کولر گازی کریر 24000 سرد و گرم Carrier Air Conditioning 42QCF024733N • ظرفیت 24 هزار

 • عیب یاب هوشمند

 • راه اندازی مجدد

 • حافظه زاویه دریچه هوا

 • تولید سرمایش سریع

 • تایمر و حالت خواب

 • فیلتر کاتالیزور سرما

 • کابین موتور ضد زنگ

 • سیستم تشخیص نشت

 • جریان هوای دوطرفه

 • حالت هوای خشک

 • فیلتر گرد و غبار فیبری
موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به کولر گازی کریر 24000 سرد و گرم Carrier Air Conditioning 42QCF024733Nکم کم به فصل گرما نزدیک می‌شویم؛ در این روزها هنگامی که خسته از سرکار برمی گردید، هیچ چیز مانند یک کولر گازی خوب با هوای خنکش نمی‌تواند خستگی را از تنتان به در کند. کولر گازی کریر کیو سی اف 024733 « Carrier 42QCF024733N » یکی از کولر های باکیفیت ساخت کمپانی کریر است که می‌توان روی قدرتش برای خنک سازی منزل حساب کرد. این کولر گازی در ظرفیت های 12هزار، 18 هزار و 24 هزار موجود است تا بسته به نیاز و متراژ خانه تان بتوانید انتخاب دلچسب تری داشته باشید.‌ مدل کولر گازی کریر QCF024733 با لیست امکانات حرفه‌ای و کاملش، در هر شرابطی می توانند خنک سازی خانه تان را سریع اعمال کند. یکی از این حالت ها که مطمئنا زیاد به دردتان می‌خورد؛ حالت توربو « Turbo Mode » است؛ اگر می‌خواهید خانه تان سریعا خنک شود از این حالت سرمایش سریع استفاده کنید. همانطور‌که از یک کولر گازی حرفه‌ای انتظار داریم، کریر QCF024733 هم حالت خواب « Sleep Mode »، سیستم عیب یابی خودکار « Self-diagnosis »، راه اندازی مجدد « Auto-Restart » و تایمر « Timer » را در لیست مشخصاتش دارد. به‌علاوه کمپانی کریر، این کولر گازی اسپلیتش را به امکانات کم نظیری مانند حافظه‌ ی بادگیر یا همان سیستم حافظه زاویه دریچه هوا « Louver Memory » مجهز کرده که زاویه باز بادگیر افقی به حافظه کولر گازی سپرده می‌شود و با خاموش و روشن کردن دستگاه، زاویه ی بادگیر به صورت خودکار تنظیم می‌شود.
ضمن امکانات زیادی که این کولر گازی به خود می بیند، کریر همچنین سعی کرده تا کولر گازی اش را با طراحی زیبا و دوست‌داشتنی تولید کند؛ پنل داخلی رنگی سفید دارد که آرم سازنده با رنگ آبی بر رویش خودنمایی می‌کند. این کولر گازی همچنین واحد دیگری هم دارد که در بیرون قرار می‌گیرد و مهمان کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات است. در آخر باید بگوییم کمپانی کریر یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کننده ها در زمینه ی ساخت انواع وسایل تهویه مطبوع و سرمایشی و گرمایشی است که از سال 1915 میلادی مشغول به کار است.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

طراحی و ساختار

مانند هر کولر دو تکه ی دیگر، این مدل کولر گازی کریر هم دارای دو واحد است، واحدی که در داخل محیط قرار می‌گیرد و کار پخش هوا را بر عهده دارد و دیگری یونیت خارجی است که مهمان  کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات است. همانطور‌که می‌دانید اندازه‌ی کولر گازی، مخصوصا یونیت داخلی اش مهم است که متناسب با اندازه‌ی دیوار و جای تعیین شده اش باشد، ابعاد کولر گازی carrier برابر با 1.045×235×315 میلی‌متر است، به‌علاوه وزن تقریبا سبک برابر با 12.5 کیلوگرم به خود می بیند. همانطور‌که می‌دانید طراحی از اصل های مهم در محصولات خانگی است چرا که در دکور خانه تان تاثیر دارد. کریر در اوج سادگی که به این کولر گازی دیواری بخشیده، سعی کرده زیبایی اش را هم حفظ کند تا کولر اسپلیت QCF024733 در هر خانه‌ای بدرخشد. در پس سفیدی بدنه‌ی کولر کریر، آرم کمپانی سازنده اش با رنگ آبی خود را نمایان می‌کند. پره های خروج هوا در پایین پنل دیده می‌شوند که با روشن کردن اسپیلت کولر گازی، دریچه باز شده و هوا از این قسمت خارج خواهد شد. در بالای پنل هم دریچه های بالایی دیده می‌شوند که در زیر آنها فیلتر گرد و غبار قرار دارد. در ضمن جنس پنل به گونه ای است که به آسانی تمیز شود. مورد دیگر اینکه به سادگی می‌توان فیلتر را جدا کرده و با آب آن را شستشو داد.

خرید کولر کریر 42QCF024733N

طراحی ساده پنل کولر اسپلیت کریر QCF024733 ضمن اینکه باعث تمیز شدن آسان پنل خواهد شد، همچنین با دکور هر خانه‌ای جور می‌شود. فیلتر های این کولر گازی به سادگی جدا می‌شوند و قابل شستشو هستند.

خرید کولر 24000

واحد خارجی همانطور‌که گفتیم در بیرون از محیط قرار می گیرد که فاصله ی نصب شدنش تا پنل داخلی باید در حدود 5 تا 10 متر باشد. کار اصلی بر عهده ی این واحد بیرونی است که قطعات اصلی مانند کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و ... تماما در داخل این واحد هستند. ابعاد این کولر گازی اسپیلت برابر با 700×320×845 میلی‌متر است و همچنین وزن سنگین تری به نسبت واحد داخلی، برابر با 50 کیلوگرم دارد. از آنجا که این واحد در بیرون قرار می گیرد باید کیفیتش به گونه ای باشد که در برابر باد و باران مقاوم باشد، به این منظور شاهد کابین ضد زنگ برای این یونیت هستیم.

کارایی و امکانات

ملاکتان برای خريد كولر گازي چیست؟ بیشتر به ظرفیت اهمیت می دهید یا قیمت کولر اسپلیت هم برایتان اهمیت دارد؟ اگر می‌خواهید بهترین کولر گازی را انتخاب کنید و یا خرید آنلاین کولر گازی دلچسب تری را تجربه کنید، می‌توانید راهنمای خرید کولر گازی را مطالعه نمایید. کولر گازی کریر QCF024733 ظرفیت 24 هزار دارد که ظرفیت های دیگر 12 هزار با مدل نامبر کریر QCF012733 و 18 هزار با مدل نامبر کریر QCF018733 هم در سایت موجود هستند. این ظرفیت بالا برای مکانهای 50 تا 70 متر مربع مناسب است، به‌علاوه ظرفیت 12 هزار هم می‌تواند متراژ 10 تا 24 متر مربع را پوشش دهد و 18 هزار هم برای محیط های 18 تا 50 متر مربع مناسب است. گاز مورد استفاده ی موتور از نوع R22 است و همچنین سطح صدایش به 61 دسی بل می‌رسد.

قیمت و خرید کولر گازی کریر QCF024733

کولر گازی سرد و گرم کریر QCF024733 مانند یک عصای جادوگری است که می‌تواند هوای گرم تابستان را به هوای یخ زمستانی تبدیل کند تا چه در خواب و چه در بیداری از هوای خنک لذت ببرید.

امکانات کولر گازی کریر 24 هزار، لیست کاملی پر کرده که در هر لحظه بتواند شما را همراهی کند. به وسیله ی ریموت کنترل می‌توانید به سادگی تمام این حالت ها را اعمال کنید و حتی با قابلیت تایمر « Timer »، فعال بودن حالت ها را زمانبندی کنید. همانطور‌که در مشخصات انواع کولر گازی ها می بینم، در لیست امکانات این کولر گازی کریر هم حالت خواب « Sleep Mode »، سیستم عیب یابی خودکار « Self-diagnosis »، راه اندازی مجدد « Auto-Restart »، فیلتر گرد و غبار، تاب خودکار « Auto swing »، حالت سایلنت « Quite design » و حالت خشک « Dry Mode » به چشم می‌خورد.

خرید کولر کریر با فیلتر فیلتر کاتالیزور سرد

اما امکانات کم نظیری مانند حافظه‌ ی بادگیر یا همان سیستم حافظه زاویه دریچه هوا « Louver Memory » در این میان وجود دارد که اگر در مورد این قابلیت کنجکاوید باید بگوییم با تنظیم کردن زاویه ی باز بادگیر، حافظه‌ی کولر آن را به خاطر می سپارد و با هر بار خاموش و روشن کردن، بادگیر با همان زاویه ی انتخاب شده به صورت خودکار، تنظیم می‌شود. البته زمانی که از کلید دستی روشن و خاموش روی پنل استفاده کنید و یا پریز دستگاه را بکشید و دوباره به برق وصل کنید، حافظه‌ی دستگاه برای تنظیم بادگیر عمل نمی‌کند و در این شرایط بادگیر در حالت زاویه ی استاندارد پیش فرض قرار می‌گیرد. فیلتر کاتالیزور سرد « cool catalyst filter » حضورش در این کولر گازی باعث تولید هوای پاک می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید این فیلتر کاتالیزور سرد چه کاری می‌کند باید بگویم ضد باکتری و آلاینده های بد بو است و تمام آلودگی های آزار دهنده را خنثی می سازد تا هوای درون خانه تان خنک و تمیز باشد. این فیلتر بهترین گزینه برای افرادی است که آلرژی فصلی دارند و یا به حیوانات خانگی و بوی آنها حساس هستند. این فیلتر در کنار فیلتر گرد و غبار به خوبی از پس تمیز ماندن هوای خانه بر می آیند.

جمع بندی

همانطور‌که گفتیم کمپانی کریر یکی از معتبرترین کمپانی ها در زمینه ی ساخت دستگاه های تهویه مطبوع است که تجربه‌ای درخشان در این زمینه دارد. کولر گازی کریر QCF024733 با امکانات حرفه‌ای که به خود می بیند، ضمن استفاده ی خانگی همچنین برای مصارف اداری و یا ساختمانی هم مناسب است. داشتن حالت ها و توابع و مهم تر از همه امکان زمانبندی تمام این حالت ها، تجربه‌ی استفاده از این اسپلیت را در مقایسه با رقبا به تجربه‌ی دلنشینی تبدیل کرده. مورد دیگر اینکه به دلیل وجود فیلتر های کاتالیزور سرد و گرد و غبار، محیط خانه برای افرادی که آلرژی فصلی دارند و یا به حیوانات خانگی حساس هستند، افراد پیر و مسن و یا کودکان، مناسب خواهد بود.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهcarrier
کشور سازندهچین (اصلی)
کشور سازندهچین

مشخصات کلی

نوع کولر گازیدیواری
نام مدل42QCF024733N
سری مدلQCF-N
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی24000Btu/hr
ظرفيت سرمايش7.0KW
ظرفيت گرمايش7.1KW

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

تمیز كننده ی خودكار

بله

میزان صداحداکثر 47 دسی بل
ابعاد1.045×235×315 میلی‌متر
ابعاد بسته بندی 1.135×395×315 میلی‌متر
وزن12.5 کیلوگرم
وزن بسته بندی 17.5 کیلوگرم

مشخصات موتور

مارک کمپرسورCARRIER
کشور سازندهچین
نوع گاز مصرفیR22
میزان صدا61 دسی بل
ابعاد700×320×845 میلی‌متر
ابعاد بسته بندی965×395×755 میلی‌متر
وزن50 کیلوگرم
وزن بسته بندی53.2 کیلوگرم

مصرف انرژی

منبع تغذیهAC 220 - 240 V 50Hz
نوع برق مصرفیتک فاز
بازدهی سرمايش EER2.9w
بازدهی گرمايش COP3.1w
آمپر برق مصرفی کارکرد11.1 آمپر
آمپر برق مصرفی استارت11.7 آمپر

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب50 تا 70 متر مربع

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, باد, خشک
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد
سایر امکانات

سیستم حافظه زاویه دریچه هوا ( Louver Memory )

سایر امکانات

راه اندازی مجدد خودکار

بله

حالت خواب

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

فیلتر

فیلتر گرد و غبار فیلتر
دارای فیلتر قابل شستشو
کاتالیزور سرد ( cool catalyst filter )

سایر امکانات

دارای پنل قابل تمیز شدن

کابین ضد زنگ یونیت خارجی

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
++
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من خودم به 12 هزار از این مدل گرفتم . بعد داداشمم دید که قدرت خنک کنندگیش خوبه اونم از این مدل 24 هزارشو از بانه دات کام خرید. دیروز سفارش داد امروز به دستش رسید. نظر توسط حامد تبریزی (ارسال شده در 1396/03/22)
کولر گازی فقط جنرال
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
به نظر من که این مدل ها همش الکیه. من کولر جنرال از بانه دات کام خریدم قیمتش خیلی مناسب بود. بعدشم کیفیتش خیلی خوبه و کم مصرف هم هستش. نظر توسط K1 nobakht (ارسال شده در 1396/03/22)
کولر گازی کریر
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
من ظرفیت 12 هزار این مدلو گرفتم قدرت خنک کنندگیش خیلی خوبه و امکانات زیادی داره نظر توسط شهلا زارعان (ارسال شده در 1396/03/22)
کیفیت ساختش بالاست
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
با سلام
برند کریر بین مردم ایران کمی نا آشناست اما یکی از اولین کمپانی های تولید کننده ی کولر گازی است. من خودم چند سالی است از این نوع کولر گازی استفاده می کنم و راضی هستم
نظر توسط Ebi-Mohtasham (ارسال شده در 1396/03/22)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی کریر 24000 سرد و گرم Carrier Air Conditioning 42QCF024733N
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۸
کیفیت ساخت
۹
طراحی و زیبایی
۸
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

توابع و امکانات زیاد
فیلتر کاتالیزور سرد
قیمت مناسب

نقاط ضعف

عدم وجود صفحه نمایش
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA RAS-24N3KHP کولر گازی سرد و گرم 24000 توشیبا TOSHIBA RAS-24N3KHP
5 رای

قیمت عادی: ‎۱۱٬۵۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۹٬۳۰۰٬۰۰۰ تومان

کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 24 هزار HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S24HPA کولر گازی هیتاچی سرد و گرم 24 هزار HITACHI AIR CONDITIONER RAS-S24HPA
2 رای

قیمت عادی: ‎۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۷٬۵۶۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۷٬۵۶۰٬۰۰۰ تومان

خرید کولر گازی ال جی آی کنترل 24 هزار LG Split I-CONTROL BSMA24K خرید کولر گازی ال جی آی کنترل 24 هزار LG Split I-CONTROL BSMA24K
2 رای

قیمت عادی: ‎۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۹٬۰۰۰٬۰۰۰ تومان