توان گفت که استفاده از این مدل عینک های آفتابی، مانع از چروک شدن اطراف چشم شما خواهند شد.

قبل از خرید اینترنتی عینک آفتابی، لازم است بدانیم که چه عینک هایی برای صورتمان مناسب تر و بهتر است. افراد مختلف جامعه با توجه به فرم صورتشان می توانند در دسته های گرد، مربع، بیضی، مثلث، قلب، مستطیل و یا الماسی (لوزی) قرار بگیرند. حال سوال این است شما جزء کدام دسته هستید؟ اگر چانه ای منحنی شکل دارید و فاصله گونه تا گونه برابر فاصله پیشانی تا چانه است؛ شما صورتی دایره ای شکل دارید. اگر چانه ی شما منحنی شکل است و فاصله گونه تا گونه کوتاهتر از فاصله پیشانی تا چانه است شما صورتی بیضی شکل دارید. ولی اگر خط فک مستقیمی دارید و اندازه گونه تا گونه برابر اندازه پیشانی تا گونه است، شما صورتی مربعی شکل دارید. اگر هم خط فک مستقیم است و اندازه پیشانی تا چانه ی شما بیشتر از فاصله گونه تا گونه است؛ صورت شما مستطیلی شکل است. چانه باریک و پیشانی عریض از ویژگی های افراد با صورت مثلثی و یا قلبی شکل است. پس از اطلاع یافتن از فرم صورت خود، می توانید به سادگی تشخیص دید که چه عینک هایی می تواند بر روی صورت شما زیباتر به نظر برسد.

عینک فشن موجود با فرمی شبیه به عینک های پروانه ای طراحی شده؛ همان طور که در جدول زیر مشاهده می کنید، این مدل عینک ها بیشتر برای افردی با صورت های گرد، مربع، قلب و بیضی مناسب می باشد.

خرید عینک آفتابی پروانه ای

با توجه به مطالب فوق، می توان نتیجه گرفت که این مدل عینک پروانه ای که با طراحی شیک و زیبا تولید شده، گزینه ای مناسب و ایده آل برای افرادی است که دارای صورت هایی با فرم دایره ای، مربع، قلب و بیضی می باشند. این عینک ها علاوه بر طراحی زیبا، شیک و مدرن، رنگ بندی متنوعی را ارائه داده که موجب شده تا بتوانید با توجه به نیاز خود، مناسب ترین رنگ را خریداری کنید. البته داشتن استاندارد UV400 نیز در کنار این ویژگی های خوب، خرید عینک آفتابی فشن را به خوبی توجیه می کند. با قیمتی مناسب می توانید عینک آفتابی پروانه ای را از فروشگاه اینترنتی بانه دات کام خریداری کنید.

عمومی

برند Other
کشور سازنده چین (اصلی)

مشخصات کلی

مناسب برای آقایان, بانوان
فرم صورت فرم صورت بیضی, فرم صورت قلب, فرم صورت مربع
کاربرد عینک آب و هوای آفتابی, آب و هوای ابری, آب و هوای برفی

مشخصات فریم

نوع تمام فریم
شکل فرم پروانه‌ای
رنگ فریم قهوه ای, مشکی
رنگ دسته قهوه ای, مشکی

مشخصات عدسی

استاندارد UV UV400
رنگ عدسی قهوه ای
سایر مشخصات دید بسیار واضح

اقلام همراه

اقلام همراه کاور, دستمال

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. عینک زیبا نوشته شده توسط نظری در بهمن ۱۳۹۹
  کیفیت بدنه
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت

  مدل خوشکلیه به بیشتر افراد هم میاد

 2. شکل زیبا نوشته شده توسط حمیدی در اردیبهشت ۱۳۹۹
  نوآوری و خلاقیت
  استفاده آسان
  طراحی ظاهری
  امکانات و قابلیت
  ارزش خرید در این قیمت
  کیفیت بدنه

  این مدل عینک خیلی زیباست. هفته قبل از بانه دات کام خریدم. خیلی دوستش دارم

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
97
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
63
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
56
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
50
پرسش
توسط : عباس در آذر ۱۳۹۹
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
46
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
39
پرسش
توسط : ادی در دی ۱۳۹۹
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
33
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در دی ۱۳۹۹
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
17
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
16

اینفوگرافی عینک آفتابی پروانه ای

۸
کیفیت ساخت
۹
طراحی
۹
ارزش خرید
۸
میزان محافظت

نقاط قوت

دارای استاندارد uv400
طراحی زیبا و شیک
رنگ بندی متنوع

نقاط ضعف

-