کولر گازی ال جی اینورتر 24000 سرد و گرم LG NT247SK3

LG AIR CONDITIONER NT247SK3 • ظرفیت 24000

 • کمپرسور روتاری

 • سرمایشی و گرمایشی

 • قدرت پرتاب باد تا 10 متر

 • فیلتر پلاسمستر آیونایزر و 3M

 • مناسب متراژ 50 تا 70

 • چرخش 4 جهته قابل تنظیم

 • تمیز کننده خودکار

 • سرمایش سریع و حالت خواب

 • پره های ضد فرسایش

دسترسی: موجود

قیمت عادی: ‎۱۱٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹٬۳۲۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۹٬۳۲۰٬۰۰۰ تومان

آیا از قیمت کالا راضی هستید؟ بله خیر
دلیل نارضایتی شما چیست؟

نیم نگاهی به کولر گازی ال جی اینورتر 24000 سرد و گرم LG AIR CONDITIONER NT247SK3فصل تابستان و گرما کم کم از راه می‌رسد؛ برای استانهای سردسیر کشور این فصل لذتبخش است اما افرادی که در استانهای گرمسیری زندگی می‌کنند بهتر است هر چه زودتر به فکر تهیه یا تعمیر سیستم تهیه ی مطبوعشان باشند. یکی از این سیستم های سرمایشی و گرمایشی ساخت کمپانی خوش ذوق ال جی است که آن را با مدل ال جی نکست تایتان ان تی 247 اس کی 3 « LG NEXT TITAN NT247SK3 » معرفی کرده و می‌تواند هوای گرم تابستان را خنک کند. در همین ابتدای کار باید بگوییم که با خرید کولر گازی ال جی NT247SK3، مهم ترین ویژگی که تا به حال در کولر گازی ها می بینیم، یعنی اینورتر « INVERTER » بودن عایدتان می‌شود که حداکثر تا 40 درصد می‌تواند از هزینه ی ناشی از مصرف برق کولر گازی بکاهد. ضمنِ مصرف کمتر همچنین باید به قدرت سرمایشی سریع « Fast Cooling » هم اشاره کنیم که در یک چشم بر هم زدن سریعا می‌تواند هوای گرم تابستانی را به هوای یخ زمستانی تبدیل کند. این کولر اسپلیت ظرفیت 24 هزار دارد که البته ظرفیت های دیگری هم از این مدل در سایت بانه دات کام وجود دارند. از مزایای این کولر گازی ال جی همچنین باید به تولید صدای کم، پرتاب باد تا 10 متر، پخش هوای 4 جهته « 4 way air distribution »، حالت خواب عمیق « Sleep mode » و فیلتر پلاسمستر آیونایزر « Plasmaster FILTER » اشاره داشته باشیم.
کمپرسور این مدل كولر گازي ال جي از نوع روتاری « Rotary Compressors » است که به نسبت انواع دیگر مانند کمپرسور های پیستونی می‌تواند قدرت و خنک کنندگی بیشتری ارائه دهد. مهم تر همه به قول ال جی این کمپرسور حتی می‌تواند در دمای 65 درجه ی سانتی گراد هم کار کند که 10 سال هم گارانتی برایش در نظر گرفته. مورد دیگر اینکه ال جی برای ساخت قسمت‌های خارجی کندانسور از پره های (فین ها) طلایی استفاده کرده تا از خوردگی در هر شرایط آب و هوایی در امان بماند. این شما و این ادامه ی نقد و بررسی کولر گازی کم مصرف ال جی نکست تایتان NT247SK3 با متخصصان بانه دات کام! همراه ما باشید.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

طراحی و ساختار

خرید کولر گازی ال جی NT247SK3

سبک و سیاق حرفه‌ای و شیک ال جی در طراحی، نه تنها لیست کولر گازی هایش را در بر گرفته، بلکه محصولات دیگرش هم از آن بهره برده اند. مدل کولر گازی ال جی NT247SK3 یکی از مدل‌های زیباروی این کمپانی کره ای خوش ذوق است که بی‌شک می‌تواند دکور خانه تان را سر و سامان دهد. این كولر اسپليت شکلی مکعب مستطیلی به خود گرفته که انگار قسمت انتهایی پنل را کمی کشیده اند و حالت داده‌اند که ال جی از این طراحی انحصاری اش به نام « smooth flowing curved design » یاد می کند؛ شاید به همین دلیل باشد که هنگامی پنل بر روی دیوار قرار بگیرد سطح جلویی مانند مدل‌های کولر گازی سه گوش سامسونگ به نظر می‌رسد. پنل این کولر اسپلیت مانند انواع کولر گازی دیگر به رنگ سفید طراحی شده که امضای سازنده اش هم بر روی سطح جلویی حک شده.‌ در صورتی که این کولر گازی خاموش باشد، نمایشگری بر روی بدنه دیده نمی‌شود و کاملا مخفی است، اما همین که كولر گازي ال جي را روشن کنیم نمایشگر دیجیتالی نمایان خواهد شد. دریچه های خروجی هوا بر روی سطح جلویی با روشن شدن دستگاه باز می‌شوند. فیلتر های گرد و غبار هم مانند کولر های دیگر، قسمت بالایی یونیت داخلی را به خود اختصاص داده‌اند. اندازه‌ی این واحد داخلی با توجه به ظرفیت 24 هزارش، 998 × 330 × 210 میلی متر است و وزن 11 کیلوگرم دارد که به آسانی حمل می‌شود. به قول ال جی این اسپلیت به دلیل طراحی جمع و جوری که دارد، حتی می‌توانید به تنهایی آن را حمل کنید و یا بر روی دیوار نصب کنید.

ال جی مدل کولر گازی های جدیدش را بر پایه ی نصب آسان و سریع طراحی کرده. به‌علاوه ضمن قرار گیری دقیق اسپلیت بر رو دیوار، داشتن فضای گسترده تر برای لوله های داخلی، بهبود صفحه نصب و راه اندازی قسمت پشتی کولر اسپلیت و پوشش قابل جدا شدن قسمت خروجی هوا، همچنین باید به پشتیبانی از نصب و راه اندازی قطعه ی محافظ اشاره داشته باشیم.

خرید کولر گازی ال جی NT247SK3

طبق معمول و مانند انواع کولر گازی دیواری دیگر، در این مدل اسپلیت ال جی هم شاهد وجود یونیت داخلی و خارجی هستیم. یونیت خارجی مهمان قطعات داخلی مانند کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و ... است به همین دلیل وزن بیشتر برابر با 47 کیلوگرم و ابعاد 870 × 650 × 330 میلی متر به خود می بیند. همچنین در این باره باید بگوییم که کار اصلی بر عهده ی یونیت خارجی است تا هوای گرم و یا خنک تولید کند. اگر کولر را در حالت سرمایشی قرار دهیم، از یونیت خارجی هوای گرم خارج می‌شود و برعکس، به همین خاطر بایستی این پنل در بیرون از محیط قرار بگیرد. البته باید این را هم در نظر گرفت که ممکن است در برابر هوای سرد، باد و باران و یا گرد و غبار قرار گیرد و دچار خوردگی و فرسودگی شود، اما خوشبختانه ال جی در این باره هم فکری بکر کرده و پره های (فین ها) طلایی در قسمت خارجی کندانسور به کار برده تا در برابر فرسایش و خوردگی مقاوم باشد. در کل اگر خریدار کولر گازی دو تیکه ال جی هستید باید بگوییم که خیالتان از بابت ضد فرسایش بودن واحد بیرونی آسوده خواهد بود.

کارایی و قدرت خنک کنندگی

گاهی افراد بر حسب قدرت خنک کنندگی، یک کولر گازی را می خرند، گاهی تنها به متراژ خانه توجه می‌کنند و بر اساس فضای زندگیشان اسپلیت را انتخاب می‌کنند. افراد دیگری هم هستند با توجه به اینکه در محیط سردسیر زندگی می‌کنند یا گرمسیر، کولر اسپلیت را خریداری می‌کنند. خب تمام این معیارها برای انتخاب اسپلیت دیواری درست است و اگر برای انتخاب جذاب تر راهنمایی بیشتری می‌خواهید بهتر است سری به راهنمای خرید کولر گازی بزنید. کولر گازی 24000 ال جی NT247SK3 کمپرسورش از نوع روتاری « Rotary Compressor » است، گاز مبرد مورد استفاده ی این کمپرسور از نوع R410A می‌باشد یعنی سازگار با محیط زیست و لایه ی اوزون است. کمپرسور کولر اسپلیت ال جی ظرفیت 24هزار به خود میبیند که البته در سایت ظرفیت های 18 هزار و 30 هزار هم با مدل نامبر های ال جی NT307SK3 و NT187SK3 موجود هستند. لازم به ذکر است بگوییم ظرفیت 24 هزار برای محیط هایی با متراژ 50 تا 70 متر مربع مناسب می‌باشد.

خرید کولر گازی 24000 ال جی NT247SK3

قدرت بالای خنک کنندگی از یک طرف و از طرف دیگر قدرت پرتاب باد تا 10 متر، باعث خنک کنندگی هر چه بیشتر خانه تان خواهد شد و به سادگی محیط هایی با متراژ 50 تا 70 متر مربع را پوشش می‌دهد. البته در این میان امکان چرخش و نوسان هوای چهار جهته قابل تنظیم را هم نیابد فراموش کنیم که باعث پخش شدن هوا در تمامی قسمت‌های محیط می شود. 

خرید کولر گازی ال جی NT247SK3

داشتن توابع و امکانات، به کارایی هر چه بیشتر یک کولر گازی می افزاید. از توابعی که ال جی برای این کولر گازی اش تدارک دیده باید به کمپرسور اینورتر و کم مصرفش اشاره کنیم. به لطف این کمپرسور اینورتر ضمن اینکه هوا سریعتر خنک می‌شود و اینکه 10 متر قدرت پرتاب باد دارد و حتی دورترین نقاط اتاق هم خنک می‌شود، همچنین مصرف کمترش باعث شده تا بتوانیم آن را در لیست کولرهای گازی کم مصرف قرار دهیم. افزون بر این موارد باید به رتبه ی انرژی B کولر گازی ال جی اینورتر NT247SK3 هم نگاهی داشته باشیم که به معنی کاهش هزینه ی ناشی  از مصرف انرژی و برق است. اگر می‌خواهید سریعا از میزان مصرف انرژی کولر گازیتان باخبر شوید، بر روی ریموت کنترل دکمه‌ی نشانگر انرژی « Energy Display » را فشار دهید تا میزان مصرف برق را بر روی نمایشگر پنل ببینید. امکانی دیگری که ال جی در این کولر گازی هایش از آن رونمایی می‌کند، حالت پیشرفته تر خواب در کولر گازی های قدیمی تر است که این بار از آن با نام خواب آسوده « Comfort Sleep » یاد می‌کند. این قابلیت با فشردن یک دکمه بر روی ریموت کنترل می‌تواند اولا از وزش مستقیم باد جلوگیری کند، ثانیا تایمر را برای 7 ساعت تنظیم نماید و ثالثا حالت وزش باد را مانند نسیم بهاری آسوده بخش کند تا خواب شیرینی به شما و کودکانتان هدیه دهد.

تمیز کنندگی و فیلترها

موردی که امکان دارد هر کس را برای خرید کولرگازی از بانه دات کام وسوسه کند، پشتیبانی از حالت تمیز کنندگی خودکار « Auto Cleaning » است؛ این قابلیت که مانع از رشد و تکثیر باکتری ها و کپک های قارچی در مبدل حرارتی می‌شود و بوی نامطبوع پنل درونی را از بین می برد، سلامت را هم به شما و هم به محیط می بخشد و در ضمن عمر دستگاه را بالا می‌برد. فیلتر پلاسمستر آیونایزر « Plasmaster FILTER » کولر گازی های جدید ال جی را همراهی می کند؛ این فیلتر بیش از ۳ میلیون یون را می‌تواند در هر دقیقه تولید نماید که این یون ها با تمام ویروس و باکتری ها و مهم تر از همه ذرات حساسیت از مقابله می‌کنند و آن ها را از بین خواهند برد. شایان ذکر است بگوییم قابلیت یونیزه کردن اجسام خانه مانند مبلمان، پرده و لباس ها هم توسط همین فیلتر انجام می‌شود تا از محیط سالم خانه تان لذت ببرید. فیلتر دیگر که ال جی در این کولر گازی روی کمکش حساب کرده، فیلتر 3 ام « 3M Filter » است که حتی ذرات گرد و غبار و آلوده با قطر بیش از 3 میکرون را از بین می‌برد.

خرید کولر گازی ال جی NT247SK3

جمع بندی

اینکه کولر گازی اینورتر انتخاب کنید یا نه بر عهده ی خودتان است اما در این باره باید بگوییم که ال جی با تدارک دیدن کمپرسور اینورتر، هزینه ی بالای مصرف برق را به حداقل رسانده و این مورد خود می‌تواند شکایت افراد را از مصرف انرژی کولر گازی به رضایت تبدیل کند. از مزایایی که برای خريد كولر گازي ال جی NT247SK3 می‌توان رویش تکیه کرد، باید به طراحی شیک و مدرن، قدرت خنک کنندگی بالا و پرتاب باد تا 10 متر، داشتن گاز مبرد R410A، کمپرسور روتاری و اینورتر با مصرف بهینه اش و رتبه ی انرژی B، حالت تمیز کنندگی خودکار و فیلتر های 3M و فیلتر پلاسمستر آیونایزر اشاره داشته باشیم. کمپرسوری که در ساخت این کولر گازی 24000 ال جی به کار رفته همچنین صدای کمی دارد تا خانه‌ تان آسوده و آرامشبخش باشد. در نهایت باید بگوییم که این امکانات نسبتا حرفه‌ای، تجربه‌ی استفاده از کولر گازی ال جی NT247SK3 را به تجربه‌ی دلنشینی تبدیل کرده است.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهlg
کشور سازندهکره جنوبی
کشور سازندهکره جنوبی

مشخصات کلی

نوع کولر گازیدیواری
نام مدلNT247SK3
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی24000Btu/hr
ظرفيت سرمايش7030W
ظرفيت گرمايش7180W

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

تمیز كننده ی خودكار

بله

میزان صدا44 دسی بل
ابعاد998 × 330 × 210 میلی متر
وزن11کیلوگرم

مشخصات موتور

نوع کمپرسورروتاری
اينورتر

بله

مارک کمپرسورLG
کشور سازندهکره ی جنوبی
نوع گاز مصرفیR410a
میزان صدا55 دسی بل
پره های ضد فرسایش

بله

ابعاد870 × 650 × 330 میلی‌متر
وزن47 کیلوگرم

مصرف انرژی

برچسب انرژیB
منبع تغذیهAC 220 - 240 V 50Hz
نوع برق مصرفیتک فاز
ميزان مصرف انرژیکم مصرف
بازدهی سرمايش EER3.02
بازدهی گرمايش COP3.21
آمپر برق مصرفی کارکرد10.4 آمپر
آمپر برق مصرفی استارت10 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب50 تا 70 متر مربع
شرایط اب و هواییگرم و حاره ای
ناحیه کاربردT3

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)خودکار
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قدرت پرتاب باد10 متر

سایر امکانات

توضیحات ریموت کنترل

دارای دکمه‌ی اختصاصی نشانگر انرژی ( Energy Display )

حالت خواب

بله

صرفه جویی در مصرف انرژی

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

فیلتر

فیلتر پلاسمستر آیونایزر ( Plasmaster FILTER )
فیلتر 3 ام ( 3M Filter )

مشخصات فنی نصب

حداکثر طول لوله کشی 30 متر
حداکثر ارتفاع لوله کشی 25 متر

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (5)
ال جی کلا زیاد خالی میبنده
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
من سایت اصلی این کالا رو دیدم ال جی خیلی در مورد محصولاتش اغراق نمایی میکنه. گفته که پره های این کمپرسور از طلا ساخته شده. خوبه حالا به نقد و بررسی بانه دات کام میشه اعتماد کرد و توضیحاتش مفیده. خلاصه بگم که من مدل های جنرال رو ترجیح میدم. البته هنوز مدل مورد نظرم رو انتخاب نکردم ولی بگم که با توجه به تحقیقاتم جنرال بهتره و قیمتش هم مناسب تره. نظر توسط رضائی-22 (ارسال شده در 1396/03/27)
عالی و عالی
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
با توجه به قیمتش به نطزم کیفیت خیلی خوبی داره. من چند ماهی هست از بانه دات کام خریدم اصلا مشکلی نداره. حالت خوابش خیلی ارامش بخشه. در ضمن دوستان من رشت هستم واسه هوای شرجی اینجا هم پاسخگوست. نظر توسط mehran norbakhsh (ارسال شده در 1396/03/27)
توشیبا بهتره از کولر گازی ال جی
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
من مدل توشیبا دارم به نظرم خیلی از مدل های ال جی بهتره. حالا این اینورتره نمی دونم ولی مدل های دیگه ی ال جی مصرف زیادی دارن نظر توسط سجاد غفوری (ارسال شده در 1396/03/27)
ظرفیت 18 هزار
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
با سلام
دوستم ظرفیت 24 هزار از این مدل گرفته خیلی راضیه و میگه که قدرت خنک کنندگی بالایی داره. امکاناتش هم به نسبت کولر گازی های دیگه بیشتره. طراحی این مدل هم که خیلی زیباست. من تصمیمو گرفتم ظرفیت 18 هزار سفارش دادم
نظر توسط ابراهیم موسویان (ارسال شده در 1396/03/27)
طراحیش به نظرم عالبه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
به نطر من که طراحی این مدل ال جی خیلی قشنگه، ما نصب کردیم کلا خیلی مدرن کرده فضای خانه رو. از مدل های سه گوش سامسونگ خیلی قشنگتره. به نظرم بانه دات کام اونجاش که گفته شبیه مدل های سه گوش سامسونگه کم لطفی کرده چون واقعا با اون مدل ها قابل قیاس نیست. نظر توسط صادق رحیم زاده (ارسال شده در 1396/03/27)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی ال جی اینورتر 24000 سرد و گرم LG NT247SK3
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

جستجو براساس ASC
پرسش
توسط : مهدی در مرداد ۱۳۹۷
سلام . آیا این محصول گارانتی داره ؟ گارانتیش چیه و مدتش چقدره ؟
8
پرسش
توسط : امید در مرداد ۱۳۹۷
در صفحه نمایش پنل ۶۴ درجه را نمایش میده و باد گرم میده ولی در صفحه کنترل درجه ۱۸ را نشان میده
4
۹
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۱۰
امکانات و قابلیت ها
۱۰
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

قدرت خنک کنندگی بالا
اینورتر بودن
وجود فیلتر های پاکیزگی
کم مصرف

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 24 هزار HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S24HPA کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 24 هزار HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S24HPA
2 رای

قیمت عادی: ‎۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۷٬۵۶۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۷٬۵۶۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی جنرال لبخند شکار 24000 سرد و گرم GENERAL GNR-24WN کولر گازی جنرال لبخند شکار 24000 سرد و گرم GENERAL GNR-24WN
6 رای

قیمت عادی: ‎۷٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۶٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۶٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA RAS-24N3KHP کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA RAS-24N3KHP
5 رای

قیمت عادی: ‎۱۱٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۹٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی سه گوش سامسونگ 24000 سرد و گرم SAMSUNG AR24 کولر گازی سه گوش سامسونگ 24000 سرد و گرم SAMSUNG AR24
2 رای

قیمت عادی: ‎۹٬۷۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۷٬۹۳۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۷٬۹۳۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی گری 24000 سرد و گرم آی متیک GREE IMATIC GWH24MB-K1NT کولر گازی گری 24000 سرد و گرم آی متیک GREE IMATIC GWH24MB-K1NT
1 رای

قیمت عادی: ‎۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۷٬۰۶۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۷٬۰۶۰٬۰۰۰ تومان