یخچال ساید بای ساید بکو 34 فوت BEKO REFRIGERATOR SIDE BY SIDE GNE134821E

BEKO REFRIGERATOR SIDE BY SIDE NO FROST 34 F.T GNE134821E • گنجایش 34 فوت

 • کلاس بهره وری انرژی A+

 • مجهز به فن خنک کننده

 • عملکرد بدون برفک

 • فیلتر بوگیر فعال

 • حالت تعطیلات

 • فیلتر تصفیه آب

 • لایه ضد باکتری

 • محفظه بار

 • آبسرد کن و یخساز خودکار

 • فناوری بوزدا

 • دستگیره توکار
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به یخچال ساید بای ساید بوش بدون برفک BEKO REFRIGERATOR SIDE BY SIDE GNE134821Eیخچال فریزر ساید بای ساید جی ان ای 134821 ای « GNE134821E » از تولیدات کمپانی بکو است که کیفیت بالایی را ارائه می دهد و با دیزاین خوش ساختش رضایت شما را جلب خواهد کرد. این مدل دارای 4 درب است که دو درب بالایی برای دسترسی به فضای یخچال و در درب پایینی جهت استفاده از فریزر تعبیه شده اند. درب های ضد باکتری « Anti-Bacterial » این محصول به میزان قابل توجهی آلودگی ها را از بین برده و از ورود آنها به محفظه ی داخلی جلوگیری خواهند کرد. بر روی دو درب یخچال ساید بای ساید GNE134821E بکو آبریز، یخساز اتوماتیک ، پنل نمایشگر ال ای دی لمسی و هوم بار قرار دارند که به درب ها علاوه بر وظایف خاصی که بر عهده دارند، کارایی بیشتری بخشیده است. فیلتر بوگیر فعال « Active Odour Filter » در محفظه داخلی ساید بای ساید GNE134821E محیطی تمیز و بدون بوی ناخوشایند را ایجاد می کنند که سبب طعم بخشیدن بهتر به مواد غذایی می شود زیرا بوها با طعم ها ادغام نخواهند شد.

سیستم خنک کننده ی قدرتمند « Cooling Fan » این مدل هوای خنک را به صورت مساوی در تمام بخش ها توزیع خواهد کرد و دمایی مطلوب و مناسب را در محفظه ها ایجاد خواهد کرد. یخچال ساید بای ساید GNE134821E بکو در کلاس بهره وری انرژی A+ قرار دارد و به سبب آن میزان مصرف انرژی پایینی را به خود اختصاص داده است ، این باعث می شود به میزان 20 درصد از حالت استاندارد مصرف انرژی پایینی داشته باشد؛ تابع « Eco-Fuzzy » نیز در این محصول سبب کاهش مصرف انرژی می شود که به سبب آن محیط زیست نیز کمتر آسیب خواهد داد. سیستم بدون برفک « NeoFrost » در یخچال ساید بای ساید بکو GNE134821E هوایی خنک را در یخچال و فریزر جریان می دهد و رطوبت را در محفظه ها به حد مطلوب و تا 90 درصد می رساند؛ این سیستم ضمن جلوگیری و ایجاد برفک سرما و یخ موجود در محفظه ها را گرفته و به آنها به صورت هوای خنک پس خواهد داد، هوای هر محفظه به همان منطقه باز خواهد گشت.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

دیزاینی شیک و خوش تراش با کاربرد بالا

دیزاین و طراحی خارجی

 

یخچال فریزر ساید بای ساید GNE134821E بکو در رنگ سفید تولید شده است تا با قرار گیری در آشپزخانه ی شما علاوه بر زیبایی و لوکس بودن ، آرامش را برایتان به همراه بیاورد. این مدل دارای گنجایش 34 فوت است و امکان ذخیره سازی مواد غذایی متنوع در مقیاس وسیع را به شما خواهد داد. بر روی مدل GNE134821E بکو 4 درب قرار گرفته اند که دو درب بالایی برای یخچال و دو درب پایینی برای فریزر می باشند. با اثر ضد باکتری « Anti-Bacterial  » بودن درب ها از ورد میکروب ها و آلودگی ها به محفظه یخچال جلوگیری خواهد شد و مواد غذایی موجود در یخچال ساید بای ساید GNE134821E در معرض این آلودگی ها در حد بالایی در امان خواهند بود. درب سمت راست میزبان هوم بار بوده و به شما این امکان را می دهد تا بطری های نوشیدنی و تنقلات را در این قسمت قرار دهید و سریعاً به آنها دسترسی بیابید تا از اتلاف هوای خنک جلوگیری شود. درب مقابل نیز از امکانات اضافه بی نصیب نمانده است و آبریز و یخساز اتوماتیک در این قسمت قرار گرفته اند که در هر زمان که نیز باشد آب خنک و یخ خورد شده را در اختیارتان می گذارد. ابعاد مدل GNE134821E بکو برابر 1850 × 908 × 861 میلیمتر می باشد.منظم و دقیق با فضایی باز

دیزاین و طراحی یخچال ساید بای ساید

چهار درب قرار گرفته بر روی این مدل از مواد غذایی که در ساید بای ساید 34 فوت GNE134821E قرار داده اید محافظت می کنند ؛ با گشایش این درب ها با کشوها و محفظه های شیشه ای و شفاف روبه رو خواهید شد که تمامی مواد غذایی قرار گرفته درون آن به خوبی قابل مشاهده اند و با خاصیت قابل تنظیم بودن آنها می توانید خوراکی ها را در تمامی حجم ها درون یخچال و فریزر GNE134821E قرار دهید. باز کردن دو درب بالایی شما را به یخچال خواهند رساند ، یخچالی که شامل 4 کشو ، سه طبقه و 5 قفسه بر روی درب می شود؛ کشوها در دو اندازه ی مختلف طراحی شده اند و یکی از قفسه های موجود بر روی درب مخصوص نگهداری تخم مرغ می باشد. نیمه ی پایینی ساید بای ساید GNE134821E بکو مربوط به فریزر می باشد که شامل 4 کشو ، دو طبقه و 4 قفسه بر روی درب می باشد، فضای تقریبا بزرگی در این قسمت آماده نگهداری مواد غذایی فریز شده می باشد ، اما به نسبت قسمت یخچال حجم کمتری را در اختیار گرفته است.
خنک و بدون بلورهای برفکی

فناوری جدیدی در کمپانی بکو که سبب می شود برفک را در محفظه ی های یخچال و فریزر ساید بای ساید GNE134821E مشاهده نشود و مواد غذایی برای مدت طولانی تازه و سالم باقی بمانند فناوری « Neo Frost » می باشد . این فناوری که می توان آن را بدون برفک نامید الگوریتم خاصی را به کار می گیرد تا محفظه ها همیشه رطوبت کافی و به میزان حدود 90% را داشته باشند ، بلورهای یخی که تولید می شوند و قرار است با انباشته شدنشان بر روی هم برفک زیادی را به وجود آورند جذب خواهند شد و با تولید سرما و برگرداندن آن به داخل محفظه سبب ایجاد خنکای مناسب در محفظه ها خواهند شد؛ بلورهای یخی که از قسمت یخچال GNE134821E گرفته خواهند شد و سرمای حاصل از آن به همان محفظه باز خواهند گشت و برای محفظه ی فریزر نیز چنین است و سرمای فریزر به فریزر باز می گردد. این مکانیزم سبب می شود بوها موجود در هر یک از قسمت ها در همان محفظه مانده و با هم ادغام نشوند تا تولید بوهای نامطلوب تر و همچنین فساد مواد غذایی شوند.

سیستم Neo Frost
امکانات در دسترس با خرید ساید بکو GNE134821E

خرید یخچال ساید بای ساید GNE134821E بکو با توجه به امکاناتی که ارائه می دهد ، راضی کننده خواهد بود و محصولی عالی و با گنجایش بالا را در اختیارتان می گذارد . علاوه بر امکاناتی که به واسطه ی طراحی این محصول موجودند ، فناوری های دیگری نیز موجودند که به سبب آنها محصولی کارا را به شما می بخشند. فن خنک کننده « Cooling Fan » در یخچال ساید بای ساید بکو GNE134821E دمای مورد نیاز هر دو محفظه را با سرعت بالا تامین می کند و هوای مطلوب را در این دو محفظه در جریان خواهد گذاشت. با وجود کارایی مناسب و مطلوب این یخچال ساید بای ساید شما شاهد مصرف انرژی پایین این محصول خواهید بود. با بهره گیری ساید بای ساید GNE134821E از تکنولوژی سازگار با محیط زیست « Eco-Fuzzy » مصرف انرژی پایین آمده و از محیط زیست مراقبت خواهد شد.

یخچال ساید بای ساید بکو GNE134821E  به نسبت ساید محصولات 20 % انرژی کمتری مصرف خواهد کرد ، قرار گیری این مدل در کلاس بهره وری انرژی A+ سبب این موضوع شده است.

امکانات ساید بای ساید
جان کلام

قیمت سای بای ساید بکو GNE134821E  را با گنجایش 34 فوتی ، طراحی لوکس بدنه ، وجود آبریز و یخساز بر روی درب ، سیستم بدون برفک قدرتمند و جدید ، سیستم خنک کننده ی قدرتمند و مجموعه ای دیگر از امکانات به کار رفته در این مدل مقایسه کنید؛ آیا به این نتیجه نمی رسید که قیمت GNE134821E  مناسب بوده و خرید GNE134821E   مقرون به صرفه خواهد بود؟ اگر پاسخ شما منفی ست ، نسبت به خرید مدل های دیگر از بانه دات کام اقدام نمایید و اگر در غیر این صورت است، که احتمال این پاسخ بیشتر است ، قیمت GNE134821E   و همچنین مشاوره رایگان این محصول را از ما بخواهید و همین الان نسبت به خرید ساید بای ساید GNE134821E  از بانه.کام اقدام فرمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهbeko
کشور سازندهترکیه, آلمان

مشخصات کلی

نوعیخچال ساید بای ساید
نام مدلGNE134821E
سری مدل8
تعداد پنلتک پنل
تعداد درب4 درب
رنگ بدنهسفید

ظرفیت

گنجايش کل به فوت34 فوت

مشخصات یخچال

تعداد طبقات3 عدد
تعداد طبقات درب5 عدد
تعداد کشو4 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

قفسه لبنیات

بله

طبقه نگهداری بطری

خیر

طبقه نگهداری تخم مرغ

بله

جنس قفسه هاشیشه ای
طبقات قابل تنظیم

بله

مشخصات فریزر

تعداد طبقات2 عدد
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد کشو4 عدد
جنس قفسه هاشیشه ای
یخسازاتوماتیک

امکانات ویژه

آبسردکن

بله

یخساز خودکار

بله

محفظه بار

بله

نور داخلی

بله

سیستم بدون برفک

بله

هشدار باز ماندن درب

بله

لایه ضد باکتری

بله

نوع فیلتربوزدا
فیلتر تصفیه آب

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

خیر

دستگیره توکار

بله

سایر ویژگی ها و امکاناتدارای فن خنک کننده « Cooling Fan »

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر روی درب
نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

حالت تعطیلات

بله

قفل کودک

بله

قابلیت تنظیم دمای یخچال

بله

قابلیت تنظیم دمای فریزر

بله

بهره وری انرژی

برچسب انرژی+A
مصرف انرژی531 کیلو وات ساعت در سال
میزان صدا46 دسی بل
نوع گاز مصرفیR134a

ابعاد و وزن

ارتفاع1850 میلی‌متر
پهنا908 میلی‌متر
عمق بدون درب861 میلی‌متر
وزن156 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, فیلتر تصفیه آب, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (1)
بکو
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
این یخچال رنگ مشکی هم داره؟ نظر توسط زهره (ارسال شده در 1397/08/24)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال ساید بای ساید بکو 34 فوت BEKO REFRIGERATOR SIDE BY SIDE GNE134821E
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
پی‌دی‌اف راهنما
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

سیستم بدون برفک خاص بکو « NeoFrost »
دارای سیستم بوگیر قدرتمند
درب ها و دستگیره های آنتی باکتریال
مصرف پایین انرژی
گنجایش بالای یخچال و فریزر

نقاط ضعف

-