کاربران محترم : در حال طراحی جدید فروشگاه هستیم؛ لطفا برای مشاوره تلفنی با ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۶ و ۰۸۷۳۴۲۶۶۶۶۶ و ۰۸۷۳۴۲۲۲۲۲۴ تماس بگیرید.

۰مورد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.
اشتراک گذاری

با استفاده از روش های زیر میتوانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

جایزه شما

با دعوت دوستانتان، پس از اولین خریدشان، امتیاز هدیه بگیرید.

 • ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV
 • ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV
 • ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV
 • ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم

HITACHI WASHING MACHINE BD-W90XWV

نظر خود را بنویسید

بازنگری سریع • شناسه کالا : 2800000138288 / 2800000141868 / 2800000141851

 • ظرفیت 9 کیلوگرم

 • چرخش 1400 دور

 • دارای 16 برنامه شستشو

 • Smart Drive Inverter

 • عیب یاب هوشمند

 • سیستم پاک کننده درام

 • پیش شستشو

 • سنسور تشخیص بار

 • ضد چروک و آبکشی اضافی


 • صفحه نمایش LED

 • بی صدا و کم لرزش

دسترسی: ناموجود

‎ناموجود

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی 9 کیلویی هیتاچی HITACHI WASHING MACHINE BD-W90XWVخرید ماشین لباسشویی بسیار اهمیت دارد و اگر مدل مناسبی را انتخاب کنید شستشویی عالی و تمیز را در لباس هایتان می بینید. ماشین لباسشویی بی دی دابلیو 90 ایکس دابلیو وی « BD-W90XWV » از جمله محصولات کمپانی هیتاچی است که فناوری های مهم و برجسته ای را در اختیار دارد و شما در شستشو راضی می کند. ماشین لباسشویی BDW90XWV دارای گنجایش 9 کیلوگرم و دور شستشوی 1400 دور در دقیقه می باشد . موتور که قلب تپنده ای برای BD-W90XWV است از نوع « Smart Drive Inverter » می باشد و عملکردی عالی را برای دستگاه ایجاد می کند، این کمپرسور به میزان 50% مصرف انرژی را کاهش می دهد؛ صدا و لرزش پایینی که این لباسشویی ایجاد می کند با این کمپرسور امکان پذیر شده است.

سیستم پاک کننده درام « Auto Self Clean » سطح دیگ را با کیفیت عالی شستشو می دهد و تمامی آلودگی ها ، چربی ها و مواد تجمع یافته بر روی سطح دیگ را از بین می برد ، با این وجود لازم نیست نگران جا ماندن لکه های موجود روی دیگ، بر روی لباس هایتان باشید. ماشین لباسشویی BDW90XWV هیتاچی به کمک تکنولوژی « Dual Vibration Control System » لرزش بسیار پایینی را ایجاد می کند ؛ این سیستم با متعادل ساختن بار درون دیگ از ایجاد لرزش اضافی در لباسشویی جلوگیری می کند؛ سرعت چرخش موتور و حرکات دیگ در هنگام شستشو در ماشین لباسشویی BDW90XWV با توجه به لباس ها و حجم آنها تنظیم می شود. سنسورهای به کار رفته در این ماشین لباسشویی همه چیز را تحت کنترل دارند و در کنار هم هوشمندی را به این لباسشویی بخشیده اند؛ سنسور لرزش 3D ، سنسور سرعت چرخش « Revolution Sensor » ، سنسور تشخیص بار « Load Sensor » ، سنسور دمای آب ، سنسور سطح آب و سنسور تشخیص کف « Foam Detection Sensor » از سنسورهای به کار رفته در ماشین لباسشویی BDW90XWV است. شما می توانید از طریق انتخابگر از میان 16 برنامه ی قرار گرفته بر روی این محصول یکی را انتخاب کنید و از طریق پنل بزرگ آن تنظیمات را ببینید و در صورت نیاز آنها را تغییر دهید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر

جزییات

نقد و بررسی مدل ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم

خرید ماشین لباسشویی بسیار اهمیت دارد و اگر مدل مناسبی را انتخاب کنید شستشویی عالی و تمیز را در لباس هایتان می بینید. ماشین لباسشویی بی دی دابلیو 90 ایکس دابلیو وی « BD-W90XWV » از جمله محصولات کمپانی هیتاچی است که فناوری های مهم و برجسته ای را در اختیار دارد و شما در شستشو راضی می کند. ماشین لباسشویی BDW90XWV دارای گنجایش 9 کیلوگرم و دور شستشوی 1400 دور در دقیقه می باشد . موتور که قلب تپنده ای برای BD-W90XWV است از نوع « Smart Drive Inverter » می باشد و عملکردی عالی را برای دستگاه ایجاد می کند، این کمپرسور به میزان 50% مصرف انرژی را کاهش می دهد؛ صدا و لرزش پایینی که این لباسشویی ایجاد می کند با این کمپرسور امکان پذیر شده است.

اصلی جزو ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم

مصرف در ماشین لباسشویی بسیار با اهمیت است و لازم است که این پدیده در مورد تمامی گزینه ها از جمله آب ، انرژی ، مواد شوینده و ... مورد توجه قرار گیرد؛ این موضوعیست که کمپانی هیتاچی به آن ها توجه کرده و در ماشین لباسشویی BDW90XWV نیز مورد توجه قرار گرفته است. اما باید زمانی که در این موارد صرفه جویی می شود کیفیت شستشو پایین نیاید و کارایی عالی لباسشویی هچنان حفظ شود. کمپرسور Smart Drive Inverter در ماشین لباسشویی هیتاچی BDW90XWV با عملکرد آرام و بی صدایش کارایی مطلوبی را از خود نشان می دهد ، بدون اینکه مصرف انرژی بالایی داشته باشد. مصرف انرژی در این کمپرسور به نسبت سایر کمپرسورها 50 درصد کمتر است و مصرف آب نیز با وجود این کمپرسور پایین آمده و تمیز کنندگی لباس ها نیز بسیار بیشتر از کمپرسورهای عادیست. در ماشین لباسشویی BDW90XWV هیتاچی از سنسورها و فناوری های متنوعی استفاده شده که همه ی آنها در مصرف انرژی ، آب ، مواد شوینده و ... صرفه جویی می کند و تمیزی بالا نیز در کنار آن حاصل می شود.

فناوری پاک سازی دیگ و محیطی استریل

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم

وقتی برای مدتی از ماشین لباسشویی استفاده می کنید ، سطح دیگ را گرد و خاک ، باکتری ، میکروب ، لکه مواد شوینده ، پرز و ... سطح دیگ را می گیرد و پس از اتمام شستشو می بینید که این لکه ها بر روی لباس ها انتقال یافته اند و به تمیزیشان خدشه وارد کرده اند. اما در ماشین لباسشویی BD-W90XWV هیتاچی و به واسطه ی بهره گیری از فناوری شستشوی خودکار دیگ « Auto Self Clean » هرگز شاهد این قضیه نخواهید بود. به وسیله ی این سیستم می توانید در زمانی که باری در محفظه وجود ندارد این برنامه را فعال کنید.

در آزمایش هایی که در مورد تمیز کنندگی این فناوری به عمل آمده است، میزان تمیزی که Auto Self Clean ایجاد می کند برابر 99 درصد است که می توان گفت هیچ آلودگی باقی نمی ماند.

برنامه های شستشو

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم

ماشین لباسشویی های درب از جلو هیتاچی برنامه های متنوعی دارند که به وسیله آنها می توانید لباس ها را با کیفیت بالا شستشو دهید و علاوه برر آن از الیاف لباس تان محافظت کنید. با 16 برنامه ی قرار گرفته بر روی ماشین لباسشویی BD-W90XWV امکان شستشوی انواع پارچه ها فراهم می شوذد و شما با توجه به انتظاری که از شستشو دارید می توانید برنامه ی متناسب با خود را انتخاب کنید. ممکن است بخواهید در زمان کم شستشویی مناسب و کامل را با این لباسشویی انجام دهید در این حالت با انتخاب برنامه ی « Rapid 15 » تنها در 15 دقیقه شستشو و خشک کردن را به اتمام برسانید. شرکت بوش برای همه برنامه های ماشین لباسشویی BDW90XWV تنظیمات پیش فرضی قرار داده است ، اگر شما این تنظیمات را نپسندیدید امکان تغییر آنها به وسیله های دکمه های تعبیه شده وجود دارد و تغییرات و تنظیمات برنامه بر روی پنل بزرگ قابل رؤیت می باشد. علاوه بر امکان انتخاب 16 برنامه ی اصلی ، می توانید از بین 7 برنامه ی انتخابی اضافی نیز یکی را انتخاب کنید. زمان شروع برنامه ی انتخابی‌تان را می توانید تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید در نزدیک به زمانی که می خواهید برنامه پایان پذیرد، شستشو به اتمام برسد.

اگر در زمان شستشو برق قطع شد یا مجبور به متوقف کردن شستشو شدید لازم نیست نگران باشید زیرا با اتصال مجدد برق برنامه ی در حال اجرا از زمانی که شستشو متوقف شده سر گرفته می شود و تنظیمات برنامه تغییر نمی کنند.

خرید ماشین لباسشویی BDW90XWV با طراحی شیک

فناوری هایی که ماشین لباسشویی هیتاچی مدل BDW90XWV به کار رفته اند بسیار متنوع اند و با این فناوری ها و امکانات لباس های بسیار تمیز در اختیارتان قرار می گیرند ؛ همچنین این فناوری ها مصرف انرژی پایین ، ایجاد سر و صدای کم ، لرزش کم ، مصرف مواد شوینده کم و ... را به همراه می آورند. تمام این موارد بسیار اهمیت دارند ، اما با قرار گیری طراحی و ظاهر در کنار این امکانات از نظر بسیاری از افراد این موارد کم اهمیت تر می شوند. انتخاب و خرید ماشین لباسشویی از برند هیتاچی درواقع بسیاری از انظاراتتان را فراهم می کند و در برخی از موارد حتی از انتظاری که از لباسشویی دارید نیز سبقت می گیرد و فراتر از تصورتان عمل خواهد کرد. در این مواد توجه خاص به دیزاین و طراحی ماشین لباسشویی اهمیت ویژه می یابد، طراحی شیک و همه پسند لباسشویی هیتاچی BDW90XWV سلیقه های بسیاری را راضی می کند. محفظه ی مواد شوینده ، انتخابگر برنامه ، پنل بزرگ بر روی قسمت بالایی قرار گرفته اند و امکان اضافه کردن مواد شوینده ، انتخاب برنامه از بین 16 عدد برنامه و مشاهده تنظیمات برنامه از طریق این قسمت امکان پذیر است. درب با طراحی فوق العاده و قطر 33 سانتیمتر ، به میزان 180 درجه باز می شود و امکان بارگذاری انواع اقلام بزرگ و کوچک را فراهم می کند. ابعاد این لباسشویی برابر 600×850×600 میلیمتر است، که باید در هنگام خرید به محل قرار گیری آن فکر کنید و آن را در قسمتی از آشپزخانه قرار دهید.

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم

کلام آخر

قیمت ماشین لباسشویی BDW90XWV هیتاچی با توجه به امکانات و فناوری هایی که در آن به کار رفته و کیفیت بالایی که در شستشو ارائه می دهد، مناسب است و شما می توانید با مناسب ترین قیمت لباسشویی BD-W90XWV را در بانه دات کام خریداری کنید. کمپرسور Smart Drive Inverter در این لباسشویی 9 کیلویی کیفیتی عالی ، عمر طولانی ، صدا و لرزش کم را به همراه می آورد. این مدل از برترین لباسشویی های تولید شده در کمپانی هیتاچی‌ست و با خرید BDW90XWV احساس رضایت از خرید را تجربه کنید .

عمومی

برند hitachi
کشور سازنده قطعات ژاپن , مونتاژ تایلند

مشخصات کلی

نوع لباسشویی درب از جلو
ظرفیت لباسشویی 9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی 16 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

تعداد برنامه های انتخابی اضافی 7 عدد

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتور Smart Drive Inverter
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

زنگ پایان

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایش LED دیجیتال
صفحه نمایش لمسی

خیر

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی ++A
رتبه انرژی در حالت چرخش B
مصرف انرژی 0.98 کیلو وات ساعت
میزان مصرف آب 44 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درام فولاد ضد زنگ
زاویه باز شدن درب 180 درجه
اندازه دهانه درب 33 سانتی‌متر

مشخصات فیزیکی

ابعاد 600×850×800 میلیمتر

مشخصات فیزیکی

وزن 63 کیلوگرم

طراحی

رنگ سفید, مشکی
پایه های قابل تنظیم

بله

اقلام همراه

لوازم جانبی همراه لوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. برای جملات نقل قول تکی (') را به کار ببرید.

 1. برای نظر دادن به این محصول اولین باشید

نظر خودتان را بنویسید

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  ۱ ستاره ۲ ستاره ۳ ستاره ۴ ستاره ۵ ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : مهرداد در آذر ۱۳۹۹
ایا قیمت های سایت به روز هستند ؟ اگر نه چجوری قیمت روز رو داشته باشیم ؟
91
پرسش
توسط : حامد در آذر ۱۳۹۹
سلام نحوه خرید از سایت بانه دات کام چگونه است ؟
57
پرسش
توسط : حمید در آذر ۱۳۹۹
آیا ارسال کالا به وسیله سیستم تیپاکس را هم دارید ؟
54
پرسش
توسط : عباس در آذر ۱۳۹۹
سلام آیا اقساطی هم میشه خرید کرد ؟
41
پرسش
توسط : سعید در دی ۱۳۹۹
سلام قربان
آقا این گارانتی به چه صورت استفاده میشه اگر مشکل داشته باشه؟ خودتون پس میگیرید؟ شما به چه صورت اطمینان ما را جلب می‌کنید که من اینو بخرم پول بدم بعد برسه دستم یهو مشکل داشته باشه؟
40
پرسش
توسط : علی تلخابی در آذر ۱۳۹۹
سلام امروز جمعه هستش خرید کنیم مشکلی ایجاد نمیشه؟؟؟ باعرض معذرت کاربر جدید هستم .
29
پرسش
توسط : ادی در دی ۱۳۹۹
آیا خرید از سایت قابل اعتماد هست ؟
19
پرسش
توسط : شاپوررضا والی زاده در دی ۱۳۹۹
آیا امکان تخفیف در محصولاتتون رو هم دارید ؟
9
پرسش
توسط : Ali Abdi در دی ۱۳۹۹
خسته نباشید میخواستم بدونم که شما این محصول رو از خود بانه میفرستید یا انبار تو تهران دارید چون میخوام که اگه شد امروز ساعت یک شفارش بدم تا شب به دستم برسه ممنون میشم اگه بگید
8
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

مصرف پایین انرژی
برنامه های متنوع شستشو
موتور قدرتمند با عمر طولانی
خشک کردن بالای البسه
سنسورهای متنوع کنترلی

نقاط ضعف

جذب لکه و اثر انگشت در رنگ مشکی