ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی BOSCH WAW32560GC

BOSCH AUTOMATIC WASHING MACHINE SERIE 8 9KG 1600RPM WHITE WAW32560GC • ظرفیت 9 کیلوگرم

 • چرخش موتور 1600 دور

 • 16 برنامه متنوع شستشو

 • موتور EcoSilence Drive

 • شستشو ضد چروک

 • نمایشگر لمسی LED

 • فناوری لکه بری

 • تکنولوژی ActiveWater

 • VarioPerfect

 • برنامه شستشوی سریع

 • آبکشی اضافی

 • سیستم تشخیص ظرفیت

دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱۲٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

* فیلدهای الزامی

نیم نگاهی به ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک 9 کیلویی بوش BOSCH WASHING MACHINE 9KG WAT2466خرید ماشین لباسشویی نیاز به دقت فراوان دارد ، زیرا قرار است لباس هایتان را با این محصول شست و شو دهید و اگر کیفیت شستشوی بالایی نداشته باشد علاوه بر اینکه لباس ها را تمیز نخواهد کرد پس از مدت کوتاهی الیاف لباس آسیب دیده و لباستان قابل استفاده نخواهد بود. اگر خانواده ی بزرگ و پر جمعیتی هستید و یا می خواهید ماشین لباسشویی که انتخاب می کنید حجم بالایی داشته باشید انتخاب ماشین لباسشویی WAW32560GC برترین گزینه برای شماست ، این لباسشویی ظرفیتی معادل با 9 کیلوگرم دارد و حجم بالایی را در خود جای خواهد داد. ظرافت و زیبایی ماشین لباسشویی WAW32560GC ناشی از طراحی منظم و شیک پنل جلویی و همچنین درب ماشین لباسشویی است ، در نگاه به کناره های این محصول خطوطی دایره وار را می بینید که علاوه بر خاص بودنی که به این قسمت بخشیده است خاصیت ضد ویبره دارد و تا حد زیادی لرزش های ماشین لباسشویی WAW32560GC را کم خواهد کرد و صدای تولیدی این مدل را در حد چشم گیری پایین خواهد آورد. موتور « EcoSilence Drive » برای این لباسشویی عملکردی فوق العاده و در کنار آن سروصدای پایین را پدید آورده و میزان مصرف انرژی پایینی دارد.

ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC با بهره گیری از فناوری « AutoStain » چهار لکه رایج بر روی لباس ها را از بین خواهد برد تمیزی بالایی به لباس هایتان خواهد بخشید. صرفه جویی در مصرف آب از اهمیت بالایی برخوردار است، این موضوع را کمپانی بوش به خوبی می داند و به این دلیل از فناوری « ActiveWater » در این لباسشویی سود برده ، این فناوری با توجه به الیاف پارچه ، حجم آنها و درجه ی کثیفیشان میزان آب مورد نیاز را برای شستشو تعیین می کند و در زمان عملکرد شستشو به دیگ وارد خواهد کرد. از طریق فناوری « VarioPerfect » می توانید تعیین کنید ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک WAW32560GC در مصرف انرژی صرفه جویی کند و یا در زمان کمتر لباس ها را شستشو دهد؛ امکان انتخاب این دو حالت به صورت همزمان وجود ندارد. این ماشین لباسشویی دارای 16 برنامه متنوع برای شستشو است و سرعت چرخش موتور در مدل WAW32560GC برابر 1600 دور در دقیقه می باشد ؛ شما می توانید هر یک از برنامه ها را انتخاب کرده و پس از آن تنظیمات مورد نظر را اعمال نمایید ، همچنین می توانید زمان شروع شستشو را تا 24 ساعت به تاخیر بیندازید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل لباسشویی بوش WAW32560GC

خرید ماشین لباسشویی نیاز به دقت فراوان دارد ، زیرا قرار است لباس هایتان را با این محصول شست و شو دهید و اگر کیفیت شستشوی بالایی نداشته باشد علاوه بر اینکه لباس ها را تمیز نخواهد کرد پس از مدت کوتاهی الیاف لباس آسیب دیده و لباستان قابل استفاده نخواهد بود. اگر خانواده ی بزرگ و پر جمعیتی هستید و یا می خواهید ماشین لباسشویی که انتخاب می کنید حجم بالایی داشته باشید انتخاب ماشین لباسشویی WAW32560GC برترین گزینه برای شماست ، این لباسشویی ظرفیتی معادل با 9 کیلوگرم دارد و حجم بالایی را در خود جای خواهد داد.

طراحی

ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC

برای خرید و انتخاب ماشین لباسشویی فاکتورهای فراوانی موجودند که باید بررسی شوند تا مدلی با کیفیت عالی و متناسب با نیز خریداری شود. در این میان شاید ظاهر اصلی ترین و مهم ترین گزینه نباشد ، اما اهمیت فراوان آن در کارایی و بخشیدن دیزاین شیک به آشپزخانه غیر قابل چشم پوشی است. ماشین لباسشویی WAW32560GC که با نگاه به طراحی آن متوجه تولید آن در کمپانی بوش می شوید ، دیزاینی هماهنگ با سایر مدل های تولید شده در این کمپانی دارد اما دارای تمایزاتی است که آن را از سایرین جدا می سازد. پنل جلویی که در قسمت بالای آن قرار گرفته است اصلی ترین بخش را به خود اختصاص می دهد و محلی برای محفظه ی مواد شوینده ، انتخاب برنامه ها و نمایشگر می باشد. برنامه ها در وسط پنل و به دور پیچ انتخابگر ولومی ردیف شده اند ، تعداد برنامه ها 16 مورد است و با گردش پیچ و روشن شدن لامپ مقابل امکان انتخاب هر یک از آنها برایتان فراهم می شود. رنگ قرمز که برای هر یک از بخش و لامپ ها تعیین شده است و همچنین لگوی بوش « BOSCH » با آن رنگ آمیزی شده است نمایی جذاب به پنل بخشیده است. درب بزرگ با طراحی زیبا در وسط ماشین لباسشویی WAW32560GC قرار گرفته است و با شیشه ی شفافی که بر روی آن قرار گرفته دیدن دیگ و نحوه عملکرد شستشو، فراهم شده است. دیگ « Vario Dram » با ساختاری زیبا و سوراخ هایی منظم عمل آبپاشی را با دقت بالا و سرعت مناسب انجام می دهد و در هنگام چرخش به الیاف لباس آسیب نمی رساند، جنس این دیگ از فولاد ضد زنگ می باشد و هرگز آسیبی به آن وارد نخواهد شد. با باز کردن درب دایره ای کوچکی که در پایین ترین نقطه از WAW32560GC قرار گرفته است می توانید به فیلتر دسترسی داشته باشید و مواد اضافی که در این قسمت جمع شده اند را تخلیه نمایید.

بدنه و کناره های ماشین لباسشویی WAW32560GC با دایره های متحدالمرکز تزئین شده است؛ علاوه بر زیبایی که این طراحی برای لباسشویی پدید می آورد کارایی خاصی نیز به همراه دارد. این بدنه با به کار گیری عایق و طراحی مناسب، لرزش های لباسشویی تمام اتوماتیک WAW32560GC را جذب خود می کند و به این دلیل عایق به کار رفته در آن لرزشی که مشهود و قابل لمس و توجه باشد را ایجاد نخواهد کرد . کم بودن لرزش سبب ایجاد صدای کم در این لباسشویی می شود و در هنگام شستشو صدا و لرزش آرامش موجود در محیط را خدشه دار نخواهد کرد. در مجموع طراحی « Sidewall » در ماشین لباسشویی WAW32560GC بوش لرزش را گرفته و صدای پایینی تولید خواهد کرد.

موتور EcoSilence Drive

قلب تپنده ی ماشین لباسشویی WAW32560GC بوش موتور آن می باشد که در این مدل از کمپرسور خاص این کمپانی با نام « EcoSilence Drive » سود برده شده است. در این موتور تسمه و سایر قطعات اضافی حذف شده اند و موتور به صورت مستقیم با دیگ ارتباط دارد ؛ این ارتباط مستقیم صدای تولیدی در این لباسشویی را به صورت چشم گیری کاهش می دهد و لرزش های اضافی تولید نخواهد کرد. با توجه به اینکه ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC مداوم مورد استفاده قرار می گیرد لازم است مصرف انرژی در آن پایین باشد که به لطف وجود EcoSilence Drive این امکان فراهم شده و کلاس بهره وری انرژی در این محصول از A به A+++ ارتقاء یافته است. کارایی مثبت کمپرسور EcoSilence Drive تا مدت ها باقی خواهد ماند تا جایی که کمپانی بوش استفاده مناسب از آن را تا 10 سال تضمین خواهد کرد.

موتور EcoSilence Drive در ماشین لباسشویی WAW32560GC به میزان 30% مصرف انرژی را کاهش می دهد و سرعت چرخش موتور در آن برابر 1600 دور در دقیقه می باشد که شستشوی با عملکرد مثبت و خشک کن قوی را به همراه دارد.

فناوری ها و امکانات

صرفه جویی از نگاه بسیاری از افراد گزینه ی مهمی است که می خواهند در هر محصولی که انتخاب می کنند اثری از این امر موجود باشد. به شما این نوید را می دهیم که با انتخاب و خرید لباسشویی بوش WAW32560GC در مصرف آب ، انرژی ، زمان و ... صرفه جویی خواهید کرد . از طریق فناوری VarioPerfect می توانید در مصرف انرژی و یا زمان صرفه جویی کند. اگر می خواهید در زمان کم البسه شسته شوند گزینه ی SpeedPerfect را انتخاب کنید ؛ در صورتی که برای شستشو عجله ای ندارید و تنها می خواهد مصرف برق را کاهش دهید انتخاب گزینه « EcoPerfect » برایتان مناسب است. انتخاب هر یک از این دو گزینه از کیفیت شستشو نخواهد کاست و شستن لباس ها را با تمیزی عالی تضمین خواهد کرد. انتخاب گزینه ی EcoPerfect به میزان 50 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی را به همراه می آورد و همچنین گزینه ی SpeedPerfect نیز به میزان 65 درصد عملیات شستشو را سریع تر به انجام می رساند؛ در مجموع شستشو با فناوری VarioPerfect صرفه جویی را در کنار شستشوی عالی در لباسشویی WAW32560GC به انجام می رساند. فناوری « ActiveWater » در ماشین لباسشویی WAW32560GC بوش جهت صرفه جویی در مصرف آب کاربرد دارد ؛ این فناوری میزان لباس ها را اندازه گیری خواهد کرد و با توجه به حجم لباس ها آب مصرفی در دوره شستشو را تعیین می کند. پس از اندازه گیری میزان لباس ها درجه کثیفی آنان نیز تعیین می شود و با توجه به الیاف پارچه حجم آب مصرفی در ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC معین می گردد و آب به داخل دیگ فرستاده خواهد شد.

فناوری های ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC

برنامه ها

بهره گیری ماشین لباسشویی از برنامه های متنوع این امکان را فراهم می کند که با توجه به الیاف پارچه ، برنامه ی مورد نظر را انتخاب نمایید و پارچه را در برابر آسیب حفظ کنید. ماشین لباسشویی WAW32560GC بوش دارای 16 برنامه برای شستشو است که در میان آنها امکان انتخاب برترین برنامه با توجه به نیاز فراهم است. برنامه هایی که به دور پیچ انتخابگر ولومی ردیف شده اند و هر کدام کارایی خاصی را به همراه می آورد و کیفیت شستشو را با کارایی عالی از خود نشان خواهند داد. برنامه های قرار گرفته بر روی ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC شامل شستشوی لباس ورزشی ، البسه زیر ، تی شرت و پیراهن ، ابریشمی و پشمی ، مخلوط ، برنامه لکه بری ، شستشوی سریع در 15 دقیقه ، تاخیر در شستشو ، تعیین میزان کف ، قفل کودک و ... می باشند.

16 نوع برنامه در ماشین لباسشویی WAW32560GC بوش

جمع بندی

قیمت ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC در بانه دات کام با توجه به ویژگی ها و امکانات مثبتی که این محصول دارد بسیار مناسب است. میزان امکاناتی که در این مدل بوش مورد استفاده قرار گرفته اند بسیار بالاست و شستشوی عالی و موثر را به همراه می آورد؛ در کنار شستن تمیز البسه صرفه جویی که لباسشویی WAW32560GC انجام خواهد داد بسیار بالاست و از صرف هزینه ها کم می شود. قیمت WAW32560GC را با موتور قدرتمند و آرام لباسشویی مقایسه کنید و در کنار آنها 16 برنامه متنوع شستشو و سرعت چرخش 1600 دور در دقیقه را نیز قرار دهید، بدون شک انتخاب لباسشویی WAW32560GC برای شما بهترین گزینه است. اگر شما نیز با این گفته موافقید همین الان نسبت به خرید لباسشویی بوش WAW32560GC از بانه.کام اقدام نمایید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهBosch
کشور سازندهآلمان, اسپانیا

مشخصات کلی

نام مدلWAW32560GC
نوع لباسشوییدرب از جلو
ظرفیت لباسشویی9 کیلوگرم
سرعت چرخش موتور1600 دور در دقیقه
لوله ورودی آب سرد و گرم

بله

برنامه

تعداد برنامه های لباسشویی16 عدد
قابلیت تنظیم سرعت چرخش

بله

قابلیت تنظیم دما

بله

شستشوی سریع

بله

شستشوی اقتصادی

بله

آبکشی اضافی

بله

ضد چروک

بله

شستشوی لباسهای پنبه ای

بله

شستشوی لباسهای ظریف (delicate)

بله

شستشوی الیاف مصنوعی (Synthetic)

بله

شستشوی لباسهای پشمی

بله

لباس های مخلوط

بله

شستشوی لباسهای ورزشی

بله

پاک کردن لکه

بله

شستشوی اتوماتیک مخزن

بله

پیش شستشو

بله

تاخیر در شستشو

بله

سایر برنامه ها

تی شرت و پیراهن

حافظه ی شستشو

تشخیص میزان کف

امکانات ویژه

قفل کودک

بله

نوع موتورEcoSilence Drive
سیستم تشخیص ظرفیت

بله

زنگ پایان

بله

تکنولوژی بخار

خیر

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED
صفحه نمایش لمسی

بله

شاخص زمان باقی مانده

بله

سطح صدا

میزان صدا در حالت شستشو47 دسی بل
میزان صدا در حالت خشک کردن73 دسی بل
بی صدا

بله

کم لرزش

بله

مصرف انرژی

برچسب انرژی+++A
مصرف انرژی0.19 کیلو وات ساعت
مصرف انرژی سالانه152 کیلو وات ساعت

ویژگی های درب و مخزن

جنس درامفولاد ضد زنگ با طراحی VarioDrum
حجم درام65 لیتر
زاویه باز شدن درب171 درجه
اندازه دهانه درب32 سانتی‌متر
قابلیت اضافه کردن لباس

خیر

طراحی

ابعاد848 × 598 × 590 میلی‌متر
وزن80 کیلوگرم
رنگسفید
پایه های قابل تنظیم

بله

طول کابل برقمتر

اقلام همراه

لوازم جانبی همراهلوله اتصال به آب شهری سرد و گرم, آچار چند کاره, کشوی مواد شوینده, پیچ های اتصال پایه, پایه های لباسشویی, دفترچه و برگه های راهنما, شلنگ یا لوله خروجی آب, درب محفظه اشیاء اضافی, محافظ لوله یا شلنگ, بسته بندی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
با کیفیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
دارای امکانات خوبی است یک ساله ازش استفاده می کنم خیلی راضیم نظر توسط کریمی (ارسال شده در 1398/07/04)
خیلی راضی هستیم
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
حدود دو ماه هست که خریدم. از خریدم راضی هستم و برام لباس شستن رو لذت بخش و بسیار راحت کرده. نظر توسط sara. mahmodi (ارسال شده در 1397/07/24)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: ماشین لباسشویی بوش 9 کیلویی BOSCH WAW32560GC
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
اینفوگرافی

اینفوگرافی ماشین لباسشویی بوش WAW32560GC

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۹
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

16 برنامه برای انواع شستشو و انواع پارچه
سرعت چرخش موتور 1600 دور در دقیقه
امکان صرفه جویی در مصرف آب
عملکرد بی صدا و بدو لرزش
موتور قدرتمند با مصرف انرژی پایین

نقاط ضعف

عدم بهره گیری از امکان صرفه جویی در مواد شوینده با فناوری « i-Dos »
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
ماشین لباسشویی هیتاچی 9 کیلویی BD-W90WV Hitachi Washing Machine ماشین لباسشویی هیتاچی 9 کیلویی BD-W90WV Hitachi Washing Machine
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۳٬۴۴۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۱٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۱٬۲۰۰٬۰۰۰ تومان

ماشین لباسشویی بکو 9 کیلویی BEKO WASHING MACHINE WX943440 ماشین لباسشویی بکو 9 کیلویی BEKO WASHING MACHINE WX943440
4 رای

قیمت عادی: ‎۷٬۲۴۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۶٬۰۹۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۶٬۰۹۰٬۰۰۰ تومان

ماشین لباسشویی ایندزیت 9 کیلویی Indesit IWC91482 ماشین لباسشویی ایندزیت 9 کیلویی Indesit IWC91482
3 رای

قیمت عادی: ‎۷٬۵۶۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۶٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۶٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم ماشین لباسشویی هیتاچی HITACHI BD-W90XWV با ظرفیت 9 کیلوگرم
4 رای

قیمت عادی: ‎۱۴٬۹۲۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۱٬۷۲۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۱٬۷۲۰٬۰۰۰ تومان