کولر گازی کریر 12000 سرد و گرم Carrier 38QCF012733

Carrier Air Conditioning 38QCF012733 • ظرفیت 12 هزار

 • عیب یاب هوشمند

 • راه اندازی مجدد

 • حافظه زاویه دریچه هوا

 • حالت خواب و تایمر

 • سیستم سرمایش سریع

 • فیلتر کاتالیزور سرما

 • کابین موتور ضد زنگ

 • سیستم تشخیص نشت

 • جریان هوای دوطرفه

 • حالت هوای خشک

 • فیلتر گرد و غبار فیبری

موجود شد به من اطلاع بده

دسترسی: ناموجود

نیم نگاهی به کولر گازی کریر 12000 سرد و گرم Carrier Air Conditioning 38QCF012733کم کم به فصل گرما نزدیک می‌شویم؛ در این روزها هنگامی که خسته از سرکار برمی گردید، هیچ چیز مانند یک کولر گازی خوب با هوای خنکش نمی‌تواند خستگی را از تنتان به در کند. کولر گازی کریر کیو سی اف 012733 « Carrier 38QCF012733» یکی از کولر های باکیفیت ساخت کمپانی کریر است که می‌توان روی قدرتش برای خنک سازی منزل حساب کرد. این کولر گازی در ظرفیت های 12هزار، 18 هزار و 24 هزار موجود است تا بسته به نیاز و متراژ خانه تان بتوانید انتخاب دلچسب تری داشته باشید.‌ مدل کولر گازی کریر QCF012733 با لیست امکانات حرفه‌ای و کاملش، در هر شرابطی می توانند خنک سازی خانه تان را سریع اعمال کند. یکی از این حالت ها که مطمئنا زیاد به دردتان می‌خورد؛ حالت توربو « Turbo Mode » است؛ اگر می‌خواهید خانه تان سریعا خنک شود از این حالت سرمایش سریع استفاده کنید. همانطور‌که از یک کولر گازی حرفه‌ای انتظار داریم، کریر QCF012733 هم حالت خواب « Sleep Mode »، سیستم عیب یابی خودکار « Self-diagnosis »، راه اندازی مجدد « Auto-Restart » و تایمر « Timer » را در لیست مشخصاتش دارد. به‌علاوه کمپانی کریر، این کولر گازی اسپلیتش را به امکانات کم نظیری مانند حافظه‌ ی بادگیر یا همان سیستم حافظه زاویه دریچه هوا « Louver Memory » مجهز کرده که زاویه باز بادگیر افقی به حافظه کولر گازی سپرده می‌شود و با خاموش و روشن کردن دستگاه، زاویه ی بادگیر به صورت خودکار تنظیم می‌شود.
ضمن امکانات زیادی که این کولر گازی به خود می بیند، کریر همچنین سعی کرده تا کولر گازی اش را با طراحی زیبا و دوست‌داشتنی تولید کند؛ پنل داخلی رنگی سفید دارد که آرم سازنده با رنگ آبی بر رویش خودنمایی می‌کند. این کولر گازی همچنین واحد دیگری هم دارد که در بیرون قرار می‌گیرد و مهمان کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات است. در آخر باید بگوییم کمپانی کریر یکی از معتبرترین و بزرگترین تولید کننده ها در زمینه ی ساخت انواع وسایل تهویه مطبوع و سرمایشی و گرمایشی است که از سال 1915 میلادی مشغول به کار است.


نمایش بیشتر
نمایش کمتر
نقد و بررسی

طراحی و ساختار

مانند هر کولر دو تکه ی دیگر، این مدل کولر گازی کریر هم دارای دو واحد است، واحدی که در داخل محیط قرار می‌گیرد و کار پخش هوا را بر عهده دارد و دیگری یونیت خارجی است که مهمان  کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و سایر قطعات است. همانطور‌که می‌دانید طراحی از اصل های مهم در محصولات خانگی است چرا که در دکور خانه تان تاثیر دارد. کریر در اوج سادگی که به این کولر گازی دیواری بخشیده، سعی کرده زیبایی اش را هم حفظ کند تا کولر اسپلیت QCF012733 در هر خانه‌ای بدرخشد. در پس سفیدی بدنه‌ی کولر کریر، آرم کمپانی سازنده اش با رنگ آبی خود را نمایان می‌کند. پره های خروج هوا در پایین پنل دیده می‌شوند که با روشن کردن اسپیلت کولر گازی، دریچه باز شده و هوا از این قسمت خارج خواهد شد. در بالای پنل هم دریچه های بالایی دیده می‌شوند که در زیر آنها فیلتر گرد و غبار قرار دارد. در ضمن جنس پنل به گونه ای است که به آسانی تمیز شود. مورد دیگر اینکه به سادگی می‌توان فیلتر را جدا کرده و با آب آن را شستشو داد.

خرید کولر گازی کریر 42QCF024733N

طراحی ساده پنل کولر اسپلیت کریر QCF012733 ضمن اینکه باعث تمیز شدن آسان پنل خواهد شد، همچنین با دکور هر خانه‌ای جور می‌شود. فیلتر های این کولر گازی به سادگی جدا می‌شوند و قابل شستشو هستند.

خرید کولر 24000

واحد خارجی همانطور‌که گفتیم در بیرون از محیط قرار می گیرد که فاصله ی نصب شدنش تا پنل داخلی باید در حدود 5 تا 10 متر باشد. کار اصلی بر عهده ی این واحد بیرونی است که قطعات اصلی مانند کمپرسور، کندانسور، فن، اواپراتور و ... تماما در داخل این واحد هستند؛ به همین دلیل وزن سنگین تری هم به نسبت واحد داخلی دارد. از آنجا که این واحد در بیرون قرار می گیرد باید کیفیتش به گونه ای باشد که در برابر باد و باران مقاوم باشد، به این منظور شاهد کابین ضد زنگ برای این یونیت هستیم.

کارایی و امکانات

ملاکتان برای خريد كولر گازي چیست؟ بیشتر به ظرفیت اهمیت می دهید یا قیمت کولر اسپلیت هم برایتان اهمیت دارد؟ اگر می‌خواهید بهترین کولر گازی را انتخاب کنید و یا خرید آنلاین کولر گازی دلچسب تری را تجربه کنید، می‌توانید راهنمای خرید کولر گازی را مطالعه نمایید. کولر گازی کریر QCF012733 ظرفیت 12 هزار دارد که ظرفیت های دیگر 24 هزار با مدل نامبر کریر QCF024733 و 18 هزار با مدل نامبر کریر QCF018733 هم در سایت موجود هستند. این ظرفیت برای مکانهای 10 تا 24 متر مربع مناسب است، به‌علاوه ظرفیت 24 هزار هم می‌تواند متراژ 50 تا 70 متر مربع را پوشش دهد و 18 هزار هم برای محیط های 18 تا 50 متر مربع مناسب است. گاز مورد استفاده ی موتور این کولر گازی از نوع R22 است که می توانیم آن را در دسته ی گاز های مبرد استاندارد قرار دهیم.

قیمت و خرید کولر کریر QCF024733

کولر گازی سرد و گرم کریر QCF012733 مانند یک عصای جادوگری است که می‌تواند هوای گرم تابستان را به هوای یخ زمستانی تبدیل کند تا چه در خواب و چه در بیداری از هوای خنک لذت ببرید.

امکانات کولر گازی کریر 12 هزار، لیست کاملی پر کرده که در هر لحظه بتواند شما را همراهی کند. به وسیله ی ریموت کنترل می‌توانید به سادگی تمام این حالت ها را اعمال کنید و حتی با قابلیت تایمر « Timer »، فعال بودن حالت ها را زمانبندی کنید. همانطور‌که در مشخصات انواع کولر گازی ها می بینم، در لیست امکانات این کولر گازی کریر هم حالت خواب « Sleep Mode »، سیستم عیب یابی خودکار « Self-diagnosis »، راه اندازی مجدد « Auto-Restart »، فیلتر گرد و غبار، تاب خودکار « Auto swing »، حالت سایلنت « Quite design » و حالت خشک « Dry Mode » به چشم می‌خورد.

خرید کولر گازی کریر با فیلتر فیلتر کاتالیزور سرد

اما امکانات کم نظیری مانند حافظه‌ ی بادگیر یا همان سیستم حافظه زاویه دریچه هوا « Louver Memory » در این میان وجود دارد که اگر در مورد این قابلیت کنجکاوید باید بگوییم با تنظیم کردن زاویه ی باز بادگیر، حافظه‌ی کولر آن را به خاطر می سپارد و با هر بار خاموش و روشن کردن، بادگیر با همان زاویه ی انتخاب شده به صورت خودکار، تنظیم می‌شود. البته زمانی که از کلید دستی روشن و خاموش روی پنل استفاده کنید و یا پریز دستگاه را بکشید و دوباره به برق وصل کنید، حافظه‌ی دستگاه برای تنظیم بادگیر عمل نمی‌کند و در این شرایط بادگیر در حالت زاویه ی استاندارد پیش فرض قرار می‌گیرد. فیلتر کاتالیزور سرد « cool catalyst filter » حضورش در این کولر گازی باعث تولید هوای پاک می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید این فیلتر کاتالیزور سرد چه کاری می‌کند باید بگویم ضد باکتری و آلاینده های بد بو است و تمام آلودگی های آزار دهنده را خنثی می سازد تا هوای درون خانه تان خنک و تمیز باشد. این فیلتر بهترین گزینه برای افرادی است که آلرژی فصلی دارند و یا به حیوانات خانگی و بوی آنها حساس هستند. این فیلتر در کنار فیلتر گرد و غبار به خوبی از پس تمیز ماندن هوای خانه بر می آیند.

جمع بندی

همانطور‌که گفتیم کمپانی کریر یکی از معتبرترین کمپانی ها در زمینه ی ساخت دستگاه های تهویه مطبوع است که تجربه‌ای درخشان در این زمینه دارد. کولر گازی کریر QCF012733 با امکانات حرفه‌ای که به خود می بیند، ضمن استفاده ی خانگی همچنین برای مصارف اداری و یا ساختمانی هم مناسب است. داشتن حالت ها و توابع و مهم تر از همه امکان زمانبندی تمام این حالت ها، تجربه‌ی استفاده از این اسپلیت را در مقایسه با رقبا به تجربه‌ی دلنشینی تبدیل کرده. مورد دیگر اینکه به دلیل وجود فیلتر های کاتالیزور سرد و گرد و غبار، محیط خانه برای افرادی که آلرژی فصلی دارند و یا به حیوانات خانگی حساس هستند، افراد پیر و مسن و یا کودکان، مناسب خواهد بود.

مشخصات فنی
 

عمومی

انتخاب رنگسفید
تولید‌کنندهcarrier
کشور سازندهچین (اصلی)
کشور سازندهچین

مشخصات کلی

نوع کولر گازیدیواری
نام مدل38QCF012733
سری مدلQCF
نوع استفادهسرمایشی, گرمایشی

ظرفیت

ظرفیت کل کولرگازی12000Btu/hr

مشخصات پنل داخلی

تعداد پنلتک پنل
صفحه نمایش

بله

تمیز كننده ی خودكار

بله

مشخصات موتور

مارک کمپرسورCARRIER
کشور سازندهچین
نوع گاز مصرفیR22

مصرف انرژی

منبع تغذیهAC 220 - 240 V 50Hz
نوع برق مصرفیتک فاز
بازدهی سرمايش EER0.9w
بازدهی گرمايش COP1.1w

کارشناسی ناحیه و نصب

پشتیبانی متراژ مناسب10 تا 24 متر مربع

ویژگی های جریان هوا

قابلیت AIR FLOW (چپ و راست)دستی
قابلیت SWING (بالا و پایین)خودکار
قابلیت تعویض modeسرد, گرم, باد, خشک
قابلیت تنظیم سرعت فنکم, متوسط, زیاد
سایر امکانات

سیستم حافظه زاویه دریچه هوا ( Louver Memory )

سایر امکانات

راه اندازی مجدد خودکار

بله

حالت خواب

بله

سیستم تولید سرمایش سریع

بله

عملکرد بی صدا

بله

سیستم عیب یاب هوشمند

بله

فیلتر

فیلتر گرد و غبار فیلتر
دارای فیلتر قابل شستشو
فیلتر کاتالیزور سرد ( cool catalyst filter )

سایر امکانات

دارای پنل قابل تمیز شدن

کابین ضد زنگ یونیت خارجی

اقلام همراه

اقلام همراه دفترچه راهنما, کنترل از راه دور, سیم و کابل, شاسی پنل, پیچ شاسی
نظرات کاربران
نظرات مشتری (4)
کولر گازی توشیبا بهتره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
به نظر من که این مدل زیادم خوب نیست من از بانه دات کام کولر گازی توشیبا گرفتم همون 12 هزار، خیلی هم کیفیتش خوبه، هم به صرفه هستش و هم قدرت خنک کنندگیش بالاست. نظر توسط R-rahmani55 (ارسال شده در 1396/03/23)
ظرفیت 24 هزار داره
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
با سلام
ببخشید خانم نجدی، تو متن نقد و بررسی ظرفیت 24 هزارشم گفته که داره و لینک هم گذاشته از اونجا میتونین ظرفیت 24 سفارش بدین. من خودم 18 هزار سفارش دادم دو روزه به دستم رسید
نظر توسط نیماسلطانیان (ارسال شده در 1396/03/23)
طراحیشو دوست دارم
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
سلام من طراحی ان مدل کولر گازیو خیلی دوست دارم اما متاسفانه ظرفیت 12 هزارش واسه خونه ی ما خیلی کمه کاش 24 هزار هم داشت. نظر توسط بتول نجدی (ارسال شده در 1396/03/23)
قدرت خنک کنندگی
استفاده آسان
طراحی ظاهری
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
با سلام
من این مدلو تازگی از بانه دات کام سفارش دادم. به نظرم قدرت خنک کنندگیش خیلی خوبه و به راحتی می تونه اتاق پذیرایی 20 متری مارو خنک کنه
نظر توسط فاطمه منصوری (ارسال شده در 1396/03/23)
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید: کولر گازی کریر 12000 سرد و گرم Carrier 38QCF012733
شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *
  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
امکانات و قابلیت
ارزش خرید در این قیمت
کیفیت بدنه
نوآوری و خلاقیت
استفاده آسان
طراحی ظاهری
راهنمای خرید

 

به واسطه ی مجوزهای دریافت شده به راحتی می توانید به بانه اعتماد کنید و با اطمینان خرید کنید «با کلیک بر روی تصاویر زیر مجوزها را استعلام بگیرید»

 

 گواهی ثبت شرکت

 

پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 

اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره

 

استارتاپ برتر

نماد تائید سامانه های دیجیتال

 

کاندیدای جشنواره وب ایران

 

کارآفرین برتر استان

 

قرارداد با بانک ملت و پارسیان

 

گواهی ssl

 

پرسش‌های محصول

پرسش‌های محصول

هنوز هیچکس سوالی نپرسیده است. اولین باشید!
۹
کیفیت ساخت
۱۰
طراحی و زیبایی
۹
امکانات و قابلیت ها
۹
ارزش نسبت به قیمت

نقاط قوت

توابع و امکانات زیاد
فیلتر کاتالیزور سرد
قیمت مناسب

نقاط ضعف

-
شما ممکن است به محصولات زیر نیز علاقمند باشید
کولر گازی سرد و گرم 18000 جنرال لبخند شکار GENERAL GNR-18WN کولر گازی سرد و گرم 18000 جنرال لبخند شکار GENERAL GNR-18WN
1 رای

قیمت عادی: ‎۵٬۱۰۰٬۰۰۰ تومان

تخفیف ‎۴٬۵۴۰٬۰۰۰ تومان قیمت برای شما ‎۴٬۵۴۰٬۰۰۰ تومان