برای جلب اعتماد شما احترام قائلیم

 

فروشگاه اینترنتی بانه دات کام با داشتن امتیازاتی که اشاره کرده ایم، اطمینان و آسودگی در خرید اینترنتی را برای شما به صورت خیلی کامل فراهم می کند.

 

 
 • فروشگاه اینترنتی و مجموعه سایت بانه دات کام با نام نوین تجارت فن بنیان بانه (سهامی خاص) در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است. با کلیک بر روی عکس زیر می توانید گواهی ثبت شرکت را مشاهده کنید و سپس آن را استعلام بگیرید.
گواهی ثبت شرکت

 
 • با توجه به اینکه کلیه کارهای اینترنتی بایستی پروانه کسب فروشگاه های مجازی را دریافت کرده باشند « متاسفانه هنوز تعداد اتحادیه های صنفی در کل کشور کمتر از 200 نفر است » و فروشگاه اینترنتی بانه دات کام دارای به پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است. که با کلیک بر روی عکس زیر می توانید آن را ببینید و استعلام بگیرید.
پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 
 • نماد اعتماد الکترونیکی که از طرف وزارت صنعت و معدن و تجارت صلاحیت فروشگاه را جهت کسب و کار اینترنتی تائید می کنند. فروشگاه اینترنتی بانه دات کام دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره « بالاترین سطح اعتماد » از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. جهت مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید.
نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 
 • علاوه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی بانه دات کام جهت افزایش اعتماد سازی، دارای نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال است. جهت اطمینان لطفا بر روی عکس مربوطه کلیک کنید.
نماد تائید سامانه های دیجیتال

 • جهت سهولت و تضمین پرداخت اینترنتی ؛ بانه.کام با بانک ملت و پارسیان قرارداد دارد و توسط این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد. قرارداد با بانک ملت و پارسیان به این معنا نیست که شما تنها با کارت های این دو بانک می توانید پرداخت خود را انجام دهید؛ بلکه امکان پرداخت اینترنتی با کلیه کارت های بانکی ممکن است. جهت آگاهی بیشتر لطفا بر روی عکس زیر کلیک کنید.

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 
 • عضویت رسمی بانه دات کام در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی ، نماد اعتماد اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی را می توانید با کلیک بر روی عکس زیر مشاهده کنید.

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

 
 • شرکت بانه دات کام به عنوان تنها استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر

 
 • در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران، فروشگاه اینترنتی بانه دات کام به عنوان یکی از 5 کاندید برتر در حوزه ی «برترین فروشگاه آنلاین» کشور انتخاب و معرفی شد.
کاندید برتر جشنواره وب
 
 
 
 • در سال 1397 فروشگاه اینترنتی بانه دات کام به عنوان کارآفرین برتر در استان کردستان معرفی و تقدیر شد.
کارآفرین برتر
 
 
 
 • به کمک گواهینامه SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری اطلاعات خصوصی کاربران تضمین می شود. با کلیک بر روی عکس زیر اطلاعات نحوه استفاده و پیگیری گواهینامه SSL بانه دات کام را می توانید انجام دهید.

گواهی ssl

 
 • فروشگاه اینترنتی بانه دات کام امکان تعویض یا بازگشت کالا تا 7 روز را مطابق شرایط درج شده برای کاربران فراهم می سازد. همچنین با خرید کالا می توانید از خدمات و سرویس های ویژه از قبیل پرداخت در محل، ضمانت کمترین قیمت، ارسال سریع و ضمانت اصالت کالا برخوردار شوید و خرید اینترنتی مطمئنی داشته باشید .
 
 • فاکتور های دیگر اعتماد مربوط به شماره های رند تماس که برای انها بسیار هزینه شده است. شماره ثابت : 08734266666 و شماره های همراه : 09188888546 ؛ 09188888957 ؛ 09188888534 به همراه شماره 5 رقمی سایت بانه دات کام مثل 0873111 رند هستند . جهت آگاهی بیشتر از هر سرویس، بر روی عکس آن کلیک کنید.
 
 
 
 • برای معرفی بهتر بانه دات کام لطفاً بر روی بخش معرفی ویژه کلیک کنید تا شناخت بیشتری نسبت به فروشگاه اینترنتی بانه دات کام داشته باشید و با اعتماد و اطمینان بیشتری خرید های اینترنتی تان را انجام دهید. همچنین با کلیک بر روی تصاویر زیر از بخش اخبار و فناوری و راهنمای خرید و گالری ویدیویی بانه دات کام بهره مند شوید .
 
 

 

تضمین سلامت کالا
برای مشاهده کلیک کنید
تخفیفات و بن های خرید
برای مشاهده کلیک کنید
شرایط گارانتی
برای مشاهده کلیک کنید