یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت BOSCH REFRIGERATOR SIDE BY SIDE KAN60A40NA

BOSCH REFRIGERATOR SIDE BY SIDE INVERTER NO FROST 30 F.T KAN60A40NA  • گنجایش 30 فوت

  • محفظه بار

  • کلاس بهره وری انرژی A

  • کمپرسور اینورتر خطی

  • فیلتر تصفیه آب

  • قابلیت اتصال به آب شهری

  • خنک کننده چند منظوره

  • سیستم بدون برفک

  • آبسردکن و یخساز اتوماتیک

  • دستگیره توکار
فقط 8 عدد باقی‌مانده
 
نام محصول تعداد
یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت BOSCH REFRIGERATOR SIDE BY SIDE KAN60A40NA-silver 8

دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۸٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۸٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

* فیلدهای الزامی

نیم نگاهی به یخچال ساید بای ساید 30 فوت بوش BOSCH REFRIGERATOR SIDE BY SIDE KAN 60A40 NAخرید لوازم خانگی و انتخاب این محصولات در مجموع کار سختیست زیرا برای انتخاب هر وسیله ای صد ها و شاید هزاران مدل تولید شده که باید از میان آنها یکی را انتخاب کرده و خریداری نمایید. خرید ساید بای ساید نیز از این دسته از محصولات است و چون قرار است همیشه و برای مدت طولانی در آشپزخانه ی شما موجود باشد، در هنگام انتخاب باید وسواس بالاتری به خرج دهید. یخچال ساید بای ساید KAN60A40NA بوش از محصولات با کیفیت این کمپانی می باشد که امکانات بالا و قیمت مناسب را در کنار یکدیگر قرار داده است . این محصول با دیزاینی شیک و خوش تراش امکانات بالایی را در خود گنجانده است و انتظارات شما را به طور کامل از یک مدل ساید بای ساید با کیفیت برآورده خواهد کرد. بدنه ی خارجی ساید بای ساید بوش KAN60A40NA میزبان دو درب است که بر روی یکی از آنها هوم بار و بر روی دیگری آبریز ، یخساز و پنل قرار گرفته اند. امکان اتصال محفظه ی آبریز به آب شهری وجود دارد و لازم نیست محفظه را خودتان مجدد پر کنید .

سیستم خنک کننده ی چندگانه « Multi Flow » با جریان دادن هوا در سراسر محفظه و در تمام نقاط آن ، دمای محفظه را با سرعت به حد مطلوب خواهد رساند و این سبب می شود مواد غذایی برای مدت طولانی زنده و سالم بمانند . از طریق سیستم انجماد سریع بر روی ساید بای ساید KAN 60A40 NA بوش در مدت زمان کم خوراکی های قرار گرفته در فریزر را به حد انجماد برسانید تا محلی برای اجتماع میکروب ها نگردند. اما قلب تپنده ی یخچال ساید بای ساید موتور قدرتمند آن است که از نوع کمپرسور اینورتر خطی « inverter linear compressor » در مدل KAN60A40NA بوش مورد استفاده قرار گرفته است. با سیستم ضد باکتری به کار رفته در این محصول نگران خراب شدن زود هنگام خوراکی های نباشید و هیچ بوی بدی در فضای یخچال و فریزر باقی نخواهد ماند. یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAN60A40NA با امکانات متنوع و در گنجایش 30 فوت تولید شده است تا برترین کارایی و ظرفیت را برای شما تامین نماید.نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

نقد و بررسی مدل یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت

خرید لوازم خانگی و انتخاب این محصولات در مجموع کار سختیست زیرا برای انتخاب هر وسیله ای صد ها و شاید هزاران مدل تولید شده که باید از میان آنها یکی را انتخاب کرده و خریداری نمایید. خرید ساید بای ساید نیز از این دسته از محصولات است و چون قرار است همیشه و برای مدت طولانی در آشپزخانه ی شما موجود باشد، در هنگام انتخاب باید وسواس بالاتری به خرج دهید. یخچال ساید بای ساید KAN60A40NA بوش از محصولات با کیفیت این کمپانی می باشد که امکانات بالا و قیمت مناسب را در کنار یکدیگر قرار داده است . این محصول با دیزاینی شیک و خوش تراش امکانات بالایی را در خود گنجانده است و انتظارات شما را به طور کامل از یک مدل ساید بای ساید با کیفیت برآورده خواهد کرد.

دیزاینی جذب کننده

یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت

هماهنگ ساختن وسایل منزل از کارهای مهمی است که بانوان در هنگام خرید لوازم خانگی به آن توجه ویژه دارند و انصافاً می توان گفت ان کار را با تبحر و مهارت خاصی انجام خواهند داد. قبل از خرید ساید بای ساید KAN60A40NA نگاهی کلی به دیزاین منزلتان و یا سایر وسایلی که برای جهزیه ی خود خریداری کرده اید بیاندازید، آیا می توان رنگ استیل این محصول را با سایر لوازمتان ست کنید؟ استیل بودن بدنه علاوه بر رنگ زیبایی که به این مدل داده است نمادی از مقاومت بالای این محصول در برابر عوامل خارجی می باشد . دو دستگیره ی کشیده از بالا به پایین محصول قرار دارند که امکان باز کردن درب و دسترسی به محتوای داخلی ساید KAN60A40NA را فراهم می کنند. اما نگاه اول به این محصول شما را متوجه حضور هوم بار می کند که امکان دسترسی شما را به بطری نوشیدنی ها آن هم با سرعت بالا فراهم می کند و می توانید برخی اقلام کوچک را نیز در این محفظه قرار دهید ؛ هوم بار از اتلاف هوای خنک جلوگیری می کند و همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد کرد.

درب مقابل مجهز به آبریز و یخساز می باشد با اتصال محفظه ی آن به آب شهری لازم نیست خودتان محفظه را پر کنید ؛ این محفظه همچنین به فیلتر تصفیه کننده ی آب مجهز است و با ساید بای ساید KAN 60A40 NA بوش در راحت ترین حالت ممکن ، گواراترین و خنک ترین آب را خواهید نوشید.

یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت

نمای داخلی ساید بای ساید

یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت

گشایش درب ها از طریق دو دستگیره ی بلند ساید بای ساید KAN60A40NA شما را به دنیایی از کشوها و محفظه ها خواهد کشند که می توانید از طریق آنها نظم بالایی به یخچال و فریزر بدهید ، همچنین این امکان فراهم می شود تا مواد غذایی بالایی را در این مدل 30 فوتی بوش ذخیره سازی نمایید. قسمت یخچال 3 کشو و قسمت فریزر 2 کشو را در اختیار داند، با سه قفسه ی قرار گرفته در هر یک از محفظه ها می تواند مواد غذایی را به صورت منظم قرار دهید؛ البته این قفسه ها قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند تا بتوانید انواع مواد غذایی در هر سایزی را در ساید بای ساید بوش KAN60A40NA بگنجانید. بر روی درب یخچال 5 قفسه قرار دارند که می تواند بطری ، نوشیدنی و تخم مرغ را در آنها قرار دهید و درب فریزر محلی برای 4 قفسه می باشد. محفظه آب در قسمت فریزر قرار دارد و بخشی از فضا را به خود اختصاص داده است.

کمپرسور Inverter Linear Compressor

یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت

اصلی ترین و مهم ترین گزینه در یخچال ساید بای ساید موتور آن است که با کارایی مناسب و نا مناسبش در قدرت و کارایی محصول تاثیر عمده ای خواهد گذاشت. در یخچال فریزر ساید بای ساید بوش KAN60A40NA از کمپرسور اینورتر خطی « inverter linear compressor » استفاده شده است ، این کمپرسور مصرف پایینی دارد و عملکرد مطلوب آن قابل توجه خواهد بود. میزان تولید صدای پایین آرامش خانه و خانواده را بر هم نخواهد زد و محیطی آرام را پدید خواهد آورد. این موتور با توجه به محیطی که در ان قرار دارد کاراییش را تنظیم خواهد کرد، مثلا در نقاط سردسیر کمتر از نقاط گرمسیر فعالیت کند و برق کمتری مصرف خواهد کرد؛ این تغییر فعالیت در طول شب و روز نیز قابل رؤیت است و تفاوت دما در این دو زمان بر روی میزان کارکرد کمپرسور در یخچال ساید KAN60A40NA تاثیر خواهد گذاشت.

ساید بای ساید KAN60A40NA بوش به کمک کمپرسور اینورتر خطی به میزان 32 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کند و همچنین 25 درصد صدای کمتری تولید خواهد کرد.

سخن نهایی

با خرید ساید بای ساید بوش KAN60A40NA کیفیت بالایی را از آن خود خواهید کرد که تازگی و طراوت را در مواد غذایی حفظ کرده و در اختیارتان می گذارد. قیمت ساید بای ساید بوش KAN60A40NA در بانه دات کام بسیار مناسب است و در مقایسه با امکانات که ارائه می دهد و حجم 30 فوتی آن ارزش خرید این مدل بسیار بالاست. کمپرسور این مدل با قدرت بالا ، صرفه جویی در مصرف انرژی ، ایجاد صدای پایین و قابلیت هایی از این قبیل را برای مدل KAN60A40NA پدید خواهد آورد. شما هم اگر این ساید بای ساید را پسندیده اید همین الان نسبت به خرید KAN60A40NA از بانه. کام ، فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید و همچنین در صورت نیاز از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی و فروش بهره مند شوید.

مشخصات فنی
 

عمومی

تولید‌کنندهBosch
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نوعیخچال ساید بای ساید
نام مدلKAN60A40NA
سری مدل6
تعداد پنلتک پنل
تعداد درب2 درب
رنگ بدنهاستيل

ظرفیت

گنجايش کل به فوت30 فوت

مشخصات یخچال

تعداد طبقات3 عدد
تعداد طبقات درب5 عدد
تعداد کشو3 عدد
کشوی میوه و سبزیجات

بله

قفسه لبنیات

بله

طبقه نگهداری بطری

بله

طبقه نگهداری تخم مرغ

بله

کشو با تنظيم دما و رطوبت

خیر

جنس قفسه هاشیشه ای
طبقات قابل تنظیم

بله

مشخصات فریزر

تعداد طبقات3 عدد
تعداد طبقات درب4 عدد
تعداد کشو2 عدد
جنس قفسه هاشیشه ای
یخسازاتوماتیک

امکانات ویژه

آبسردکن

بله

یخساز خودکار

بله

طراحی door in door

خیر

محفظه بار

بله

نور داخلی

بله

سیستم خنک کنندهچند منظوره
سیستم بدون برفک

بله

هشدار باز ماندن درب

بله

قابلیت اتصال به آب شهری

بله

لایه ضد باکتری

بله

فیلتر تصفیه آب

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

خیر

دستگیره توکار

بله

صفحه نمایش

صفحه نمایش

بله

نمایشگر روی درب
صفحه نمایش لمسی

خیر

بهره وری انرژی

برچسب انرژیA
مصرف انرژی1.43 کیلو وات ساعت
نوع موتورکمپرسور اینورتر خطی « inverter linear compressor »
نوع گاز مصرفیR600a

ابعاد و وزن

ارتفاع1800 میلی‌متر
پهنا900 میلی‌متر
عمق با درب 1112 میلی‌متر
عمق بدون درب730 میلی‌متر
وزن116 کیلوگرم

اقلام همراه

اقلام همراهدفترچه راهنما, فیلتر تصفیه آب, قفسه و محفظه های داخلی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (2)
امکانات خوب
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
من چن ساله استفاده می کنم خیلی عالیه نظر توسط کیانا (ارسال شده در 1398/07/03)
عالی هستش
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
طراحی و ظاهر خیلی شیک و با کلاسی داره نظر توسط negar amini (ارسال شده در 1397/07/24)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: یخچال ساید بای ساید بوش 30 فوت BOSCH REFRIGERATOR SIDE BY SIDE KAN60A40NA
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۱۰
طراحی
۱۰
کیفیت ساخت
۹
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش خرید
۹
مصرف انرژی

نقاط قوت

کمپرسور قوی با مصرف پایین انرژی و صدای پایین
سیستم خنک کننده ی قدرتمند
بدون ایجاد برفک
گنجایش بالای محفظه ها
مجهز به هوم بار ، آبریز و یخساز

نقاط ضعف

مصرف تقریبا بالای انرژی
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوتLG Side by Side Refrigerator GC-J267 یخچال ساید بای ساید ال جی 28 فوتLG Side by Side Refrigerator GC-J267
5 رای

قیمت عادی: ‎۱۷٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۵٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۵٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

یخچال ساید بای ساید دوو 30 فوت DAEWOO SIDE BY SIDE FRS-2411 یخچال ساید بای ساید دوو 30 فوت DAEWOO SIDE BY SIDE FRS-2411
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۷٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۴٬۲۵۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۴٬۲۵۰٬۰۰۰ تومان

یخچال ساید بای ساید سامسونگ 28 فوت SAMSUNG SIDE BY SID Z1 RSA1ZTMG یخچال ساید بای ساید سامسونگ 28 فوت SAMSUNG SIDE BY SID Z1 RSA1ZTMG
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۴٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۱٬۹۰۰٬۰۰۰ تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید 28 فوتی سامسونگ SAMSUNG SIDE BY SIDE REFRIGERATOR RS51 یخچال فریزر ساید بای ساید 28 فوتی سامسونگ SAMSUNG SIDE BY SIDE REFRIGERATOR RS51
5 رای

قیمت عادی: ‎۱۶٬۹۵۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۲٬۹۵۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۲٬۹۵۰٬۰۰۰ تومان

یخچال فریزر ساید بای ساید 25 فوتی دوو DAEWOO SIDE BY SIDE FRS2611 یخچال فریزر ساید بای ساید 25 فوتی دوو DAEWOO SIDE BY SIDE FRS2611
4 رای

قیمت عادی: ‎۱۷٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۱۴٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان تخفیف ‎۱۴٬۵۵۰٬۰۰۰ تومان