کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم General Standing Air Conditioning

General Standing Air Conditioning  • ظرفیت 36 هزار

  • حالت خواب

  • قابلیت تنظیم سرعت فن

  • قدرت الکتریکی تک فاز AC

  • متراژ 140 تا 190 مترمربع

  • پرتاب باد 10-11 مترمربع

  • کولر گازی ایستاده تک پنل

  • موتور روتاری

  • گاز مصرفی R22

  • صفحه نمایش LED
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم General Standing Air Conditioningحتما می‌دانید کولر گازی از فرایند تبدیل گاز به مایع بهره می جوید و این محصول انواع مدل دارد؛ مانند کولر گازی ایستاده، دیواری و یا پنجره ای. در بین برندهای معتبر کولر گازی، نام معروف جنرال می درخشد. حال این کمپانی در مسیر تولید کولر گازی های ایستاده هم قدم برداشته و در این راه محصولات با کیفیتی به بازار فرستاده است. کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم « General Standing Air conditioning 36000 » از نوع تک پنل با موتور دو فن است که قدرت خنک کنندگی بالایش خانه‌هایی با متراژ 140 تا 160 متر مربع را پوشش می‌دهد. در داخل موتور شاهد وجود کمپرسور روتاری هستیم؛ این کمپرسور سطح صدای 64 دسی بل دارد که به نسبت مدل‌های کمپرسور پیستونی، صدای کمتری ایجاد می کند. به‌علاوه از نوع گاز مبرد R22 استفاده می‌کند، با این تواصیف می توانیم بگوییم تا حدودی با کولر گازی بهینه ای رو به رو هستیم که ضرر کمتری برای محیط زیست دارد.
از امکاناتی که این کولر ایستاده به آن مجهز است، باید به پشتیبانی از حالت خواب « Sleep Mode » اشاره داشته باشیم. جنرال با الگو برداری از روند خواب طبیعی انسان توانسته برنامه ای برای این كولر گازي ايستاده ردیف کند که با افزایش و کاهش دما در طول شب، خواب شیرینی برایتان فراهم نماید. مورد دیگر اینکه حتی برخی از موارد را هم می‌توانید شخصی سازی کنید، مثلا سرعت فن را برحسب نیازتان تغییر دهید و یا اینکه میزان دما را به دلخواه خود تنظیم نمایید. از امکانات دیگر در این کولر گازی باید به قدرت پرتاب باد تا 10-11 متر، تنظیم باد در چهار جهت (بالا, پایین, چپ, راست) و امکان تنظیم شبکه بالا و پایین اشاره کنیم که سهولت استفاده از اسپلیت را برایمان فراهم می‌کنند. با ادامه ی نقد و بررسی کولر گازی ایستاده جنرال با بانه دات کام همراه باشید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم

حتما می‌دانید کولر گازی از فرایند تبدیل گاز به مایع بهره می جوید و این محصول انواع مدل دارد؛ مانند کولر گازی ایستاده، دیواری و یا پنجره ای. در بین برندهای معتبر کولر گازی، نام معروف جنرال می درخشد. حال این کمپانی در مسیر تولید کولر گازی های ایستاده هم قدم برداشته و در این راه محصولات با کیفیتی به بازار فرستاده است. کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم « General Standing Air conditioning 36000 » از نوع تک پنل با موتور دو فن است که قدرت خنک کنندگی بالایش خانه‌هایی با متراژ 140 تا 160 متر مربع را پوشش می‌دهد. در داخل موتور شاهد وجود کمپرسور روتاری هستیم؛ این کمپرسور سطح صدای 64 دسی بل دارد که به نسبت مدل‌های کمپرسور پیستونی، صدای کمتری ایجاد می کند. به‌علاوه از نوع گاز مبرد R22 استفاده می‌کند، با این تواصیف می توانیم بگوییم تا حدودی با کولر گازی بهینه ای رو به رو هستیم که ضرر کمتری برای محیط زیست دارد.

طراحی و ساخت

کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم

همانطور‌که از نام این کالا پیداست، با کولر گازی ایستاده رو به رو هستیم که در یک نگاه بیشتر به یخچال یا کمد مرتفع شبیه است و ارتفاعش به حدود 180 سانتی متر می‌رسد. این کولر گازی ایستاده داخل محیط و روی زمین قرار می‌گیرد و درست مانند هر نوع اسپلیت ساده، شامل دو تیکه می‌باشد؛ یکی در داخل و دیگری جایش در بیرون از محیط است. با ابعاد و اندازه‌ی جمع و جور این کولر ایستاده باید بگوییم در هر گوشه ای از محیط می‌توان آن را قرار داد، اما به دلیل ظرفیت بالای 36 هزاری، وزن نسبتا زیادی به خود گرفته که حمل کردنش را کمی سخت می‌کند. مورد دیگر که شاید دلیل به دل نشستن این اسپلیت باشد، نیاز نداشتن به سوراخ کردن دیوار برای عبور سیم و کابل می‌باشد که برای افرادی که امکان نصب کولر پنجره‌ای ندارد یا خانه‌ی مستاجری دارند و یا اینکه احتمال اسباب کشی خواهند داشت، مناسب است. کولر گازی ایستاده جنرال ضمن طراحی زیبا و جمع و جوری که دارد، همچنین بر روی بدنه دارای پره های قابل تنظیم و دکمه‌هایی می‌باشد که امکان تنظیم کولر را آسان تر می‌کنند. پره های قابل تنظیم قسمت بالایی دستگاه را پوشش داده‌اند، در زیر این پره ها شاهد وجود نمایشگر به همراه دکمه‌های تنظیم کولر هستیم. دکمه‌های خاموش/روشن، تنظیم سرعت فن و یا فعال سازی/غیر فعال سازی حالت ها تماما در این قسمت قرار گرفته‌اند و نمایشگر هم می‌تواند دمای تعیین شده و حالت ها را به اطلاع برساند.

کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم

وجود دکمه‌ها و نمایشگر بر روی بدنه‌ی این کولر گازی 36000 امکان تنظیم سرعت فن و دما را فراهم می‌کند، طراحی هم زیبا و جمع و جور است و مهم تر از همه با خريد كولر گازي ایستاده اجنرال، برخلاف مدل‌های دیواری نیاز به سوراخ کردن دیوار نخواهید داشت.

یونیت خارجی در این مدل کولر گازی بزرگتر از مدل‌های دیگر است آنهم به دلیل دو فن بودنش است. طبق معمول این واحد خارجی کولر گازی جنرال وزن سنگینی هم دارد که حملش را مشکل می سازد. در یک نگاه شاید فکر کنیم جنرال دو پنل خارجی را روی هم قرار داده، حدستان درست است و این کارش قدرت بیشتری به دستگاه بخشیده. پنل بیرونی همانطور‌که از نامش پیداست جایش بیرون از محیط و هوای باز است تا گرمای تولید شده در داخل کمپرسور و کندانسور، محیط را گرم تر نکند. این واحد از نوع روتاری سنگین است و مبرد مورد نیازش هم گاز R22 است که به وسیله ی کمپرسور فشرده می‌شود و با جریان یافتن در داخل دستگاه می‌تواند گرما را گرفته و محیط را خنک کند. صدای تولید شده توسط این یونیت خارجی تا حدودی صدایش شنیده می‌شود.

کارایی و عملکرد

توجه به ظرفیت خنک کنندگی در هر کولر گازی اهمیت دارد که متناسب با ظرفیتش قیمت کولر گازی هم تعیین می‌شود، در این رابطه برای خرید آسان تر و بهتر می‌توانید راهنمای خرید کولرگازی را مطالعه نمایید. به هر حال اگر محیط خانه تان بزرگ است و می‌خواهید کولر گازی متناسب با خانه‌ی 140 تا 190 متر مربعی تان را انتخاب کنید، حتما می‌دانید که خرید کولر گازی ایستاده ی 36 هزاری جنرال جوابگو نیست به همین دلیل ما خرید کولر گازی جنرال ایستاده با ظرفیت 60 هزار را پیشنهاد می کنیم که مسلما کمی قیمت کولر گازی 60000 بالاتر است. اما اگر نیازتان کمتر است سراغ ظرفیت پایین تر یعنی 36 هزار بروید. این ظرفیت همچنین برای محیط های پر رفت و آمد مانند فروشگاه های زنجیره ای، مساجد، دانشگاه ها، پایانه‌های مسافربری و یا محیط های صنعتی مناسب است. از امکاناتی که شکار جنرال برای این مدل کولر گازی اش تدارک دیده باید به امکان پرتاب باد 10-11 متر و در چهار سمت (بالا, پایین, چپ, راست) اشاره کنیم. مورد دیگر پشتیبانی از حالت خواب « Sleep Mode » است که با الگو گیری از نحوه ی خواب طبیعی انسان در طول شب برنامه ریزی شده است. در واقع این کولر دو تیکه می‌تواند با افزایش و کاهش دادن هوای محیط، خواب شیرینی به شما و کودکتان هدیه دهد. در نهایت باید بگوییم که قدرت گرمادهی این کولر گازی ایستاده جنرال هم مانند قدرت سرمایشش بالاست و در فصل سرما به سادگی می‌تواند خانه تان را گرم کند.

کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم

جمع بندی

اگر شما هم مانند اکثریت افراد به دنبال بهترین کولر گازی ایستاده می گردید و یا اینکه در مورد کیفیت کولر گازی جنرال کنجکاوید، خبر خوشحال کننده این است که با توجه به سابقه ی درخشان این برند می توانیم کیفیتش را بالا رقم بزنیم. مورد دیگر اینکه همراه با این کولر گازی، 18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش عرضه می‌شود که به نوبه ی خود می‌تواند اطمینان دهنده برای انتخابش باشد. خرید آنلاین کولر گازی با ظرفیت 36 هزار و یا 60 هزار بسته به نیازتان دارد اما همین که بدانیم با این قیمت چنین ظرفیت بالایی نسیبمان می‌شود، خود هیجان انگیز است و ارزش خریدش را بالا می‌برد. امکانات این کولر گازی ایستاده برحسب نیاز کافی هستند تنها یک مورد باقی می ماند آن هم وزن سنگینش است که در کولر گازی هایی با ظرفیت بالا، یک مسئله ی روتین و معمولی است.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهgeneral
کشور سازندهقطعات تایلند, مونتاژ چین

مشخصات کلی

نوع کولر گازیایستاده
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی36000Btu/hr

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

نوع صفحه نمایشLED

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
مارک کمپرسورGENERAL
سایز موتورسنگین
کشور سازندهتایلند
نوع گاز مصرفیR22

مصرف انرژی

منبع تغذیه380V/50hz
نوع برق مصرفیتک فاز

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب140 تا 160 متر مربع

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)دستی
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد
قدرت پرتاب باد10-11 متر مربع

سایر امکانات

حالت خواب

بله

مشخصات فنی نصب

لوله مسی5 متر

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, لوله مسی, باند دور لوله, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
ممنون از سایت خوبتون
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
با سلام
ضمن تشکر از سایت خوبتون و نقد و بررسی مفیدتون باید بگم که من از خریداران این کولر گازی هستیم و چند روزی هست که این کولر به دستم رسیده و ازش استفاده می کنم. در جواب اون دوستمون که میگه برای محیط های 180 متر مناسبه باید بگم که بهتره ظرفیت بالاترش یعنی 60 هزارشو بخری. کیفیت بالای محصولات جنرال مخصوصا تو زمینه ی تولید کولر گازی رو همه میدونن و نیازی به شک و تردید نیست.
نظر توسط علی هنردوست (ارسال شده در 1396/03/09)
کولر گازی جنرال
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
سلام ببخشید این مدل کولر گازی برای محیطی با متراژ 180 متر مربع جواب میده؟ نظر توسط امید ابراهیمی (ارسال شده در 1396/03/09)
ارزششو داره
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
به نظر من که واسه خونه های بزرگ این مدل خیلی عالبه. من تجربه ی کار با برند جنرال رو دارم کیفیت بالایی داره الانم تو خونمون از کولر گازی جنرال استفاده می کنیم. الان تقریبا 5 ساله نظر توسط فرزاد زارع (ارسال شده در 1396/03/09)
کولر گازی جنرال
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
من و داداشم این مدل رو واسه رستورانمون گرفتیم. خیلی خوبه محیطمون بزرگه ولی بازم به راحتی خنک می کنه نظر توسط شهرام مردانی (ارسال شده در 1396/03/09)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی جنرال 36000 ایستاده سرد و گرم General Standing Air Conditioning
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
اینفوگرافی

اینفوگرافی کولر گازی ایستاده جنرال 36000

راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۹
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

دارای موتور روتاری سنگین
امکان تنظیم قدرت فن
حداکثر متراژ قابل پشتیبانی 190 متر مربع

نقاط ضعف

نداشتن سیستم کاهنده رطوبت