ماشین لباسشویی بوش BOSCH WAT2846 با ظرفیت 8 کیلوگرم

BOSCH WASHING MACHINE WAT2846 • ظرفیت 8 کیلوگرم

 • چرخش موتور 1400 دور

 • 15 برنامه ی شستشو

 • فناوری ActiveWater Plus

 • موتورEcoSilence Drive

 • شستشوی سریع

 • آبکشی اضافی

 • قابلیت ضد چروک

 • نمایشگر لمسی LED

 • سنسور نشتی آب

 • سیستم تشخیص ظرفیت

 • شستشوی بهداشتی
دسترسی: موجود

‎۷٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان
آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی BOSCH WASHING MACHINE WAT2846ماشین لباسشویی و انتخاب این وسیله ی خانگی کمی باید با وسواس بالا تر صورت گیرد، زیرا قرار است نظافت لباس هایتان را برعهده بگیرد و علاوه بر آن مدت زیادی را در خانه حضور داشته باشد. ماشین لباسشویی WAT2846 بوش ، جزو محصولات سری 6 این کمپانی است و دارای گنجایش 8 کیلوگرم می باشد . سرعت چرخش موتور 1400 دور در دقیقه است و شما می توانید لباس هایتان را از طریق 15 برنامه ی قرار گرفته بر روی این لباسشویی شستشو دهید. میزان مصرف انرژی در ماشین لباسشویی WAT2846 به دلیل استفاده از کمپرسور « EcoSilence Drive » بسیار پایین آمده است و سالانه 137 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می کند و در کلاس بهره وری انرژی A+++ قرار گرفته است. این کمپرسور تولید صدا و لرزش بسیار پایینی دارد و می توان گفت صدا و لرزش در هنگام شستشو اصلا احساس نمی شود، تولید صدا در حالت شستشو برابر 49 دسی‌بل و در حالت خشک کن 74 دسیبل است.

فناوری « DrumClean » به شما در شستشو ی خودکار دیگ کمک می کند و هیچ جرم و آلودگی بر روی دیگ نمی گذارد، این شستشو باید به صورت مجزا و بدون حضور لباس ها صورت گیرد. صرفه جویی در لباسشویی های بوش به خوبی به چشم می آید و فناوری هایی خاصی در لباسشویی WAT2846 نیز مورد استفاده قرار گرفته است؛ سیستم VarioPerfect جهت صرفه جویی در مصرف انرژی یا زمان مورد استفاده قرار می گیرد و شما از طریق این فناوری می توانید در یکی از موارد صرفه جویی کنید. امکان صرفه جویی در زمان تا 65 درصد و انرژی تا 50 در صد با این فناوری امکان پذیر است. ماشین لباسشویی WAT2846 به فناوری « ActiveWater Plus » مجهز شده است و بال تشخیص میزان بار و درجه کثیف بودذن لباس ها ، در مصرف آب صرفه جویی می کند. سیستم شستشو و آب پاش « 3D AquaSpa » در این ماشیسن لباسشویی با سرعت از سه جهت آب را داخل محفظه خواهد کرد و این باعث نفوذ بهتر و سریعتر آب در لباس ها می شود. بررسی ماشین لباسشویی WAT2846 شما را با فناوری ها و تکنولوژی هایی جذابی آشنا می کند که برند بوش در این لباسشوییش آن را مرد استفاده قرار داده است.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

ساختار و طراحی

دیزاین و طراحی ماشین لباسشویی

خرید لوازم خانگی که مربوط به بهداشت و تمیز کنندگی هستند بسیار با اهمیت تر از سایر لوازم منزل است، شما در خرید این لوازم باید موارد زیادی را در نظر بگیرید تا خریدتان مناسب باشد و از محصولی که خریداری کرده اید، رضایت داشته باشید. در خرید این وسایل که اکثراً الکترونیکی هستند باید فناوری ها و تکنولوژی های روز مورد استفاده قرار گیرد، مصرف انرژی در حد پایینی باشد ، ظرفیت و گنجایش با توجه به نیازتان باشد و قیافه و طراحی وسیله را نیز بپسندید. ممکن است تمامی موارد مطابق خواسته ی شما باشد اما ظاهر محصول شما را راضی نکند ، در این شرایط شما انتخابتان را به گزینه ی دیگری موکول می کنید. ماشین لباسشویی WAT2846 دارای طراحی جذاب و قیافه ای خوش تراش است که سلیقه ی بسیاری از افراد را تامین می کند و امکانات جذاب و جدیدی دارد که تمیز کنندگی عالی را به همراه می آورد. ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک WAT2846 دارای طراحی درب از جلوست، با وجود اینکه تمامی این نسل از لباسشویی ها از یک سبک و پایه برای طراحی برخورداراند اما با طراحی مهندسان قیافه ای جدید و متفاوت به خود گرفته که پسندیدن آن توسط شما دور از انتظار نیست. سبک هنری لباسشویی WAT2846 با نگاهی کلی به بدنه و رنگ نقره ای آن نمایان می شود؛ قسمت بالایی صاف و یک دست و همرنگ با درب و محل قرار گیری فیلتر است و در کنار آن بدنه رنگ متفاوت ، هارمونی رنگی زیبایی را پدید آورده است. محفظه مواد شوینده و سه جایگاه به کار رفته در داخل آن ، پیچ ولومی انتخابگر و 15 برنامه ی قرار گرفته در اطراف آن و پنل لمسی بزرگ و امکان دسترسی به تنظیمات شستشو توسط آن ، مواردی هستند که بر بالای WAT2846 و از سمت چپ به راست ردیف شده اند. درب با قطر 32 سانتیمتر ، جنس پلاستیک قابلیت دسترسی را به درام با جنس فولاد ضد زنگ و طراحی « Wave Drum » را فراهم می آورد؛ گنجایش دیگ برابر 65 لیتر می باشد. از طریق پایه های قابل تنظیم می توانید فاصله ی مناسب بین لباسشویی و زمین را ایجاد نمایید و لباسشویی را به صورت صاف در آشپزخانه قرار دهید. کناره های ماشین لباسشویی WAT2846 دارای طراحی « AntiVibration » هستند که از لرزش لباسشویی کم می کند و عایق لرزش نیز در این قسمت قرار گرفته است که به کم شدن لرزش لباسشویی کمک می کند. در داخل دیگ نوری آبی تعبیه شده است که شما با روشن کردن آن می توانید داخل درام را مشاهده کند و بر زیبایی لباسشویی WAT2846 نیز افزوده می شود.برنامه های کاربردی و تنظیماتشان

برنامه های کاربردی ماشین لباسشویی

حضور برنامه ها و تنوع آنها زمانی اهمیت دارد که لباس هایی با الیافی متفاوت را شستشو دهید، یا زمانی که برنامه ای نامناسب لباس‌تان را خراب کند. شما با شناسایی الیاف پارچه و برنامه ی مورد نیاز برای شستشوی آن می توانید کمترین آسیب را برای لباس هایتان مورد انتظار داشته باشید. تنوع برنامه ها در WAT2846 بسیار بالاست از این رو علاوه بر برنامه های مناسب با الیاف پارچه می توانید عملکرد مورد انتظار را نیز انتخاب کنید. اگر می خواهید برنامه چند ساعت دیگر شروع شود می توانید با استفاده از فناوری تاخیر در شستشو « time delay » ، زمان شروع برنامه را تا 24 ساعت به تاخیر بیاندازید و در زمان مورد نظر شستشو را پایان دهید. برای هر برنامه ای که انتخاب می کنید تنظیمات پیش فرضی قرار گرفته است که امکان تغییر آنها از طریق پنل لمسی ممکن است. می توانید دما و سرعت چرخش را در این قسمت تغییر دهید، که در این صورت زمان شستشو نیز تغییر می کند. برای اطلاع از کارایی هر برنامه لغت نامه لباسشویی را مطالعه نمایید تا بهترین بازخورد را از برنامه ی انتخابی بگیرید.

اگر فرزندی دارید که ممکن است تنظیمات را تغییر دهد ، پس از تنظیم کامل برنامه ی مورد نظر قفل کودک را فعال کنید.

فناوری Varioperfect

در هنگام انتخاب برنامه ی مورد نظر ممکن است زمان شستشو کمی از نظرتان طولانی باشد و بخواهید در زمان کمتری شستشو پایین یابد و وقت نکنید منتظر پایان برنامه باشید، ماشین لباسشویی WAT2846 از طریق سیستم « SpeedPerfect  » امکان صرفه جویی در زمان را به میزان 65 درصد فراهم می آورد بدون اینکه از کیفیت شستشو پایین آورد. البته ممکن است از نظر شما زمان زیاد اهمیت نداشته باشد و به میزان مصرف انرژی اهمیت دهید، کمپانی بوش در این لباسشویی برای شما نیز فکر کرده است؛ سیستم « EcoPerfect » برای این منظور طراحی شده است و در لباسشویی WAT2846 بوش مورد استفاده قرار گرفته است.


کمپرسور EcoSilence Drive

عملکردی که ماشین لباسشویی از خود نشان می دهد و مناسب بودن عملکرد و یا ضعیف بودن آن بستگی مستقیمی به کمپرسور آن دارد و در این وسیله اگر کمپرسور کم صدا و کم لرزش باشد شاهد ایجاد صدا و لرزش کمتری در لباسشویی خواهید بود. ماشین لباسشویی WAT2846 به کمپرسور EcoSilence Drive مجهز شده است ، این کمپرسور بسیار عالی عمل می کند . قطعات از طریق دنده روی هم نم لغزند ، بلکه حرکت آنها به صورت مغناطیسی امکان پذیر شده است و این باعث شده سایش بین قطعات به کمترین میزانش برسد؛ با این وجود صدای بسیار پایینی تولید می شود و عمر موتور نیز افزایش می یابد.

مصرف پایین انرژی از دیگر ویژگی هایی است که با وجود حضور این موتور در لباسشویی WAT2846 دیده می شود، که به میزان 30 تا 35 درصد کمتر از کمپرسورهای عادی برق مصرف می کند.سایر امکانات

امکان اضافه کردن بار در حین شستشو در ماشین لباسشویی WAT2846 امکان پذیر است، اگر می خواهید در هنگام شستشو و بعد از شروع کار لباسی دیگر را به محفظه اضافه کنید عملکرد را متوقف کنید و لباس را بارگذاری کرده و پس از بستن درب شستشو را از سر بگیرید. با این امکان لازم نیست لباس های کم را برای شستشوی بعدی کنار بگذارید و یا شستشو را از ابتدا شروع کنید، بلکه با اضافه کردن لباس شستشو از همان جایی ادامه می یابد که متوقف شده بود. فناوری « ActiveWater Plus » از تکنولوژی هایی دیگریست که کمپانی بوش آن را در لباسشویی هایی همچون ماشین لباسشویی WAT28460 و ماشین لباسشویی WAT2466 مورد استفاده قرار داده است و ماشین لباسشویی WAT2846 را نیز از آن بی بهره نکرده است. این فناوری با توجه به حجم لباس ها میزان آب مورد استفاده در شستشو را تعیین می کند و درجه کثیف بودن البسه نیز در آب مصرفی تاثیر گذار است؛ با این وجود با مصرف آب کم ، شستشوی عالی و متناسب با لباس ها صورت می گیرد. سیستم ضد نشت آب با وجود سنسورهایی که در تمام سطح لباسشویی وجود دارند ، در صورت نشت آب به سرعت واکنش نشان می دهد و جریان آب ورودی را قطع می کند. سیستم کنترل کننده بالانس « Balance control » ، در دوره های زمانی مشخص لباس ها را در دیگ تنظیم می کند تا سبب ایجاد صدای بالا و لرزش در لباسشویی WAT2846 نشود.

فناوری ActiveWater Plus


کلام آخر

ماشین لباسشویی WAT2846 چه از نظر ظاهر و چه از منظر قدرت پاک کنندگی و عملکرد عالی ، جزو برترین لباسشویی های تولید شده در کمپانی بوش و سایر تولید کنندگان است. تنوع بالای امکانات سبب می شود در مدت حضور این وسیله در آشپزخانه از آن رضایت داشته باشید ، امکانات و فناوری هایی از قبیل سیستم « SpeedPerfect » ، فناوری « ActiveWater Plus » ، درام « Wave Drum» ، کمپرسور « EcoSilence Drive » ، سیستم شستشو و آب پاش « 3D AquaSpa » ، برنامه های متنوع و ... در لباسشویی WAT2846 ، علاوه بر کیفیت عالی هنگام شستشو، در مصرف آب ، انرژی و زمان صرفه جویی می کند.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگنقره‌ای
تولید‌کنندهBosch
کشور سازندهآلمان
کشور سازندهآلمان

مشخصات کلی

نام مدلWAT2846
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی8 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1400 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی15 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

سایر برنامه ها

ضد آلرژی

شستشوی بهداشتی

لباس تیره

خشک کن

لباس راحتی

لباس مخلوط

پیراهن

لباس ورزشی

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورEcoSilence Drive
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

زنگ پایان

بله

سنسور تشخیص نشتی آب

بله

سایر امکانات

فناوری « ActiveWater Plus »

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو49 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن74 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
رتبه انرژی در حالت چرخشB
مصرف انرژی سالانه137 کیلو وات ساعت
مصرف آب سالانه 11220 لیتر

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ با طراحی VarioDrum
حجم درام63 لیتر
زاویه باز شدن درب165 درجه
اندازه دهانه درب32 سانتی‌متر

طراحی

ابعاد848×598×590 میلیمتر
وزن70 کیلوگرم
رنگنقره ای
پایه های قابل تنظیم

بله

طول کابل برق160 سانتیمتر

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
به آرزوم رسیدم
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
خرید چنین لباسشویی همیشه آرزوم بوده که این قدر عالی لباسا رو تمیز کنه و بتونم از همه ی ظرفیتش استفاده نکنم و آب و برقم هدر نره. نظر توسط لیلا جوانمردی (ارسال شده در 1396/04/27)
مصرف پایین WAT2846
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
این که این مدل هم مصرف برقش پایینه و هم آب کمی در موقع شستشو مصرف می کنه خیلی عالیه. نظر توسط فریدون اصلانی (ارسال شده در 1396/04/27)
پیشنهاد خرید
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
خرید این محصول فوق العاده رو از بانه دات کام بهتون پیشنهاد میدم. نظر توسط محمد اسفندیاری (ارسال شده در 1396/04/27)
ضد اثر انگشت
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
تو خونه ای که بچه ها حضور دارند یکم سخته تمیز نگه داشتن وسایل. این ماشین لباسشویی خوبیش اینه که لکه ها رو خیلی جذب نمی کنه و زود کثیف نمی شه و من مجبور نیستم به بچه هام مرتب تذکر بدم که بهش دست نزنند. نظر توسط سمیعی (ارسال شده در 1396/04/27)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی بوش BOSCH WAT2846 با ظرفیت 8 کیلوگرم
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
سرعت بالای موتور در هنگام خشک کردن
۹
فناوری پاک کردن دیگ به صورت خودکار
۸
مصرف پایین انرژی
۸
سیستم آبپاش قدرتمند
۹
صرفه جویی در مصرف آب

نقاط قوت

سرعت بالای موتور در هنگام خشک کردن
مصرف پایین انرژی
فناوری پاک کردن دیگ به صورت خودکار
سیستم آبپاش قدرتمند
صرفه جویی در مصرف آب

نقاط ضعف

-